Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Piletina najbolja prehrana » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle
pokretac teme Thread Started by funkyg

RE: Piletina najbolja prehrana Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od asataN:

        citat od funkyg:

      Nenormalno volim snicle od piletine,tj.onog bjelog mesa,rostilj i koku sa krompirima,pa naletih na nesto sto je onako po meni po prilicno mocno za napraviti,a nije zahmetli puno.


      Piletina sa origanom i limunom


      Priprema:
      1.Zaèinite piletinu sa osušenim origanom, solju i paprom.

      2.Zagrijte ulje u dubokoj tavi za peèenje.

      3.Dodajte piletinu, krumpir i naglo pržite 2-3 minute.

      4.Ulijte juhu i lagano kuhajte 10-15 minuta ili dok piletina ne bude kuhana.

      5.Dodajte limunov sok i svježi origano i kuhajte daljnje 3 minute. Odmah poslužite.



    Funky ....ovde cak kupujem zacin origano i limun......i recimo ja sa tim zacinim koku , a mlade krompirice pospem s malo maslinovog ulja, dodam taj zacin i pasirani saransak , sve to stavim u nekoj plasticnoj kutiji s poklopcem i dobro protresem da se sve izmjesa.....i tako pecem s kokom .....Prste da polizes.....


    Isto tako , pravim marinadu za pilece snicle na rostilju ......dvije kasike sirceta, dosta gnjecenog saransaka, crnog vina i maslinovog ulja, vegeta ili neki zacin ..... sve ubacis u tu plastiku, ubacis snicle ....dobro protreses i ostavis preko noci tako u frizdireu da popiju te marinade ..... 10.gif


Dje me nadje bale mi na usta,jbt.
Volim ja to sve samo kad vidim saransak i osjetim mu smrad tesko da cu jesti,ne podnosim ga nikako,muka mi bude odmah,a eto kazu drugaciji je okus i bolje je uz saransak.

___________________________________________________________________



      10-15-2008 09:26 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      buckuris buckuris is a Female
      buduca bahra :)




      Poruka: 2084
      Location: SFRJ Njemacka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od metallica:

        ovako talijani spremaju piletinu extra je tita mi vidjeces 10.gif 01.gif

      tita ti,bas sa vegetom? 35.gif
      proslavila se podravka 04.gif

      ___________________________________________________________________
      muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

      10-15-2008 20:24 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
      mica maca mica maca is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 430
      Location: živim u blizini....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja filete prvo ispohujem, pa onda na tome ulju udinstam luka i dodam vrnje za kuhanje i malo mlijeka, i nda ubacim filete.

      I narvo ugasim šporet i poklopim.

      mljac 05.gif

      ___________________________________________________________________
      ako pametne misli prolaze vašom glavom znaèi da se tamo ne zadržavaju

      10-15-2008 21:59 mica maca is offline Pregledaj poruke od mica maca Dodaj mica maca u listu prijatelja
      Provler2 Provler2 is a Male
      moforaja




      Poruka: 3154
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dodaj malo bijelog vina i sushenih gljiva . Onda da vidish shta je mljac 01.gif

      10-15-2008 22:52 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
      Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com