Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 216 217 218 [219] 220 221 222 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jesam li tarebo?

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

07-08-2009 15:22 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
pleska pleska is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1247
Location: u podrumu nisam vise...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od crveni:

    Mali cigo pito babu
    Babo jesmo li mi cigani
    kaze babo,jesmo sine,
    pita mali opet,babo jesmo li mi sigurno cigani
    kaze cigo jesmo sine
    pa sto se onda babo ne vratimo u mostar
    e toliki cigani nismo sine


jak plahoo 11.gif

___________________________________________________________________
|^^^^^^^^^^^^^|____
|taxista sam majko ja | '|";\,___.
|_..._....._____===|=_|__|...,]|
"(@)'(@)****|(@)*(@)***(@)

    i
      jerbo je plaho koristan 07.gif

      07-08-2009 17:02 pleska is offline Pregledaj poruke od pleska Dodaj pleska u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      hoce dvije budale da bijeze iz ludnice,
      kaze jedan "hajd ti pisaj kroz prozor a ja cu da se spustam niz to",
      a drugi ce ti nato,
      "ma ja da prestanes pisat pa da padnem"

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-12-2009 23:55 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Trci Perica kod mame da joj kaze sta je video:
      - "Mama, mama znas sta radi tata sa komsinicom?"
      - "Sta?", pita mama.
      - "Pa ona kleci ispred njega a on joj gura ono u usta..."
      kaze perica uzbudjeno:
      - "Dobro Perice veceras na slavlju ces to lepo svim gostima da kazes,"
      podmuklo ce mama.

      Na slavlju stane Perica u sred sobe i vikne:
      - "Slusajte svi, moram da vam kazem sta sam video danas.
      Video sam tatu kako komsinici stavlja ono ...
      mama kako se zove ono sto ti uvek postar stavlja u usta?"


      04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-12-2009 23:58 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Žena dolazi u braèno savjetovalište:

      - Ja volim njega, on luduje zamnom, imamo zajednièke sklonosti. Uz to, on odlièno zaraðuje i presretni smo kad smo zajedno.
      - Pa u èemu je onda problem?
      - Ne znam što da kažem svom mužu.

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-13-2009 00:01 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pita ginekolog plavušu:
      - Koliko ste izgubili tijekom menstruacije?
      - Auuu, doktore, mnooogo! Izmeðu 800 i 1.000 eura!
      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-13-2009 00:04 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Plavuša se jada prijateljici:

      - Ah, trebam se naæi s deèkom, ali sam potpuno zaboravila jel u 8.30 ili 3.80?

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-13-2009 00:13 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      power power is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 976
      Location: http://nl.youtube.co m/watch?v=- jBT_i6nz2s&featu re=related

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Imao jedan farmer farmu kokoši i samo jednog, veæ ostarjelog pijetla. Kupi on novog pijetla i pusti ga u kokošinjac. Naravno, najzanimljiviji je bio susret starog i novog pijetla. Priðe stari mladom i kaže:

      - Eh, 'ajde da se dogovorimo, jest da si nov, al' evo, pola koka tebi, pola meni?

      - Ma hajde stari, tvoje vrijeme je prošlo, sve koke su moje!

      - Dobro, mlad si, uzmi sve, al' ostavi mi bar dvije koke, one najstarije...

      - Ma èuješ što ti kažem stari - briši. Ne dam ti ni jednu jedinu!

      - Dobro, daj da se dogovorimo... Evo, da se trkamo do onog plota, pa ako ti stigneš prvi, tebi sve koke, a ako ja stignem prvi, meni daš samo dvije najstarije.

      - Hm, blesav si, nemaš šanse! Al 'ajde!

      - E, al' da mi daš 5 metara fore, ipak star sam...

      - Dobro, eto ti i tih 5 metara, opet nemaš šansi!

      I krenuli oni trèati, stari pijetao prvi, a za njim ovaj novi... Gleda to sve farmer i iznenada uleti u kuæu, zgrabi pušku i ubije onog mladog pijetla:

      - Majku mu je*em, treæi peder ovog tjedna!

