Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 221 222 223 [224] 225 226 227 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kmosst kmosst is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 407
Location: germany

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od CuriiCa_mo:

        citat od kmosst:

      Q: Kako penzioner provjerava Facebook?
      A: Kupi novine, okrene stranu sa smrtovnicama i gleda ko je off line.


    13.gif 13.gif 13.gif

    Još samo da rod pozdravim 10.gif 33.gif


danke...

10-09-2009 22:54 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zagorka:

    Dolazi Crnogorac u ambulantu i pita medicinsku sestru:
    - Oprosti, ðe se daju injekcije neðeljom?"
    Sestra odgovara:- U guzicu, isto k'o i poneðenikom.



13.gif 10.gif

10-10-2009 01:09 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tip se upucava prekrasnoj ženi koja je radila kao vjerouèiteljica. Ona nakon nekog vremena pristane izaæi spoj s njim. A tip je upita:

- Hoæemo li nekud na piæe?
- Ne,hvala. Da odem na piæe, što bih rekla svojim uèenicima na vjeronauku?

Nakon dugotrajne šetnje po gradu ponudi joj cigaretu, a ona odrješito odbije:
- O ne hvala, to nikako! Što bih rekla svojim uèenicima na vjeronauku?

Sjednu u auto i na putu kuæi tip ugleda motel. Pomisli da ionako nema što izgubiti, pa je upita:
- Hoæemo li svratiti?
- U redu, odgovori ona.

Šokiran njenim pristankom tip je upita:
- Èekaj, nije mi jasno... Pa što æeš reæi svojim uèenicima na
vjeronauku?
A ona hladnokrvno odgovori:
- Upravo ono što im uvijek govorim: Ne morate piti i pušiti da biste se dobro provelii

10-12-2009 08:31 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Sunshine Sunshine is a Female
moforaja




Poruka: 2365
Location: ..na suncanoj strani zivota

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjedi Mujo u restoranu i pita ga Haso: "Mujo da li si u redu?", a njemu æe Mujo: "Nisam nego za stolom!"

___________________________________________________________________


    jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
    Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
    Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


      23.gif

      10-12-2009 08:41 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U školi bontona i lijepog ponašanja:

      - Mujo, udvaraš se jednoj mladoj djevojci, iz dobre porodice, koja je
      veoma lijepo vaspitana, za vrijeme romantiène veèere. Odjednom, moraš da
      odeš do kupatila.
      Šta bi joj rekao?
      - Saèekaj me sekund, idem da pišam.
      - Ovo bi bilo vrlo prosto i nekulturno sa tvoje strane.

      Haso, šta bi ti rekao?
      - Izvini, moram da odem do toaleta, odmah se vraæam.
      - Ovo je veæ mnogo bolje, ali nikako nije lijepo pominjati toalet za
      vrijeme obroka.

      A ti, Suljo, da li bi ti bio u stanju da upotrebiš svoju
      inteligenciju da pokažeš svoje dobre manire?
      - Ja bih rekao: Izvinjavam se što moram da se udaljim na trenutak,
      draga moja, idem da pružim ruku jednom bliskom prijatelju, sa kojim
      æu, nadam se, imati prilike da vas upoznam poslije veèere.

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      10-12-2009 18:29 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 307
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ha ha ha dobar, dobar.

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      10-12-2009 20:46 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      Sunshine Sunshine is a Female
      moforaja




      Poruka: 2365
      Location: ..na suncanoj strani zivota

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Preživjeli Mujo i Haso brodolom, plutaju na nekakvom splavu okeanom. Haso se cijelo vrijeme dere neæe li ih ko èuti i spasiti. - Muji... to dosadilo pa mu govori: "Smiri se Haso ne deri se toliko". - "A što?" - pita ga ovaj. - "Pa zato što je ovo Tihi okean"

      ___________________________________________________________________


        jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
        Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
        Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


          23.gif

          10-12-2009 21:58 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
          ra1981
          SexNepoznat

          Poruka: 10
          Location: bih usa

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          kako se terorista nabacuje curi ----ako treba avion cu ti srusit 07.gif

          ___________________________________________________________________
          fack the rest red army is the best

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane ra1981 dana 10-13-2009 u 01:56.

