Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Sjecate li se ovih skakaca? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
malenaa malenaa is a Female
ne more meda


Poruka: 26

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sevels:

    Malena dobro dosla i pozdrav od velikog prijatelja tvoga pokojnog brata Danke,dobro se sjecam tog ruznog dana nisam bio u kajaku pod mostom bio sam van grada.Povratak i sok.
    Voljeli smo gimnastiku i mnoge druge sportove,lijepo se druzili ono starinski-Mostarski.
    Danas daleko i poslije puno vremena cesto pricam o pokojnom Danku i jos cesce ga se sjetim. Jos jednom pozdrav-Davor


Hvala ti Davore, ne znam da li se znamo, ja sam ipak dosta mlaða od vaše generacije, ali svaki spomen na mog brata me jako dirne i nekako kao da je još živ kada doðem u kontakt s njegovom rajom. Veliki pozdrav

01-18-2009 16:18 malenaa is offline Pregledaj poruke od malenaa Dodaj malenaa u listu prijatelja
CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
rodjena




Poruka: 909
Location: HARLEM

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od ZiZi_:

    Da istina je da je pokojni Acko Fink bio jedan od najboljih skakaca i naslijednik Emira, a u danasnjoj generaciji ja mislim da je jedan od najboljim Arman Puzic. A inace svi skakaci sa starog mosta su Dika i Simbol naseg grada - Veliki pozdrav i postovanje svim mostarskim skakacima . 10.gif


Puza ekstra momak 10.gif

___________________________________________________________________

    To nisam ja, to je moja tastatura
11.gif

01-18-2009 16:24 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
majkee_mi majkee_mi is a Male
avenija kruzno




Poruka: 232
Location: negdje na Starom mostu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ferrari:

      ,GLEDO SAM GA KAD JE SKOCIO SA VEZIROVA MOSTA U TITOGRADU.SRCE KO HUM,ZADIVIO JE CRNOGORCE.




      Cuj rahmetli ? Kad je umro zivotati , jeli bio bolestan ili .... 14.gif


    Kreno u ribu i pao sa pecine rahmet mu dusi 33.gif

    ___________________________________________________________________
    AKO DINO RAÐA ZASTO JE GORAN KARAN?

    01-18-2009 18:11 majkee_mi is offline Homepage of majkee_mi Pregledaj poruke od majkee_mi Dodaj majkee_mi u listu prijatelja
    Emir88 Emir88 is a Male
    mofo beba


    Poruka: 1

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neko je spomenuo Nezira Celikovica iz Zenice.Da zivio je u Zenici i bio je odlican skakac,inace moj rodjak.Sad zivi u italiji i ziv je i zdrav..i kako kaze ima namjeru skociti opet sa Starog mosta !

    07-27-2010 13:17 Emir88 is offline Pregledaj poruke od Emir88 Dodaj Emir88 u listu prijatelja
    beli beli is a Male
    moforaja




    Poruka: 4103
    Location: USA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bilo je 2-3 starije raje na bunuru koji su odskakali u "lasti"
    Dule, Hama Buljubashic....a za raju iz brankovca josh jedno ime Omica

    ___________________________________________________________________
    audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
    autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
    Princ cuvaj mjesto na seciji....

    07-27-2010 14:49 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
    gizenga57 gizenga57 is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1099
    Location: nederland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    de stavite koju sliku za CVJETNU AVLIJU.....PLIZ 10.gif

    ___________________________________________________________________
    ne boj se ziivota s tobom je raja
    ne boj se smrti idi do kraja

    07-28-2010 06:34 gizenga57 is offline Homepage of gizenga57 Pregledaj poruke od gizenga57 Dodaj gizenga57 u listu prijatelja
    El Clasico El Clasico is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 100

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Arman Puziæ je fantastiko! Kako se samo pri letu izvije... 10.gif

    10-14-2010 08:56 El Clasico is offline Pregledaj poruke od El Clasico Dodaj El Clasico u listu prijatelja
    tvrancic tvrancic is a Male
    moforaja




