Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Cigarete i stetnost » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (21): « prva ... « prethodna 17 18 19 [20] 21 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a sto biste prestali? 13.gif 18.gif

___________________________________________________________________
simply the best

11-06-2007 19:57 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja ja moj grozdana, nikotin - koza
bio od tog ili ne meni prestade, a ja prestado pusiti.
Pa vi nastavite.

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

11-06-2007 20:23 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

maja-mostar, i ja se pitam sto bih ste pretali?, ali ja sam prestala.

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

11-06-2007 20:24 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
Borna Borna is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1023
Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jedna sam od onih koji stalno pametuju da bi se rodili kada bi prestali pusiti
opterecujem i sebe i svoju okolinu
to treba ili ostaviti ili sutjeti i nastaviti pusiti dok te doktor ne prepadne
samo sto mene dermatitis ne bi, bogami nimalo prepao ( ne daj boze nesto gore)

___________________________________________________________________

    11-06-2007 20:30 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma ponekad zapalis,fuckas
    a ako hoces da ti se zgade, ubaci puno cigara u vodu , pa kad to osjetis sve ti se zgadi...bljak.... 13.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    11-06-2007 20:36 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Borna Borna is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1023
    Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    zao mi cigareta,propadose

    ___________________________________________________________________

      11-06-2007 20:44 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
      funkyg funkyg is a Female
      bazencic




      Poruka: 4040
      Location: starMo-Vela havle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      MOSTAR - Broj konzumenata cigareta na podruèju Mostara svake godine je u porastu, a puše i uèenici treæih razreda osnovnih škola. “Istraživanja koja provodimo pokazuju da se iz godine u godinu poveæava broj maloljetnika koji puše, zabrinjavajuæe je i što se konzumiranje cigareta poveæava meðu uèenicima osnovnih škola”, istaknula je Mubera Džajo, struèna suradnica u Odjelu za edukaciju i promociju zdravlja u Zavodu za javno zdravstvo HNŽ-a.

      Snažna iskušenja za mlade
      Dodaje kako djeca najèešæe poèinju pušiti u dobi od 11 do 13 godina, s tim da je ta dobna granica iz godine u godinu sve niža. “Nedavno nam je jedan od uèitelja u osnovnoj školi kazao da imaju uèenika koji je treæi razred osnovne škole i svakodnevno puši. Prema tome, treba raditi jako puno na prevenciji pušenja”, kazala je Džajo. Prema posljednjim istraživanjima Zavoda za javno zdravstvo HNŽ-a, meðu šesnaestogodišnjacima 24 posto ispitanika je probalo pušiti, od toga 29 djeèaka i 18 djevojèica. U istom istraživanju se takoðer došlo do informacije da je u mjesecu kada je vršeno ispitivanje pušilo 23 posto ispitanika. Jedan dio onih koji se cigareti odupre u osnovnoj školi, polaskom u srednju ponovno dolaze u iskušenje da postanu ovisnici. Naime, prelazak iz osnovne u srednju školu, posebice za novopeèene srednjoškolce koji školovanje nastavljaju izvan mjesta stanovanja, nije nimalo lak proces. Koliko je konzumiranje cigareta uzelo maha meðu mladima u Mostaru, najbolje je vidljivo kada zaðemo po kafiæima.

      Prevenciju poèeti u vrtiæima
      “Rijetko koja mlada osoba u kafiæu sjedi skrštenih ruku, obièno je u ruci cigareta, a pred njom kava”, istaknula je Džajo. Dodaje kako treba raditi na prevenciji veæ u vrtiæima jer je duhan ulazna droga za ostale poroke, poput alkohola ili narkomanije. Mubera Džajo je naglasila i da je jako veliki broj pušaèa i meðu odraslima. “Naša istraživanja meðu radno sposobnim stanovništvom su pokazala da je najviše pušaèa meðu novinarima te zdravstvenim i prosvjetnim djelatnicima”, kazala je Džajo. Kako bi ukazali na štetnost cigareta, djelatnici Zavoda poduzimaju niz aktivnosti: izradu i implementaciju projekata u osnovnim i srednjim školama, istraživanje i anketiranje svih populacijskih skupina, kako djece, tako i odraslih, svake godine organiziraju antipušaèke kampanje koje su se pokazale vrlo uspješnim

      ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane funkyg dana 11-12-2007 u 12:14.

          11-12-2007 12:13 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sinoc me kriza uhvatila,
          u kaficu,
          a nema mi frendica koja inace pusi,
          da copim jednu,
          necu da kupim cigare sebi!
          jer ih gutam 21.gif
          a ne uvlacim nikad,
          nego fuckam,
          ali ne znam sta bi sa rukama i ustima 29.gif
          pa bi 18.gif

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 08-07-2008 u 20:53.

          08-07-2008 20:52 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          mamica mamica is a Female
          raja




          Poruka: 1962
          Location: Skandinavija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja sam pusila od svoje 15 godine....10 godina i nikad nisam prestajala, al sam uvijek govorila kada zatrudnim da cu,,,i vjerovali ili ne, kada  su se na testu trudnoce pokazale 2 crtice, od tada pa do dana danasnjeg nisam zapalila 18.gif

          ___________________________________________________________________
          "JUCE ISTORIJA.............SUTRA MISTERIJA"

          08-07-2008 21:00 mamica is offline Pregledaj poruke od mamica Dodaj mamica u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          i ja totalno prestajem
          kad zatrudnim Abd,
          a do tad ima ihi-hi
          13.gif
          bogme da se ne suzdrzavam
          i da imam kad,
          ne bi me poklopile 3 kutije,
          znala sam za jednu noc kutiju 18.gif 19.gif

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          08-07-2008 21:02 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          R2-D2 R2-D2 is a Male
          BUKACHAAAAA


          Poruka: 5594
          Location: La La Land

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Kutljaca:

            jer ih gutam 21.gif
            ali ne znam sta bi sa rukama i ustima 29.gif
          Majchek ti mene stvarno vuces za jezik sa ovakvim postovima...
          Al eto....ignore.gifignore.gif ignore.gif da ne dajem savjete.... 11.gif

          ___________________________________________________________________
          I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
          Sha-Shi is my name..and off course,

            I do piss excellence in the morning..

