Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Bitka Kod Nikopolja , 1396. » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Amaryllis Amaryllis is a Female
seka




Poruka: 844

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobro moj @tvrancicu hvala na savjetu (za koji te nisam pitala)... ama hajde ne zamjeram, propovjedanje i dijeljenje lekcija ti dobro ide. 02.gif No, ja stil ne mislim mijenjati posebno u konverzaciji s tetkom @bjankom 04.gif 13.gif

10-19-2009 20:23 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

To muslimanska kraljice 02.gif

10-19-2009 22:15 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Provler2:

    To muslimanska kraljice 02.gif
,
dedera otoje ,ovdjekansi vazdan,hoshli sastaviti barem jednu prosto prosirenu,brez kakvije glupotinja i nakarada od mozganja. 18.gif

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

10-20-2009 00:10 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

to vam fali malo,jel de.....nije bilo dosta 21.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

10-20-2009 01:52 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dolaf:

        citat od Provler2:

      To muslimanska kraljice 02.gif
    ,
    dedera otoje ,ovdjekansi vazdan,hoshli sastaviti barem jednu prosto prosirenu,brez kakvije glupotinja i nakarada od mozganja. 18.gif
Koji je tebi kurac chovjeche? Nisam se obrachao tebi, zato, MRSH.

10-20-2009 05:29 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
ria ria is a Female
miss foruma 2010




Poruka: 3067
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...eh moj metalac...ovdje je takvih milion...ništa...ako završiš u hladnjaèi dolazit æemo u posjetu 10.gif ...inaèe je u Bage skup metalaca 02.gif

___________________________________________________________________
girl_ahaa.gif

10-20-2009 11:45 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Amaryllis:

    dobro moj @tvrancicu hvala na savjetu (za koji te nisam pitala)... ama hajde ne zamjeram, propovjedanje i dijeljenje lekcija ti dobro ide. 02.gif No, ja stil ne mislim mijenjati posebno u konverzaciji s tetkom @bjankom 04.gif 13.gif

Ništa ti nikoga ne pitaš - ti sve znaš 10.gif

___________________________________________________________________

    10-20-2009 13:34 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Amaryllis Amaryllis is a Female
    seka




    Poruka: 844

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    shucur Allahu, znam dosta za svoje godine 04.gif

    @Provler, sta te muci cakani? kamo te prije na ovoj temi 13.gif 11.gif

    10-21-2009 12:36 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Amarilis,molio bih te da se ova situacija malo smiri.....ovo ne vodi nicemu
    Ako se nastavi ovim putem,bicu prisiljen da zatvaram temu ili da javno opominjem.

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    10-21-2009 12:47 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    Amaryllis Amaryllis is a Female
    seka




    Poruka: 844

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ok Sevels, slazem se donekle. Samo zasto ovaj Provlerov prvi post upucen meni stoji na temi ima 2 dana? Kakve veze ima s temeom? Zasto uopste sluze moderatori na ovom forumu? (to se zaista pitam na vecini tema, na kojima ucestvujem) Zasto meni prijetis opomenom?

    Tema kao tema se nije trebala ni otvarati, jer ista, znaci sa identicinim naslovom i prvim postom postoji vec u arhivi, otvorena od istog autora (@Fini), a opet to nije moj problem.

    10-21-2009 14:37 Amaryllis is offline Pregledaj poruke od Amaryllis Dodaj Amaryllis u listu prijatelja
    Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Thread is closed
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com