Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » **Novogodisnji paketi** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (40): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
Mister 07


Poruka: 1176
Location: Jamio kucu u Mahali
pokretac teme Thread Started by Mo_NavijaC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ej Navijac je bio na sluzbenom putu u portugalu navijAO...naravno...sad sam tu za sve sto bude trebalo moj broj mob-a imate...sta god zatreba tu sam...
Ako je odredjen datum darivanja...javite... 10.gif 10.gif

___________________________________________________________________
POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
19.gif 19.gif

11-19-2009 00:44 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
mala A mala A is a Female
trudim se




Poruka: 190
Location: peroni sudbine

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stiglo 50 € od Dadane. 10.gif


I trenutno stanje kod mene je:
Mirna i Stock 50€
Anita 60€
Saja Beki 40€
Zviz 53 €
Mica 40 €
Prika i Neznanka 105 €
Glorija 50 €
Vesna B 50 €
Dadana 50 €

Ako nisam od umora pogresno zbrojila ukupno je 498 € 10.gif

___________________________________________________________________

    11-19-2009 22:55 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
    mala A mala A is a Female
    trudim se




    Poruka: 190
    Location: peroni sudbine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Navijac, znam da si bio opravdano odsutan 19.gif ,
    ja sam vec pricala sa RAZom i Putnikom malo o ovome.
    Trebali su posjetiti i Los Rosales i Egipatsko selo.

    Bilo je prijedloga da ukljucimo i integralni vrtic "Suncani most" ili kako li se vec zove.
    Moze li mi neko od vas skupiti informacije od njih, kao i za ove druge dvije institucije.
    Ako ne, nema veze samo mi javite na vrijeme da mogu planirati dalje.
    Potrazicu nekoga i za Nazaret.
    Te su nam informacije bitne zbog pozorista i ostalog, pa bih vas molila da nam ih nabavite sto prije mozete. Molim vas.

    Stupili smo u kontkat sa oba djecija pozorista...

    ___________________________________________________________________

      11-19-2009 23:02 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
      _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
      raja




      Poruka: 1665
      Location: Na zidicu... ispod borova...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od mala A:

        Navijac, znam da si bio opravdano odsutan 19.gif ,
        ja sam vec pricala sa RAZom i Putnikom malo o ovome.
        Trebali su posjetiti i Los Rosales i Egipatsko selo.

        Bilo je prijedloga da ukljucimo i integralni vrtic "Suncani most" ili kako li se vec zove.
        Moze li mi neko od vas skupiti informacije od njih, kao i za ove druge dvije institucije.
        Ako ne, nema veze samo mi javite na vrijeme da mogu planirati dalje.
        Potrazicu nekoga i za Nazaret.
        Te su nam informacije bitne zbog pozorista i ostalog, pa bih vas molila da nam ih nabavite sto prije mozete. Molim vas.

        Stupili smo u kontkat sa oba djecija pozorista...


      ja cu ovih dana zavrsiti egipatsko selo , a nazaret je prosli put kontaktirala Edita - carmela

      ___________________________________________________________________



        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

        11-20-2009 16:02 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
        mala A mala A is a Female
        trudim se




        Poruka: 190
        Location: peroni sudbine

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Baffoooo, ne sekiraj se! 10.gif

        RAZ, javljajte kad nesto saznate.
        Ja cu se probati pobrinuti za Nazaret i integralni vrtic.
        Karmela je cini mi se rekla da ne moze ovaj put.

        Vi obidji te molim vas Los Rosales i Egipatsko selo, pa nam javite.
        Skupljanje para je pri kraju, a samim tim i ono sto mi mozemo odraditi.
        Sad dolazi polako vase vrijeme. 01.gif

        ___________________________________________________________________

          11-20-2009 20:44 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
          putnik putnik is a Male
          brato




          Poruka: 529
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ja se izvinjavam iz opravdanih razloga nisam bio na raspolaganju u zadnje vrijeme. Od ponedeljka startam sa dogovorom i pitanjima. Sa Los Rosalesom imam kontakt pa cu njih rijesiti.

          ___________________________________________________________________
          "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

          Branimir J. Stulic, 2:30

          11-21-2009 21:50 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
          mala A mala A is a Female
          trudim se




          Poruka: 190
          Location: peroni sudbine

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Super! 01.gif

          RAZ - Egipatsko
          Putnik - Los Rosales
          Lula - Nazaret...

