Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 242 243 244 [245] 246 247 248 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kmosst:

    Mujo u banci (bad language alert)

    Ulazi Mujo u banku i sa vrata se poène derati:

    - "Jel' ovdje mogu otvoriti jebeni devizni raèun!"
    Službenica sa saltera mu kaže:
    - "Molim vas gospodine pazite kako se izražavate, ovo je javna ustanova i mi neæemo trpjeti takvo ponašanje!"
    Mujo i dalje bahat te nastavi vikati:
    - "Ma boli me kurac za javnu ustanovu, reci ti meni jel ja ovdje mogu otvorit jebeni devizni rašun!"
    Službenica sva pocrvenila pa mu oštrim glasom kaže:
    - "Ako ne obratite pažnju na naèin izražavanja, ja æu pozvati direktora."
    - "Puca meni kara za naèin izrazavanja, jel ja ovdje mogu otvoriti jebeni devizni raèun ili ne?!"
    Službenica ljutita ode i dovede direktora poslovnice.
    Upravitelj pita Muju:
    - "Oprostite gospodine kakve vi probleme stvarate?"
    - "Ama", kaše Mujo: "osvojio sam trideset milijuna eura na lotu i doš'o sam pitat jel' ovdje mogu otvorit jebeni devizni rašun."
    A na to æe direktor pokazujuæi na sluzbenicu:
    - "Ma, jel ti ova glupa pièka stvara probleme, matere ti?"

10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    05-22-2010 09:16 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    zappa zappa is a Male
    brato




    Poruka: 538
    Location: evropska unija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    dlaka.....kako to stidno zvuchi....

    ___________________________________________________________________
    arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

    05-22-2010 13:14 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
    cohe cohe is a Male
    ne more meda




    Poruka: 23
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kaže:
    ulazi žena sa dvoje djece nako zguzvane face,nasekirana,ruzna,ono bas neda se gledat u nju.
    pita je prodavac: izvinite gospodjo jesu li to blizanci
    ona ljutito odgovara: kakvi blizanci ovome 9godina drugom 11god. zasto me to pitas?
    prodavac odgovara: NEZNAM KAKO VAS JE NEKO USPIO DVA PUTA JEBAT

    ___________________________________________________________________
    33.gif bil si boginja,boginja v cvet,in pesmi so bili sprošèeni,pesmi o moralnosti 33.gif

    ... KAŽE SE DA JE REVOLUCIJA,KAO DJETE TEK ROÐENO,
    KRVAVO ALI BAREM ŽIVO... 10.gif

      05-23-2010 14:03 cohe is offline Posalji email za cohe Pregledaj poruke od cohe Dodaj cohe u listu prijatelja
      zappa zappa is a Male
      brato




      Poruka: 538
      Location: evropska unija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ucestvovao Mujo na kvizu i voditelj ga pita:
      "Gdje je Isus otisao iz Betlehema??"
      "Ne znam,da nije mozda u Totenham"

      Sta Sasha Matic kaze publici nakon koncerta
      "Ljudi mrak ste !!!"

      ___________________________________________________________________
      arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

      05-23-2010 18:45 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od zappa:

        Uèestvovao Mujo na kvizu i voditelj ga pita:
        "Gdje je Isus otišao iz Betlehema??"
        "Ne znam,da nije možda u Tottenham"



      04.gif 10.gif jooj, super!

      ___________________________________________________________________

        05-23-2010 23:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        1. Zakon Marfija:

        Bilo koje telo uronjeno u kadu prouzrokuje zvono telefona.

        2. Princip Rubija:

        Verovatnoæa da se sretne poznata osoba se poveæava dok stojiš s nekim sa kim ne želiš da budeš primeæen.

        3. Marfijeva Konstanta :

        Stvari se upropašæavaju proporcionalno njihovim vrednostima.

        4. Zakon Gamperson:

        Verovatnoæa nekog dogaðaja je obrnuto proporcionalna poželjnosti istog.

        5. Zakon Bub:

        Koja god stvar da se traži, biæe naðena na poslednjem traženom mestu.

        6. Zakon Selektivne Gravitacije:

        Bilo gde na zemljinoj kugli, namazan hleb æe obavezno pasti na namazanu stranu.

        7. Postulat Parkinga:

        Kada sa automobil parkira na rastojanju od dva kilometra, i dok peške doðemo do samih ulaznih vrata, otkriæemo da se baš u tom trenutku simultano, baš ispred ulaza, oslobode najmanje èetiri parking mesta.