          10-13-2009 01:56 ra1981 is offline Pregledaj poruke od ra1981 Dodaj ra1981 u listu prijatelja
          mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
          moforaja




          Poruka: 2481
          Location: milano

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ode fata kod doktora i pita
          -doktore kako da moj Mujo bude onako malo zivlji
          onako doktore ko nas bik-
          -nema problema Fato skini se pocecemo
          sa rogovima 19.gif

          ___________________________________________________________________
          Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

          10-14-2009 19:23 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
          mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
          moforaja




          Poruka: 2481
          Location: milano

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ode mujo kod androloga i ovaj zaprepasteno
          -mujo ti imas jedno jaje od drveta a drugo od celika
          kako tvoje seksualno stanje u zivotu kako djeca?
          -hvala doktore dobro a i djeca
          pinokio ide u 3 osnovne a Robokop je na fakultetu blago tati

          ___________________________________________________________________
          Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

          10-14-2009 19:30 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
          Cernicka Cernicka is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 257
          Location: cernica

          Zena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Prièaju Italijan, Amerikanac i Crnogorac ko ima bolju ženu. Kaže Italijan:
          Moja je prava lavica!
          Kaže Amerikanac:
          Moja je prava tigrica!
          Kaže Crnogorac:
          Vala ni moja ne lièi na èeljade!

          10-19-2009 09:36 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
          sara sara is a Female
          moforaja




          Poruka: 5288
          Location: bogu za ledjima

          RE: Zena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Cernicka:

            Prièaju Italijan, Amerikanac i Crnogorac ko ima bolju ženu. Kaže Italijan:
            Moja je prava lavica!
            Kaže Amerikanac:
            Moja je prava tigrica!
            Kaže Crnogorac:
            Vala ni moja ne lièi na èeljade!



          10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

          10-19-2009 16:57 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
          Cernicka Cernicka is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 257
          Location: cernica

          Plavusa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Isla plavusa avionom u New York. Imala je kartu za drugi razred, ali je sjela u prvi. Dodje stjuardesa i kaze joj da se mora prebaciti iz prvog razreda u drugi.
          - Ne, meni je ovdje dobro.
          Dodje kopilot i ponovi joj isto.
          - Ne,ne, meni se ovdje svidja.
          Dodje kapetan i nesto joj sapne u uho. Plavusa se digne, kaze:
          - Pa sto mi to niste odmah rekli, i ode u drugi razred.
          Pitaju kapetana:
          - Sto ste joj rekli?
          - Da prvi razred ne ide za New York.

          10-20-2009 14:28 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
          duskoma duskoma is a Male
          brato


          Poruka: 554
          Location: Zemun

          RE: Zena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pita Mujo Fatu: • Hoæeš Fato, bolan, da se igramo Velikog Brata?
          Fata, sva sreæna, odgovara: • Hoæu Mujo, hoæu.
          A Mujo æe na to: • Fato, govori Veliki Brat! Imaš 2 minute da napustiš kuæu!


          Džejmsu Bondu zvoni telefon. - Džejms, gde si? - Evo me u Nici... Bataj- Nici!


          Plavusino pismo sinu


          Dragi sine,
          pišem ti ovo pismo kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo znaèi da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo èitaš.
          Pre neki dan je tvoj otac proèitao u novinama da se po statistikama veæina saobraæajnih nezgoda dešava 1km udaljeno od kuæe, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuæe. Kuæa je prelepa, imamo èak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juèe sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo... Ovde vreme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a sledeæi put 4. U vezi one jakne koju si želio, tvoj ujak Pera mi je rekao da ako ti je budemo slali da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep. Napokon smo sahranili dedu: pronašli smo njegovo telo kada smo èistili kuæu. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobedio dok smo se igrali žmurke. Pre nekoliko dana eksplodirala je boca sa plinom u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo napolje kroz prozor: koji oseæaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo izašli negde zajedno.


