Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Elma Boskailo 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mala_iz_mostara mala_iz_mostara is a Female
puterica




Poruka: 91
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif

na radio x je upravo bio kratki prilog

___________________________________________________________________
"Èudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,
i još èudnije: kako èesto nam baš to malo nedostaje!"

12-03-2008 12:43 mala_iz_mostara is offline Posalji Email za mala_iz_mostara Pregledaj poruke od mala_iz_mostara Dodaj mala_iz_mostara u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo i ja sam uplatio na ovaj devizni racun, trebale bi pare stici za 3-4 dana.
Hvala vam svima koji ste se angazovali na ovoj akciji 10.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

12-03-2008 12:53 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo raja pravi ste majkemi samo tako nastavite.
Zivjet ce nasa Elmica jos dugo dugo...... 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

12-03-2008 13:07 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

    Evo i ja sam uplatio na ovaj devizni racun, trebale bi pare stici za 3-4 dana.
    Hvala vam svima koji ste se angazovali na ovoj akciji 10.gif

Da te samo upitam, Hogar, jesi li uplatio na ovaj broj deviznog racuna sto je Sandra stavila(bez one jedne nule sto se ponegdje pojavljivala)?
Samo da se zna.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 12-03-2008 u 14:42.

12-03-2008 14:41 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
slaven slaven is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 298
Location: Czech republic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Aleksandra:

    hypo alpe banka
    SWIFT code bank HAABBA22
    racun banke 393060123761952613
    devizni racun 123 76 19 526
    racun u KM 143 720 5293


    skupljeno je 5.000 KM

    nedostaje jos 75.000 KM


Za slanje iz inostranstva moraju biti dva koda i to je za svaku banku dovoljno :
SWIFT i IBAN.

SWIFT moze imati ili 8 ili 11 znakova a IBAN mora imati 20 znakova.

Znaci SWIFT code bank:
    HAABBA22

IBAN code of account:
    BA393060123761952613
, mora biti ovo "BA" u sastavu koda...

I to je to. Pare su poslane... Pozdrav svima

___________________________________________________________________
guitar player

12-04-2008 08:18 slaven is offline Homepage of slaven Pregledaj poruke od slaven Dodaj slaven u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Slavene 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

12-04-2008 10:06 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

fala slavene 33.gif

___________________________________________________________________






          12-04-2008 11:30 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          funkyg funkyg is a Female
          bazencic




          Poruka: 4040
          Location: starMo-Vela havle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bilo je i na Radio Mostaru jutros,sve radio stanice u Sarajevu su dobile ovaj audio zapis obavjestenja i ide u veliko.
          Cak je i Almir(Batko) bio gost.
          Ima pomaka i ide na bolje.

          ___________________________________________________________________



              12-04-2008 12:51 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
              Carinsko djete Carinsko djete is a Male
              DAIDJA




              Poruka: 76

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Poslao danas,nadam se da ce stici na vrjeme 10.gif

              ___________________________________________________________________

                12-10-2008 21:20 Carinsko djete is offline Posalji email za Carinsko djete Pregledaj poruke od Carinsko djete Dodaj Carinsko djete u listu prijatelja
                iggy_pop
                SexNepoznat



                Poruka: 2

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ljudi samo da Vam kažem BRAVO!

                Podržavam akciju, samo imam jedan prijedlog, vjerovatno je bio u ovoj temi ali mi se nije dalo listati je od poèetka.

                Dali postoji naèin da se ikako SMS porukom donira odreðen iznos novca, mislim da bi mnogo više ljudi sudjelovalo..
                Jer tko æe na banku da donira npr. 5KM -10KM možda misli glupo je,ili nema više.

                Najvažnija je volja, ako æeš dat dat æeš, bez obzira kako, al ja opet mislim da bi ovo uvelike poveæao ukupni iznos.

                12-10-2008 23:40 iggy_pop is offline Pregledaj poruke od iggy_pop Dodaj iggy_pop u listu prijatelja
                liberty liberty is a Male
                brato




                Poruka: 645
                Location: Washington

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ja sam poslao direktno preko western uniona. Sandra 33.gif .

                ___________________________________________________________________
                Prosla recesija.

                broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane liberty dana 12-13-2008 u 03:19.

                12-12-2008 09:19 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
                Nela Batlak Nela Batlak is a Female
                mofo beba


                Poruka: 5
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Bila sam sinoæ na humanitarnom koncertu u Djeèijem domu . Bilo je potresno ali lijepo. Želim kao èovjek, graðanin ovoga našeg grada ( koji se i nije baš pokazao ) da se zahvalim sa jednim velikim HVALA našoj Aleksandri koja je svu sebe dala da ova akcija za našu Elmu uspije . Molim Svevišnjeg da uspijemo na vrijeme.