        8. Pravilo Flag&Posta:

        Što je hitniji razlog zbog èega neko èeka u redu, sporiji je èinovnik na šalteru.

        9. Amandman no.1 na Pravilo Flag&Posta:

        Drugi red uvek napreduje brže.

        10. Amandman no.1 na Amandman no.1 na Pravilo Flag&Posta:

        Pri promeni reda, onaj prvi se ubrzava.

        11. Zakljuèak Janga:

        Grešiti je ljudski, ali da se dostigne savršenstvo na tom polju, mora se dodati i jedan kompjuter.

        12. Dragutinov zakon:

        Golovi se postižu u trenutku kad okreneš glavu da vikneš na decu da se smire.

        13. Bakin zakon:

        Uvek prvi zaspi onaj koji hrèe.

        05-31-2010 08:07 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        pala pala is a Male
        raja




        Poruka: 1586
        Location: Avenija 77

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Pokupio Mujo amerikanku i krehne je u hotelu.
        Poslje normalno uslijedio razgovor pa kaze Mujo:
        Da sam znao da si amerikanka i da se sa vama treba covjek ovako napatiti ne bi te ni opalio
        Na to odgovara amerikanka: da sam znala da si Bosanac skinula bi hulahoopke 35.gif

        ___________________________________________________________________
        VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

        06-01-2010 00:15 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
        sara sara is a Female
        moforaja




        Poruka: 5288
        Location: bogu za ledjima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

        06-01-2010 04:55 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
        mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
        moforaja




        Poruka: 2481
        Location: milano

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        -tjesi Fata Muju
        Mujo bolan ne sekiraj se nije u tebe mali
        oni sto imaju preko 10 cenata imaju preevelik 19.gif

        ___________________________________________________________________
        Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

        06-08-2010 17:37 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
        mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
        moforaja




        Poruka: 2481
        Location: milano

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        stari jevrej sto je prezivio Ausvic u americi dobije najvecu nagradu na lutriji
        okupili se novinari da ga pitaju kako ce potrosit pare a on kaze
        -prvo cu ponovo napravit Ausvic
        novinari ga gledaju cuj Ausvic
        -drugo cu podic ogromni kip pored kipa slobode Hitleru
        poceli novinari zapitkivat kako Ausvic kako Hitler
        kad on fino zavrnu rukave i rece
        _a ko mi je dao brojeve? 04.gif 04.gif 04.gif




        kuku crnjaka

        ___________________________________________________________________
        Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

        06-08-2010 18:02 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11483
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jao jao, bas crnjak 04.gif 04.gif 04.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        06-08-2010 18:06 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        kmosst kmosst is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 407
        Location: germany

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...crni...(nije crnjak)...

        Takmièe se tri mala cigana èiji je otac crnji!
        Kaže prvi:
        - "U mene babo se posjekao i crna krv mu lije!"
        Kaže drugi:
        - "U mene babo slomio ruku i crna kost mu izašla!"
        Kaže treæi:
        - "U mene babo prnuo jutros, eno i sad mrak u kuæi!"

        06-08-2010 19:37 kmosst is offline Pregledaj poruke od kmosst Dodaj kmosst u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Posjetio Mujo neki hotel, i zatražio sobu na par dana.
        Na recepciji mu odmah objasne kako ovo nije '' bilo kakav '' hotel te kako se tu okupljaju uglavnom nudisti 35.gif
        Naravno uz hotel se nalazi i nudistièka plaža koju Mujo odmah posjeti 01.gif
        Nakon što je prostro peškir, onako preko oka spazi 3 strankinje - naravno ko od majke roðene. Malo ih je šico dok nije primjetio da mu se chuna odpodigla 12.gif
        Naravno spaziše to i ove 3, odmah priðoše i rekoše mu '' ovdje je obièaj ako vas baš mi uzbudismo da nas onda i opalite '' 28.gif
        Ovaj odmah navali i odradi sve 3
        I nakon obavljenog posla malo se izvalio na plažu i onako od sreæe prdnu 11.gif
        Kad se pojaviše 2 komada al' muška, te mu objasniše ako tako naglas prdne da je to poziv na sex sa muškima, te ta æe jadan nagni se, ovi odradiše poso, a on trka na recepciju nakon toga.
        Kaže de ti mene odjavi 14.gif
        Pita ga recepcionarka '' pa gospodine odlièno vam ide, upravo ste se kresnuli sa 3 najbolja ženska i 2 najbolja muška komada na plaži '' ??????