      04.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________
      ruza.gif ForzaVelez bih.gif

      07-13-2009 00:17 power is offline Posalji email za power Pregledaj poruke od power Dodaj power u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5028
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bosanski grafiti:

      - Ratovanje za mir je isto što i tucanje za nevinost!

      - Jebo uèenje, uèi jebanje! (na zgradi u Doboju)
      - Žene pamet u glavu, a dole šta uleti! ( Tuzla )

      - Jedite govna, hiljadu muha ne moze biti u zabludi! (Zenica)
      - U alkoholu sigurno ima ženskih hormona, jer ja kad popijem ne znam voziti auto i poènem prièati gluposti .
      - Ja nisam debela, ja sam žena i po! (na salonu za ulepšavanje u Sarajevu)



      Beogradski grafiti:

      - Budi uz mene kad odem od tebe.
      - Za lepršav hod i sjaj u oèima, kozmetika "HEINEKEN".
      - Neko nam je stavio drogu u heroin! (grafit na Voždovcu)
      - Šta to znaèi živeti u iluziji? Kad posle 25 godina braka shvatiš da ti žena nije strastvena nego astmatièar.

      - Vozim kao grom! Svaki dan udarim u drvo!
      - Himeniziramo vagine! (na Karaburmi)

      - Hiljadu ljudi - hiljadu æudi, hiljadu žena - 2000 sisa! (u Borèi)

      - Afrika ne može da bude daleko. Kod nas u firmi radi jedan crnac i na posao dolazi biciklom.

      - Ako ne možete da živite jedno bez drugog, venèajte se pa æete moæi.
      - Moto Vojske Jugoslavije: Važno je uèestvovati!

      - Sida, sida, e pa šta je, ako'j sida nije rak!
      - Naš vazduh ima jednu prednost - vidimo šta udišemo!
      - Proleæe u Beogradu - ujutru se èuju ptice kako kašlju.

      - Mene novac i slava ne zanimaju. Samo novac!
      - Danas sam imao užasan dan: ukrali su mi auto, obili su mi stan, jedino pozitivno je HIV-test.

      - Izgubio sam veru u sebe, veru u ljubav, veru u svet, jedinu nadu sam našao u igli, sad heklam i super mi je!

      - Pas je èovekov najbolji prijatelj. Žena zauzima izvanredno drugo mesto.


      - Svako "Zašto" ima svoje " `bem li ga"!

      - Nikad te neæu zaboraviti, samo idi!

      ___________________________________________________________________

        07-17-2009 12:46 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        chaba chaba is a Male
        moforaja




        Poruka: 2558
        Location: EU

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Djecak hoda ulicom, a na putu pokraj njega zaustavi se auto. Muskarac srednjih godina spusti bocno staklo i povika: - "Mali, ako udjes dat cu ti 20 eura!" Djecak pocrveni, ljubazno ga odbije i nastavi hodati. Nakon nekoliko metara, vozac opet zaustavi auto pored djecaka: - "OK, sta mislis o 30 eura, dodam jos i vrecicu bombona?" Djecak nesto odbrusi tipu i jos vise ubrza hod. Medutim, malo dalje automobil ga opet sustigne i muskarac mu se ponovo obrati: - "Mali, ovo je moja posljednja ponuda, 50 eura i slatkisa koliko god mozes pojesti. Samo udi, molim te!" Djecak zastane, osvrne se oko sebe i polako pride autu: - "Slusaj tata, ti si kupio tu glupu Daciu, sad se fino sam vozaj u njoj."

        13.gif

        07-19-2009 00:21 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
        capljinac capljinac is a Male
        raja




        Poruka: 1676
        Location: na Neretvi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kako se zove aljbanjac u svemiru?

        SpaceSHIP



        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Kamen,krs i maslina
        vinograd i Neretva
        najljepsa je zemlja ta
        moja Hercegovina.

        07-19-2009 16:23 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
        UZAK UZAK is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 438
        Location: drugi dunjaluk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Na Bosanskom jezku ulica Bratsva i Jedinstva se kaze


        Ulica Hababa i Jarana!!!!

