Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mala A mala A is a Female
trudim se




Poruka: 190
Location: peroni sudbine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozete preskociti ovo gore, nasla sam drugi konto preko kojeg mogu dostaviti pare.

___________________________________________________________________

    12-13-2008 00:47 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
    Aida~ Aida~ is a Female
    ne more meda


    Poruka: 45
    Location: s mirom

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja sam prekjuce na racun Moforaje uplatila sve sto se dotad kod mene skupilo, svih 160Eura i $435!

    U banci su me posavjetovali da sve posaljem u dolarima, cisto zbog efikasnosti i rentabilnosti.
    Kurs euro= $1.33357; tako je nasih 160E ispalo $213.371, tj. $215. Sve skupa, da zaokruzimo: $700!

    Hvala hvala hvala svima!

    Svi troskovi trebalo bi da su placeni, medjutim nisu mi mogli sa sigurnoscu garantovati da nece biti dodatnih troskova "preko bare", pa cak ni za koliko dana ce stici na odrediste. Bice sve to kako treba. Ex, Mo_Navijac, mostarski tim, svi: 10.gif

    A ovo nam je pricao clan Gretenburg, onaj koji je naslikao i donirao prihod od svojih slika za ovu akciju:
    "Juce cujem pricu

    moj sused HOLANDJANIN je biciklom isao dvadeset dana od holandije do ohrida,za njegov godisnji
    i tamo urucio 5000 eura jednom razredu DJECE SA POSEBNIM POTREBAMA,koje je skupio od SPONZORA

    Sad oko Bozica oni prave festu,pa su i njih pozvali
    Kaze susjed MISLE ON DA SAM JA BOGAT pa da mogu doci
    a covjek radi ko socijalni radnik ima troje djece koje oblaci u SEKONDHAND-druga ruka
    NEMAM CESTO FALE ZA HOLANDJANE al sta jest jest pomazu individualno sve i svakog

    Mogucnosti su velike zato ,treba smisliti i organizovati TRAJNE AKCIJE I napraviti JAKE FONDOVE
    Sad je vazno kad su BOSNU i HERCEGOVINU svi zaboravili i o sebi se zabavili-mi ne mozemo ni da hocemo"

    ~ Otkako sam ovo procitala, bezbroj puta u zadnjih par dana sam se sjetila bas ovog primjera.... Stvarno bismo se trebali jos bolje smisliti i organizovati...

    Sad se brinem hoce li sve stici 'dole' na vrijeme, hoce li opet naplacivati transfer, sve.... nista mi sa sigurnoscu nisu znali reci, ostavila sam sve brojeve telefona da me nadju ako ista zapne, hodam s kopijama informacija uza se i drzim fige....u jednom trenutku pozeljela sam da se i odavde moze biciklom zaputiti, ili barem Poni Ekspresom, cini mi se sigurnije bi bilo od ovih "zicanih" transfera.... bice to sve kako treba, prosto ne moze nikako drukcije nego bas tako! :)

    evo i potvrde od banke~

    A vec juce me je kuci docekalo pismo sa cekom na $60 od tri osobe koje niti su clanovi foruma, niti se ikako znamo, ma niti su naznacili tacno za koju akciju je.... saznali preko Den adresu, skupili i poslali! Pa zar ljudi nisu divni?! Cim saznam sta i kako s time, javljam, saljem gdje treba, naravno!

    ___________________________________________________________________

      12-13-2008 16:32 Aida~ is offline Pregledaj poruke od Aida~ Dodaj Aida~ u listu prijatelja
      kavada_dk kavada_dk is a Female
      ne more meda


      Poruka: 30
      Location: capljina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      eh ovako, ja sam danas uplatila nazalost samo 432 km.
      za organizaciju su dali sljedeci u danskim krunama:

      Elma Budalica 100,-
      Ermin Balesic 200,-
      Majda Mujan 600,-
      Mama moja 200,-
      Edita Pekaz 200,-
      I ja, kavada_dk 400,-

      znaci sve ukupno 1700 danskih kruna koje su poslane preko wester uniona GABI,
      kad se pretvori u marke 432 konvertibilne marke.....zao mi je sto nije bilo vise...
      zhvaljujem se ovima koji su ucestvovali i majdi mujan koja mi je pomogla oko sakupljanja pa koliko toliko bilo.....

      ___________________________________________________________________
      Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

      12-15-2008 15:18 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
      kavada_dk kavada_dk is a Female
      ne more meda


      Poruka: 30
      Location: capljina

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      slucaj elma boskailo je malo tezi, pa zbog toga dota se je raje odlucilo na tu stranu, sto je sasvim uredu...tako da i ovdje napisem, ako neko ima iz Odense (danska) da mi se javi na private za vise informacija oko uplacivanja za slucaj Elma Boskailo....unaprjed Hvala!!

      ___________________________________________________________________
      Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

      12-15-2008 15:30 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      odlicna akcija moforaja. 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-15-2008 19:10 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      putnik putnik is a Male
      brato




      Poruka: 529
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jos niko me nije zvao sa banke.. a kada zovnu javiti cu.. Ne pisem mnogo ne zamjerite mi.. uglavnom pocurim svaki dan da vidim sta ima 10.gif

      ___________________________________________________________________
      "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

      Branimir J. Stulic, 2:30

      12-15-2008 20:49 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nema veze putnik 10.gif

      ne moras puno pisati shvatamo mi obaveze ....

      i fala za odrzavanje rmoforaja racuna i humanitarnih akcija 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-15-2008 20:53 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      putnik putnik is a Male
      brato




      Poruka: 529
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Tana za to i humanost uvjek se nadje vremena,

      ___________________________________________________________________
      "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

      Branimir J. Stulic, 2:30

      12-15-2008 20:58 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      svaka cast 10.gif

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      12-15-2008 20:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
      Mister 07


      Poruka: 1176
      Location: Jamio kucu u Mahali
      pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Navijac je stigao iz Makedonije i od sutra krece u realizaciju akcije...annnn jesmo li spremni...

