Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Trenutno Citam ... 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (46): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od iznogud:

    svi drugi filmovi su bijedni pokusaji fotografisanja maste, obicno krvolocno rastrganog koncepta od strane holivudskih hijena... burn hollywood burn sto bi rekli BB.


To . Upravo to.

03-06-2003 22:05
SAN SAN
SexNepoznat

Poruka: 4

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa mo forum, da budem onako dosadno politicki ispravan.

A pred spavanje procitam 1-2 stranice od "Mali Princ". (Teze stivo mi nikako ne lezi.)
Ljudi,kad vam ozbiljno kazem, u toj bajci ce te naci mudrolija kao u rijetko kojoj drugoj knjizi,a ima i puno slika,pa nije dosadno.

Speaking of books...
Hople,ka's mi vratit "Who Ate my Cheese"? (Jao u mene naslova knjiga)

03-06-2003 22:14 SAN SAN is offline Pregledaj poruke od SAN SAN Dodaj SAN SAN u listu prijatelja
niko_i_nista niko_i_nista is a Male
guster


Poruka: 75

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Homo faber od Maksa Frisa

03-06-2003 22:28 niko_i_nista is offline Posalji email za niko_i_nista Pregledaj poruke od niko_i_nista Dodaj niko_i_nista u listu prijatelja
iznogud iznogud is a Male
o'shta ti je to?


Poruka: 170

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

joj toj chiza... ne mogu da vjerujem majke mi da ljudi to citaju. GRRRRRRRRRRRRRR

mali princ, thumbs up, big time. ali kako ces spojit onaj bljak od who ate my shit sa nekom pristojnom knjigom...

da je ovo lijepi srednji vijek, spalio bi ja i pisca i knjigu tu sa sirovima... ...$^&$#@#!...

03-06-2003 23:03 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
Monija Monija is a Female
puterica


Poruka: 94

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Emma by Jane Austin (po 'ne znam koji put')

a

ni

Atlas Shrugged nisam jos okoncala 01.gif Dagny me i dalje iznenadjuje.... 01.gif

___________________________________________________________________
Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

03-07-2003 00:28 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
mala A mala A is a Female
trudim se




Poruka: 190
Location: peroni sudbine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za samoizgradnju - "Kako imati ono sto zelis, kako zeliti ono sto imas" - Johan Gray

Iz radoznalosti - "Kappelanova istorija zena"

Za opustanje (taman gotova sa citanjem)- Pleme spiljskog medvjeda - Jean M.Auel , na preporuku od Kise i Iznoguda. Preporucujem dalje. Jucer u biblioteci trazim drugi dio, kazu sve izdate. I to govori ponesto u prilog knjige. 01.gif

___________________________________________________________________

    03-07-2003 01:51 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
    iznogud iznogud is a Male
    o'shta ti je to?


    Poruka: 170

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Pentatonika:

      trenutno citam .....:"Platon" (bas i ne volim prevoditi) "Sokrat u cetri dijaloga" trenutno "kriton vs sokrat" pred sokratovu smrt... Dobro za fanaticare sirove filozofije....


    pa covjece progovori :)

    eno meni tema zjapi prazna - usporedba russella i sokrata. u filozofiji.

    03-07-2003 02:11 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
    Mika Mika is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 310

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Uvela ruza" Bora Stankovic.

    Bora sa svojom Kostanom, Aleksa sa Eminom. Posle svih mogucih procitanih knjiga, nasih i staranih pisaca, uvijek se vracam Aleksi i Bori, oni su mi u srcu. Pisali su razlicito, jedan je svoj zivot posvetio Vranju, Kostani Sofki, drugi Mostaru i Emini, ali "zal za mladost" je prisutan, sto ih vise citam, vise mi "leze".

    "- - - Opet sam te snevao! Kako zalim sto san ode, te i ti s njime!
    Kako bih voleo da to ne bese samo san, san i nista vise. Ali hvala i
    snu. Sladje je snevati negoli zbilju gledati i gusiti se od navrelih
    osecaja, uspomena, i teska, hladna, samotna zivota... Da, sladji je
    san, san detinjstva i mladosti..."

    ___________________________________________________________________

      03-11-2003 21:57 Mika is offline Posalji Email za Mika Pregledaj poruke od Mika Dodaj Mika u listu prijatelja
      daors daors is a Male
      brato




      Poruka: 817
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Alkemicara
      P.Kueljo

      ___________________________________________________________________
      Budi na kojoj si

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane daors dana 03-11-2003 u 22:53.

