Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Fk Vele 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (124): « prva ... « prethodna 64 65 66 [67] 68 69 70 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Radosna vijest ....... ZA MENE !!!!

Ko zeli:

    http://www.fkvelezlive.com/web/



Gledam live Veleza od subote

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

09-23-2009 17:34 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

        citat od Dzani:

      interesantno jos se nije niko javio na forumu od ovih simpatizera svinjskog? volio bi znat sta ria misli o svemu ovom 02.gif


    ja i ne znam da postoje simpatizeri zrinjskog na ovom forumu.....???????

    znam riu, ali ria je bivsa velezovka..pusti ti to sto ona nama sad shuplju udara od rata naovamo....i to sto je sama pocela da vjeruje u sopstvenu shuplju..takva vremena jbg, moras ttako inace te nece prihvatiti..znas vec kako to ide


ima bola, ima ih puno sto samo citaju jer odavno nepisu 01.gif tajno se vucaju po Velezovim temama vjeruj mi, znaju bolje ovi stari moderatori 10.gif

09-23-2009 21:06 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
GULE GULE is a Male
trudim se




Poruka: 161
Location: Tribina
pokretac teme Thread Started by GULE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

PRVA LJUBAV ZABORAVA NEMA............ 25.gif

09-24-2009 01:29 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a vidi u metalca hipickog znaka 13.gif 13.gif 13.gif

usha bola gule, kome ti dumine udaras?:)


nego prekosutra uvece da ste mi se nacrtali u onom vrticu gdje vi, red army tinejdzeri izlazite, da izvrsim smotru pred sledece 4 sudbonosne ofanzive koje nas ocekuju u kojima cu ucestovati kao vjerni vojnik armije:)

moramo razraditi vojnu taktiku kao nekad sava kovacevic za cetvrtu neprijateljsku ofanzivu. prvo cemo u subotu voditi ljut bitku sa ranjenom zvijezdom. htio bih da kazem, treba da zgazimo "zvijezdu" ali to mi se nekako politicki ne slaze sa mojim svjetonazorima...te cu biti konkretniji - treba zgaziti zvijezdu iz gradachca.

poslije toga moramo glumiti gargamela strumfovima i vratiti ih tamo gdje su oduvijek i bili, izuzev one sjajne "skrba berjan baljic sabanadzovic komsic cilic bahtic skoro mihajlovic bazdarevic nikic" generacije. hocu da kazem - mora da se zna ko je gazda...preciznije - mora da se zna ko je RSD a ko je NK ;)

nakon toga opet kao savo kovacevic, moramo se hrabro i viteski protiv susjeda boriti na zelenom polju te im srusiti svake nade u njihovu dominaciju ove godine i pokazati im da je mostar crven, da nije ni zelen ni crn.

onda opet malo na izlet u strumfgrad da sa strumf gumicama k...mo strumfete ...ee posle mogu mirne dushe da se vratim u belgrejd 10.gif

i ne zaboravite! smotra R.A.tnih veterana u vrticu kod E. petak uvece ;)

09-24-2009 02:11 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
GULE GULE is a Male
trudim se




Poruka: 161
Location: Tribina
pokretac teme Thread Started by GULE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Razumem druze Tozzovac. chasna_rijec.gif

09-24-2009 11:45 GULE is offline Pregledaj poruke od GULE Dodaj GULE u listu prijatelja
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    a vidi u metalca hipickog znaka 13.gif 13.gif 13.gif

    usha bola gule, kome ti dumine udaras?:)


    nego prekosutra uvece da ste mi se nacrtali u onom vrticu gdje vi, red army tinejdzeri izlazite, da izvrsim smotru pred sledece 4 sudbonosne ofanzive koje nas ocekuju u kojima cu ucestovati kao vjerni vojnik armije:)

    moramo razraditi vojnu taktiku kao nekad sava kovacevic za cetvrtu neprijateljsku ofanzivu. prvo cemo u subotu voditi ljut bitku sa ranjenom zvijezdom. htio bih da kazem, treba da zgazimo "zvijezdu" ali to mi se nekako politicki ne slaze sa mojim svjetonazorima...te cu biti konkretniji - treba zgaziti zvijezdu iz gradachca.

