Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Babo sa 13 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mufta Mufta is a Male
ne more meda




Poruka: 28
Location: Cernica-Brankovac-Sunnyside-Glendale

Babo sa 13 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece

02-13-2009 21:07 Mufta is offline Posalji Email za Mufta Pregledaj poruke od Mufta Dodaj Mufta u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 21.gif

Gadan vakat .....djeca radjaju djecu....

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2009 21:14 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neki dan smo mi ovdje u kantonu imali slican slucaj, samo sto su i mama i tata obadvoje po 13 godina.

Navodno mala nije ni primjetila trudnocu sve do onog dana kad je trebala da se porodi. Djete mislilo nesto je stomak zabolio i odvede je majka doktoru i tako im doktor saopsti da ce postati mama i baka 01.gif Koje iznenadjenje. Rodila je sina i bila u svim medijima jedno vrijeme kao najmladja mama u Svicarskoj.

Sta ces nikad se nezna u zivotu sta te moze iznenaditi, nek su zdravo.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

02-13-2009 21:16 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

"Tata ne zna koliko pelene kostaju"!?...i to ih cudi....u tim godinama a i po izgledu djecaka,samo moze znati koliko zvake ili sladoled kostaju..a sad ce znati malo vise....samo na njegovu srecu, potrajat ce dok se pocne brinuti o tome


Prerano, prerano...

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

02-13-2009 21:24 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Krule Krule is a Male
Notorious




Poruka: 2013
Location: eeeee da ti je znat

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sad ce postati dedo sa 25.....ciganluka 19.gif

___________________________________________________________________
Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

02-13-2009 21:28 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Au, pa ovo je strasno, sve se okrenulo naopako, vec sama cinjenica da praktikuju seks u ovim godinama ne valja. Sve je prerano, mnoge stvari u zivotu su preskocili i nikad ih nece zivjeti kako su trebali da ih zive. Steta. Ali, eto, nek su zivi i zdravi, a i ovaj ptic s njima.

P.s. Odmah se sjetim onih sto su htjeli pobjec' U Afriku. 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-13-2009 u 21:36.

02-13-2009 21:31 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
Mostarka83 Mostarka83 is a Female
Legally Blonde




Poruka: 3490
Location: U Cernici

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

gledala bas ovo maloprije na jednom sajtu....neznam vise sta reci...gdje ide ova danasnja omladina 21.gif

___________________________________________________________________
JaMojaTi.gif

02-13-2009 23:43 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja ne kontam sto ljudi moraju imati vozacku dozvolu da voze auto a nemoraju imati dozvolu da imaju djecu 30.gif

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

02-14-2009 01:09 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jao...meni je ovo zalosno....ne kontam kako joj majka nije primjetila da je trudna 14.gif
ne moze me niko ubjedit da majka ne zna...svaka majka zna kad joj se kcerka pocne sexat a ne da ne zna da je trudna....
uostalom ne vjerujem da ce oni odgajati dijete, prije bih rekla njihovi roditelji...sta ce odgajat jos oni nisu odgojeni...
sto se tice sexa....jedino da se bombarduju djeca informacijama....nista vise...da je ovo dvoje jadnika znalo iole nesto vise o sigurnom sexu ne bi im se desilo sta im se desilo....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-14-2009 09:26 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    dadana dadana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1123
    Location: Helvetia

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Majka od ove male tvrdi da nije nista primjetila vec da je mislila da se mala malo udebljala ono u pubertetu. Jer da je zena znala sigurno bi je ranije odvela doktoru a ne na dan poroda. Nij to lako za povjerovati ali desava se pogotovo kad se slabo vidjaju iako zive zajedno. Majka samohrana zaokupljena poslom i samom sobom. Nije to kao kod nas kad dodjes kuci pa te ispita sve u detalje ko na optuzenickoj klupi 19.gif

    ___________________________________________________________________

      Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

    02-14-2009 11:03 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dadana, nazalost, tako je. Imam slucajeva u okruzenju gdje mali pusi vec 4-5 godina, a i popije, svi znaju osim njegovih roditelja. Mama i tata rade do kasno navece, vidjaju djecu ono par momenata pred spavanje, ili ponekad ako veceraju slucajno zajedno.
    Sto kazes, moj k'o na optuzenickoj klupi kad se vrati iz grada, a ne da zaspem prije no sto se vrati... Sinoc bio na karnevalskoj festi do kasno, kad se vratio, sve u detalje, jasta. Samo ako je neka cura u pitanju, tu mu ostavim privatnost. 35.gif
    Zalosno, brate, pa eto ti. Djeca pocela radjati djecu. 16.gif

    02-14-2009 11:22 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    Sandy Sandy is a Female
    moforaja




    Poruka: 3842
    Location: kod Hita...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vracam film (sve je vise magle 13.gif ), u tim godinama imali smo samo "simpatije", o sexu se nije ni pricalo......ma ne mogu da zamislim tu djecu u krevetu a da mi se zeludac ne okrene.

