Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Navikavanje,Odvikavanje,Shokovi..... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
vaha vaha is a Male
raja


Poruka: 773
Location: Njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od oko:

    A , cajkani su posebna prica... reketasi... 18.gif opeljese koga mogu 19.gif


Mene nikad ne opeljese, jer im ja sam dadnem 02.gif a sta cu kad uvijek i svugdje brzo vozim. 18.gif

___________________________________________________________________
Zene su zakon01.gif , a ja uvijek trazim rupu u zakonu... 11.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vaha dana 04-13-2010 u 12:42.

04-13-2010 12:42 vaha is offline Pregledaj poruke od vaha Dodaj vaha u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu
pokretac teme Thread Started by Omar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo moj dolazak u Mostar iz USA,na granici u "Doljanima(posto dolazim iz Splita),
na punktu me mrkim pogledom bez "dobar dan",molim,ili nedaj boze nesto ljubaznije
uzima pasosh,udara pecat u njega takom zestinom,(boze sacuvaj),e sad nakon mog odmora
u Mostaru 3 mjeseca,vracam se u,USA i na Aerodromu-jFK,mi crnac gledajuci u moj pasosh
kaze "Welcome home"
i onda se ja pitam,zasto je onom nesretniku na nasoj granici(i granice mi idu na zivanu),
bilo tesko da mi kaze tako nesto?
a ja presrecan dolazim kuci,
to me strasno shokira!.... 21.gif

04-13-2010 18:57 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu
pokretac teme Thread Started by Omar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vaha:

    [quote]
      citat od oko:

    A , cajkani su posebna prica... reketasi... 18.gif opeljese koga mogu 19.gif


Mene nikad ne opeljese, jer im ja sam dadnem 02.gif a sta cu kad uvijek i svugdje brzo vozim. 18.gif[/quote


Blago njima s tobom 02.gif

04-13-2010 21:02 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu
pokretac teme Thread Started by Omar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Hogar:

    Ne mozemo se naviknuti, jer jednostavno niko ko je nekad u zivotu dobio neko pravo nije se istog dobrovoljno odrekao. I upravo su ta prava koje mali, obicni covjek ovdje na Zapadu ima glavni razlog zasto se ljudi ne vracaju nazad u "zlo i anarhiju".
    Svake godine se tone dublje i dublje i stvarno mi je zao zbog toga, ali nekako ne smijes to ni spomenuti jer mozes samo izazvati lavinu napada i ruznih rijeci.
    Zao mi je jednostavno dragih ljudi koji su osudjeni da prolaze kroz raznorazne peripetije, svaki dan.
    Ja licno pokusavam da se provuchem pored sve te negativnosti i nadjem neke oaze u kojim se dobro osjecam, uglavnom su to neka mjesta u okolini Mostara (Blagaj, Pocitelj, ...) gdje imas kontakt s geografijom a nisi okruzen negativom.

    P.S. Omare, pokreces odlicne teme respect 10.gif



Hvala ti Hogar,malo je lakse covijeku kad makar i na ovaj nacin pokusaje istaknuti nasu svakodnevnicu i nehaj prema
drustvu,prirodi,to sto kazes da ne smijes ni spomenuti i mozes izazvati lavinu napada i ruznih rijeci,
predpostavljam nasto mislis npr...kao:
yugonostalgicar
neukopljeni
ljencina
neradnik
dijasporac
dodji vamo i ti sredi ako ti se nesvidja
pa naravno da ces da primjetis negativno i da ces kao gradjanin to i da komentarises to je sasvim Ok!
problem je to nekima objasniti?
Ako ti se na primjer ne svidja poreski ili politika premijera,gradonacelnika
i to javno spomenes odmah ti zaljepe sljedece naljepnice koje sam naveo gori....ZALOSNO???
I tebi Hogar

10.gif







In order to draw a limit to thinking,we should think both sides to this limit...... 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Omar dana 04-13-2010 u 21:40.

04-13-2010 21:35 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Omar Omar is a Male
moforaja




Poruka: 1897
Location: Mostar u srcu
pokretac teme Thread Started by Omar

RE: Navikavanje,Odvikavanje,Shokov i..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od oko:

        citat od Omar:

      Na nasem "Forumu"ima nas mnogo koji zivimo vani(trajno ili privremeno).
      Kako izgledaju vasa odvikavanja i navikavanja kad dolazite u BiH-u Mostar,
      u vidu Kulturoloskim shokovima,saobracaju,granicama,parkinzima,trotoari
      za pjesake su popunjeni stolovima i stolicama(neka nova moda 14.gif ),
      ispred kafica,posjeti Buticima,gdje rade zivcane mlade namontirane prodavacice
      koje te odmah na ulasku odmjere i ocjene koliko imas para,
      policajci koji vrijebaju strane table za punjenje licnog "Budzeta"...itd...itd.... 01.gif