    poslije toga moramo glumiti gargamela strumfovima i vratiti ih tamo gdje su oduvijek i bili, izuzev one sjajne "skrba berjan baljic sabanadzovic komsic cilic bahtic skoro mihajlovic bazdarevic nikic" generacije. hocu da kazem - mora da se zna ko je gazda...preciznije - mora da se zna ko je RSD a ko je NK ;)

    nakon toga opet kao savo kovacevic, moramo se hrabro i viteski protiv susjeda boriti na zelenom polju te im srusiti svake nade u njihovu dominaciju ove godine i pokazati im da je mostar crven, da nije ni zelen ni crn.

    onda opet malo na izlet u strumfgrad da sa strumf gumicama k...mo strumfete ...ee posle mogu mirne dushe da se vratim u belgrejd 10.gif

    i ne zaboravite! smotra R.A.tnih veterana u vrticu kod E. petak uvece ;)



BLAGO TEBI TOZINJO 10.gif

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

09-24-2009 14:00 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Izgleda da ce biti cudo atnosfera u subotu 01.gif ima da grmi i da sjeva 02.gif


Velez cujes me
hocemo pobjedu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif ovo nas drug Shapa zna najbolje provalit 01.gif

09-24-2009 18:54 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hiljadita vijest na RoTV!
Srijeda, 23 Septembar 2009
Danas nakon 23. dana rada portala

    www.rodjenitv.com
slavi hiljaditu objavljenu vijest, što dovoljno govori o kvaliteti i radu na ovom portalu, ali prije svega pristupu kakav smo nametnuli i kakav æe biti ubuduæe.

U prosjeku to bi znaèilo preko 43 vijesti dnevno, a treba napomenuti da broj èlanova RoTV ekipe nije toliko veliki, jer cilj je okupiti prije svega one koji æe raditi u punom smislu te rijeèi, a ne one koji su tu "tek da pomognu". Zbog toga smo okupili ekipu ljudi koji su entuzijasti, radnici i zaljubljenici u crvenu boju.

Za protekle tri sedmice uraðeno je 7 Live textualnih prenosa (Velež-Cibalija, Sloboda-Velež, Armenija-BIH, BIH-Turska, U 21 BIH-Luksemburg,Velež-BSK,Siroki B.- Velež) , krenula su dva sedmièna serijala „Ikone BH sporta“ i „Svijet sporta“ sa po više desetina epizoda , zatim kolumna “Tozzina posla“, niz intervjua , o našem Veležu je objavljeno preko 100 vijesti razlièitog karaktera, ubacili smo rubliku „Rezultati uživo“, galeriju sa više desetina slika , isjeèke iz novina. Od juèer smo startali sa specijalnim izvjestajima iz Premiershipa samo za naš portal i još mnogo mnogo toga... a tek smo poèeli.

Ukoliko imate neku konstruktivnu sugestiju (ali sa naglaskom na konstruktivnu) ili ideju obratite nam se na kontaktu postavljenom na portalu ili na facebook grupi
    www.rodjenitv.com.
Vrlo rado prihvatamo.... Uostalom pišite, imate otvorenu rubriku pisma èitalaca....

