Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Obavezno za sve patriote grada Mostara » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Obavezno za sve patriote grada Mostara Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Molim sve prave istinske patriote Mostara i bivse kolege i borce naseg Komandanta Hujke

da se udruze i skupe na Sehitlucima 15 Aprila u 11 i Sjeverni Logor u 12 sati.

Povod ovog svega je da se napravi Spomen ploca Hujki i ostalim borcima koji su poginuli herojski braneci svoj grad.

Bih telekom ne dozvaljava da se podigne bilo sta gdje su nashi suborci poginuli.

VELIKA SRAMOTA za BiH telekom , sram vas bilo, vi gospodo iz BiH telekoma "will be punished" i zaboravljeni kao da vas nikad nije ni bilo.

U vrijeme kad se zbog recesije ukidaju naša prava i prinadležnosti, neodgovorni pojedinci koji misle da je naša borba bila posveæena stvaranju njihovog bogatstva i direktorskih pozicija u javnim preduzeæima odluèili su da ukinu i ono najsvetije. Naše heroje i sjeæanja na njih.
Naime i pored upozorenja BH Telekom direkcija Mostar je svoju velelebnu zgradu plaæenu našim novcem napravila na mjestu pogibije Narodnog Heroja, Zlatnog Ljiljana, Generala i Komandanta Mithada Hujdura – Hujke.
Ta odnaroðena gospoda su odluèila da svoju zgradu naprave na mjestu na kojem je naš Hujka zadnji put pogledao nebo svoga Mostara, oèima boje toga neba.
Onda su u svojoj podlosti bezdušnosti i gramzivosti slagali da æe nbapraviti spomenik.
Danas je ta zgrada srama gotova, a spomenika nema, kao što bi oni voljeli da nema nas.
- Svjedoka njihove izdaje lopovluka i prevarantstva.
- U vrijeme kada naši saborci nemaju novca da kupe kocku èokolade svome djetetu oni kupuju kubike kamena za podove i zidove srama.
- U vrijeme kad 4000 pripadnika OS RBiH u Mostaru nema posao oni radno mjesto prodaju za 5000 – 20000 KM.
- U vrijeme kada neki hoæe da razdruže našu domovinu, oni nas razdružuju od uspomene na našeg Hujku.
Danas nema ni table na ulazu u SRC Mithad Hujdur – Hujka. Na njenom mjestu je spomenik izdaji, munaficima, kukavicama i bezdušnim.
Mjesto na kojem je naš Hujka preselio sad je prozor podzemne garaže u kojoj kriju svoje skupocjene automobile. Automobile plaæene krvlju stanovnika BiH.
- Zbog svega ovoga prisiljeni smo da pozovemo svoje èlanove, patriote i one kojima lopovluk i prevera nisu naèin života, da otkažu sve usluge BH Telekoma ukoliko spomenik ne bude na dogovorenom mjestu do momenta otvaranja zgrade srama.
- Ujedno pozivamo sve one koji su bili prisiljeni platiti svoje radno mjesto da to prijave nadležnim organima.
Naš prezir nije upuæen prema onim u BH Telekomu direkcija Mostar koji æe ukoliko spomenik ne bude postavljen pristupiti bojkotu i nepoštivanju odgovornih za ovu sramotu i izdaju nedostojnu Mostara grada simbola otpora fašizmu u obadva rata, gradu najsvjetlije istorije.
Naš prezir je usmjeren protiv odgovornih izdajnika i ovim putem pozivamo sve èlanove i one koji poštuju Hujkinu èasnu ulogu u prošlom ratu, da izvrgnu podsmijehu poruzi i svakom drugom mirnom ponižavanju one koji su odluèili da se igraju sa istorijom.
Još jednom pozivamo odgovorne osobe u BH Telekomu i u direkciji Mostar da izvrše dogovoreno i tako zadovolje norme ljudskog ponašanja.
Ili cemo pozvati gradane Mostara i BiH da prestanu koristiti sve usluge BH Telekoma i BH Pošte, te da nam se pridruže na protestnom okupljanju na dan otvaranja zgrade srama.


Nedamo nashe heroje ....uvjek u nashim srcima do podljedneg odkucaja.


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________

04-11-2010 18:22 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
MUMADJAVL MUMADJAVL is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 280
Location: WASHINGTON,D.C.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

NIKADA ZABORAVLJENI NASI HEROJI ...

NEDAMO NAS GRAD , STARI MOST I VELEZ!!!

04-11-2010 18:42 MUMADJAVL is offline Homepage of MUMADJAVL Pregledaj poruke od MUMADJAVL Dodaj MUMADJAVL u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......
pokretac teme Thread Started by Edo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nashi Heroji se Ne smiju zaboraviti !!!!!!!!