          Pošto veæ spominjem tvog oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak. Tvoja sestra Julija, znaš ona koja se udala za svog muža.. napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica tvoja sestra æe je zvati po meni... Èini mi se da je malo èudno da svoju æerku zove "mama". Tvoj roðak Marko se oženio... po ceo dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viðamo tvog ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine... A da ne govorim o tvom bratu Milanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a kljuèevi su ostali unutra. Morao je da se vrati u stan da uzme duplikat kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!!!!!! Dobro sine, neæu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde živela pre nas, uzela je kuæni broj sa zida i ponela ga sa sobom. Ako vidiš Marinu pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj ništa da joj govoriš. Mama koja te voli.

          P.S. Htela sam da ti pošaljem nešto para, ali sam veæ zatvorila kovertu.

          ___________________________________________________________________
          Akcijas

          10-20-2009 17:49 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
          Cernicka Cernicka is a Female
          bice nesto od mene


          Poruka: 257
          Location: cernica

          Medena Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Èovjek pobjegne iz zatvora gdje je proveo 15 godina i provali u neku kuæu,

          tražeæi novac i oružje. Pronalazi mladi par u krevetu. Nareðuje momku da

          izaðe iz kreveta i veže ga za stolicu. Dok je privezivao djevojku za krevet,

          popeo se na nju, ljubio joj vrat i šaputao na uho, a onda je ustao i otišao u

          kupaonicu. Dok je bio tamo, muž kaže svojoj ženi:

          "Èuj, ovaj tip je osuðenik koji je pobjegao iz zatvora, pogledaj mu odjeæu!

          Vjerojatno je proveo mnogo vremena u zatvoru i nije vidio ženu godinama.

          Vidio sam kako te je on poljubio u vrat. Ako želi seks, ne odupiri se,

          ne žali se, uèini sve što ti on kaže. Zadovolji ga bez obzira koliko ti je sve

          to odvratno. Ovaj tip je vjerojatno vrlo opasan. Ako ga razljutimo, on æe

          nas ubiti. Budi jaka medena, volim te. "

          Žena šapæuæi odgovara: "A ne, on nije ljubio moj vrat. Šaputao mi je u uho.

          Rekao da je gay, misli da si sladak, a pitanje je bilo imamo li vazelina.

          Rekla sam mu da je u kupaonici. Budi jak medeni, i ja tebe volim!"

          10-22-2009 17:51 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ulazi žena u prodavnicu i kaže:
          . Dobar dan, da li mogu da probam onu haljinu u izlogu?
          Prodavac:
          . Svakako gospoðo, ali imamo mi i kabine.

          10-22-2009 22:08 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pita èovjek plavušu:
          - "Jesi ti Ivana?"
          A ona odgovara:
          - "Ne! Ivan je mene."

          10-22-2009 22:09 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          gorza gorza is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 105

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pronašli u Savi utopljenog policajca a u džepu mu cedulja s porukom:
          kupi kruh, mlijeko, dva jogurta, a nakon toga skoèi u Savu da vidiš
          jesu stigle zimske gume?

          10-22-2009 23:51 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
          gorza gorza is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 105

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zasto svi uragani imaju zenska imena?
          - Kad dodju vlazni su i topli, a kad odu odnose kuce, automobile...

          10-22-2009 23:53 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
          gorza gorza is a Male
          avenija kruzno


          Poruka: 105

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zasto u raju ima samo 10% zena?
          - Da ih ima vise, bio bi to pakao...

          10-22-2009 23:53 gorza is offline Pregledaj poruke od gorza Dodaj gorza u listu prijatelja
          Stranica (277): « prva ... « prethodna 221 222 223 [224] 225 226 227 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com