        Kaže Mujo '' jest - samo mi se diže jednom sedmièno, a prdnem 7 puta dnevno '' 02.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        06-09-2010 14:18 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Èovjek ulazi u zavod za zapošljavanje u Nišu, i vidi oglas za upražnjeno mjesto 'Ginekološkog asistenta'.

        Vidno zainteresovan, zapita službenika za šalterom da mu da bliže informacije o upražnjenom mjestu.

        'A - to... Da, da, beše nešto. Aha, evo ga...' poèe èovjek za šalterom preturajuæi po papirima.
        'Dobro, znaèi vaš posao bi bio da pacijentkinje pripremite za pregled. Vi biste im pomagali da skinu donji veš, da udobno legnu na sto, i onda bi im oprali odredjene delove. Zatim bi nanosili penu za brijanje, i brijali pubiène dlaèice, i na kraju utrljavali balzam na te iste delove, kako bi one bile potpuno spremne za pregled.
        Za to bi dobijali meseènu platu od 2500 evra. Na kraju, ako ste i dalje zainteresovani, morali biste da odete do Vranja'.

        'Zašto, da li je ordinacija èak u Vranju'?

        'Ne, tamo je kraj reda zainteresovanih za oglas' .

        ___________________________________________________________________

          06-11-2010 11:05 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          gumigeling gumigeling is a Male
          ne more meda


          Poruka: 35
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Bio jednom jedan pop I jednog dana on ode u crkvu I stavi svetu vodicu na stocic.Ali kada se okrenuo uleteo je decak I stavio mu jaje u svetu vodicu.Pop ga vidi I krene da ga juri po crkvi.Decko iskoci kroz prozor,ali pop ne uspe da iskoci I on krene da vezba,vezba,vezba.Sledeceg dana pop opet stavi svetu vodicu na stotic.Kako se okrenuo stize ... Višedecak I stavlja mu jaje u svetu vodicu.Decak iskoci kroz prozor, I pop iskoci kroz prozor.Decko sprint niz livadu e pop ne moze sprint niz livadu.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decko I stavi mu jaje.Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo,ali pop ne moze na drvo.Vezba,vezba,vezba pop I sledeceg dana pop uzme I stavi svetu vodicu.Dodje decko I ubaci mu opet jaje. Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,e pop ne moze sa drveta na drvo.Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,e pop ne moze u reku. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,ali pop ne moze da zaroni. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni .Decko munjevito izadje na povrsinu,ali pop ne moze da izadje munjevito na povrsinu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,ali pop ne moze da se otkotrlja niz brdo. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,ali pop ne moze da preskoci veliku rupu. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,ali pop ne moze da predje preko uzarenog kamenja. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,ali pop ne moze da uskoci u tunnel. Vezba,vezba pop I sledeceg dana opet on stavi svetu vodicu.Dodje decak I ubaci mu jaje . Pop krene da ga juri I decko kroz prozor,pop kroz prozor.Decko sprint niz livadu,pop sprint niz livadu.Decko na drvo pop na drvo.Decko sa drveta na drvo,pop sa drveta na drvo .DEcko skoci u reku,pop skoci u reku.Decko zaroni,pop zaroni.Decko izroni munjevito na povrsinu,pop izroni munjevito na povrsinu.Decko se otkotrlja niz brdo,pop se otkotrlja niz brdo.Decko preskoci veliku rupu,pop preskoci veliku rupu.Decko predje preko uzarenog kamenja,pop predje preko uzarenog kamenja.Decko uskoci u tunnel,pop uskoci u tunnel.I tu pop uhvati decka.Pocne da vise na njega I pita ga:-Zasto si ubacio jaje u moju svetu vodicu?-
          ,a decak mu odgovara:-Kazacu ti,ali ti nemoj nikome da kazes-I pop nikome nije rekao.

          06-14-2010 15:36 gumigeling is offline Pregledaj poruke od gumigeling Dodaj gumigeling u listu prijatelja
          gumigeling gumigeling is a Male
          ne more meda


          Poruka: 35
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Nije vic ali ja sam od srca zaplako/nasmijao.