        ___________________________________________________________________
        ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
        I baš mu je lijepa ova košulja smeða
        Stoji mu krasno ali nije mu jasno
        Što su rukavi svezani s leða..."

        07-27-2009 04:01 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sprovodila televizija anketu o seksu na selu, pa izmedju ostalog i deda Milutina pitali na ovu temu.

        - E, vidis sinko, prosle godine u'ranim ja svinje, a cena mala, prop'o sam nacisto. Ove godine resim da ih ne gajim, kad ono cena do nebesa...

        - Ali, tajo, ne pitaju oni tebe o svinjama vec o seksu - oglasi se snajka.

        - More, snajka, ja pricam sta mene jebe, a ti pricaj sta tebe jebe kad te budu pitali.

        ___________________________________________________________________

          07-30-2009 15:42 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          tvrancic tvrancic is a Male
          moforaja




          Poruka: 5028
          Location: Umag - Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kako Zemunac èestita sestri na položenom ispitu?

          - Sestro brate, æale si, keve mi.

          ___________________________________________________________________

            08-07-2009 09:53 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
            dzana mo
            SexNepoznat

            Poruka: 12
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            htio depresivan covjek da se ubije i zakaci uze za drvo al kad je izmaknuo kamen na kojem je stajao puce mu grana i upadne on u rijeku.tako se dugo koprcao i jedva se dokopa obale:uf jebem ti vjesanje umalo se ne udavih

            08-13-2009 21:05 dzana mo is offline Pregledaj poruke od dzana mo Dodaj dzana mo u listu prijatelja
            pravimostarac
            SexNepoznat

            Poruka: 3132
            Location: Zaluto

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od UZAK:

              Na Bosanskom jezku ulica Bratsva i Jedinstva se kaze


              Ulica Hababa i Jarana!!!!



            Joj ti si najprvi HABAB

            ___________________________________________________________________
            Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

            08-15-2009 03:32 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Okreæu dvojica kanibala malog cigu na ražnju, kad nailazi treæi kanibal:
            - Što ga okreæete tako brzo?
            - Ma, ako vrtiš malo sporije, mamu mu j****, pokrade sve krompiriæe! 19.gif

            ___________________________________________________________________

              08-15-2009 12:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              green green is a Male
              Super Moderator


              Poruka: 7086
              Location: BiH

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Nije vic, ali je smješnije od najcrnjeg vica... 13.gif

              "Kad sam bio u Bosni, sjeli mi u slastièarnu, gledamo menu, imaju slike sladoleda. Reèe sestra - ja æu ovaj! Kaže joj prodavaèica - nemamo mi te, to smo mi samo sliku skinuli sa interneta." 21.gif

              08-15-2009 13:27 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
              inna inna is a Female
              trudim se




              Poruka: 155
              Location: BIH,MOSTAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              zbog ekonomske krize bosna i hercegovina dozvolila je slobodno kurvanje* i švalerisanje* pod naslovom:"svi smo naši,samo jaši" 13.gif 13.gif 07.gif 07.gif

              ___________________________________________________________________
              igraj bosno ne daj se,igraj svi smo uz tebe,ale,ale,alebih.gif podijum.gif

              08-19-2009 19:03 inna is offline Posalji email za inna Pregledaj poruke od inna Dodaj inna u listu prijatelja
              inna inna is a Female
              trudim se




              Poruka: 155
              Location: BIH,MOSTAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od dzana mo:

                htio depresivan covjek da se ubije i zakaci uze za drvo al kad je izmaknuo kamen na kojem je stajao puce mu grana i upadne on u rijeku.tako se dugo koprcao i jedva se dokopa obale:uf jebem ti vjesanje umalo se ne udavih

              hahaha,dobar dobar,samo ko je ta budala 13.gif

              ___________________________________________________________________
              igraj bosno ne daj se,igraj svi smo uz tebe,ale,ale,alebih.gif podijum.gif

              08-19-2009 19:05 inna is offline Posalji email za inna Pregledaj poruke od inna Dodaj inna u listu prijatelja
              Stranica (277): « prva ... « prethodna 216 217 218 [219] 220 221 222 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com