Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » "30.06.1993-30.06.2009" » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
TUTI
Mister foruma 2008

Poruka: 5888

"30.06.1993-30.06.2009" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja oprastam ali ne zaboravljam....

Stari....evo prodje 16 godina od kako te nema sa nama....
izvedose te tu vece iz stana i ubise u barama...i to na najgori nacin......
grozno....takav kraj ti nisi zasluzio...
Bog neka sudi njemu ili njima sto podigose ruku na tebe ja necu....
rahmet ti dobroj dusi i hvala ti za sve sto si mi pruzio u zivotu...
najvise ti se zahvaljujem sto me nisi ucio da mrzim....
stari falis mi....

Voli te tvoj sin Arman....


......na tome se ne zavrsava moja bol vezana za taj dan

tog istog dana mi je pogino najbolji prijatelj Gordan.....
kako je tuzno kada god dodjem dole da me vas dvojica ne docekate...
i onda prvo sto sljedi je odlazak tati na harem pa tebi na groblje....tuzno bas....
gledaj sudbine da me isti dan dvije drage osobe napuste....
dragi moj prijatelju nikada te zaboraviti necu....
pokoj ti dobroj dusi i hvala ti za sve one godine koje provedosmo zajedno.....
prijatelju falis mi....

Voli te tvoj prijatelj Arman....

06-29-2009 23:05 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
Mo-beba Mo-beba is a Female
Momentalno na daljinskom




Poruka: 7486
Location: Trebinje-Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

16.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


    33.gif

    06-29-2009 23:07 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
    Mostarka83 Mostarka83 is a Female
    Legally Blonde




    Poruka: 3490
    Location: U Cernici

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    15.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    JaMojaTi.gif

    06-29-2009 23:10 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
    dida62
    SexNepoznat

    Poruka: 1517

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Neka im je vjecni rahmet i pokoj dusi 33.gif


    16 godina... kao da je juce bilo 16.gif

    06-29-2009 23:12 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    06-29-2009 23:12 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-29-2009 23:20 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    Provler2 Provler2 is a Male
    moforaja




    Poruka: 3154
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    06-29-2009 23:25 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
    grozdana grozdana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1047

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 15.gif

    ___________________________________________________________________

      06-29-2009 23:28 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
      amra p. amra p. is a Female
      carica mjeseca maja




      Poruka: 5017
      Location: DK

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Rahmet i pokoj dusama njihovim 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      ___________________________________________________________________

        28.gif

        06-29-2009 23:33 amra p. is offline Pregledaj poruke od amra p. Dodaj amra p. u listu prijatelja
        zichan zichan is a Female
        moforaja




        Poruka: 12983
        Location: Norway

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif Tuzno, pretuzno 33.gif od Boga im vjecni rahmet i pokoj dusi 33.gif

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gifAko nemaš ono što voliš, voli ono što imaš...Jer na žalost... Žvot je ono što jeste, a ne ono što bi trebalo da bude 32.gif 32.gif

        06-29-2009 23:36 zichan is offline Posalji email za zichan Pregledaj poruke od zichan Dodaj zichan u listu prijatelja
        zutaljka
        SexNepoznat

        Poruka: 1529

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cika Hasi da je vjecni rahmet dusi 33.gif ,a prijatelju pokoj 33.gif

        06-29-2009 23:52 zutaljka is offline Pregledaj poruke od zutaljka Dodaj zutaljka u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6556
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tuti svaka ti cast,tako treba.Treba nasem gradu mnogo dobre raje i jos vise medjusobnog razumjevanja.Nasa djeca treba da nauce od nas isto kao sto smo mi naucili od nasih oceva da je covjek -covjek
        Nek je vjecni rahmet tvom ocu 33.gif ,a Gogi pokoj dusi 33.gif
        Davor

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        06-30-2009 01:03 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        Emir Emir is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1120
        Location: NYC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Buraz svaka ti cast! Jeza me prodje kad ovo procitah! Nije lahko biti covijek a ti ot jesi u punom smislu rijeci!!!
        Tvom tati nek je rahmet dusi 33.gif , prijatelju Gordanu vjecni pokoj 33.gif . Nek im je lahka nasa Mostarska zemlja! 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          06-30-2009 01:16 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
          Sunshine Sunshine is a Female
          moforaja




          Poruka: 2365
          Location: ..na suncanoj strani zivota

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif 33.gif 15.gif

          ___________________________________________________________________


            jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
            Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
            Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


              23.gif

              06-30-2009 01:18 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
              ZiZi_ ZiZi_ is a Female
              trudim se


              Poruka: 225
              Location: florida

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nek je rahmet dusi tati 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif a Goredanu nek je po 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

              06-30-2009 02:18 ZiZi_ is offline Pregledaj poruke od ZiZi_ Dodaj ZiZi_ u listu prijatelja
              Krule Krule is a Male
              Notorious




              Poruka: 2013
              Location: eeeee da ti je znat

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              33.gif 33.gif

              ___________________________________________________________________
              Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

              06-30-2009 02:24 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
              sara sara is a Female
              moforaja




              Poruka: 5288
              Location: bogu za ledjima

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Tuti .. Rahmet Dusi tvom ocu 33.gif Tvom drugu pokoj dusi 33.gif

              Lahka im Mostarska zemla . 33.gif 33.gif 33.gif

              ___________________________________________________________________
              Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

              06-30-2009 02:54 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
              Ceznja Ceznja is a Female
              moforaja




              Poruka: 3970
              Location: Bogu iza noga

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              33.gif 33.gif

              ___________________________________________________________________
              "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

              06-30-2009 06:25 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
              dubara dubara is a Male
              ne more meda




              Poruka: 42
              Location: ispod shuplje

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Moj Komshija....

              Ne treba zaboraviti a prastati.. ne znam svak imao svoj (drukchiji) pogled na to... Ja znam SVOJ!!!

              Hasi Rahmet dusi , a i Gordanu pokoj dusi....


              I ja zelim ovim Putem DA Kazem... Moj Tuti zar je proslo 16 godina ko da je 16 dana ,16 sati za mene... Osjecham da je i MOj Otac Salih-Salko josh pored mene... odvedose ga istu noc i hinjski ubishe u Barama i ti znash kako su nam ubili Oceve Armane... KAko Zaboravit .. Kako..Oprostiti? Znam KAd sam Sahranjivao Oca ..taj dan crni oblak nadvijen Balnovcem taj isti oblak nadvijen je Mostarom... da ne roncam previshe....
              RAHMET TI DUSHI TATA >>>NIKAD ZABORAVLJEN>>> UVIJEK SA NAMA TVOJIM ADMIROM i ALENOM!!!

              SALIH ZUBCEVIC 30.6.1943-30.3.1993

              NE ZABORAVLJAM A I NE OPRASTAM"

              Svak ima svoje Mishljenje... svaka cast svima ...Ali..........

              ___________________________________________________________________
              MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!!!

              06-30-2009 07:27 dubara is offline Posalji Email za dubara Pregledaj poruke od dubara Dodaj dubara u listu prijatelja
              TUTI
              Mister foruma 2008

              Poruka: 5888
              pokretac teme Thread Started by TUTI

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Hvala vam svima.............

              Dubara dragi neka ti je dobrom i plemenitom tati Salki rahmet dusi 33.gif 33.gif hvala ti na finim rijecima sto sam u vasim srcima.....i vi ste u mojim vjeruj mi.Pozdrav vam veliki od mene.

              06-30-2009 08:37 TUTI is offline Pregledaj poruke od TUTI Dodaj TUTI u listu prijatelja
              Stranica (5): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com