    Poruka: 5017
    Location: Umag - Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo skakaèa s mosta iz 1966.g.: Ko zna neka stavlja imena, ja jedino Emira Baliæa poznajem na slici:

    ___________________________________________________________________

      10-14-2010 11:36 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od CuriiCa_mo:

            citat od ZiZi_:

          Da istina je da je pokojni Acko Fink bio jedan od najboljih skakaca i naslijednik Emira, a u danasnjoj generaciji ja mislim da je jedan od najboljim Arman Puzic. A inace svi skakaci sa starog mosta su Dika i Simbol naseg grada - Veliki pozdrav i postovanje svim mostarskim skakacima . 10.gif


        Puza ekstra momak 10.gif


      Jasta, poslije Emira, Finkl..nazalost nece vise...

      a poslije njih dvojice, Arman Puzic 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      10-14-2010 15:58 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mithat Gološ Mili ,jedan od rijetkih sa Balinovca koji je skakao sa mosta (istina na noge).Mate Zelenika je starija raja (pokoj mu duši) i on je bio iz Bošnjiæa sokaka.Danko Šupljeglav (pokojni) iz Kavazbašine,zajedno išli u prvu osnovnu...

      10-14-2010 22:01 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11452
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Za sve 33.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      10-14-2010 22:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      R.i.p. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Laka im zemlja Mostarska... Acko i Faša 33.gif





          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          10-29-2010 15:36 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          Sevels Sevels is a Male
          moderator tra-la-la




          Poruka: 6554
          Location: Cernica-Mo-London

          RE: R.i.p. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od djelda:

            Laka im zemlja Mostarska... Acko i Faša 33.gif







              lijepa slika i draga 33.gif 33.gif


              Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

              ___________________________________________________________________
              volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

              13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
              "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

              10-29-2010 15:52 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              33.gif

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              10-29-2010 18:54 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9495
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                http://www.ekapija.com/website/bih/page/736872/Mirsad-Pa%C5%A1i%C4%87-skaka%C4%8D-Bojim-se-da-skokovi-ne-odu-u-zaborav

              Mirsad Pašiæ, skakaè - Bojim se da skokovi ne odu u zaborav

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 09-14-2014 u 11:08.

              09-14-2014 11:08 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              Gelender Gelender is a Male
              ne more meda




              Poruka: 36
              Location: u prknu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Evo pregledah èitavu temu i ako me oèi ne varaju, niko ne spomenu pokojnog Zorana Markoviæa Zontu sa Avenije. Zole, jeste bio kratak a širok, ali fino je skak'o laste.. Nekako se uvrne na stranu, teško objasnit', ali oni koji ga se sjeæaju znaæe na šta mislim.

              Pokoj mu duši, bio je prava raja... 33.gif

              ___________________________________________________________________

                “Fighting for peace is like screwing for virginity.”

              09-15-2014 08:50 Gelender is offline Pregledaj poruke od Gelender Dodaj Gelender u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              The World's 20 Most Amazing Bridges (PHOTOS)

                http://www.weather.com/travel/worlds-most-amazing-bridges-20121115?pageno=10


              ima suer fotki

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              09-15-2014 20:30 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              KULJE1969 KULJE1969 is a Male
              raja




              Poruka: 1794
              Location: Brace Krpo 19

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Za mene je pokojni Sekula Mucibabic bio najkopletniji skakac.Ne samo sto je skakao sa svih mostova vec i sa kula,a i po broju godina koliko je ucestvovao tesko ce ga ko stici.

              09-23-2014 00:43 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
              abraxas abraxas is a Male
              moforaja




              Poruka: 6998
              Location: Jazzbina Abraxas

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Trenutno najbolji skakaè je Peter Prevc.....

              02-17-2016 10:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17853
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              zar nije onaj listo ? 9 godina za redom osvaja prvo mjesto

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              02-18-2016 06:15 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              Stranica (6): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com