    10.gif
    A , ne bi bilo lose u korupciju , "prihevtat", na ovoj temi.
    Doktore prve na tapet.
    Znam osobu koja posudjuje , pa kredit mikro uzela da da doktoru , ...mito 16.gif
    To je nasa tuzna stvarnost , ako platis " fin " obicno bude, pregleda itd!
    Normalno ima koji izuzetak , ali rijetki su humani.Jel`de??! 29.gif






Kada pricamo o "Shokovima",u Mostaru mozemo da razglabamo o Korupciji,Zakonodavstvu,radnoj kulturi,nezaposlenosti,
siromastvu,skidanje spomen ploce rahmetli Hujke na ulazu u sj..logor, isl-no,ostalim stvarima koje su manje vise univerzalne
,generalizovati o nacinu zivota i kvalitetu zivota,i zato mislim da je ovo sve navedeno simptom emigracije iz BiH,
izlazak iz Bureta na svijetlo dana,malo se uplasis visine,neba i shirine svijetla,
ali bude sve Ok. 01.gif
Asocijacija na Bure,javila se jer pripadam generaciji koja je odrasla za vrijeme "ratova i sankcija"

Moje oko drago to ti je nasha stvarnost,ali ja uvijek kazem bice Ok... 10.gif

04-14-2010 00:41 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Života ti Omare zašto ikako dolaziš kad ti ništa ne valja? Nama je baš fino ovako 01.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-14-2010 10:03 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Iskreno receno, mislim da je stanje dole toliko lose, da je prosto nemoguce uciniti nesto da stvari krenu na bolje.
Ponekad je neophodno pustiti da sve ide niz brdo dok se ne postigne kriticna tacka usijanja i ne dodje do eksplozije koja ce na silu ocistiti ono sto se ne moze ocistiti mirnim putem.
Ponekad je krah njabolja solucija i do njega mora doci.
Zalosna konstatacija, ali ne vidim druge.

Inace, potpisujem druga Hogara i druga Omara, s iznimkom da su granicari prema meni super ljubazni, s njima stvarno imam odlicno iskustvo, hvala Bogu.

04-14-2010 11:20 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

01.gif nije sve tako crno, uvijek ima crnije 19.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-14-2010 11:34 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Carmela moja dobra, kad je covjeku svakodnevno pred ocima samo crno, zaboravi da postoje i druge boje.
Toliko se zblizi s crnim da mu cak i ono postane obojeno. 16.gif

04-14-2010 11:37 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma neeee....nisi u pravu! Kad mu je sve crno, pa kad ugleda malo svijetla, toliko se obraduje da i tamno sivu vidi kao blještavilo. Možda je tako bolje, stremiti ka blještavilu a ne padati u crnjake 10.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

04-14-2010 11:47 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma vjeciti si optimista 01.gif 10.gif

04-14-2010 12:01 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Ma vjeciti si optimista 01.gif 10.gif



    nije ona toliki optimista koliko "Sit gladnog ne razumije" nazalost !


ne zelim kritikovati Carmelu jer je i to ljudski, ona radi po vas dan onda djeca i ostale kucne obaveze pa se ne stigne osvrnuti da vidi kakvo je stanje zaista a stanje je Jaaaaooo !!!


psi lutalice nemaju sta da jedu penzioneri i ostala sirotinja prije pasa i kontejnera povadi sve sto je jestivo


ni ja ne vidim nacina da se nesto zaista popravi na bolje mozda neke "kozmeticke korekcije" ali nesto zaista ne vjerujem za sada 21.gif

___________________________________________________________________

    04-14-2010 12:31 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    RE: Navikavanje,Odvikavanje,Shokov i..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Omar:

          citat od oko:

            citat od Omar:

          Na nasem "Forumu"ima nas mnogo koji zivimo vani(trajno ili privremeno).
          Kako izgledaju vasa odvikavanja i navikavanja kad dolazite u BiH-u Mostar,
          u vidu Kulturoloskim shokovima,saobracaju,granicama,parkinzima,trotoari
          za pjesake su popunjeni stolovima i stolicama(neka nova moda 14.gif ),
          ispred kafica,posjeti Buticima,gdje rade zivcane mlade namontirane prodavacice
          koje te odmah na ulasku odmjere i ocjene koliko imas para,
          policajci koji vrijebaju strane table za punjenje licnog "Budzeta"...itd...itd.... 01.gif

