Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » policija u engleskoj dozvoljava hijab u norveskoj velika debata » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Baltazar:

        citat od Magistar:

      U ratu ih bilo stotine u uniformama. Ko u mravinjaku. Nisi mogao do poštenih gaèa doæi od njih.

      Koliko znam ni jedna nije poginula u uniformi...a niti ranjena. Nije mi jasno 14.gif

    u ratu je sve moguce 13.gif


....i u ljubavi 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-10-2009 18:05 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Magistar:

    U ratu ih bilo stotine u uniformama. Ko u mravinjaku. Nisi mogao do poštenih gaèa doæi od njih.

    14.gif


Bola rat je bio,

jos ces postene gace traziti 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif


aaaaaajjjjjjjjjjjjjjj ukidoh seeeeeeeeeeeeee 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-10-2009 18:06 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To ti je demokratija. Kad se mogu pederi vjencavati mogu onda i bule biti policajke. Sve dozvoljeno. Nista me vise ne iznenadjuje, a ja licno nebi podrzala ni jedno od ovog gore.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

02-10-2009 19:25 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Norveski policajac , jevrej i trazi da nosi onu svoju kapicu bjelu na glavi umjesto shapke idozvole mu to .Sad demontracije u OSLU u vezi Palestine i on se naso na smjeni i salju ga sa svojim kolegama da odrzava red i mir.Palestinci ga ugledaju i kontaju vidi molim te mi protestujemo protiv "zlocina" a oni salju "zlocinca" da nas rastjeruje ovdje u demokratskoj evropi.

Ovo je ono Hypotetski da se kaze da policija MORA da bude neutralna sto se tice i vjerski u kulturoloski obiljezja.


I samo jedno osvrtanje, ovdje se radi o duplim arsinima. U drzavama koje praktisiraju serijatski zakon one se drze svog zakona i ne odstupaju ni milimetra. Tako da ne vjerujem da bi neka Britanka ili Njemica koja bi htjela da bude policajka tamo mogla rec ja bi suknju i kosulju kratki rukava i neku finu kapicu.
Gdje je tu sloboda i ljudska prava kako se vec neko opozvao ranije u nekom postu????

A nedaj boze da se kakva katolkinja pojavi bez hidjaba ili da joj kosa viri odma ide onaj policajac sa pendrekom da ipravi to ponasanje ...


KOnservativnost i uvjek zahtjevanja da se njegovo postuje a svoga se samo drzi je nesto najgore ...

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

02-12-2009 14:32 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Baltazar Baltazar is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1255

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A Sto je on zlocinac? 14.gif Bola nisu svi Jevreji zlocinci 21.gif Gianni, nevalja ti poredjenje.Pametan si decko 05.gif Mozes ti to bolje 13.gif

___________________________________________________________________
Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

02-12-2009 16:11 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo samo da vas informisem da je pravo zakuhalo povodom ovog pitanja. Ministar pravosudja je na tapetu jer je dao zeleno svjetlo, ukljucio se i premijer izgleda da ce doci do zaokreta i nista od pokrivenih policajki.

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

02-12-2009 17:06 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sta ako sutra neko zatrazi da radi u kupacim??

02-12-2009 20:55 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com