          08-07-2008 21:11 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
          Kutljaca Kutljaca is a Female
          Kuharica ipo




          Poruka: 6617
          Location: V.I.P

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od R2-D2:

                citat od Kutljaca:

              jer ih gutam 21.gif
              ali ne znam sta bi sa rukama i ustima 29.gif
            Majchek ti mene stvarno vuces za jezik sa ovakvim postovima...
            Al eto....ignore.gifignore.gif ignore.gif da ne dajem savjete.... 11.gif


          21.gif dvosmislena 14.gif 13.gif
          sorry,znam na sta mislisgirl_ahaa.gif
          al' to je istina...

          ___________________________________________________________________
          simply the best

          08-07-2008 21:21 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
          CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
          rodjena




          Poruka: 909
          Location: HARLEM

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja ne mogu bez njih...

          ___________________________________________________________________

            To nisam ja, to je moja tastatura
          11.gif

          08-07-2008 22:02 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
          calimero calimero is a Female
          avenija kruzno




          Poruka: 157
          Location: usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Prestala ima 10 mjeseci. Pusila kutiju dnevno, nisam mogla bez cigara i kafe. Ali sve se moze kad se hoce. Nikad se bolje nisam osjecala nego sad. 10.gif 01.gif

          08-08-2008 05:02 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
          goodGirl goodGirl is a Female
          rodjena


          Poruka: 848

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Definitivno su stetne: ima skoro dvije godine kako sam ja prestala: oficijelno, ali jos uvijek bi zapalila kad sam u drustvu nekog bliskog, i dragog!... Mislim da sam bila bar malo konsekventnija danas ne bih imala asthmu. Imam je vec citavu godinu dana, i mislim da se nikad necu navici... 33.gif Eto. 01.gif

          ___________________________________________________________________
          ciao

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane goodGirl dana 08-08-2008 u 08:48.

          08-08-2008 08:48 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
          al capone al capone is a Male
          moforaja




          Poruka: 5015
          Location: grad andjela

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ne pada mi na pamet da prestanem... 18.gif

          nije da ne mogu...
          sve se moze kad se hoce..
          nego jednostavno necu... 02.gif

          ___________________________________________________________________



            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

            08-08-2008 09:35 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
            Kutljaca Kutljaca is a Female
            Kuharica ipo




            Poruka: 6617
            Location: V.I.P

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od al capone:

              ne pada mi na pamet da prestanem... 18.gif

              nije da ne mogu...
              sve se moze kad se hoce..
              nego jednostavno necu... 02.gif


            13.gif 13.gif 13.gif
            18.gif

            ___________________________________________________________________
            simply the best

            08-08-2008 09:38 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
            al capone al capone is a Male
            moforaja




            Poruka: 5015
            Location: grad andjela

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            18.gif 18.gif 18.gif 18.gif 18.gif

            ___________________________________________________________________



              http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

              08-08-2008 09:52 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
              behar behar is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1141

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od al capone:

                ne pada mi na pamet da prestanem... 18.gif

                nije da ne mogu...
                  sve se moze kad se hoce..

                nego jednostavno necu... 02.gif



              pa eto de prestani kad je tako , dokazi 01.gif

              puno lakse reci nego uciniti. Tako sam i ja mislila, godinama....

              jednom pokusali, muz i ja zajedno, jedva pet dana izdrzali i to uz pomoc onih travnatih cigara, bljak.

              I, ima nekoliko dana ponovo mi kroz glavu prolazi d aostavim...prvo smanjim na jedno 10 - 12 cigara dnevno i kao mogu ja to...Jucer racunam zavrsit cu ovu kutiju i basta 11.gif od sutra tj danas prestajem pusiti

              jutros ustala, sve ladica prebrala dok nisam nasla neku staru, otvorenu kutiju yorka 18.gif okle york 19.gif

              ___________________________________________________________________

                08-08-2008 10:00 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                Kutljaca Kutljaca is a Female
                Kuharica ipo




                Poruka: 6617
                Location: V.I.P

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ee,kako su u ratu izdrzali?
                kad se sjetim,opusak kad vide polude,pa uzmu sa ulice ciku,i izvade ono malo duhana sto je ostalo,pa smotaju u papir,a kad ni toga nije vise bilo,motali indijski caj 13.gif 13.gif 13.gif
                kako ih je to udaralo,nisu znali jesu posli ili dosli 13.gif 21.gif

                ja bi voljela da tata smanji,ali njega kriza uhvati,uvijek ima 4 kutije cigara u ladici,i ako samo jedna fali odma meni kaze eto zamolio bi te tato nesto,da odes i kupis mi kutiju(za sutra) 21.gif a prije rata uvijek plavu Moravu pusio
                vazda 18.gif
                a mama onako,ona bi i prestala kad bi on 21.gif

                ___________________________________________________________________
                simply the best

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutljaca dana 08-08-2008 u 10:07.

                08-08-2008 10:07 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
                Stranica (21): « prva ... « prethodna 17 18 19 [20] 21 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com