        10.gif
        A , ne bi bilo lose u korupciju , "prihevtat", na ovoj temi.
        Doktore prve na tapet.
        Znam osobu koja posudjuje , pa kredit mikro uzela da da doktoru , ...mito 16.gif
        To je nasa tuzna stvarnost , ako platis " fin " obicno bude, pregleda itd!
        Normalno ima koji izuzetak , ali rijetki su humani.Jel`de??! 29.gif






      Kada pricamo o "Shokovima",u Mostaru mozemo da razglabamo o Korupciji,Zakonodavstvu,radnoj kulturi,nezaposlenosti,
      siromastvu,skidanje spomen ploce rahmetli Hujke na ulazu u sj..logor, isl-no,ostalim stvarima koje su manje vise univerzalne
      ,generalizovati o nacinu zivota i kvalitetu zivota,i zato mislim da je ovo sve navedeno simptom emigracije iz BiH,
      izlazak iz Bureta na svijetlo dana,malo se uplasis visine,neba i shirine svijetla,
      ali bude sve Ok. 01.gif
      Asocijacija na Bure,javila se jer pripadam generaciji koja je odrasla za vrijeme "ratova i sankcija"

      Moje oko drago to ti je nasha stvarnost,ali ja uvijek kazem bice Ok... 10.gif



    a ti kao da si se rodio u Swedskoj pa nikad korupciju nisi vidio i sl. stvari 14.gif

    ___________________________________________________________________

      04-14-2010 12:32 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mora biti crno kad nema industrije Metalni. Bez proizvodnje si nula. A desiæe se kad tad da neki lovator napravi tvornicu umjesto tržnog centra.
      Sem toga, vidim ja da se teško živi...ne znam kad sam zadnji put u prodavnici vidjela nekoga s velikim kolicima u onoj starinskoj kasiènoj mjeseènoj nabavci kad su kolica puna svega 21.gif ...nije to što ima prodavcnica na svakom koraku, nego nema svijet para, jasno mi je. Ali...samo da desi ovo gore i biæe bolje. Zašto to govorim? Jer uvijek može biti gore! Ali nedajmo se!

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      04-14-2010 12:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

        Života ti Omare zašto ikako dolaziš kad ti ništa ne valja? Nama je baš fino ovako 01.gif


      Kome je fino?,
      nama,vama,njima,gdje,o kome i o cemu ti pricas i koga ti prestavljas(vidim u mnozini si napisala),
      ponasamo se koda smo jos u "Plemenskim Odnosima ja tebi jaja-ti meni meso"
      Carmela to su shuplje price,
      Nema ni f-od fino doli,zna se kome je fino,da ja ne bih u siroko i uduboko,
      drago mi je da je tebi fino,haj nek je nekom dobro...

      Zasto dolazim,
      pa "Geografija" me vuce,tako da sam vise doli nego ovdje
      Business is business....

      01.gif

      04-14-2010 17:45 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      RE: Navikavanje,Odvikavanje,Shokov i..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od metallica:

            citat od Omar:

              citat od oko:

                citat od Omar:

              Na nasem "Forumu"ima nas mnogo koji zivimo vani(trajno ili privremeno).
              Kako izgledaju vasa odvikavanja i navikavanja kad dolazite u BiH-u Mostar,
              u vidu Kulturoloskim shokovima,saobracaju,granicama,parkinzima,trotoari
              za pjesake su popunjeni stolovima i stolicama(neka nova moda 14.gif ),
              ispred kafica,posjeti Buticima,gdje rade zivcane mlade namontirane prodavacice
              koje te odmah na ulasku odmjere i ocjene koliko imas para,
              policajci koji vrijebaju strane table za punjenje licnog "Budzeta"...itd...itd.... 01.gif

            10.gif
            A , ne bi bilo lose u korupciju , "prihevtat", na ovoj temi.
            Doktore prve na tapet.
            Znam osobu koja posudjuje , pa kredit mikro uzela da da doktoru , ...mito 16.gif
            To je nasa tuzna stvarnost , ako platis " fin " obicno bude, pregleda itd!
            Normalno ima koji izuzetak , ali rijetki su humani.Jel`de??! 29.gif






          Kada pricamo o "Shokovima",u Mostaru mozemo da razglabamo o Korupciji,Zakonodavstvu,radnoj kulturi,nezaposlenosti,
          siromastvu,skidanje spomen ploce rahmetli Hujke na ulazu u sj..logor, isl-no,ostalim stvarima koje su manje vise univerzalne
          ,generalizovati o nacinu zivota i kvalitetu zivota,i zato mislim da je ovo sve navedeno simptom emigracije iz BiH,
          izlazak iz Bureta na svijetlo dana,malo se uplasis visine,neba i shirine svijetla,
          ali bude sve Ok. 01.gif
          Asocijacija na Bure,javila se jer pripadam generaciji koja je odrasla za vrijeme "ratova i sankcija"

          Moje oko drago to ti je nasha stvarnost,ali ja uvijek kazem bice Ok... 10.gif



        a ti kao da si se rodio u Swedskoj pa nikad korupciju nisi vidio i sl. stvari 14.gif



      Ima u malim kolicinama koje se generalno ne doticu mene i moje porodice...


