Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Dijeta » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (32): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sorry, to sam preskocila 15.gif


jeste dijeta je odlicna,

posebno sto imas tri stepena i znas da ces jednom doci do crnog kruha i rize 07.gif


ja sam jednom davno bila na stepenu 1, sest sedmica

bilo me strah poceti jesti kruh, ne bi znala stati

i izgubila oko 12kg 10.gif

___________________________________________________________________

    03-04-2007 15:33 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    calimero calimero is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 157
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dijeta je privremeno, promijeniti nacin zivota i ishrane je stalno 16.gif
    Za pocetnike je dovoljno da pripaze koliko jedu, i kad jedu.
    Bit je prestati jesti kad nisi vise gladan a ne sit. 12.gif
    I pijte zeleni caj sto vise 10.gif

    08-12-2008 07:26 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
    Naspavana Naspavana is a Female
    gusterica




    Poruka: 36
    Location: Biosna

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nema bolan nikakve specijalne dijete koja bi trajno skinula kilograme.jednostavno smanjis kolicinu hrane , jedes pola od svega onog sto si do sad jela ,uz svakodnevno kretanje sto donosi svjezinu , lijep ten i dobro raspolozenje.

    ___________________________________________________________________
    Ko ne zna èuvati tajne, ne zna niti voljeti.

    08-20-2008 22:19 Naspavana is offline Pregledaj poruke od Naspavana Dodaj Naspavana u listu prijatelja
    calimero calimero is a Female
    avenija kruzno




    Poruka: 157
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    10.gif

    08-21-2008 05:58 calimero is offline Posalji Email za calimero Pregledaj poruke od calimero Dodaj calimero u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Naspavana:

      nema bolan nikakve specijalne dijete koja bi trajno skinula kilograme.jednostavno smanjis kolicinu hrane , jedes pola od svega onog sto si do sad jela ,uz svakodnevno kretanje sto donosi svjezinu , lijep ten i dobro raspolozenje.


    Taèno!
    Mada je nedavno objavljena studija koja je utvrdila da je iznenaðujuæe veliki udio u gubljenju (ili dobijanju) težine upravo kretanje - ( ili odsustvo istog), kao daleko najvažniji faktor.
    Hrana - ili pokušavanje regulisanja tjelesne težine iskljuèivo promjenom ili reduciranjem hrane se pokazalo daleko manje presudnim i efikasnim nego što se to pretpostavljalo do sada, samo za sebe - bez adekvatnog kretanja. Mada, naravno, daleko od potpuno nevažnog.
    Sve gore navedeno ( u citatu) stoji, a jedna stvar je vrijedna pomena u kontekstu "dijete" :
    Dobro je organizam navikavati na manje, a èešæe obroke, jer se metabolizam time dodatno aktivira i privikava da bolje troši, ili sagorijeva kalorije, što doprinosi boljoj kontroli težine automatski.

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    08-27-2008 16:49 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    kiss
    SexNepoznat



    Poruka: 12

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Naspavana:

      nema bolan nikakve specijalne dijete koja bi trajno skinula kilograme.jednostavno smanjis kolicinu hrane , jedes pola od svega onog sto si do sad jela ,uz svakodnevno kretanje sto donosi svjezinu , lijep ten i dobro raspolozenje.

    Nikad nisam nesto pametnije i logicnije procitao nego sto je ovo !!! 10.gif

    08-28-2008 11:33 kiss is offline Pregledaj poruke od kiss Dodaj kiss u listu prijatelja
    Naspavana Naspavana is a Female
    gusterica




    Poruka: 36
    Location: Biosna

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    takva sam ja 32.gif

    ___________________________________________________________________
    Ko ne zna èuvati tajne, ne zna niti voljeti.

    08-28-2008 14:08 Naspavana is offline Pregledaj poruke od Naspavana Dodaj Naspavana u listu prijatelja
    BlackSoul BlackSoul is a Female
    seka




    Poruka: 905
    Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prvo pogledajte ovo...

      .... 01.gif

      Pa onda pogledajte ovdje
        01.gif

        Koga zanima dijeta, i potrebna mu je...mislim da je ova jako djelotvorna. 10.gif

        ___________________________________________________________________
        29.gif

        08-28-2008 14:30 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
        Stranica (32): « prva ... « prethodna 29 30 31 [32] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com