Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Honey Honey is a Female
avenija kruzno




Poruka: 120
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prvi poljubac davno zaboravljen
prvi dernek ko zna gdje je
zagri me i tiho se privuci
da mi suzu ne videeeeee....... 10.gif

___________________________________________________________________
Gazila bi hladan kamen i po trnju zivi plamen samo da te dahom dotaknem 33.gif

12-22-2003 03:30 Honey is offline Pregledaj poruke od Honey Dodaj Honey u listu prijatelja
JEDAN_MOSTARAC JEDAN_MOSTARAC is a Male
mofo beba


Poruka: 25
Location: Pa zna se....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uhhh ta pjesma je odlicna. Halid Beslic je li tako?

12-22-2003 03:45 JEDAN_MOSTARAC is offline Pregledaj poruke od JEDAN_MOSTARAC Dodaj JEDAN_MOSTARAC u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TigricaX:

    QQ....Sta cu s tobom Seeha 29.gif 02.gif

    Nije ti to k'o na pijaci...Ponudis pa kupis ljubav...il' muza il' zenu...Prvo skontas sta ti valja 'nako od oka...pa onda probas malo po malo kakav je ukus, kako mirise, kako se vari.....pa ako lezi, i ti k'o zavolis...onda se ide dalje...

    Nisi ti dijete...al' za deset godina bi ti bio negdje 'vako k'o ja sad...a ja bi mogla baka bit' da imam kome....Is'o bi s mojim bratom koke ganjati, a mene kuci da heklam i sarme motam 21.gif

U pravu si Tigrice. Nije ko na Tepi.
Ljubav nemozes kupiti ali je mozes rentirati....Sala mala//
kazu ljudi
ljubav nije sa osobom sa kojom zivjeti nego sa osobom bez koje nemozes zivjeti...

nego tigrice ti to znas sarmu smotati?

12-22-2003 04:47 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kazu ljudi
ljubav nije sa osobom sa kojom zivjeti nego sa osobom bez koje nemozes zivjeti...

nego tigrice ti to znas sarmu smotati?[/quote]

Ehhh...ova ti je dobra 10.gif 10.gif

A znam sarmu smotati...naravno 05.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-22-2003 04:59 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa javi kad budes motala....

12-22-2003 05:08 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zasto bih se javljala? 14.gif 02.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-22-2003 05:15 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa eto ako ti nije nesto email mi koju 02.gif

12-22-2003 05:26 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh, sto bi se od e-mail sarme najeo 21.gif 35.gif Bolje sam smotaj il' nadji koga blizu da ti mota....sarmu 11.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-22-2003 05:32 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pametno pametno.....

12-22-2003 05:38 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Desi se i to ponekad 11.gif ....sasvim slucajno 35.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-22-2003 05:45 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Nedim Nedim is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Atlanta,Ga

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e valja i slucajno.. 07.gif

12-22-2003 05:47 Nedim is offline Pregledaj poruke od Nedim Dodaj Nedim u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6104
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bolje ikako nego nikako 05.gif Sretno sa sarmom 11.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

12-22-2003 05:48 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528

RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Balnovac:

    Evo jedna skakljiva temica.Mozda ste je vec kad izdiskutirali.Bez zamjeranja ako se mozda ponavljam.Moje misljenje je da je bez prave ljubavi zivot besmislen. 10.gif


Pretpostavljam da na "pravu ljubav" mislis na osobu (po mogucnosti suprotnog spola) 02.gif .

Obicno se na to misli, ali ja sam u zivotu susrela mnogo ljudi koji su sretni sami sa sobom. Nekada ti ljudi zive sa osobom svoga zivota, a nekada ne. Nekome taj pojam "prave ljubavi" ne predstavlja osobu, nego hobby ili neku nauku ili posao itd.

Ne bi nikome zivot trebao da bude besmislen, bez obzira s kim zivi. Voljeti i poznavati sebe je najvaznije, a sa tim dolazi i ostalo.

