Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Deset genocida nad muslimanima Balkana » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Citat od "carinskimost"


btw moj YASER zaspao a voli da shupa oko tv i dvd i kompjutera. i vec je naucio da vozi avion - brze od onih iz 2001 .

10-03-2008 10:47 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

    Citat od "carinskimost"


    btw moj YASER zaspao a voli da shupa oko tv i dvd i kompjutera. i vec je naucio da vozi avion - brze od onih iz 2001 .


mozda ne zna slijetanje jedino... 19.gif eno ga jedan preko trojice,carinski 05.gif 13.gif 13.gif

i njegosu su smetali oni sto nista nisu znali a pametovali... 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-03-2008 15:49 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
carinskimost carinskimost is a Male
brato




Poruka: 802
Location: Timbuktu
pokretac teme Thread Started by carinskimost

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh kako nas fino nagradi

    crna gora
poslije toliko godina odbijanja od plata za onaj zemljotres pa dosli da nam naplate i kamatu 1992 ili im je bilo malo pa da iskamche josh para ,vidjeli dje mi imamo previshe - i jesmo imali hvala bogu - ali eto pare, shto nam pokusase istrebljenje ko da smo jeleni za odstrel .
umjesto da cujemo jedno hvala vam bosanci i hercegovci a ono pod dirigentskom palicom
    najpoznatijeg crnogorca danasnjice
, spremise nam lomachu .

___________________________________________________________________
Hej, nije važno
Koliko smo puta udahnuli dah
Hej, "važnije je
Koliko smo puta ostali bez daha" *

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane carinskimost dana 10-08-2008 u 21:48.

10-08-2008 21:48 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od carinskimost:

    eh kako nas fino nagradi
      crna gora
    poslije toliko godina odbijanja od plata za onaj zemljotres pa dosli da nam naplate i kamatu 1992 ili im je bilo malo pa da iskamche josh para ,vidjeli dje mi imamo previshe - i jesmo imali hvala bogu - ali eto pare, shto nam pokusase istrebljenje ko da smo jeleni za odstrel .
    umjesto da cujemo jedno hvala vam bosanci i hercegovci a ono pod dirigentskom palicom
      najpoznatijeg crnogorca danasnjice
    , spremise nam lomachu .




jes,kako nije,to je nasa ideja bila sto kazes...:):):):) a dobro,zbog cega onda nismo ove nase muslimane odavde istrijebili,,kad smo vec mogli??? :)tada se moglo sve,kao sto se zna...jok,nismo imali od koga pare nabavit' nego od vas,posto smo i mi lose zivjeli kao vi...:):)
ma sta mi naprica u tri recenice,svega ti! :):)

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-09-2008 16:36 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobro ti kaze carinski gradili smo vam porusene domove od zemljotresa
vi ste nase rusili kako ste stigli
naravno ne bih da generalizujem ima postenih crnogoraca radio sam dole
samo mislim da bih u drzavni budzet bilo posteno da uvedete za izgradnju BiH samodoprinos
niste ih dirali kontali ste kada se smiri onda njih na kraju
zahebali vas albanci

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-09-2008 18:38 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
carinskimost carinskimost is a Male
brato




Poruka: 802
Location: Timbuktu
pokretac teme Thread Started by carinskimost

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HoneyMNE:

        citat od carinskimost:

      eh kako nas fino nagradi
        crna gora
      poslije toliko godina odbijanja od plata za onaj zemljotres pa dosli da nam naplate i kamatu 1992 ili im je bilo malo pa da iskamche josh para ,vidjeli dje mi imamo previshe - i jesmo imali hvala bogu - ali eto pare, shto nam pokusase istrebljenje ko da smo jeleni za odstrel .
      umjesto da cujemo jedno hvala vam bosanci i hercegovci a ono pod dirigentskom palicom
        najpoznatijeg crnogorca danasnjice
      , spremise nam lomachu .




