Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » TRADICIJE MOSTARA » KUHINJA » Oblande » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma neka vas na vovim oblandama...a onda odjednom prica...
moja moja...jes je vidila...kolikache su joj guzice...
13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

01-07-2009 18:49 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

daleko najbolji 10.gif ....nisam jos srela nikoga da ne voli te oblande....cak i oni sto ne vole slatko ...

___________________________________________________________________

    01-07-2009 18:51 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sad je u planu isprobati sve ove recepte za oblande 02.gif Nato super su 10.gif bile 02.gif

    onda ici na plivanje da skidam kila 02.gif jedino u vodi mogu vjezbati 13.gif 13.gif

    01-07-2009 18:55 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    torres torres is a Male
    moforaja


    Poruka: 2147

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A ljudi ..... Sta ste navalili skidat kile gluho bilo..... Sad ce vam ova kriza glave doci...Samo cemo se spasiti Zilha i ja.

    01-07-2009 19:01 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    te oblande nisu toliko ni "stetne" 05.gif ......Moja mama je znala napraviti duplu mjeru pa zalediti ....pa dodje u zamrzivac nigdje ni jedne 13.gif

    ___________________________________________________________________

      01-07-2009 19:02 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      Aleksandra Aleksandra is a Female
      moforaja




      Poruka: 10252
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      izmikaa se (najbolje mutilicom rucno, a moze i mikserom)6 jaja (ako su bas bas velika, onda 5 komada)
      300 gr secera
      dodati 2 cokolade za kuhanje....sve mjesati na laganoj vatri i kad se skloni s vatre dodati margarin i dobro sjediniti.

      filom premazati oblande, kad se sve sastavi staviti nesto tesko, najbolje knjige preko oblade i ostaviti da prenoci.
      sutra dan ih lepo izrezati i njam, njam 17.gif 17.gif 17.gif

      ___________________________________________________________________






              01-07-2009 19:50 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
              silva
              SexNepoznat



              Poruka: 2717

              Aleksandra!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Drugarice moja draga!
              Otvorih forum, mislim, nacicu one predivne slike svakakvih nafaiza, kao lani, kad ono ništa.....E baš se razocarah!!

              ___________________________________________________________________
              Umrlo je proljeæe.
              26.gif Ranjeno srce u kazaljki ostade......

              01-07-2009 20:10 silva is offline Posalji email za silva Pregledaj poruke od silva Dodaj silva u listu prijatelja
              dida62
              SexNepoznat

              Poruka: 1517

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Aleksandra ima da probamo i ovaj .... ja cu jos malo oraha u to ubaciti pa cemo vidjeti 10.gif

              Kuku ja kad god naletim na neki fin recept pocnem mljackati i smijuljiti se a ove moje zbire me sve gledaju k' sta je ovoj opet 13.gif

              01-07-2009 22:00 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
              Aleksandra Aleksandra is a Female
              moforaja




              Poruka: 10252
              Location: Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              dida neces se pokajati 04.gif

              ___________________________________________________________________






                      01-07-2009 23:07 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                      Legally Blonde




                      Poruka: 3490
                      Location: U Cernici
                      pokretac teme Thread Started by Mostarka83

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od Aleksandra:

                        izmikaa se (najbolje mutilicom rucno, a moze i mikserom)6 jaja (ako su bas bas velika, onda 5 komada)
                        300 gr secera
                        dodati 2 cokolade za kuhanje....sve mjesati na laganoj vatri i kad se skloni s vatre dodati margarin i dobro sjediniti.

                        filom premazati oblande, kad se sve sastavi staviti nesto tesko, najbolje knjige preko oblade i ostaviti da prenoci.
                        sutra dan ih lepo izrezati i njam, njam 17.gif 17.gif 17.gif


                      Koliko otprilike margarina? ili cijeli 250 gr.?

                      ___________________________________________________________________
                      JaMojaTi.gif

                      01-07-2009 23:43 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                      Aleksandra Aleksandra is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 10252
                      Location: Mostar

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      cijeli margarin

                      ljudi te oblande su tako dobre...nikad ih ne dam gostima

                      samo se ja s njima zasipam 17.gif 17.gif 17.gif 17.gif 17.gif

                      ___________________________________________________________________






                              01-08-2009 00:31 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                              Mostarka83 Mostarka83 is a Female
                              Legally Blonde




                              Poruka: 3490
                              Location: U Cernici
                              pokretac teme Thread Started by Mostarka83

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              10.gif hvala

                              ___________________________________________________________________
                              JaMojaTi.gif

                              01-08-2009 00:34 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
                              Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
                              Postavi novu temu Odgovori
                              Go to:
                              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com