___________________________________________________________________

    12-22-2003 07:02 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    buckuris buckuris is a Female
    buduca bahra :)




    Poruka: 2084
    Location: SFRJ Njemacka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od JEDAN_MOSTARAC:

      Uhhh ta pjesma je odlicna. Halid Beslic je li tako?



    Jos jedan koji slusa narodnjake.... 21.gif 21.gif 21.gif
    danasnje omladine.... 21.gif 35.gif

    ___________________________________________________________________
    muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

    12-22-2003 10:47 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
    Balnovac Balnovac is a Male
    trudim se




    Poruka: 176
    Location: Slovenija
    pokretac teme Thread Started by Balnovac

    RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Sjeta:

          citat od Balnovac:

        Evo jedna skakljiva temica.Mozda ste je vec kad izdiskutirali.Bez zamjeranja ako se mozda ponavljam.Moje misljenje je da je bez prave ljubavi zivot besmislen. 10.gif


      Pretpostavljam da na "pravu ljubav" mislis na osobu (po mogucnosti suprotnog spola) 02.gif .

      Obicno se na to misli, ali ja sam u zivotu susrela mnogo ljudi koji su sretni sami sa sobom. Nekada ti ljudi zive sa osobom svoga zivota, a nekada ne. Nekome taj pojam "prave ljubavi" ne predstavlja osobu, nego hobby ili neku nauku ili posao itd.

      Ne bi nikome zivot trebao da bude besmislen, bez obzira s kim zivi. Voljeti i poznavati sebe je najvaznije, a sa tim dolazi i ostalo.
    Upravo to sam mislio.Na osobu suprotnog pola.Ne ni na sta drugo.Mozda malo sebicno ali hebi ga.Ljubav do djece je poglavlje za sebe.Djeca se vole bez uvjetno i bilo gdje su.E sad ne znam da li treba forsirat neku vezu ako u medjuvremenu skuzis da to ipak nije to.Ma ajde moze cak i to proc,ali sta ako se samo zaljubis u dugu osobu.Iz CISTA MIRA.Tvoja djevojka(zena) ti nije nista zgrjesila a ti se zaljubi u drugu bez nekog povoda.N.p.r svadje sa svojom djevojkom,nerazumjevanje itd.E sad ne znam koliko je sve skupa to fer i posteno?!Iako u ljubavi nema PRAVILA i moze se svasta desavati.Rizican posao ljiubav.Nema sta.Drugo je kad te osoba prevari s nekim pa kazes hebi se i ides drugoj.To je normala.Ali jel posteno OTIC ako si zaljubljen u drugu(drugog)?E to je hebeno. 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

    12-22-2003 10:49 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
    zvechka zvechka is a Female
    samo sto nisam


    Poruka: 1374
    Location: Somewhere nice

    RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovo ti je stvarno tesko pitanje 29.gif . Ja mislim da ako se neko zaljubi u drugog, a kuci ima partnera, da nesto u toj vezi skripi. Jer ne znam zasto bi dozvolio svojim emocijama da polude, ako tu osobu sa kojom zivi voli i postuje. Zaljubljenost je prva faza u jednom partnerstvu, koja moze da traje dugo i poslije predje u jednu krasnu ljubav i postovanje.
    Ako se odnosi ohlade, e onda je sve moguce, zato treba nastojati da se stalno nesto dogadja. Na male pozornosti koje puno znace i jednoj i drugoj strani se ne smije zaboraviti.
    Svakodnevni zagrljaji i poljubci pri odlasku, dolasku, ali ne onako hladni, moraju biti iskreni, kakva porukica na mobilnom, poziv na kavicu u toku radnog dana, pokloncic bez razloga, poziv u kino, na kakav koncert, predstavu...
    Ja ne mogu da zamislim zivot bez ljubavi. Ako covjek ne voli vise svog partnera, mislim da je mucno zivjeti sa istim. Prije ili kasnije dodje do svadje i sto je suprotno od ljubavi- mrznje.
    Zato, ako se neko vise ne voli ili treba ugrijati odnose ili ako to ne ide, sto prije svak na svoju stranu. Jer zivjeti sa nekim kao komsija koji slucajno dijeli isti stan vodi u propast i sto je najgore i u bolest.

