Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » MALI OGLASI » Godisnji odmor » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Ja uzimam buss iz Sarajeva....taxi sa aerodroma kosta 10-tak KM do autobusne stanice i bus do Mostara 20 Km...a ima najmanje 5-6 puta na dan bus za Mostar.


Jeli ovo pouzdano Dzemka bus SA-MO ???

Trebat cu busom za Mostar,gdje mogu tacne info eventalno na netu pogledati,red voznje i sl.

Stizem aBd oko podne u SA.

10.gif

___________________________________________________________________

    07-28-2010 18:14 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    pasha pasha is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 9495
    Location: uh jebo te

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ima ti autobusa gomila iz Sarajeva do Mostara ne brini se a ima i neki minibus koji ide oko 2 direktno sa aerodroma za MO

    ___________________________________________________________________

      neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
    Oscar Wilde

    07-28-2010 20:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    OK Pasa, bas ti hvala! 10.gif

    ___________________________________________________________________

      07-28-2010 20:45 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja koliko znam navece u 8 je zadnji bus za Mo , pa ako se stize poslje 8 nema nista prije jutra 29.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      07-28-2010 20:54 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od narona:

            citat od djemila:

          Ja uzimam buss iz Sarajeva....taxi sa aerodroma kosta 10-tak KM do autobusne stanice i bus do Mostara 20 Km...a ima najmanje 5-6 puta na dan bus za Mostar.


        Jeli ovo pouzdano Dzemka bus SA-MO ???

        Trebat cu busom za Mostar,gdje mogu tacne info eventalno na netu pogledati,red voznje i sl.

        Stizem aBd oko podne u SA.

        10.gif


      Svako pola sata imaš bus Sa - Mo i obratno 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      07-29-2010 10:55 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      Dobro došli u Rvacku ..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Djelda ,ovdje ti je virus...skidam link


      Dijana Èuljak-Šelebaj: Bh. turisti zauzimaju samo mjesto na plaži i ništa ne troše
      Naša posla | Utorak, 24 Kolovoz 2010

      Preneseno sa '' Bljesak info ''

      Godinama šutimo. I trpimo. Njihove insinuacije, njihova vrijeðanja, poniženja i neistine. Do sada nisam reagirala. Novinari su redom postali nepismeni, potkupljeni i senzacionalisti. Sve nešto kontaš, ma baš me briga, njima na sramotu, kad-tad æe im se vratit, 'ko bi se nervirao radi poltorna. Ali, uvijek postoji ona mala kap koja prelije èašu. Ta kap je bila sinoæ Dijana Èuljak-Šelebaj.

      Bilo je toliko toga na što se moglo reagirati na HRT-u, no, sada jednostavno moram reagirati na iznimno bezobrazne i nekorektne insinuacije dotiène koja je u Dnevniku 3 HRT-a sinoæ vrijeðala graðane Bosne i Hercegovine bez ikakvih dokaza za iznesene tvrdnje, zasnovano samo na ustaljenim predrasudama koje se opetovano ponavljaju i provlaèe kroz medije u Hrvatskoj veæ godinama i to, najèešæe, od "naše gore listiæa". Sjetimo se samo Mislava Bage.



      No sinoænje "samo zauzimaju mjesto na plaži" je tako bezobrazna izjava od koje mi se želudac okreæe. Èak je i gospodin Škarièiæ kojemu je ovo pitanje-tvrdnja (tako karakteristièna za veæinu hrvatskih medija) postavljeno ustvrdio kako to nije istina.

      Kao osoba koja veæ godinama ljetuje na jugu Hrvatske te osoba koja èesto radi jednodnevne izlete na Makarsku rivijeru, jer živim nedaleko od granice s Hrvatskom, odgovorno tvrdim kako graðani BIH najviše novca ostave upravo dolascima na jednodnevne izlete.

      Ako uzmemo u obzir da se cjelodnevni parking u svim mjestima plaæa oko 10 kn po satu, i uraèunamo da jednodnevni izlet traje najmanje 8 sati, znaèi da se samo na parking ostavi 80 kn. Dodamo li i ruèak, sladolede, te kave i osvježenje (a cijene na obali su vam dobro poznate), gospoða Šelebaj bi se trebala zapitati koji drugi gost dnevno ostavi najmanje 300 kn u izvanpansionskoj potrošnji? Ljudi s djecom ostave i puno više.

      Vjerujte mi, sljedeæi put æu dvaput promisliti koliko æu novca ostaviti na obali. Barem onoliko koliko o tome razmišljaju najdraži hrvatski gosti, Nijemci. Uostalom, blizu mi je i crnogorska obala, možda oni žele zaraditi koji "evro" više.



      "Ne želim komentirati pojedinaène izjave kolega. Nazovite kolegicu Šelebaj pa neka se ona izvlaèi iz toga", rekao je Danko Družijaniæa, glasnogovornik HRT-a.