    jes,kako nije,to je nasa ideja bila sto kazes...:):):):) a dobro,zbog cega onda nismo ove nase muslimane odavde istrijebili,,kad smo vec mogli??? :)tada se moglo sve,kao sto se zna...jok,nismo imali od koga pare nabavit' nego od vas,posto smo i mi lose zivjeli kao vi...:):)
    ma sta mi naprica u tri recenice,svega ti! :):)




haj mozda ti nisi ni bila rodjena tada ne znam - ali ispade da ja lazem za ovaj gornji post .

raspitaj se malo jel istina ilinije pa onda zucni .

zasto niste istrijebili te domace muslimane - pa zato sto ih je malo pa da ne bi svijet pricao kako niste za demokratiju itd itd nego za fashizam - hocu reci to vam je maska za zlocine napravljene u hercegovini i hrvatskoj. eto ispade opet lazem

___________________________________________________________________
Hej, nije važno
Koliko smo puta udahnuli dah
Hej, "važnije je
Koliko smo puta ostali bez daha" *

10-09-2008 20:08 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jesam,bila sam rodjena prije toga, nazalost 15.gif

ja samo kazem da to nije bilo toliko koliko ti pokusavas prikazati.

osim toga,ti prvo kazes da jesmo,pa onda da nismo kako bi svijetu pokazali

da kod nas ima demokratije...pa daj odluci se,jesmo li ili nismo

i nije ih malo,naprotiv,ima ih puno.znam da ti je drago,ali se nadam da ne razmisljaju

isto kao ti

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-09-2008 21:27 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
carinskimost carinskimost is a Male
brato




Poruka: 802
Location: Timbuktu
pokretac teme Thread Started by carinskimost

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koliko puno - ta nisu vecina u crnoj gori - haj ne prosipaj se mala . ubili ste 100 muslimana cini mi se samo da bi druge zastrasili i da bi pokazali zube itd itd govorim o crnogorskim muslimanima . a o ovim shto su klali ubijali i silovali i gadjali civilno stanovnistvo po hercegovini i hrvatskoj da i ne govorimo ili smo to mi sami sebe granatirali iz aviona i tenkova itd.

sjecam se da mi je prijatelj poginuo u donjoj mahali od aviona koji je dosao iz podgorice .

haj zacepi vishe majke ti sta se prosipas . sad ces jos napisati da smo mi napali crnu goru pa da ste s evi samo branili pa ce svi na forumu shvatiti da je to istina

___________________________________________________________________
Hej, nije važno
Koliko smo puta udahnuli dah
Hej, "važnije je
Koliko smo puta ostali bez daha" *

10-09-2008 21:57 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od carinskimost:

    koliko puno - ta nisu vecina u crnoj gori - haj ne prosipaj se mala . ubili ste 100 muslimana cini mi se samo da bi druge zastrasili i da bi pokazali zube itd itd govorim o crnogorskim muslimanima . a o ovim shto su klali ubijali i silovali i gadjali civilno stanovnistvo po hercegovini i hrvatskoj da i ne govorimo ili smo to mi sami sebe granatirali iz aviona i tenkova itd.

    sjecam se da mi je prijatelj poginuo u donjoj mahali od aviona koji je dosao iz podgorice .

    haj zacepi vishe majke ti sta se prosipas . sad ces jos napisati da smo mi napali crnu goru pa da ste s evi samo branili pa ce svi na forumu shvatiti da je to istina



