Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Aida Bo » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
cobra cobra is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1077
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice





    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    06-25-2010 17:14 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Rahmet veliki tvojoj nasmijanoj i vedroj dusi Ajda... 33.gif 33.gif 33.gif

    06-25-2010 17:15 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera
    pokretac teme Thread Started by cheri

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cobra:





        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

      06-25-2010 17:22 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera
      pokretac teme Thread Started by cheri

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Cobra, po ko zna koji put hvala od srca što ovo postavljaš, da vidimo i mi što nismo tu. 33.gif

      06-25-2010 17:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

        Cobra, po ko zna koji put hvala od srca što ovo postavljaš, da vidimo i mi što nismo tu. 33.gif


      NNC cheri, tu smo da jedni drugima pomazemo, pogotovo u teskim trenutcima,
      moje saucesce povodom gubitka Tebi drage osobe

      33.gif

      06-25-2010 17:26 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera
      pokretac teme Thread Started by cheri

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cobra:

            citat od cheri:

          Cobra, po ko zna koji put hvala od srca što ovo postavljaš, da vidimo i mi što nismo tu. 33.gif


        NNC cheri, tu smo da jedni drugima pomazemo, pogotovo u teskim trenutcima,
        moje saucesce povodom gubitka Tebi drage osobe

        33.gif


      Hvala i tebi i DEN, a ima na forumu još njih koji sad plaèu, ima i onih koji su forumaši, ali ova tuzna vijest nije jos dosla do njih. To o forumu, a van foruma da ne govorim...

      Svi koji su je poznavali su je voljeli.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 06-25-2010 u 21:07.

      06-25-2010 17:32 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11483
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cobra:





          33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


        33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        a moj Cobra i ova muzika taman odgovara 26.gif 26.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 06-25-2010 u 18:00.

        06-25-2010 17:59 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        Terra Terra is a Male
        bice nesto od mene




        Poruka: 256
        Location: terra

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 26.gif 26.gif ...

        Rahmet ti duši

        Porodici iskreno sauèešæe

        ___________________________________________________________________
        Ono što te ne ubije, to te ojaèa 32.gif

        06-25-2010 22:25 Terra is offline Posalji email za Terra Pregledaj poruke od Terra Dodaj Terra u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Cijeli dan citam poruku sto sam jutros dobila od Cheri i ne mogu da vjerujem, jednostavno do mene ne dopire ono sto oci citaju.... Sada citam ove postove i gledam slike i nikako da prihvatim to da nase Ajde nema vise.
        I sada pred ocima igraju slova "Aida nam je sinoc umrla"....
        Rahmet Ti dusi draga Ajda i neka Ti dragi Allah podari vjecni Dzennett !
        Familiji neka je zdravo glava.

        06-25-2010 22:36 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        djemila djemila is a Female
        Naj-Moder 2008




        Poruka: 11483
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 32.gif

        ___________________________________________________________________
        Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

        06-25-2010 23:22 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera
        pokretac teme Thread Started by cheri

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Dida, znam kako se sad osjeæaš, otiæi æu ako Bog da na mezar noseæi i tvoje misli, biæe k'o da si tu s nama. 33.gif
        Faliæe, dok smo žive faliæe nam njen smijeh i dobrota.

        06-25-2010 23:24 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od cheri:

          Dida, znam kako se sad osjeæaš, otiæi æu ako Bog da na mezar noseæi i tvoje misli, biæe k'o da si tu s nama. 33.gif
          Faliæe, dok smo žive faliæe nam njen smijeh i dobrota.


        Hvala Ti mnogo, nemas pojma koliko mi ovo znaci. Malo prije sam se cula s Vojkom i mozes zamisliti kakva je, a proslu nedjelju je bila kod Ajde. Ne znam zna li Dana, ja nemam srca da je zovnem.
        Jasta ce nego faliti, mnogo.....