      03-11-2003 22:51 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
      obrisan
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kako su se tri cetri omladinke sa zvjezdama pozabavile na ljubavi

      03-11-2003 22:52
      First Lady First Lady is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1404
      Location: NY

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      imala sam namjeru par puta kupiti alkemicara...

      kad zavrsis, reci vrijedi li je citati


      neki dan sam kupila Satanske Stihove (S. Rushdie)...tek pocela tako da nemam nekih utisaka...

      ___________________________________________________________________
      Live, and let LIVE!!!

      03-12-2003 05:28 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
      Sona Sona is a Female
      gusterica




      Poruka: 80

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      1st Lady, neces pogrijesiti ako procitas "Alkemicara". Dosta je vremena proslo otkako je knjiga objavljena, vjerujem da do sad u nacelu znas o cemu se radi (covjek slijedi svoj san) - ako si sklona takvim pricama, neces pozaliti.
      Meni osobno najdraza Coelhova knjiga je "By the River Piedra I Sat Down and Wept". Prica o ljubavi i nesebicnosti, sta ces ljepse 01.gif

      03-12-2003 11:49 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jutros sam pocela citati "Sesirdzijin zamak" od Cronina.
      Citala sam je davno ,u skoli pa cu sad obnoviti i mozda dozivjeti na jedan drugi nacin

      03-12-2003 16:24
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Preporucujem !!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jako,jako dobra knjiga...

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      03-12-2003 19:47 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      Zuta Zuta is a Female
      miss foruma '03




      Poruka: 1115

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Kad smo vec kod atlasa.....

      Trenutno citam "Mitt første atlas" ili ti "Moj prvi atlas" sa sinom.

      Gledamo na kartama gdje je koja zemlja, koliko je sati u Australiji a koliko u juznoj Americi,
      gdje se sta proizvodi, a prepoznao je i zastavu Bosne i Hercegovine.

      ___________________________________________________________________

        03-12-2003 19:56 Zuta is offline Posalji email za Zuta Pregledaj poruke od Zuta Dodaj Zuta u listu prijatelja
        Aleksandra Aleksandra is a Female
        moforaja




        Poruka: 10251
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        First Lady

        Alhemicar-a ........procitaj........

        ___________________________________________________________________






                03-12-2003 20:01 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                Sjeta Sjeta is a Female
                seka




                Poruka: 528
                pokretac teme Thread Started by Sjeta

                RE: Preporucujem !!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od R2-D2:

                  Jako,jako dobra knjiga...



                Bio je lijep razgovor o knjizi i piscu na onom forumu, IZN je vodio temu. Ne sjecam se vise gdje tacno.

                ___________________________________________________________________

                  03-12-2003 20:03 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
                  Monija Monija is a Female
                  puterica


                  Poruka: 94

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Alhemicar je super knjiga...ustvari Paulo Coelho's djela mi se jako svidjaju jer mi daju dosta insipracije i motivacije u zivotu...jos neka od Koeljovih djela koja volim: Planina, Veronika Odlucuje da Umre, Hodocasce

                  ___________________________________________________________________
                  Prijateljstvo se ne bira, ono biva, ko zna zbog cega, kao ljubav. -Mesa Selimovic

                  03-12-2003 20:10 Monija is offline Posalji Email za Monija Pregledaj poruke od Monija Dodaj Monija u listu prijatelja
                  First Lady First Lady is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1404
                  Location: NY

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  alhemicara sam izbjegavala zbog toga sto mi zvuci na knjigy "parfem" u kojoj glavni junak zeli da stvori savrsen miris... malkice je knjiga "bolesna"

                  novac za kupovinu knjige (alhemicar) ce biti "pozajmljen" iz fonda za kupovinu jos jednog para cipela

                  ___________________________________________________________________
                  Live, and let LIVE!!!

                  03-12-2003 21:02 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                  Sona Sona is a Female
                  gusterica




                  Poruka: 80

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  "Alkemicar" i "Parfem" nemaju ama bas nikakve veze jedna s drugom.

                  Inace, "parfem" mi je fantastican, procitala sam ga 2 puta i sad gledam da kupim tu knjigu da je imam u vlastitoj biblioteci. Razumijem da ti se glavni lik moze ciniti malo bolesnim, ali meni je sama knjiga savrsena.

                  Ukusi se razlikuju 01.gif

                  03-13-2003 00:36 Sona is offline Posalji email za Sona Pregledaj poruke od Sona Dodaj Sona u listu prijatelja
                  Stranica (46): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com