      ___________________________________________________________________
      POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
      19.gif 19.gif

      12-16-2008 01:52 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ... i za ovu akciju 33.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      12-16-2008 10:51 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      spisak djece si dobio , sad samo trebamo dogovoriti kako cemo ih podjeliti prema godinama na male,srednje i velike kao prosle godine

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        12-16-2008 15:30 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        gabi gabi is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 399

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od kavada_dk:

          eh ovako, ja sam danas uplatila nazalost samo 432 km.
          za organizaciju su dali sljedeci u danskim krunama:

          Elma Budalica 100,-
          Ermin Balesic 200,-
          Majda Mujan 600,-
          Mama moja 200,-
          Edita Pekaz 200,-
          I ja, kavada_dk 400,-

          znaci sve ukupno 1700 danskih kruna koje su poslane preko wester uniona GABI,
          kad se pretvori u marke 432 konvertibilne marke.....zao mi je sto nije bilo vise...
          zhvaljujem se ovima koji su ucestvovali i majdi mujan koja mi je pomogla oko sakupljanja pa koliko toliko bilo.....



        podigla sam pare, 432 km. 10.gif

        za senci i raju iz danske 33.gif

        ___________________________________________________________________

          12-16-2008 22:33 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
          gabi gabi is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 399

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          za sve ljude dobre volje 33.gif

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane gabi dana 12-16-2008 u 22:38.

            12-16-2008 22:35 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
            Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
            Mister 07


            Poruka: 1176
            Location: Jamio kucu u Mahali
            pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Senci hvala na ucescu u nasoj hgumanitarnoj akciji i svesrdnoj pomoci ...legenda si kao i svake godine... 10.gif 10.gif puno pozdrava od mofo tima iz Mostara...

            Drago nam je da si dio naseg humanitarnog tima..i foruma naravno ... 33.gif

            ___________________________________________________________________
            POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
            19.gif 19.gif

            12-16-2008 22:55 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
            cvijetic_vila cvijetic_vila is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 364
            Location: negdje ispod mosta

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ljudi izvinite jer se ranije ne ukljucih u temu, RAZ me obavjestio danas o ovoj akciji, a vidim neki su i pisali o slikama, Nije problem nikakav naravno da se rado odazivamo. Jedino voljeli bismo ako bi to sve moglo biti oko 17 sata jer mi (Elser i ja) ne mozemo ranije (radne obaveze).

            Ne znam na koji nacin idete sa ovim licitacijama slika ali ako mogu i ja bih rado ponudila svoje fotgorafije (barem one najbolje), isprintane koje se mogu poslati postom.

            Veliki pozdrav i jedna 33.gif za sve vas dobre ljude

            ___________________________________________________________________

              Sve u životu se vrati, dobro i loše, zasluge i grijesi


              Zoo TV

            12-16-2008 23:22 cvijetic_vila is offline Posalji email za cvijetic_vila Pregledaj poruke od cvijetic_vila Dodaj cvijetic_vila u listu prijatelja
            Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
            Mister 07


            Poruka: 1176
            Location: Jamio kucu u Mahali
            pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Vilo mi u rosalesu moramo biti ujutro zato sto su djeca ujutro u skoli tu...a u domu mozemo poslije 5 kao i kod sestara milosrdnica i u starackom domu..u svakom slucajku javit cemo vam...

            ___________________________________________________________________
            POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
            19.gif 19.gif

            12-16-2008 23:31 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
            kavada_dk kavada_dk is a Female
            ne more meda


            Poruka: 30
            Location: capljina

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Raja bili mi mogli pomoci sada vi koliko vas ima ovdje
            neznam tacno koliko vas je na facebooku.....uglavnom sklopili smo jedan tim koji se bori protiv nacionalizma i glorifikacije genocida poceinjenog u bh protiv rata'
            stim smo napisali peticiju eu komitetu i malo vecim strankama....
            potrebni su potpisi ove peticije kako bi se izborili protiv nekih problema u nasoj drzavi....
            peticiju mozete procitati i potpisati ovdje

              http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?sreb1995&1


            isto bi vas zamolila ako mozete da objavite peticiju i svojim kontaktima, kako bi dobili sto vise glasova

            unaprjed hvala

            ___________________________________________________________________
            Bogat nije onaj ko puno ima, nego onaj ko puno daje.......

            12-18-2008 16:13 kavada_dk is offline Pregledaj poruke od kavada_dk Dodaj kavada_dk u listu prijatelja
            putnik putnik is a Male
            brato




            Poruka: 529
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Leglo na racun od mostarca sa mostarske raje 50€

            Hvala mostarac 10.gif

            ___________________________________________________________________
            "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

            Branimir J. Stulic, 2:30

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane putnik dana 12-20-2008 u 11:32.

            12-20-2008 11:23 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
            Aida~ Aida~ is a Female
            ne more meda


            Poruka: 45
            Location: s mirom

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



              Ja cu se pojesti ziva dok ne dodje "moja" uplata. Cini mi se davno je 11.12. bio, trebalo je stici? Mogli su barem brada i brkovi do sada stici .... mozda sam malo nestrpljiva.

              U dogovoru sa posiljaocima ceka na $60, taj prilog cemo poslati za Elmu Boskailo 22.12.og, skupa sa 100 Eura od Dunje Pionirke i Juzernejm.

              ___________________________________________________________________

                12-20-2008 16:47 Aida~ is offline Pregledaj poruke od Aida~ Dodaj Aida~ u listu prijatelja
                Stranica (40): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com