      P.S.a ti koda si samnom cuvao ovce,pa mi se tako obracas,"a ti"?prepa me bola nebio 01.gif

      04-14-2010 17:53 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kad se stranac shokira nekim stvarima ovde onda je to ok ali kad nas coek koji se rodio ovde i otisao prije 10-15 god vrati pa "zine u chudu" onda je to "nidje veze"


      samo je falilo da nam kazes "lijepa moja domivina swedska" 19.gif 19.gif



      P.S. ja sam dijete iz haustora ovce poznajem samo sa TV-a 19.gif 35.gif

      ___________________________________________________________________

        04-14-2010 18:51 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu
        pokretac teme Thread Started by Omar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma briga me za strance sto misle!
        pa tu i jest fora,ko god dodje sa strane,uvijek je" same song and dance",i gore?
        Primjer:
        Nezaposlenost,ubistva iz dana u dan,prljavstina svuda,plasticne kese krase granje drveca uz puteve,neljubazni prodavci
        i shalterski sluzbenici,zdrastvo u haosu(momak je nedavno mlad umro,zbog nemarnosti,bas si ti to pisao),
        ljudi sve agresivniji,ludnica,ponasamo se koda smo u plemenskim odnosima,
        na ulicama svi nesto sumorni,bljeda lica,umorni,svi kukaju tesko im je,
        sluzbenici u Bankama "gospodari zivota i smrti"
        to je sve prezivljavanje.
        Dok god vam ta vlast bude gurala prst u oko nema tu ni "D"-od dobro tom jadnom narodu...

        P.S.znam ja da si ti dijete iz "Haustora",zato me i cudi to tvoje ala: a ti...
        01.gif

        04-14-2010 19:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        Omar Omar is a Male
        moforaja




        Poruka: 1897
        Location: Mostar u srcu
        pokretac teme Thread Started by Omar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ljudi moji,
        hiljadu puta ponovljena laz postaje istina?!
        To je taj okidac koji ubija masu obicnih ljudi,u kojih je ubacen strah i nezadovoljstvo,
        koje je preslo u "Fobiju",i to za manje od 10-god(ako nisam u pravu ispravite me),
        Narod koji je imao neku svoju" Civilizacijsku Tekovinu",koji je dao velikane istorije i kulture,a onda od tog potencijala
        dodje na prosjacki stap.... 21.gif

        Znam dosta fine raje koji su bili imucni i ugledni ljudi, sad se stide hodati ulicom
        ma mogao bih o ovim stvarima,ali kome,briga ikog???

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Omar dana 04-14-2010 u 19:52.

        04-14-2010 19:40 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Omar:

          Ma briga me za strance sto misle!
          pa tu i jest fora,ko god dodje sa strane,uvijek je" same song and dance",i gore?
          Primjer:
          Nezaposlenost,ubistva iz dana u dan,prljavstina svuda,plasticne kese krase granje drveca uz puteve,neljubazni prodavci
          i shalterski sluzbenici,zdrastvo u haosu(momak je nedavno mlad umro,zbog nemarnosti,bas si ti to pisao),
          ljudi sve agresivniji,ludnica,ponasamo se koda smo u plemenskim odnosima,
          na ulicama svi nesto sumorni,bljeda lica,umorni,svi kukaju tesko im je,
          sluzbenici u Bankama "gospodari zivota i smrti"
          to je sve prezivljavanje.
          Dok god vam ta vlast bude gurala prst u oko nema tu ni "D"-od dobro tom jadnom narodu...

          P.S.znam ja da si ti dijete iz "Haustora",zato me i cudi to tvoje ala: a ti...
          01.gif




        u pravu si ti ali ovde je stanje nerjesivo dje god se okrenes Crnjak fuuuj, pa mi je muka od svega nisam nista lose mislio

        ja sam ovde na foumu vidjao raznih "patriota" ne daju reci nista protiv "domovine" ti kazes bilo kakvu kritiku upucenu prema USA ili EU i sl. odmah graknu kao vrane
        ucinilo mi se na momenat da si i ti takav

        izvini 10.gif


          a vjeruj mi da je narod kriv za sve 85% Birackog tijela je nepismeno i polupismeno i vozaju ih kao ovce Svi ponavljaju "sta cu ja tu promijeniti ako glasam za nekog drugog"

        ___________________________________________________________________

          04-14-2010 19:46 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          Stranica (5): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com