___________________________________________________________________

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Edo dana 04-11-2010 u 20:26.

04-11-2010 18:43 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

08.gif Izgorio Telekom , daBogda...a sta su radili iz.. borci iz Joba, i ostalih udruzenja ??
Gledala sam kako grade , pa ni protesta , ni peticjije , medija...trebalo je prasinu podic,
a niko 14.gif
Naravno istoriju ne moze pobit niko.


33.gif Slava nasim herojima .. 33.gif

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane oko dana 04-12-2010 u 18:32.

04-11-2010 20:05 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......
pokretac teme Thread Started by Edo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Upravo borci iz Job-a su i najavili 15 aprila odlazak na Sehitluke u 11 pa u 12 Sjeverni Logor

ne dozvolimo da gaze po nashim herojima "foteljashi smrdljivi"

Stiche ih ruka pravde (bozija) i kazniti a i mi zivi moramo dignuti shaku i rechi jednom za sva vremena "DOSTA"

___________________________________________________________________

04-11-2010 20:25 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sramota i sramota



Nikad ne zaboravljeni 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-11-2010 21:51 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sram ih bilo .... dabogda svi pocrkali lopovi i prevaranti .....

Nikad nezaboravljeni slava svim heroima 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

04-12-2010 03:16 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
oko oko is a Female
moforaja




Poruka: 2443
Location: Lokal-BiH-DK

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif nasim herojima, pa i onim koji su zivi , borili se za Mostar ...hvala 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
" KORILI MI VRIJEME ILI NE,
SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

04-12-2010 07:40 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1517

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Edo:

    Nashi Heroji se Ne smiju zaboraviti !!!!!!!!




Sve dotle dok ima nas da o njima pricamo i da ih se sjecamo, oni nece umrijeti !! 33.gif

04-12-2010 14:14 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Alah rahmeteile El'fatiha za naseg Hujku
moze se naci kompromis sa ovakvim stvarima da telekom napravi zgradu i nazove je recimo
zgrada Telekom Mithat Hujdur Hujka polahko sa pobunom i protestima

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

04-12-2010 15:23 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
R2-D2 R2-D2 is a Male
BUKACHAAAAA


Poruka: 5594
Location: La La Land

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh, da je Mito ziv,kako bi ih u suru sve uchero...
32.gif 32.gif

___________________________________________________________________
I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
Sha-Shi is my name..and off course,

    I do piss excellence in the morning..

04-12-2010 18:09 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......
pokretac teme Thread Started by Edo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam drug moj, ali evo vidis sta se desava, raja gube poslove, nema se djetetu ni za obicne chokolade kupit (vecina) i jos nas diraju u nesto sto niko na svijetu ne dira..
Sramota...ma treba udarit muski pa kud puklo da puklo.

@Pasha drug zar ti ne vidis da je ovo preslo sve granice ?

kakvi vishe kompromisi i nakarade ......

___________________________________________________________________

04-12-2010 18:28 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Edo buraz ne samo sad radi naseg Hujke nego zbog cijele situacije u zemlji treba pobunu izvrsiti i jednom za sva vremena ocerati ovu bagru koja evo vec vise od 10 godina unistavaju svijesno nasu BiH i suzivot svih naroda u njoj.

Sve ono sto nisu uspijeli u ratu sad polako ali sigurno cine u ovom vjestackom miru.Ima jos ljudi koji na politickom nivou vrse vanljudske napore da se to ne dogodi samo je pitanje vremena koliko ce jos izdrzati.

VOLIM TE BiH !

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

04-12-2010 18:50 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......
pokretac teme Thread Started by Edo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znam Cema sta govoris...ali ovo je samo jos jedna od prljavih radnji u nizu..

Mislim da ce se chasha preliti i boca puknuti u 100 komada.

Napisao sam poruke samo nekim ljudinama (vjerujem 100%) i koji bi mogli nesto da urade, vidjet cemo..

___________________________________________________________________

04-12-2010 19:54 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

meni to prenapuhano....daleko od toga da ne treba ljudima spomenik dignuti...nego neko je i tom telecomu odborio da tu napravi zgradu....ko je obecao da ce se spomenuk dignuti....gdje je papir....nije valjda da se islo na rijec i da se nista nije opismenilo 14.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    04-12-2010 23:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    kliker kliker is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 466
    Location: Bjelušine

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cema:

      Edo buraz ne samo sad radi naseg Hujke nego zbog cijele situacije u zemlji treba pobunu izvrsiti i jednom za sva vremena ocerati ovu bagru koja evo vec vise od 10 godina unistavaju svijesno nasu BiH i suzivot svih naroda u njoj.