        06-26-2010 00:05 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
        Mara
        SexNepoznat

        Poruka: 806

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ajda moja draga i predraga, ne mogu da vjerujem ovo što èitam, oèi pune suza....koliko smo divnih veèeri proveli u hotelu Mostar, u ona naša divna i normalna vremena, uz tvoj vjeèiti osmijeh, uz muziku, s rajom... Tuga golema, a mislio sam da æeš nas sve nadživit svojim elanom, energijom, smijehom, ljubavi za pjesmom, voljom za životom... Moja i tvoja Merima još ne zna, tužno, pretužno je reæi joj da te nema, neæe mi vjerovati.
        Poèivaj u miru draga naša, i nek ti je laka mostarska zemlja. 33.gif
        Iskreno sauèešæe porodici i prijateljima.

        _____________________________________________________________________

        06-26-2010 00:29 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera
        pokretac teme Thread Started by cheri

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od dida62:

              citat od cheri:

            Dida, znam kako se sad osjeæaš, otiæi æu ako Bog da na mezar noseæi i tvoje misli, biæe k'o da si tu s nama. 33.gif
            Faliæe, dok smo žive faliæe nam njen smijeh i dobrota.


          Hvala Ti mnogo, nemas pojma koliko mi ovo znaci. Malo prije sam se cula s Vojkom i mozes zamisliti kakva je, a proslu nedjelju je bila kod Ajde. Ne znam zna li Dana, ja nemam srca da je zovnem.
          Jasta ce nego faliti, mnogo.....


        Vojku sam èula, katastrofa, juèe sam joj napisala da iskljuèi mobitel, da se zatvori u sobu i legne malo, crknuæe od muke...znaš i sama da su bile k'o sestre..
        Otišao je i mail za Emilu, valjda je proslijeðen Dani..

        06-26-2010 07:23 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        Provler2 Provler2 is a Male
        moforaja




        Poruka: 3154
        Location: usa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif

        06-26-2010 10:02 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
        Snjeza Snjeza is a Female
        samo sto nisam


        Poruka: 1026

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        33.gif 33.gif

        06-26-2010 10:34 Snjeza is offline Pregledaj poruke od Snjeza Dodaj Snjeza u listu prijatelja
        oko oko is a Female
        moforaja




        Poruka: 2443
        Location: Lokal-BiH-DK

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        26.gif Sinoc su mi javili , za Ajdu ...tuga .
        Tesko je rijecima opisati velicinu njenu , bila je sve ono sto kompletna licnost ima ,
        kad bih je vidjela preko avlije ulazi , nasmijana puna zivota , snaga neka je zracila iz nje ,nesto posebno ,oraspolozili bi se svi uz nju.Volili smo je svi koji smo je znali ,iskreno
        onako kako je zsluzila i nikada je necu zaboraviti , njen siroki osmjeh , ljepotu duhovnu koja je jednostavno zracila iz nje,posebna je bila a ipak skromna i sa svima dobra , ljubazna,,,
        33.gif 33.gif 33.gif
        33.gif 33.gif
        26.gif Draga Ajda ,
        26.gif Ima nesto i od smrti teze,
        26.gif zivjeti bez tebe ...volim te 26.gif

        ___________________________________________________________________
        " KORILI MI VRIJEME ILI NE,
        SUDBINA TECE KAKO NAM JE ZAPISANA ! "

        06-26-2010 10:36 oko is offline Pregledaj poruke od oko Dodaj oko u listu prijatelja
        dida62
        SexNepoznat

        Poruka: 1517

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Lijepa stara vremena.....
        Rahmet Ti dusi draga Ajda 33.gif

          broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane dida62 dana 06-26-2010 u 17:47.

          06-26-2010 17:46 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
          CVJETIC CVJETIC is a Female
          rodjena


          Poruka: 935
          Location: Starmo

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          33.gif 33.gif 33.gif

          Neka ti je laka ova nasa zemlja 26.gif

          ___________________________________________________________________

            06-26-2010 18:06 CVJETIC is offline Pregledaj poruke od CVJETIC Dodaj CVJETIC u listu prijatelja
            cobra cobra is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1077
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Sa dzenaze, danas



























              33.gif 33.gif 33.gif

              broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane cobra dana 06-26-2010 u 19:13.

              06-26-2010 19:03 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
              Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com