U ovako kratkom vremenu èitaoci su dolazili na Portal uistinu sa svih strana svijeta. Dnevni izvještaj koji se pravi, pokatkad, onako u jutarnjim satima uz kafu, fascinira nas sve, jer prosto je nevjerovatno kad vidite da je prenos Široki - Velež pratio neko iz Argentine, zatim da ima njih troje koje prati iz Japana, pa Jordan, pa èak iz Indije. Ovdje bi želili da se zahvalimo našoj velikoj èitalaèkoj grupi iz SAD koja je svaki dan u izuzetno velikom broju prisutna na Portalu. Vjerovatno æe neko kad proèita ovo posumnjati u istinitost, ali nemamo namjeru se objašnjavati. Današnja tehnika je tako precizna da provjeriti unique IP adress nije problem. A vjerujte lijepo je one silne zastave u izvještaju gledati. Zaista naših ljudi ima svugdje u svijetu.

I naglašavamo : OVO JE SAMO MALI DIO OD ZACRTANOG CILJA VELIKOG PROJEKTA „I JA SAM ROÐENI“, ZAJEDNO SA VAMA SVAKOG DANA RASTEMO I OBEÆAVAMO DA ÆEMO BITI JOŠ BOLJI.....

RoTV

    http://www.rodjenitv.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1002&Itemid=2

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    09-24-2009 20:52 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    liberty liberty is a Male
    brato




    Poruka: 645
    Location: Washington

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Cestitke portaly Rodjenitv.com........ 02.gif

    ___________________________________________________________________
    Prosla recesija.

    09-25-2009 07:12 liberty is offline Pregledaj poruke od liberty Dodaj liberty u listu prijatelja
    Emir Emir is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1120
    Location: NYC

    I vi sada mozete pratiti video prenos utakmica uzivo ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice



      Na inicijativu navijaca i simpatizera F.K. Velez, kojima je F.K. Velez daleko od oka ali ne i od srca, ekipa MediaPlay vam omogucuje video prenos domacih utakmica uzivo. Da biste mogli pratiti sutrasnju utakmicu F.K.Velez i N.K Zvijezda potrebno je da se registrujete i pretplatite na jednu utakmicu ili polugodisnju, godisnju pretplatu.

      Sadržaj
      WEB TV OMOGUCAVA VAM PRAÆENJE:
      LIVE PRENOSI ( Domaæe prvenstvene + kup utakmice)

      REPRIZE I ISTORIJSKE UTAKMICE RODJENIH


      Za praæenje prenosa potrebno vam je iskljuèivo:
      - INTERNET EXPLORER
      - WINDOWS MEDIA PLAYER
      - Internet konekcija min. 512 kbit/s

      PRI LOGIRANJU PAZITE:

      - NE POKUSAVAJTE LOGIRANJE SA VIŠE KOMPJUTERA ISTIM USEROM U ISTO VRIJEME
      - NE POKUSAVAJTE LOGIRANJE SA VIŠE BROWSERA (npr. Internet Explorer i Mozila) U ISTO VRIJEME
      JER CE VAM SISTEM ZABLOKIRATI USERNAME I NECETE SE MOÆI LOGIRATI.

      TRENUTNO NA WEB TV



      Velež - BSK Snimak utakmice
      Velež - Èelik Snimak utakmice



      Pretplata
      8 EURA – SEDMICNA PRETPLATA (1 Live prenos + 7 dana gledanja istorijskih utakmica + reprize)
      55 EURA – POLUGODISNJA PRETPLATA (Live prenosi 8 utakmica + istorijske utakmice + reprize. Ulaznica traje jos 7 dana po isteku 8. utakmice)
      105 EURA – GODISNJA PRETPLATA ( omogucava pracenje svih sadrzaja sa FKVELEZLIVE tokom cijele godine, Live prenos + istorijske utakmice + reprize + Kup utakmice)
      VRIJEME TRAJANJA ULAZNICA TRAJE OD POCETKA LIVE PRENOSA ZA KOJI STE PLATILI + 7 DANA , OSIM AKO NAREDNI LIVE PRENOS ULAZI U TIH 7 DANA(primjer: ako platite u ponedjeljak, a utakmica je tek u subotu, ulaznica ce vam vaziti od momenta placanja do naredne subote odnosno sedam dana nakon live prenosa. Ako se utakmice igraju po sistemu subota - srijeda , ulaznica vazi od prenosa do prenosa).Po isteku paketa, možete se ponovo pretplatiti. Ukoliko imate pretplatu koja još uvijek nije istekla, a želite da je produžite, nova pretplata æe biti sabrana sa preostalim vremenom prve pretplate,odnosno nece ulaziti u staru.