      Sve ono sto nisu uspijeli u ratu sad polako ali sigurno cine u ovom vjestackom miru.Ima jos ljudi koji na politickom nivou vrse vanljudske napore da se to ne dogodi samo je pitanje vremena koliko ce jos izdrzati.
      VOLIM TE BiH !


    Tako je jarane. Nama došli unistavati suzivot u vjestackom miru. Nahebace bagra iz telecoma kada dodju nasi heroji ovo ljeto na godisnji

    04-13-2010 08:53 kliker is offline Posalji Email za kliker Pregledaj poruke od kliker Dodaj kliker u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Mi smo nièiji. Uvijek smo na nekoj meði, uvijek neèiji miraz. Vjekovima mi se tražimo i prepoznajemo, uskoro neæemo znati ko smo. Živimo na razmeðu svjetova, na granici naroda, uvijek krivi nekome. Na nama se lome talasi istorije kao na grebenu. Otrgnuti smo, a neprihvaæeni. Ko rukavac što ga je bujica odvojila od majke pa nema više ni toka, ni ušæa, suviše malen da bude jezero, suviše velik da ga zemlja upije. Drugi nam èine èast da idemo pod njihovom zastavom jer svoju nemamo. Mame nas kad smo potrebni a odbacuju kad odslužimo. Nesreæa je što smo zavoljeli ovu svoju mrtvaju i neæemo iz nje, a sve se plaæa pa i ova ljubav. Svako misli da æe nadmudriti sve ostale i u tome je naša nesreæa. Kakvi su ljudi Bosanci? To su najzamršeniji ljudi na svijetu, ni skim se istorija nije tako pošalila kao sa Bosnom. Juèe smo bili ono što danas želimo da zaboravimo, a nismo postali ni nešto drugo. S nejasnim osjeæajem stida zbog krivice i otpadništva, neæemo da gledamo unazada, a nemamo kad da gledamo unaprijed. Zar smo mi sluèajno tako pretjerano meki i surovi, raznježeni i tvrdi. Zar se sluèajno zaklanjamo za ljubav kao jedinu izvjesnost u ovoj neodreðenosti, zašto? Zato što nam nije svejedno. A kad nam nije svejedno znaèi da smo pošteni. A kad smo pošteni, svaka èast našoj ludosti!"

    Meša Selimoviæ "Derviš i smrt"

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    04-13-2010 16:26 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    BMW BMW is a Male
    rodjeni




    Poruka: 851

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    U upravnom odboru telekoma sjedi Batlak Edin kojega smo cuvali u ratu i gurali po funkcijama da bi poslje rata to govno okrenulo leda i zivim i mrtvim borcima a sebi nametno vrecama guba nije imo za kifle prije rata eto za sto smo se borili ali mislim da ima snage dase i njima stane u kraj polako kad tad

    ___________________________________________________________________
    Nemam potpis

    04-13-2010 17:05 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
    BMW BMW is a Male
    rodjeni




    Poruka: 851

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I jos nesto treba im bojkotovat sim kartice kad se dode dole a i oni koji su dole uraditi isto tako samo ekonomski ih mozemo slomiti ne dati im dinara to treba siriti netom i po forumima jer internet je jace oruzje od granate

    ___________________________________________________________________
    Nemam potpis

    04-13-2010 17:36 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od BMW:

      U upravnom odboru telekoma sjedi Batlak Edin kojega smo cuvali u ratu i gurali po funkcijama da bi poslje rata to govno okrenulo leda i zivim i mrtvim borcima a sebi nametno vrecama guba nije imo za kifle prije rata eto za sto smo se borili ali mislim da ima snage dase i njima stane u kraj polako kad tad



    Sto ste ga brate gurali,ta znalo se je ko je ko,i koliko ko vrijedi 21.gif

    da nebi mi sad u siroko i duboko,
    nek je veliki rahmet mom drugu Miti i svim Shehidima s kojima sam skupa jeo govna doli,
    zbog cega zbog POLTRONA,POPUZANA,
    nek im je na obraz,znam da ga nemaju,zato se i ljube u vrat....
    Zato sam i otisao u tudjinu da spasim ovo moje dvoje golubova i dam im buducnost
    i da sebe spasim od ulice,droge,kriminala,prevara,jer ja brate neznam iza ledja,sto mislim to i kazem,
    i to bi me skupo kostalo,zato sad mirno spavam,sve sto sad imam posteno je zaradjeno 01.gif
    Sto su sklonuli "Plocu s imenom :Mithad Hujdur Hujka Narodni Heroj"
    nece im se izdobriti vjeruj mi BMW,kihnuce oni kad tad.......
    Nicija nije do gore gorila,
    mogu sad kako hoce,ali nece dokle hoce...
    Pozdrav.... 01.gif

    04-13-2010 22:06 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com