niste sami sebe silovali ni granatirali ali ste se medjusobno poklali...zivjeli ste vijekovima zajedno, i odjednom ste se stravicno poklali..crnogorci su najmanje zrtava stvorili u cijelom ratu,jer su nazlost prihvtili taddasnju pogubnu politiku.samo ne bih generalizovala,s obzirom da je ogroman broj crnogoraca bio protiv toga,ali se nije moglo,dok su se drugi bili osilili.
kad smo vec kod hrvatske,jeste istina da se granatirao dubrovnik i da se islo u pljacku,ali opet
tamo nije bilo ni 50 zrtava ukupno..cak smo nedavno ponudili placanje ratne odstete.
sto se tice hercegovine,opet je i tu bilo crnogoraca koji su isli tamo i opet neko milom a neko silom.znam ih i ja dosta koji su su se krili po tudjim stanovima da ih ne bi tamo slali jer su znali
da se ne mogu oduprijeti..ali opet,nismo ni tamo napravili vise zrtava nego vi sami izmedju sebe...i meni je neko stradao od tvojih muslimana a civil bio,ne vojnik pa sta cemo sad...
hoces to da kazes da smo samo mi svasta radili a vi ne nista,je li? pa nece biti bas tako...
nije se ovdje nikome mililo da ide tamo i pogine a da ne zna zasto.
vi ste tamo medjusobno ubili jedno 100 puta jos toliko...
za razliku od crogoraca,tako da se ne prosipam
01.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-10-2008 11:08 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa draga vaša fašisoidna politika Srbijansko Crnogorska , je davala krila ovim domacim Srbima da tako smjelo krenu i klanje i genocid ,i sad bi vi dlanom sunce zatvarali, vaši zlocini i naši , ne mogu se ni mjeritit jer ne postoji ta mjerna jedinica

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

10-10-2008 11:13 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
giovanni giovanni is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1902
Location: na beloj ladji

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I da ti malo pojasnim ...ovdje nije bio graðanski rat , niti smo se mi pobili izmeðu sebe pošto vidim da si neupuèena, na BIH je izvršena agresija

___________________________________________________________________
Malik,Malik,na govno si nalik 05.gif ljuta.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane giovanni dana 10-10-2008 u 11:33.

10-10-2008 11:17 giovanni is offline Pregledaj poruke od giovanni Dodaj giovanni u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od giovanni:

    I da ti malo pojasnim ...ovdje nije bio graðanski rat , niti smo se mi pobili izmeðu sebe pošto vidim da si neupuèena, na BIH je izvršena agresija



ma ne vi jadni,niste vi nista krivi....pa dobro,ostala JNA,koja je na pocetku imala zaista funkciju da brani drzavu ali ako je neko napadne sa strane...a ono svako svome jatu,i oni sto su ostali zaista jesu napadali i znam da nije bilo lijepo tako da jeste ipak bilo agresije.cuj nije bio gradjanski..nije gradjanski nego koji je? cuj niste se pobili izmedju sebe...ma sta i mi i ti naprica u dvije recenice.:) znaci li ovo da tamo niko nije ratovao nego su samo dolazili iz srbije i crne gore da vas napadaju??? :) sta Æu kad sam neupuæena..

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-10-2008 11:55 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
Dalibor Dalibor is a Male
brato




Poruka: 619
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I koliko smo to mi pobili ljudi u Crnoj Gori? Cujes li se kad napises da je u Dubrovniku pobijeno jedva pedesetak ljudi, malo li je ili sto li. Da ne kazem da ih je pobijeno ipak nesto vise, zaboravila si vojnike i logorase. Zar stvarno mislis da ce ratna odsteta izbrisati sve. Odsteta je planirana za materijalna sredstva opljackana i popaljena a ako Crna Gora nije kriva, zasto uopce nudi da placa odstetu. S obzirom da je u tome ucestvovalo tako malo ljudi, zasto ih ne pohapsite i njima naplatite odstetu?
Mi kakvi smo takvi smo, ali barem nismo oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca. Da ne govorimo o onim Bosnjacima koji su se sklonili u Crnu Goru, ali bjese vec netko ovdje tko ih je nazvao potencijalnim ratnim zlocincima, pa su ih Crnogorci iz prevencije predali Karadzicu. Svi smo imali prilike vidjeti Crnogorce u i oko Mostara i nama nemoj dijeliti lekcije kako je to u stvari nebitno i da su pobili malo ljudi.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Dalibor dana 10-10-2008 u 14:15.