          Nekad i sad
          1980:

          *Danas, kada postajem pionir**
          Dajem èasnu pionirsku rijeè:
          Da æu marljivo uèiti i raditi
          I biti dobar drug;
          Da æu voljeti našu samoupravnu domovinu
          Socijalistièku Federativnu Republiku Jugoslaviju
          Da æu razvijati bratstvo i jedinstvo
          I ideje za koje se borio Tito;
          Da æu cijeniti sve ljude svijeta
          koji žele slobodu i mir!*



          *2010:*

          *Danas, kada postajem konzument**
          Dajem èasnu potrošaèku rijeè
          Da æu potrošiti plaæu mjesecima prije nego ju zaradim
          Da æu slijepo pratiti nametnute trendove
          Da æu najmanje jednom nedjeljno posjeæivati konzumentske hramove
          Da æu dogmatski prihvaæati marketinške poruke
          I marljivo raditi na besramnom bogaæenju odabranih.
          Tako mi kredit pomogao!*

          06-15-2010 15:05 gumigeling is offline Pregledaj poruke od gumigeling Dodaj gumigeling u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sudarili se sveæenik i rabin. I izletio sveæenik iz auta, sav crven u licu i poèeo vikati na rabina. Rabin, da bi smirio situaciju, izvadi bocu vina iz auta i ponudi sveæeniku da u miru porazgovaraju uz koju kapljicu, jer æe se tako lakše dogovoriti. Sveæenik pristane, pa uzme prvi, pa drugi gutljaj, i tako par za redom, kadli primijeti da rabin uopæe ne pije. Upita ga zašto, a rabin mu odgovori, èekam policiju ! 13.gif

          ___________________________________________________________________

            06-16-2010 12:52 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            tvrancic tvrancic is a Male
            moforaja




            Poruka: 5028
            Location: Umag - Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Doðe Mujo kod Hase i pita ga:
            - Bolan, 'oæeš kupit' pola teleta?
            Kaže mu Haso:
            - Šta æe mi, pa da mi pada po dvorištu...



            Žali se Fata Muji:
            - Mujo, ja sam trudna...
            - Pa kako, bona, Fato, kad sam pazio?
            - Ma to ti je kao u saobraæaju, džabe što ti paziš kad drugi ne paze.

            Šta radi Bosanac kad završi medicinski fakultet?
            - Prebacuje skelu na ekonomski!

            ___________________________________________________________________

              06-16-2010 13:07 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
              sara sara is a Female
              moforaja




              Poruka: 5288
              Location: bogu za ledjima

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od green:

                Sudarili se sveæenik i rabin. I izletio sveæenik iz auta, sav crven u licu i poèeo vikati na rabina. Rabin, da bi smirio situaciju, izvadi bocu vina iz auta i ponudi sveæeniku da u miru porazgovaraju uz koju kapljicu, jer æe se tako lakše dogovoriti. Sveæenik pristane, pa uzme prvi, pa drugi gutljaj, i tako par za redom, kadli primijeti da rabin uopæe ne pije. Upita ga zašto, a rabin mu odgovori, èekam policiju ! 13.gif



              Dobar 10.gif 10.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

              06-16-2010 19:02 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
              tvrancic tvrancic is a Male
              moforaja




              Poruka: 5028
              Location: Umag - Mostar

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Gatara ciganka:
              - vidim slovo z. , biæeš zdrava;
              - vidim slovo p. , biæe para.
              - vidim slovo æ. , ljubav na pomolu
              Djevojka:
              - jasno mi je z-zdravlje, jasno mi je p-pare, ali kako æ-ljubav?
              Ciganka:
              - æe da te kara!





              Razboljela se ciganka, pa je cigo odveo kod doktora..
              Poslije pregleda, doktor izlazi iz ordinacije i kaže cigi tužnu vijest:
              "Vaša supruga je teško bolesna i ostalo joj je možda još samo mjesec dana života. Molim vas da joj to priopæite na što bezbolniji naèin. Da bi joj umanjili tegobe prepisat æu joj toplice, gdje æe, izmeðu ostalog, kao
              terapiju imati i mazanje ljekovitim blatom."

              Poslije izvjesnog vremena izlazi i ciganka iz ordinacije i pita cigu šta joj je.

              Cigo joj odgovara: "Nije ti ništa, ali æeš za svaki sluèaj iæi u toplice da te mažu blatom".

              Ciganka upita zbog èega æe je mazati blatom, a cigo æe na to:
              "Pa ne znam, 'ebem li ga, valjda da se polako navikavaš na zemlju."

              ___________________________________________________________________

                06-18-2010 11:54 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
                Stranica (277): « prva ... « prethodna 242 243 244 [245] 246 247 248 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com