    12-22-2003 11:16 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
    zvechka zvechka is a Female
    samo sto nisam


    Poruka: 1374
    Location: Somewhere nice

    RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Balnovac:

      Ali jel posteno OTIC ako si zaljubljen u drugu(drugog)?E to je hebeno. 10.gif



    Treba se posteno upitat, koliko partner uopste vise znaci toj osobi

    i ako je ljubav definitivno ugasila, otici drugoj, ali bez povratka 21.gif 16.gif

    12-22-2003 11:21 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
    Balnovac Balnovac is a Male
    trudim se




    Poruka: 176
    Location: Slovenija
    pokretac teme Thread Started by Balnovac

    RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zvechka:

      Ovo ti je stvarno tesko pitanje 29.gif . Ja mislim da ako se neko zaljubi u drugog, a kuci ima partnera, da nesto u toj vezi skripi. Jer ne znam zasto bi dozvolio svojim emocijama da polude, ako tu osobu sa kojom zivi voli i postuje. Zaljubljenost je prva faza u jednom partnerstvu, koja moze da traje dugo i poslije predje u jednu krasnu ljubav i postovanje.
      Ako se odnosi ohlade, e onda je sve moguce, zato treba nastojati da se stalno nesto dogadja. Na male pozornosti koje puno znace i jednoj i drugoj strani se ne smije zaboraviti.
      Svakodnevni zagrljaji i poljubci pri odlasku, dolasku, ali ne onako hladni, moraju biti iskreni, kakva porukica na mobilnom, poziv na kavicu u toku radnog dana, pokloncic bez razloga, poziv u kino, na kakav koncert, predstavu...
      Ja ne mogu da zamislim zivot bez ljubavi. Ako covjek ne voli vise svog partnera, mislim da je mucno zivjeti sa istim. Prije ili kasnije dodje do svadje i sto je suprotno od ljubavi- mrznje.
      Zato, ako se neko vise ne voli ili treba ugrijati odnose ili ako to ne ide, sto prije svak na svoju stranu. Jer zivjeti sa nekim kao komsija koji slucajno dijeli isti stan vodi u propast i sto je najgore i u bolest.
    A jeste tesko.Zivis sa svojim partnerom i onda se iznenada pojavi TRECA osoba do koje nesto osjecas.Kako,zasto,zbog cega?Splet takvih okolnosti.Sve je bilo u dure dok se treca osoba pojavila.E od tada dolazi do zahladjenja sa svojim partnerom.Prije nego sto se treca osoba pojavila bilo je u redu.E o cemu se tu radi?Poludile emocije?!Zivis s neki dugo godina i ODJEDNOM ti uleti iznenada neko treci.Hebeno.Znaci da je bilo sve u dure ne bih smio reagovat na bilo kakve trece osobe.To je tako.Radi li se tu mozda o nekakvoj vrsti labilnosti kao osobe.Ili je jednostavno to da se zaljubis i tacka.Kao sto kazes to poslje ne vodi nicemu.A krajnja faza je BOLEST.Ali kako ranit svog partnera sto je cjeli zivot korektan do tebe i otic sa drugom(drugim)?????Dje tu postenje?Ali uljubavi ga izgleda nema.Odes zato sto si se zaljubio i bacis sve godine zajednickog zivota.Hebeno.Ako ostanes opet to nije to a ako odes ostavis djecu.A to je ono sto zaista boli.Kompleksno i tesko. 26.gif

    ___________________________________________________________________
    Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

    12-22-2003 11:34 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
    Balnovac Balnovac is a Male
    trudim se