      Iako smo pokušali nekoliko puta tijekom dana kontaktirati gospoðu Èuljak-Šelebaj, ona se nije javljala na mobilni telefon.

      U odnosu na srpanj prošle godine u ovom je poveæanje dolazaka iz Bih za 12% toènije na odmor je stiglo 78 295 turista. To je 400 000 noæenja što je takoðer poveæanje za 7% u odnosu na prošlogodišnji srpanj", podaci su koje smo dobili u Turistièkoj zajednici Republike Hrvatske.


      Poslala sam reagiranje HRT-u i baš me zanima hoæe li se dotièna udostojati isprièati. I hoæe li HRT, kao ozbiljna kuæa, u ime dobrosusjedskih odnosa, zaustaviti konstantno vrijeðanje graðana Bosne i Hercegovine (namjerno kažem graðana, jer se ovime vrijeða sve nas, koji i zadnju zaraðenu marku ostavimo na godišnjim odmorima i ovim izletima) koje šteti i hrvatskom turizmu, a i ugledu HRT-a, i to, nažalost, najèešæe od osoba koje su i same roðene u BIH, što je sluèaj s Dijanom Èuljak-Šelebaj.

      Od ostalih medija niti to oèekujem niti ih smatram ozbiljnima. Televizija Zagreb je nekad bila gospodska televizija. Od tog je naslijeða ostalo malo. Znam kako svi ne mogu biti Miliæ i Šprajc, ali barem se mogu ponašati korektno. 10.gif 10.gif

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane djelda dana 08-24-2010 u 12:27.

      08-24-2010 11:44 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6554
      Location: Cernica-Mo-London

      RE: Dobro došli u Rvacku ..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        t9ceetZ00fE&feature=player_embedded


        http://www.youtube.com/watch?v=t9ceetZ00fE&feature=player_embedded

      evo i snimak
      10.gif

      qq 21.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      08-24-2010 11:51 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8658
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da im nije BiH nebi im imao ko lezat na plazi,bilo bi trci,trci pa coek 29.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      08-24-2010 11:54 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7602
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa šta se od novinarke njenog kalibra drugo i moglo oèekivati? Ta nije joj prvi put!
      A gradonaèelnik Škarièiæ, fin, ljubazan èovjek, lijepo joj je zatvorio usta. Zato ga je iznenada i prekinula 21.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      08-24-2010 12:04 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6554
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      13.gif 13.gif 13.gif
      pa garo oni traze one sto ne leze 04.gif
      valjda samo pokretne 11.gif
      ma pusti bona,proljenilo se to sve 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      08-24-2010 12:05 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      tvrancic tvrancic is a Male
      moforaja




      Poruka: 5017
      Location: Umag - Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Najbolje brate nek ovi iz BiH turisti doznaèe lovu, a nek ostanu kuæi. 21.gif

      ___________________________________________________________________

        08-24-2010 12:12 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        RE: Dobro došli u Rvacku ..... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od djelda:

          Djelda ,ovdje ti je virus...skidam link




        Sory....
        Samo sam kopirao sa bljeska......

        14.gif

        Interesantno je da sam u periodu od 3 - 10 Augusta ljetovao u Tuèepima, i da u kompleksu apartmana gdje sam boravio 90 % su bili Bosanci i Hercegovci, 10 % Èesi i Poljaci.

        Interesantno je i to da sam recimo ( osim lokalnih stanovnika sa tablicama MA - Makarska )
        Sreo možda 2 automobila sa HR tablama, možda o tome trebaju napraviti prilog, gdje oni ljetuju - Nigdje 21.gif

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        08-24-2010 12:13 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7602
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja sam bila u Zaostrogu. Ista stvar. Da, i bilo je stranaca, mnogo Slovaka, Talijana, Èeha, Njemaca....
        Pa ništa, kad se budu "ubirali" rezultati ovogodišnje turistièke sezone, ili kad je dobiju na telefon, neka dotièna gospoða kaže kako je ona doprinijela razvoju hrvatskog turizma 01.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        08-24-2010 12:36 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        zalik13 zalik13 is a Male
        moforaja




        Poruka: 4619
        Location: Rio de Zalik

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Treba li zbog ovoga kazniti Dijanu Èuljak?


          http://danas.net.hr/svijet/page/2010/08/24/0278006.html?pos=n0

        08-24-2010 13:05 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        Sevels Sevels is a Male
        moderator tra-la-la




        Poruka: 6554
        Location: Cernica-Mo-London

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        a netreba Emire,kaznjena je ona po rodjenju 21.gif


        Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

        ___________________________________________________________________
        volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

        13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
        "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

        08-24-2010 13:10 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
        djelda djelda is a Male
        raja




        Poruka: 1646
        Location: dolina grka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A moj zalik kad je nisu zbog ''vranice '' kaznili gdje je direktno umješana u zloèin, onda neæe ni za ovo vjeruj mi - samo sad neæe pulizzera dobit ko onda što je od vladajuæih struktura....