10-10-2008 14:11 Dalibor is offline Pregledaj poruke od Dalibor Dodaj Dalibor u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dalibor:

    I koliko smo to mi pobili ljudi u Crnoj Gori? Cujes li se kad napises da je u Dubrovniku pobijeno jedva pedesetak ljudi, malo li je ili sto li. Da ne kazem da ih je pobijeno ipak nesto vise, zaboravila si vojnike i logorase. Zar stvarno mislis da ce ratna odsteta izbrisati sve. Odsteta je planirana za materijalna sredstva opljackana i popaljena a ako Crna Gora nije kriva, zasto uopce nudi da placa odstetu. S obzirom da je u tome ucestvovalo tako malo ljudi, zasto ih ne pohapsite i njima naplatite odstetu?
    Mi kakvi smo takvi smo, ali barem nismo oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca. Da ne govorimo o onim Bosnjacima koji su se sklonili u Crnu Goru, ali bjese vec netko ovdje tko ih je nazvao potencijalnim ratnim zlocincima, pa su ih Crnogorci iz prevencije predali Karadzicu. Svi smo imali prilike vidjeti Crnogorce u i oko Mostara i nama nemoj dijeliti lekcije kako je to u stvari nebitno i da su pobili malo ljudi.



alo legendo,kao prvo,ja rekoh sto puta ovdje da to nije trebalo raditi,ali ne znam koji ti je problem osim sto hoces da ispadnes pametan mozda.jeste,rekla sam da nije ubijeno vise od 50 ljudi u toku agresije na dubrovnik,i to cak mislim da je mnogo manje od te cifre.ne mislim da je malo jer cijenim covijeka kakav je da je,bez obzira na nacionalnu pripadost ljudska zrtva nema cijenu.a ko je rekao da je malo???? ili ti vec imas neke predsrasude..sumnjam da ih je pobijeno vise,jer kada smo usli u jednu prostoriju u dubrovniku,bila su napisana imena i prezimena poginulih uz njihove slike...mislim da ih ukupno nije bilo vise nego sto sam rekla iili mozda nisu sve stavili...ne znam.moguce da grijesim,ali ipak nije mnogo.
kao drugo,kad smo vec kod logora,bio je i onaj sto su ga nazvali Lora,a ni dan danas se ne zna gdje su neki ljudi sto su tamo zapali kao zarobljenici,a da ne govorim bez kojih dijelova su neki bili doneseni u pojedine gradove.istina,trebalo se braniti,ali ne bas na taj nacin vec se znaju principi ratovanja.ja razumijem da je to bilo tesko uspostaviti tamo s obzirom da je u to vrijeme opet dobila na snazi otvorena ustaska politika.znam sad ces reci,zato ste vi isli na Du...Pa vidis,sve i da je takva politika bila,ne mislim da je trebalo ici,vec stati pa se braniti ako ko napadne.Postoji nesto i vezano za to sto ti ne znas,ali opet kazem,nije trebalo i tacka.
Kao trece,nisam nikad rekla da ratna odsteta moze pomoci zrtvama rata,jer se izgubljeno ne moze nadoknaditi parama.ali smo ipak mi jedini koji su ikad na ove prostore priznali i rekli-kjesmo,mi smo radili to i to,pa ponudili da platimo sta se moglo platiti.dok s druge strane i dan danas ima onih koji brane jasenovac i slicno.cak se na godisnjice jasenovca predsjednik bio pojavio u mornarskoj majici.znaci li to dda treba jos jedan,a legendo?
Vjerovatno ih nismo uhapsili zato sto je dosta njih bilo zrtva tadasnje pogubne politike,dok su oni generali u hagu koliko mi se cini.eno se general strugar sam bio predao.opet,trebali bi i ovi s vlasti danas da proosetaju do tamo,ali sta im mozes...osilili se a osjedjeli.
Ne druze,niste oslobadjali Crnu Goru od Crnogoraca,ali Hrvatska ipak napravi etnicki cistu drzavu...Valjda da se rijesi to pitanje zauvijek,sta li..
Kao trece,istina je da se ono desilo s muslimanima,ali opet smo mi isti priznali to i to niko ne spori..Ne znam sta pokusavas,ali sam i to pominjala ranije.Sklonili se ljudi,trazio ih Karadzic a odavde ih ekspedovali tamo,dje su ih nazalost pobili.a ne pominjes to da ih je bilo na stotine koji su se krili kod nasih poroodica? eto,bas smo i mi ocekivali neke ljude tad,sjecam se,ali nikad ne dodjose.ne znamo dje su. i jedan poznati glumac je bio krio neke ljude:)
o tome ne pricasnista,je li?
cetvrto,nemam druga posla nego da dijelim lekcije nekome o tome..to su samo neke od cinjenica,koje pojedinci ne znaju ili nece da znaju...
a meni je veoma zao sto ocigledno nisi imao prilike upoznati crnogorce u crnoj gori nego samo tamo...ali eto,mozda ces i za to imati prilike.ako zelis,naravno

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HoneyMNE dana 10-10-2008 u 16:47.