      Prije uplate trebate se registrovati na FkVelezlive.com.
      Izaberete tip registracije:
      - 1 utakmica,
      - Polugodišnja pretplata ili
      - Godišnja pretplata

      Poslije toga popunite ostale podatke (Ime, e-mail, korisnièko ime i lozinku). Nakon uspješno popunjenog obrasca sistem æe Vas automatski prebaciti na PayPal stranicu. PayPal je najsigurniji naèin plaæanja putem interneta i vaši podaci su šifrovani (SSL tehnologijom) prilikom transakcije, tako da mi ne možemo vidjeti vaše kreditne podatke. Da bi izvršili uplatu morate imati jednu od kreditnih kartica koju PayPal podržava, tj. VISA, MasterCard, American Express ili Discover. Sljedeæe je da napišete podatke svoje kreditne kartice. Unesite vaše ime i prezime, broj kreditne kartice i datum do kojeg kartica važi. Takoðe morate unijeti tzv. potvrdni broj kojeg æete naæi na poleðini vaše kartice. Niže na stranici možete unijeti vašu adresu i broj telefona.
      Ako ne živite u USA kliknite prvo na link "Outside the U.S.?" kako bi dobili odgovarajuæi obrazac.
      Kako vam mi neæemo ništa isporuèivati adresa nije obavezna, dakle ovaj korak možete preskoèiti ako želite. Posljednje što treba da unesete je vaša e-mail adresa. Poželjno je da e-mail adresa koju ovdje unesete bude ista kao ona koju ste registrovali na FkVelezLive.
      Na kraju prepišite u obrazac sigurnosni kôd koji æe biti u žutoj slici na dnu. Nakon uspješno popunjenih podataka na PayPal obrascu, završili ste proces plaæanja i informacija æe Vam biti poslana odmah putem e-maila. Kada je vrijeme utakmice, dovoljno je da kliknete na dio LOGIRAJTE SE i otvorit æe Vam se web stranica na kojoj æete moæi gledati utakmicu za koju ste izvršili uplatu. Pošto je broj karata ogranièen izvršite uplatu što je prije moguæe, jer u zadnji momenat može biti kasno!

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Emir dana 09-25-2009 u 09:20.

        09-25-2009 09:16 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
        Emir Emir is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1120
        Location: NYC

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od liberty:

          Cestitke portaly Rodjenitv.com........ 02.gif
        10.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________

          09-25-2009 09:20 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
          el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
          majkin fakin




          Poruka: 2333
          Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od _RED_ARMY_ZALIK_:


            U ovako kratkom vremenu èitaoci su dolazili na Portal uistinu sa svih strana svijeta. Dnevni izvještaj koji se pravi, pokatkad, onako u jutarnjim satima uz kafu, fascinira nas sve, jer prosto je nevjerovatno kad vidite da je prenos Široki - Velež pratio neko iz Argentine, zatim da ima njih troje koje prati iz Japana, pa Jordan, pa èak iz Indije.


          sta je tu cudno? argentinci muche istu muku ko i mi...japan..japan je zemlja izlazeceg sunca, a mostar je grad sunca..mozda zbog toga prate 05.gif , jordan je liberalna zemlja bliskog istoka..istok..istocna strana ;) ...indija...hahahaha mozda zbog "indijanca" na grbu R.A. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


          cestitke svim ali svimmmm sajtovima koji se trude da nam priblize velez preko interneta...svaka cast raja


          ps. meni trenutno nemaju sta da priblize...evo me u mostaruuuu hihihihihih

          RAZ javi se...063 137 554

          FORZA VELEZ LJUBAVI MOJA!!!!!!!!!!!!!!!!1

          09-25-2009 11:40 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
          pala pala is a Male
          raja