    02-14-2009 11:32 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11483
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i leksikone pisali... 07.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    02-14-2009 11:36 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    oprostite ali brz zivot nije opravdanje da ne komuniciras sa svojim dijetetom i nije mi normalno i nikako mi ne moze bit opraavdanje da nacin zivota dovede do toga da ne vidis promjene na svom dijetetu...
    mene moja nije nikad ispitivala ko na optuzenickoj klupi i dobro se sjecam da sam svoj pubertet pa i nakon istog provodila u sojoj sobi...znalo se desit da ih ne vidim po 3 dana a u dvosobnom smo stanu...no ipak moja mama i moj tata su znali kad sam pocela pusit cigare, kad dodjem pijana bez da su me pitali....boni roditelji to moraju znat...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      02-15-2009 01:19 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      10.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      02-15-2009 01:22 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Refleksija, ti koja mi izgledas pametna, zar nisi shvatila da je ovo za optuzenicku klupu metaforicki receno s moje strane, a sigurno i sa Dadanine....Pobogu, pa i on se smije kad ga ispitujem, normala...lijep odnos i to je sve..kako se tako nekad hvatate za svaku rijec...

      To za brzi zivot isto tako nisam rekla da je opravdano ako ti roditelji ne znaju nista o svojoj djeci zato sto nisu nikad skupa. Htjela sam reci da je taj"brzi zivot" dobar ALIBI roditeljima ovdje, kad se nesto ruzno desi. Time opravdavaju sve negativno sto se djeci desi.. To je sve.
      To kad smo mi bili mali...svijet nije li licio ovom danasnjem...Ali, to je posebna i duga prica..

      Dakle,cini mi se da isto mislimo, a na kraju ispade da imamo potpuno suprotne poglede na ovu tematiku.... Ali to se na forumu desi cesto.. 10.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 02-15-2009 u 10:23.

      02-15-2009 10:20 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      gluho bilo 21.gif

      ___________________________________________________________________

        02-15-2009 10:41 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        dadana dadana is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1123
        Location: Helvetia

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hahah ja napisah ovo optuzenicku klupu vise radi poredjenja u odnosu na njihov odnos s djecom. Oni se ne interesuju za djecu kao mi jednostavno kazu, "to je njihov zivot" u odonosu na nas kako smo radoznali (bar ja, ali vise iz sigurnosnih razloga da bi mogla primjetiti ako negdje nesto nije u redu) i zelimo da znamo svaku provedenu minutu skim nam djeca provode i gdje.

        I normalno da brz zivot nije opravdanje o nevodjenju racuna o djeci ali ja sam ovdje svasta vidjela. Svak mora sebi da odredi prioritete ili ce imati vise vremena za djecu ili vise para na kontu ali nazalost ima slucajeva gdje ljudi nemaju taj izbor i primorani su (iako bi zeljeli biti s djecom) da rade. A radno vrijeme moze biti tako kaoticno jer poslodavca ne interesuju privatne obaveze uposlenika i tako se desi da se djeca i roditelji mimoilaze i vidjaju se samo na kratko a kamoli da nekad sjede zajedno za stolom i rucaju. Tako isto i vikendom su raznorazne utakmice, vanskolske aktivnosti. A ako je majka samohrana i radi u smjenama ona vise nema kontrolu nad djetetom. Opet kazem to nije opravdanje ali imam u komsiluku samohranu majku i znam eto slucajno njene muke i kako je tesko organizovati neki normalan zivot kad se zivi ovim tempom.

        Ne trebamo osudjivati druge pogotovo mi koji imamo djecu, nikad neznamo sta nas moze zadesiti. Garancije nema iako nam se nekad cini da je kod nas sve perfekt moze u sekundi da te nesto tako neocekivano strefi i okrene ti zivot za 360 stepeni.

        ___________________________________________________________________

          Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

        02-15-2009 12:39 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
        bosonoga bosonoga is a Female
        lela




        Poruka: 2804
        Location: daleka polja

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        djeca nisu u dzepu , pa da svake sekunde znamo sta rade
        pricamo , odagajamo , brinemo se i opet se desi nesto sto ne bi zeljeli
        nije samo odgoj u pitanju , ima drugih faktora koji uticu na razvoj djece
        zeljeli mi ili ne , drustvo je jadan od jakih faktora koji uticu na razvoj djece i omladine
        budite realni i sjetite se koliko su nam roditelji davali divnih savjeta , a mi smo opet znali
        uraditi neke stvari krisom, stvari koje su nam bile "zabranjenje"
        Pa bi smo mozda poslije rekli ...jao sto nisam poslusao/la

        najlakse je osuditi i reci za ovog djecaka ...jao sta je uradio ..pa krivi su roditelji
        ili jao , je li normalan

        pomjerila se granica u svemu ...tesko je uporediti sto je nama bilo dostupno
        a sta danjasnjoj omladini ...

        decko je imao sex , napravio bebu ....i sad je za osudu..e pa nije
        meni je zao te djece koja iz radoznalosti , neznanja dodju u ovakvu situaciju
        da li ja ovako reagujem sto sam radila sa djecom , ne bas delikventima , ali onima koji
        imaju problema u drustvu , ne znam ..ali se uvijek sjetim , njihovih ispovjesti ...
        roditelj sam , gojila sam svoju djecu
        ali sam puno naucila dok sam radila sa tom djecom ...svaka medalja ima dvije strane

        ___________________________________________________________________
        ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

        02-15-2009 13:10 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
        vaha vaha is a Male
        raja


        Poruka: 773
        Location: Njemacka

        RE: Babo sa 13 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pitam se samo da li je to sigurno da je doticni 13-ogodisnjak otac novorodjenceta?

        Dali bi mogla biti neka manipulacija sa necije strane?

        ___________________________________________________________________
        Zene su zakon01.gif , a ja uvijek trazim rupu u zakonu... 11.gif

        02-15-2009 13:31 vaha is offline Pregledaj poruke od vaha Dodaj vaha u listu prijatelja
        Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com