10-10-2008 16:45 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
carinskimost carinskimost is a Male
brato




Poruka: 802
Location: Timbuktu
pokretac teme Thread Started by carinskimost

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od HoneyMNE:

        citat od carinskimost:

      koliko puno - ta nisu vecina u crnoj gori - haj ne prosipaj se mala . ubili ste 100 muslimana cini mi se samo da bi druge zastrasili i da bi pokazali zube itd itd govorim o crnogorskim muslimanima . a o ovim shto su klali ubijali i silovali i gadjali civilno stanovnistvo po hercegovini i hrvatskoj da i ne govorimo ili smo to mi sami sebe granatirali iz aviona i tenkova itd.

      sjecam se da mi je prijatelj poginuo u donjoj mahali od aviona koji je dosao iz podgorice .

      haj zacepi vishe majke ti sta se prosipas . sad ces jos napisati da smo mi napali crnu goru pa da ste s evi samo branili pa ce svi na forumu shvatiti da je to istina



    niste sami sebe silovali ni granatirali ali ste se medjusobno poklali...zivjeli ste vijekovima zajedno, i odjednom ste se stravicno poklali..crnogorci su najmanje zrtava stvorili u cijelom ratu,jer su nazlost prihvtili taddasnju pogubnu politiku.samo ne bih generalizovala,s obzirom da je ogroman broj crnogoraca bio protiv toga,ali se nije moglo,dok su se drugi bili osilili.
    kad smo vec kod hrvatske,jeste istina da se granatirao dubrovnik i da se islo u pljacku,ali opet
    tamo nije bilo ni 50 zrtava ukupno..cak smo nedavno ponudili placanje ratne odstete.
    sto se tice hercegovine,opet je i tu bilo crnogoraca koji su isli tamo i opet neko milom a neko silom.znam ih i ja dosta koji su su se krili po tudjim stanovima da ih ne bi tamo slali jer su znali
    da se ne mogu oduprijeti..ali opet,nismo ni tamo napravili vise zrtava nego vi sami izmedju sebe...i meni je neko stradao od tvojih muslimana a civil bio,ne vojnik pa sta cemo sad...
    hoces to da kazes da smo samo mi svasta radili a vi ne nista,je li? pa nece biti bas tako...
    nije se ovdje nikome mililo da ide tamo i pogine a da ne zna zasto.
    vi ste tamo medjusobno ubili jedno 100 puta jos toliko...
    za razliku od crogoraca,tako da se ne prosipam
    01.gif



ovaj post tvoj je da se prijavi moderatorima za lazi i klevete koje ti ovde pishes . nemoj da te citiram koje jer i ti znas koje su . ne pravise toshic kad nisi .

izmjeni ovaj post pod hitno jer ovde govoris nesto sto ne bi ni lud rekao -

jedan od tvojih podataka da je u dubrovniku poginulo
    samo 50 ljudi
- pa kako te nije stid fuj brishi u crnu goru .
dovoljno je i jedna zrtva da se to smatra agresijom na drugu drzavu - jeli ti jasno .

a nisam nikad ni vidio ni chuo da su se desavale demonstracije protiv agresije od strane srbo - crnogorske cetnicke koalicije na BIh , u titogradu ili bilo gdje u crnoj gori pa i srbiji .
nego tebi je krivo sto niste zavrslii zapoceto - izgleda .

ali neka doce maca na vratanca - vrati cemo mi nasu teritoriju - cijeli sandzak koji ste vi crnogorci i srbija okupirali prije nekih 100 godina .