          Poruka: 1586
          Location: Avenija 77

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          RAZ HVALA,

          "I JA SAM RODJENI"

          ___________________________________________________________________
          VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

          09-25-2009 11:48 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
          Dzani Dzani is a Male
          moforaja




          Poruka: 2023
          Location: Coming near You!!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          FORZA VELEZ

          09-26-2009 07:51 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
          Sunshine Sunshine is a Female
          moforaja




          Poruka: 2365
          Location: ..na suncanoj strani zivota

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          do groba!!

          ForzaVelez

          ___________________________________________________________________


            jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
            Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
            Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


              23.gif

              09-26-2009 08:00 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
              Sevels Sevels is a Male
              moderator tra-la-la




              Poruka: 6556
              Location: Cernica-Mo-London

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Partizan, Crvena Zvezda, Zrinjski ili Velež?
              odlomak intervjua Zelje 13.gif onaj koji nas interesuje i raduje


              Minimax je meðu prvima meni postavio pitanje za koga navijam, Zvezdu ili Partizan? A ja sam, zaista srcem reagovao i tako i mislim, èitav svoj život sam se kleo u „Roðene“ i ostao sam „Roðeni“. Ja spadam u red pjevaèa koji su otpjevali jednu od najljepših pjesama u svom životu, a to je pjesma „Roðeni, roðeni“. Èesto mi se dešava po dijaspori , gdje god gostujem, pa makar bio i jedan Mostarac i zamoli me da otpjevam tu pjesmu, ja to naravno uradim. Mada mnogi na tom koncertu se iznenade i ne znaju šta je to, ali jednostavno i ja tada sav treperim i meni je to uvijek drago da otpjevam bilo njih stotinu, hiljadu ili samo jedan. Kad bi me probudili u tri poslije pola noæi i pitali za sastav Veleža ja kažem: Mariæ, Ristiæ, Hadžiabdiæ, Glavoviæ, Primorac, Pecelj, Topiæ, Halilhodžiæ, Bajeviæ, Vladiæ i Vukoja!

                FvRhL5OTF_8&feature=PlayList&p=4FD7C004268DBFCB&playnext=1&playnext_from=PL&index=35

              ___________________________________________________________________
              volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

              13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
              "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

              09-26-2009 13:25 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
              denani denani is a Male
              moforaja




              Poruka: 8040

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Stavio Velezov sal ... loza na stolu, kasnije piva, jos po sata, gledacu uzivo ovdje 2000 km daleko od Mostara, rodjenih, raje ... gledacu moj Velez !!!
                pravim neki svoj merak, nesto mi lijepo toplo oko srca ... sto Tozza jednom i negdje napisa: Ovo je jace od orgazma ... nije Tozza pogresio ( 10.gif ) .. .
                ama merak mi je jer ....


                ___________________________________________________________________
                33.gif 33.gif 33.gif

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 09-26-2009 u 15:37.

                09-26-2009 15:36 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                denani denani is a Male
                moforaja




                Poruka: 8040

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ___________________________________________________________________
                  33.gif 33.gif 33.gif

                  09-26-2009 15:38 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                  denani denani is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 8040

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ___________________________________________________________________
                    33.gif 33.gif 33.gif

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 09-26-2009 u 15:52.

                    09-26-2009 15:40 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                    denani denani is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 8040

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Utakmici protiv Zvijezde, Ibrakoviæ æe suprotstaviti sljedeæi sastav:

                    ForzaVelez



                      ForzaVelez

                      ___________________________________________________________________
                      33.gif 33.gif 33.gif

                      09-26-2009 15:45 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
                      Stranica (124): « prva ... « prethodna 64 65 66 [67] 68 69 70 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com