          Kad se mnoge ruke sloze
          sve se moze, sve se moze! 10.gif

          ___________________________________________________________________

            11-21-2009 22:27 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
            mala A mala A is a Female
            trudim se




            Poruka: 190
            Location: peroni sudbine

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            I da kopiram dva posta sa trenutnim stanjem,
            jedan kod Aide i jedan kod mene.
            Ako neko ugleda gresku javite molim vas.

            Prvo je stanje u sabirnom centru za pare kod Aide:

            [quote author=mala A link=topic=1920.msg144082#msg144082 date=1258838507]
            Obecala sam da cu kad budem imala malo vremena ove Aidine sarene valute malo zbrojiti.
            Nisam nikakav strucnjak za ovo, kurs se mijenja svaki dan, a Aidi ce uzeti onaj koji bude vazio taj dan kad bude slala,
            tako da je sve ovo neprecizno, al' eto da okvirno znamo.

            Taxi 50 USD 32, 72 €
            Gimi 100 AUD 60, 17 €
            Ivan 100 AUD 60, 17 €
            Tana 20 USD 13, 09 €
            MojaVi 20 €
            Den 30 USD 19, 63 €
            Tvrancic 20 USD 13, 09 €
            Den 15 €
            Our Kids 500 GBP 543, 66 €
            Lecter i mala A 73 €

            Ukupna suma (po trenutnom kursu) je 850, 53. :Laie_54:

            Naravno od ovoga treba oduzeti kojekakve troskove jos.
            [/quote]

            ___________________________________________________________________

              11-21-2009 23:33 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
              mala A mala A is a Female
              trudim se




              Poruka: 190
              Location: peroni sudbine

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Drugo je iz sabirnog centra kod mene: 35.gif

              [quote author=mala A link=topic=1920.msg144083#msg144083 date=1258838917]
              Kod meneza sad skupljeno za ovu akciju:

              Mirna i Stock 50 €
              Anita 60 €
              Saja Beki 40 €
              Zvizdan 53 €
              Mica 40 €
              Neznanka i Prika 105 €
              Glorija 50 €
              Vesna B. 50 €
              Dadana 50 €
              Anonimna clanica 50 €

              Sve ukupno 548 €. :Laie_54:
              [/quote]

              ___________________________________________________________________

                11-21-2009 23:34 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                Aida~ Aida~ is a Female
                ne more meda


                Poruka: 45
                Location: s mirom

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ~ bas tako, sve se moze 10.gif
                I Uspavana strumfeta nam je poslala 40 eura za ovu akciju, hvala x 1001...

                Izuzetno me raduje sto smo uz pomoc remija/zalika13 i jos par forumasa uspostavili vezu i sa Pozoristem lutaka i Lutkarskim kazalistem i sto su svi izvanredno raspolozeni i otvoreni za ovakvu akciju i saradnju! Zivot je odmah jos ljepsi :-)

                Pozoriste lutaka svake godine radi novu novogodisnju predstavu s dodjelom paketica, pa ce nam se javiti s podrobnim informacijama.

                Lutkarsko kazaliste jos nema vlastitu scenu, ali u Egipatskom selu i u Los Rosales ima pogodan prostor, kazaliste ce ih kontaktirati i dogovoriti se, nadamo se.....

                ...cokoladice se pojedu, igracke se razmontiraju, igre izigraju ~ uspomene ostaju. Nadam se da cemo ovoj nasoj djeci, nama svima, darovati neke posebne uspomene, osmijehe, nesto cega ce se sva djeca, sadasnja i buduca, mi svi skupa uvijek sa smijeskom sjecati.... to je, nekako, najvece bogatstvo..cini mi se

                nadam se da vam se skoro javljam s jos ljepsim vijestima, dotad opet HVALA
                i sve najljepse

                ___________________________________________________________________

                  11-22-2009 06:51 Aida~ is offline Pregledaj poruke od Aida~ Dodaj Aida~ u listu prijatelja
                  mala A mala A is a Female
                  trudim se




                  Poruka: 190
                  Location: peroni sudbine

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Stigle su i prve konkretne informacije sa terena.
                  Da ja to ne bi bez-veze prepricavala svojim rijecima,
                  jos mozda stogod nenamjerno pogresno napisala ja cu citirati dio pp-e kojeg sam dobila:

                  "...uglavnom da ne bi bilo nesporazuma, postoje dvije ustanove jedna do druge, Nazaret i Sveta obitelj.To su dvije razlièite ustanove u Nazaretu su odrasli, a u Svetoj obitelji su bolesna djeca (ambulantnog tipa) i nepokretni odrasli.Kako mi je rekla sestra Krunoslava do sada su forumaši pomagali štiæenike Svete obitelji.
                  Oni se slažu da ih uvrstimo u akciju i ove godine, imaju 27 djece, od toga ih je dosta u nepokretnom stanju pa u sluèaju da se odluèite za lutkarsko kazalište bilo bi bolje da se predstava održi u domu.
                  Za sada toliko, oni su mi rekli javiti šta je najbolje za njihove štiæenike...paketiæi ili možda nešto drugo.

                    Zamolili su me da pokušamo preko foruma naæi prilagoðenu tastaturu i miš za PC za djecu sa poteškoæama, kažu da je to dosta skupo, ali pošto imamo dosta medicinskog osoblja na forumu možda oni mogu nabaviti nešto polovno što bi se moglo koristiti."


                  Zamolila bih vas da obratite paznju na boldiranio dio.
                  Zna li neko nesto vishe o ovome?
                  Ima li ideju gdje da mozemo doci do informacija o ovoj opremi?

                  I da ne zaboravim - Lula 10.gif

                  ___________________________________________________________________

                    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane mala A dana 11-24-2009 u 23:30.

                    11-24-2009 23:28 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                    mala A mala A is a Female
                    trudim se




                    Poruka: 190
                    Location: peroni sudbine

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Zamolila sam i raju koja idu u obilazak ovih ustanova da nam kazu sta bi im mi mogli nabaviti.
                    Ne zelim da im kupujemo nepotrebne stvari,
                    a isto tako niti hocu, niti mogu, niti smijem sama odlucivati sta cemo i kako cemo.

                    Po ovom pitanju mi je stigla jos jedna pp sljedeceg sadrzaja:
                    "Alma, zvali su me iz Svete obitelji i izrazili želju da im kupimo kuæno kino.
                    Koliko ja znam ima ih veliki izbor, a i cijena im je prihvatljiva (od 200 km pa naviše).
                    Eto, sad je do vas da odluèite šta dalje."


                    Moje licno misljenje je da ce od toga ova djeca siguno imati koristi,
                    al' s druge strane koliko ce oni osjetiti to kao poklon, tu srecu dobijanja nekog iznenadjenja?

                    Moramo i ekonomski sve izvagati.


                    Nadam se da cu uskoro dobiti informacije i iz drugih ustanova.

                    ___________________________________________________________________

                      11-26-2009 22:52 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                      mala A mala A is a Female
                      trudim se




                      Poruka: 190
                      Location: peroni sudbine

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Momci, hoce li to? 01.gif

                      ___________________________________________________________________

                        12-01-2009 20:14 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                        mala A mala A is a Female
                        trudim se




                        Poruka: 190
                        Location: peroni sudbine

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Opet niko nista o "dijeljenju" para.

                        Onako u grubo receno, al' ipak da je pregledno situacija je ovaka:
                        1. na cilj ce stici i sa onim sto ceka dole bice zajedno nekih 1300-1500 eura, znaci 2600-3000 KM (bice i troskova slanja!).
                        2. imamo 4 dijecije ustanove i dva staracka doma.

                        3. paketici su do sad obavezni bili pa ne bh to mijenjala
                        4. pozoriste je Aidina ideja koja se i meni pravo svidjela
                        5. "Sveta obitelj" bi, ako mozemo, da im poklonimo kucno kino
                        6. "Egipatsko selo" je do sad uvijek dobjalo nesto vishe od paketica
                        (Mozda i njima ovo kino?)

                        Stupili smo u kontakt sa oba lutkarska pozorista/kazalista.
                        Najjeftinij ponuda je od 800 KM.

                        Sad treba sve to ukoponovati i uklopiti da svi dobiju najbolje sto mogu.

                        Mene zanima, ako neko do raje koja su dole, moze da mi napravi neku cijenu za jedan paketic
                        od recimo par cokoldaica, kesica bombona, sokica, keksica i mozda neka mala igrackica....


                        I kad nece niko, evo ja cu prvi prijedlog dati.

