Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Zbog homoseksualnih brakova EU blokira ukidanje viza za BiH » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle
pokretac teme Thread Started by funkyg

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Plastic:

        citat od funkyg:

          citat od torres:

        I sta ako je to njihovo dijete??? Da ga odmah dotuku ili da ga po bolnicama vodaju da se "izlijeci"???


      Volim teme ovog tipa jer svasta narod pise,ali zaista.
      Vec rekoh gay ili homosexualnost se ne postaje,rodi se osoba vise ili manje ovih ili onih hormona.
      Kad je musko u pitanju,rodi se sa vise zenskih hormona,ako ih ne ispoljava vanjstinom unutrasnjost mu je kao kod cura(mislim na emocije i na osjecajnosti),a kada su djevojke u pitanju koje se rode sa viskom testosterona pretezno su muskobanjaste i one koje imaju visak testosterona ne moraju biti muskobanjaste jednostavno osjecaju kao musko i misle kao musko.

      Kao prvo homosexualnost je otkrivena u 19-om stoljecu od strane Njemackog psihologa Karoly Maria Benkert.


    Malo mi nejasno, kako moze homosexualnost biti otkrivena??? Ako postoji kao sto svi znamo da postoji, onda postoji od kako i mi sami a ne tk od 19 vijeka!


Jarane moj moras li bukvalno shvatati neke stvari..............
Od tog vjeka se tek pocinje pricati o toj temi i to jedva kao i istrazivati.

___________________________________________________________________



      02-01-2010 23:16 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od torres:

        Nisam skontao da si mislio na ove sto to "postaju" iz furke. Ipak mislim da je jako mali broj (skoro zanemarljiv) takvih ljudi. Iz raznih razloga ljudi nisu imali hrabrosti da "izadju iz ormnara". Strah da ne budu prihvacenji od okoline (u Mostaru s razlogom), strah od roditelja i , na kraju krajeva, strah od samog/same sebe.
        I jos nesto...... Ne svi homoseksualci (muskarci i zene) zele da promjene pol. Mislim da je vecina njih jako zadovoljna svojim izgledom.

        Roditelj jesam ali o tome uopste ne razmisljam. Jedino sto znam je da cu da prihvatim seksualnost svoje djece ma kakva bila i svidjalo se to meni ili ne. Samo nek su oni meni zivi i zdravi.


      ja se slazem sa zadnjim pasusom abslutno. sta je da je treba ga podrzati.

      ali se ne slazem da je mali broj ljudi u pitanju. mislim da je broj homosexualaca mnogo veci nego sto izgleda.

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      02-01-2010 23:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od torres:

        Samo bih da ispravim Pipi u vezi "katolickih" europskih drzava. Samo je jedna drzava u Europi katolicka a to je Vatikan. Ako si mislila na drzave u kojima je vecina stanovnistva katolicke vjeroispovjesti, onda bih da naglasim da je u Spaniji zakonski odobreno sklapanje jednospolnih brakova.


      Pod ovim "katolicka" sam mislila na drzave u kojima crkva zasjeda u Paramentu.
      A ima ih vise od jedne u EU. 01.gif 10.gif

      02-02-2010 11:25 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      adis b adis b is a Male
      rambling reck




      Poruka: 1083

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne brinite se

      Uvijek ce se naci neki razlog da se vize ne ukinu

      Isto kao sto se uvijek pronalazio razlog za "neintervenciju"...

      Ipak se moze popustati svima samo ne BiH...

      ___________________________________________________________________
      ...

      02-02-2010 13:47 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
      Pipi Duga Carapa
      SexNepoznat



      Poruka: 2170
      Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.bljesak.info/content/view/46132/155/

      02-02-2010 14:02 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
      gandalf gandalf is a Male
      Mo-Starac




      Poruka: 4675
      Location: NEBUCHADNEZZAR

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:


        ja se slazem sa zadnjim pasusom abslutno. sta je da je treba ga podrzati.

        ali se ne slazem da je mali broj ljudi u pitanju. mislim da je broj homosexualaca mnogo veci nego sto izgleda.


      I bicje sve veci, u to sam siguran 29.gif ali ne iz razloga zato sto smiju izaci iz garderobe.... 21.gif

      A dobro Adis kaze, da nije to, nasli bi oni razlog negdje drugo.... 29.gif Ne zovu je dzaba Starom Kurvom.... 29.gif

      ___________________________________________________________________
      Sto drug rece, i prodjose dani, i crni i sjajni, ali jos nesto nije sjelo mi na mjesto...
      Jer necega nema, i vazda fali, i uvijek je tijesno, kad su ljudi mali....

      02-02-2010 14:03 gandalf is offline Posalji Email za gandalf Pregledaj poruke od gandalf Dodaj gandalf u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nisam rekao da je broj homoseksualaca mali nego onih koji se "furaju" na homoseksualnost.

      02-02-2010 15:56 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      Anazens Anazens is a Female
      proplivala


      Poruka: 9
      Location: London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Bivsi gradonacelnik Londona je jednom prilikom rekao: "Sta koga a i mene briga sta dvoje odraslih sporazumno radi. Samo neka nije sa djecom i zivotinjama". Ja se slazem sa ovim

      25.gif

      ___________________________________________________________________
      Anazens x

      02-02-2010 17:35 Anazens is offline Posalji email za Anazens Pregledaj poruke od Anazens Dodaj Anazens u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od adis b:

        Ne brinite se

        Uvijek ce se naci neki razlog da se vize ne ukinu

        Isto kao sto se uvijek pronalazio razlog za "neintervenciju"...

        Ipak se moze popustati svima samo ne BiH...




      ma naravno ja sam im to rekao na pocetku teme ali narod uvjek nadje razlog da brblja bez veze 10.gif

      ___________________________________________________________________

        02-02-2010 19:44 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        ''Graðani u ratu èekali vodu, danas vize, a zloèincima ne treba viza'' Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          http://www.rtm.ba/vijesti/8086-Gradjani-ratu-cekali-vodu-danas-vize-zlocincima-treba-viza.html

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        06-28-2010 21:37 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com