                12-12-2008 10:02 Nela Batlak is offline Posalji email za Nela Batlak Pregledaj poruke od Nela Batlak Dodaj Nela Batlak u listu prijatelja AIM Screenname: Nela
                Mensud Mensud is a Female
                mofo beba


                Poruka: 5

                RE: Elma Boskailo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Zelim kratko da Vas obavijestim,da je pokrenuta akcija za pomoc Elmi Boskailo i u Svicarskoj.Neki su aktivnosti pokrenute,a tokom vikenda ce se znati nesto vise.

                12-12-2008 14:19 Mensud is offline Pregledaj poruke od Mensud Dodaj Mensud u listu prijatelja
                Ceznja Ceznja is a Female
                moforaja




                Poruka: 3970
                Location: Bogu iza noga

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Odlicno, nema ovak'e raje nigdje 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                ___________________________________________________________________
                "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

                12-12-2008 14:21 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
                liha liha is a Female
                bice nesto od mene




                Poruka: 270
                Location: mostar-kosor

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                post korigovan i postan ponovo (sljedeæa stranica)

                broj ispravljanja poruke: 4, zadnji put od strane liha dana 12-13-2008 u 21:09.

                12-12-2008 17:07 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
                Aleksandra Aleksandra is a Female
                moforaja




                Poruka: 10252
                Location: Mostar

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                fala liha...

                ___________________________________________________________________






                        12-12-2008 17:12 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                        zlatan69 zlatan69 is a Male
                        guster


                        Poruka: 61
                        Location: kladanj

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Ljudi nemam vremena sve citati pa neznam jeli ko kazao pa evo jacu a nije zgoreg niti ponoviti.
                        Radio Kameleon sa Batkom koji je UDRUZIO kamaru radio stanica kao sto je :radio Raguza,radio Dubrovnik....i jos kamaru i u svojoj emisiji koja je ujuutro u osam sati ili pola devet sve se stanice ukljuce i pici informacija i apeli za spas Elme.

                        ___________________________________________________________________
                        Jasam oblikom kaplja a sadrzajem more.

                        12-12-2008 17:57 zlatan69 is offline Pregledaj poruke od zlatan69 Dodaj zlatan69 u listu prijatelja
                        mos_tarka mos_tarka is a Female
                        bice nesto od mene


                        Poruka: 469
                        Location: mostar

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        sandra imas pp

                        ___________________________________________________________________

                          Samo ko voli zna koliko boli i koLiko je tesko ljubav naci..
                          Samo ko pati moze da shvati sta
                          u zivotu ljubav znaci!!*

                        12-12-2008 18:13 mos_tarka is offline Posalji email za mos_tarka Pregledaj poruke od mos_tarka Dodaj mos_tarka u listu prijatelja
                        Aida~ Aida~ is a Female
                        ne more meda


                        Poruka: 45
                        Location: s mirom

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Brinu me vijesti o Elminom stanju, i koliko se dugo vec bori protiv ove bolesti.... Prekjuce, kad sam otisla do banke da uplatim priloge za akciju za novogodisnje paketice, poslala sam i ovo sto se do tada kod mene bilo skupilo na racun

                        Elma Boškailo
                        Hypo Alpe Adria Bank
                        SWIFT code HAABBA22
                        IBAN: BA393060123761952613
                        Devizni racun: 123 76 19 526

                        Kao i za uplatu za novogodisnje paketice, uplaceni su troskovi transfera, ali mi sluzbenica nije sa sigurnoscu mogla reci da li ce i prijemna banka nesto naplatiti, i koliko ce trebati da novac stigne na odrediste.

                        Kod mene je bilo 85 eura i $105. Savjetovali su mi da posaljem sve u dolarima. Prema kursu 1 euro= $1.33357, skupljenih 85 Eura = $113.353, tacnije $115. Sve skupa, uplatila sam $250 ovaj put

                        ~ potvrda od banke:

                        A danas je vec pristiglo jos!
                        Dunja Pionirka i Juzernejm ..... 100 Eura!

                        HVALA 10.gif 01.gif

                        ___________________________________________________________________

                          12-13-2008 16:23 Aida~ is offline Pregledaj poruke od Aida~ Dodaj Aida~ u listu prijatelja
                          liha liha is a Female
                          bice nesto od mene




                          Poruka: 270
                          Location: mostar-kosor

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          mislim da bi onaj moj post o donacijama trebalo prebaciti na onu zakljuèanu temu o Elmi jer ja vjerovatno neæu moæi editovati još dugo svoj post

                          12-13-2008 18:01 liha is offline Posalji email za liha Pregledaj poruke od liha Dodaj liha u listu prijatelja
                          Stranica (9): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                          Postavi novu temu Odgovori
                          Go to:
                          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com