                        1. po 200 KM svakom Starackom domu - 100 za kolace, 100 za voce i sokove.
                        znaci 400 KM ili 200 Eura

                        2. TV kucno kino nek bude 300 KM (rekose moze od 200 KM) za "Svetu obitelj" i "Egipatsko selo" , ako i "Egipatskom" to isto treba.
                        Ako ne, onda nesto u toj vrijednosti.
                        znaci 600 KM ili 300 Eura

                        3. Pozoriste od 800 KM - 400 Eura

                        4. Od ostatka paketici i sl.

                        Jos uvijek cekam na broj djece iz ovih ustanova.


                        Molim vas dajte komentare, misljenja, prijedloge...
                        Ovo su i vase pare i vasa akcija!
                        Molim vas - puno ce mi znaciti!

                        ___________________________________________________________________

                          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane mala A dana 12-05-2009 u 18:32.

                          12-05-2009 18:32 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                          tana tana is a Male
                          rigorozni




                          Poruka: 17879
                          Location: na prinudnom radu :)

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          mala a ja sam ucestovo u u ovoj humanitarnoj akciji,

                          ali nemam pojma gdje i kako da se pare raspodijele. to cu prepustiti vama koji ste blize mostaru i koji poznajete situaciju bolje. tako smo vazda radili i tako smo navikli.

                          nemoj da te obeshrabri sto se niko nije javio po ovom pitanju, bitno je da ucestvujemo u akciji.

                          fala na zalaganju 33.gif

                          ___________________________________________________________________
                          kad ce mostar mama?

                          12-07-2009 20:12 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
                          Cernicka Cernicka is a Female
                          bice nesto od mene


                          Poruka: 257
                          Location: cernica

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          U potpunosti se slazem sa Tanom. Mala a uradi kako ti i ostali na terenu mislite da treba.

                          12-07-2009 22:29 Cernicka is offline Posalji Email za Cernicka Pregledaj poruke od Cernicka Dodaj Cernicka u listu prijatelja
                          mala A mala A is a Female
                          trudim se




                          Poruka: 190
                          Location: peroni sudbine

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          Hvala na odgovorima i hvala na povjerenju, mada su jos uvijek sva misljenja, komentari, prijdelozi dobrodosli. 01.gif
                          Vec su mi raja ukazala na neke "rupe" u ovom mom prijedlogu.

                          ___________________________________________________________________

                            12-07-2009 22:47 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                            Koscela2 Koscela2 is a Male
                            trudim se




                            Poruka: 180
                            Location: Kengurija

                            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                            Mislim da bi bilo dobro da se vidi definitivo ko je u timu u Mostaru . MoNavijaC, Putnik, ... ima li ko jos?

                            ___________________________________________________________________

                              ne_znam.gif

                              12-08-2009 02:46 Koscela2 is offline Pregledaj poruke od Koscela2 Dodaj Koscela2 u listu prijatelja
                              mala A mala A is a Female
                              trudim se




                              Poruka: 190
                              Location: peroni sudbine

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              U pravu si Koscela, polako je vrijeme da se organizujemo.
                              Nadam se da su RAZ, Putnik, Navijac s nama.

                              I na mostarskoj raji sam postavila isto pitanje.
                              Bice raje i od tamo.

                              Stigli podaci da je u Egipatskom i u Sunacnom mostu po 50-ak sticenika.
                              Jos mi fale ostale informacije.

                              ___________________________________________________________________

                                12-08-2009 23:25 mala A is offline Pregledaj poruke od mala A Dodaj mala A u listu prijatelja
                                _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
                                raja




                                Poruka: 1665
                                Location: Na zidicu... ispod borova...

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                    citat od mala A:

                                  U pravu si Koscela, polako je vrijeme da se organizujemo.
                                  Nadam se da su RAZ, Putnik, Navijac s nama.

                                  I na mostarskoj raji sam postavila isto pitanje.
                                  Bice raje i od tamo.

                                  Stigli podaci da je u Egipatskom i u Sunacnom mostu po 50-ak sticenika.
                                  Jos mi fale ostale informacije.


                                ovako , nisam se ranije mogao javiti , nisam imao konkretne info , jutros sam bio u Egipatskom selu i oni trenutno imaju 44 sticenika , za koje sam dobio imena i dob

                                ___________________________________________________________________



                                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

                                  12-09-2009 15:06 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
                                  Stranica (40): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                  Postavi novu temu Odgovori
                                  Go to:
                                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com