___________________________________________________________________
Hej, nije važno
Koliko smo puta udahnuli dah
Hej, "važnije je
Koliko smo puta ostali bez daha" *

10-10-2008 17:35 carinskimost is offline Pregledaj poruke od carinskimost Dodaj carinskimost u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

post necu mijenjati,pogotovo ne radi tebe,pa ako ti sta smeta klikni na dugme prijavi.
samo moras objasniti zbog cega.ja sam klikala na tvoje postove pa znam.
drugo,ja gore pomenuh da nema para da se plati to sto su ubijeni ljudi ili to sto je neko ostao bez nekoga,jer se to ne moze platiti.to je bilo napisano u mom zadnjem postu.nego ti je mozda veliki tekst pa nisi citao ili nisi razumio.sta cu ti ja.pricala sam i o agresiji,meni se cini.
ali mozes mi i ti pojasniti malo,posto vidim da imas veliku zelju.
sto se tice demonstarcija,one su postojale na cetinju prije svega.prvo je izbila bitka u skupstini,pa se kasnije pjevala jedna pjesma koju ti ne znas ili neces da znas.
ja se ne ubrajam u te sto su pocinjali nego se krvim s njima,pa zbog toga nekad imam i problema,jer jos uvijek nazlost ima takvih..samo,postoji tu jedna stvar,
sve te grupacije su iste,samo sto su na razlicitim stranama.jednako su opasne.
tako da ti meni ne moze biti krivo sto se nije zavrsilo zapoceto.bas takve recenice
koriste takvi ljudi poput tebe izgleda,sa onakvom psihologijom kao sto sam ti
rekla negdje ranije...

pa dobro,kad si tako oran i pun snage i neke euforije,sto ne dodjes onda na vratanca da oslobodis taj sandzak nakon 100 godina?

ne bojim se takvih ljudi poput tebe,ali ih ne volim u blizini.pogotovo ako mi glasovima
odlucuju o sudbini..

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

10-10-2008 19:13 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma fini su crnogorci ljudi...
cetnik do cetnika...
normalni se na prste mogu izbrojat.. 18.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    10-10-2008 20:12 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    Zilha Zilha is a Female
    Mashala forumasica 2008




    Poruka: 1481

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od HoneyMNE:

          citat od giovanni:

        I da ti malo pojasnim ...ovdje nije bio graðanski rat , niti smo se mi pobili izmeðu sebe pošto vidim da si neupuèena, na BIH je izvršena agresija



      ma ne vi jadni,niste vi nista krivi....pa dobro,ostala JNA,koja je na pocetku imala zaista funkciju da brani drzavu ali ako je neko napadne sa strane...a ono svako svome jatu,i oni sto su ostali zaista jesu napadali i znam da nije bilo lijepo tako da jeste ipak bilo agresije.cuj nije bio gradjanski..nije gradjanski nego koji je? cuj niste se pobili izmedju sebe...ma sta i mi i ti naprica u dvije recenice.:) znaci li ovo da tamo niko nije ratovao nego su samo dolazili iz srbije i crne gore da vas napadaju??? :) sta Æu kad sam neupuæena..




      Jel ovo ti sa ovim provociras ili sta???
      Sta hoces da kazes, zasto onda pricas i raspravljas sa jadnicima?

      ___________________________________________________________________

        bomba.gif

        10-10-2008 20:23 Zilha is offline Homepage of Zilha Pregledaj poruke od Zilha Dodaj Zilha u listu prijatelja AIM Screenname: lll YIM Screenname: lll
        vujke vujke is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 296
        Location: iz æaletovih jajcadi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sad si sama HoneyMNE,priznali ste Kosovo 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif
        (osim baš ako zatreba,nije Vujke Milo 35.gif )

        ___________________________________________________________________
        i'm ready when you are,senor

        10-10-2008 20:28 vujke is offline Pregledaj poruke od vujke Dodaj vujke u listu prijatelja
        al capone al capone is a Male
        moforaja




        Poruka: 5015
        Location: grad andjela

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        provocira...upakovano...al opet smrdi.... 18.gif

        ___________________________________________________________________



          http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

          10-10-2008 20:32 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
          Stranica (7): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] 7 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com