    Poruka: 176
    Location: Slovenija
    pokretac teme Thread Started by Balnovac

    RE: Da li je moguce zivjeti bez ljubavi i ostat normalan cjeli zivot? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zvechka:

          citat od Balnovac:

        Ali jel posteno OTIC ako si zaljubljen u drugu(drugog)?E to je hebeno. 10.gif



      Treba se posteno upitat, koliko partner uopste vise znaci toj osobi

      i ako je ljubav definitivno ugasila, otici drugoj, ali bez povratka 21.gif 16.gif
    Ali ljubav se uvjek ugasi ili gasi zbog tkz. trecih osoba ako udju vas zivot.Dok ih nema stvar je u redu.Mozda bude sve u redu cjeli zivot a mozda se i zakomplicira.Takav je zivot.Sto se tice postenja i korektnosti sve je u redu,ali nema one zaljubljenosti vise.Ugasila se.E sad budi pametan.Nema vise onog zara.Zasto????E ko ce to znat.U necemu je problem ocigledno.Trudim se,borim,mucim da nista ne mjenjam i da sve izbijem iz glave ali me grize do bola.Do srzi.

    ___________________________________________________________________
    Salomljen je ibrik,uvelo je cvjece,al pjesma o Emini nikad umrjet nece...

    12-22-2003 11:42 Balnovac is offline Pregledaj poruke od Balnovac Dodaj Balnovac u listu prijatelja
    zvechka zvechka is a Female
    samo sto nisam


    Poruka: 1374
    Location: Somewhere nice

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Desavaju se te stvari u zivotu mnogim ljudima, tako da taj primjer nije usamljen. Imamo jedne porodicne prijatelje koji imaju slicne probleme. Kod njih je bio najveci problem u dosadasnjem zajednickom zivotu komunikacija. Ta je uvijek stekala 21.gif . Mislim da partneri moraju biti uvijek iskreni jedan do drugoga i sve , ama bas sve, sto im se desava u zivotu moraju usput rascistit. Moraju znati otvoreno razgovarati i ne smije biti nijedna tema zabranjena ili sramotna. Iskrenost je ta koja mora biti moto porodice. Kod njih je muz onaj koji je uvijek popustao zeni, dozvoljavao joj izlaske sa prijateljicama do kasnih jutranjih sati, dok je on cuvao djecu dok su bile jos u pelenama, iako mu se to nije svidjalo. Kad se je njoj uslacalo, pocela je da izlazi sve cesce i onda je tek burno reagovao na sve to. Naravno, zeni se ta reakcija nije svidjela, navikla na slobodu, zabrusila mu je nazad da ona hoce da zivi i uziva i od tada trazi i istice njegove greske u zivotu. Kako on nikad nije bio za zurke, kako je ona ta koja trpi pored njega, kako se zbog njega razbolila itd...Imaju dvije krasne cure kojima ratno stanje u kuci nikako nije u korist, naprotiv sva situacija im pravi samo stetu. Za njih mislim da se moraju sto prije dogovorit i na miran nacin razvesti, jer povratka nazad nema 21.gif . Ruzne rijeci, svadja ili ignoriranje jedan drugoga svaki dan, unistava u djeci sliku normalne porodice. A ako se covjek zaljubi u nekog drugog, mora u sebi rascistit, da li bi bio moguc skupni zivot sa tom osobom, da li i ona ima djecu, da li ce njoj njen nekadasnji partner praviti probleme itd. Sto vise je tih "da li" teze je poceti na novo. Mozda je covjek zeljan samo neke promjene u braku, zato se treba potruditi i sam probat uvesti novitete u odnosima, u krevetu, u uzgajanju djece... Kazem, prvo probat popraviti situaciju u kuci, pa tek onda, ako ne ide, napraviti odlucujuci korak. Jer svi poznajemo svoje partnere i najbolje znamo kakve promjene bi bile korisne za dalji zajednicki zivot 10.gif

    12-22-2003 12:15 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
    Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com