        ___________________________________________________________________
        Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

        08-24-2010 13:13 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8658
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Zgiba pravaaaa

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        08-24-2010 15:07 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7085
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nek' nam vrate Ivana Ljubièiæa, Marina Èiliæa, Vedrana Èorluku i mnoge druge Hercegovce i Bosance, pa æemo im onda biti dobri turisti na Jadranu.

        Ovog ljeta je moja familija potrošila oko 10 000 € na Jadranu. Jel im malo? 14.gif
        Istina, bila je svadba u pitanju, ali i to spada pod turizam, svakako.

        Pazite sad ovo...

        Kakve li ironije, prezime Èuljak je direktno iz sela Klobuk (Hercegovina)
        Link 1:

          http://klobuk.info/index.php?option=com_content&view=article&id=29&Itemid=48


        Link 2:
          http://www.cro-eu.com/forum/index.php?topic=182.0


        13.gif 13.gif 13.gif

        Ja ko æe, ako neæe svog svoga... 28.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 08-24-2010 u 16:34.

        08-24-2010 15:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        zalik13 zalik13 is a Male
        moforaja




        Poruka: 4619
        Location: Rio de Zalik

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A gdje se Vi sunèate gospoðo Èuljak?
        Izjava Dijane Èuljak podigla je veliku buru, kako medija, tako i graðana BiH.
        Objavljujemo pismo jednog èitatelja, poslano na uredništvo portala. Nakon ispada urednice i voditeljice Èuljak na Dnevniku 3 HRT da graðani i Bosne i Hercegovine "samo zauzimaju mjesto na plaži'' doðe nam da se zapitamo koliko je uopæe dotièna gospoða, urednica državne televizije upoznata s Kodeksom èasti hrvatskih novinara.


        Ili je pak Dijana Èuljak samo ogledalo hrvatske politike koja nas ionako smatra nametnicima, štetoèinama, Balkanskim otpadom, samo što to fino upakiraju u svojim govorima.

        Gospoða Èuljak oèigledno ljetuje na Kanarskim otocima pa nije imala vremena upoznati se sa realnom situacijom hrvatskog turizma.

        Bosanci i Hercegovci inaèe poznati po onoj '' Dok imam ja imaju i svi oko mene '' svako ljeto svoju jesensku, zimsku i proljetnu ušteðevinu potroše ljetujuæi na Hrvatskim obalama. Sumnjamo da bi ''Makarska rivijera'' uopæe opstala da nije BH-graðana koji pune apartmane, kafiæe, klubove, parkinge i plaže.

        Nije narod ove ''zaostale, siromašne i nepotrebne zemlje'' kako smatra gospoða Èuljak kriv što je opljaèkan, uskraæen za PLAÆENI godišnji odmor pa mora da se snalazi kako zna i umije. To što Mi Bosanci nosimo paštetu i kavu u termos boci, ne pijemo skupe koktele ne kupujemo suvenire ne znaèi da smo manje vrijedi ljudi od Talijana, Šveðana te silnih slavnih osoba koje ljetuju na hrvatskim obalama.

        Prosjeèna obitelj u Bosni i Hercegovini cijelu godinu štedi da bi si priuštila tjedni odlazak na more. Ako ta obitelj ljetuje u neprijavljenom smještaju, kupuje sladoled kod neprivatiziranih ugostitelja tko je kriv? Opet Bosanac! Gdje je tu Vaša država, politièari, inspektori?

        To što Vi imate potrebu da omalovažavate one koji nisi na Vašem europskom nivou samo dokazuje da kao novinarka sigurno niste GLAS NARODA nego GLAS PRORAÈUNA

          http://hercegovina.info/vijesti/vijesti/hrvatska/a-gdje-se-vi-suncate-gospodjo-culjak

        08-24-2010 21:29 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        bila sam u crnoj gori - u herceg novom, prezadovoljna sam....
        usluga za 10, ljudi opusteni, nema ustogljenosti, ljubazni, komunikativni
        hrana po restoranima dajem im 10 za kvalitet i 10 za cijenu (kako u ovim brzim restoranima tako i u ribljim i ovim fensi)
        smjestaj.......10 - barem gdje sam ja bila (apartman sa upotrebom kuhinje i jos covjek obezbjedi voce i povrce na svoj racun) - ne interesuje ga koliko vode i struje trosis i vidis ga samo prvi i zadnji dan boravka....dobijes racun, covjek te prijavi, sve regulara....

        parking - malo poskup ali mi smo imali rezervisan pa nismo placali

        plaze - uglavnom betonske, imaju i one sljunkovite ali tu ljudi s djecom budu, te ima ona s ljekovitim blatom....malo ljepse plaze su po otocicima na koje je jednsotavno otici jer brodici idu svako 5 minuta....

        sadrzaja za sve uzraste, djecu, mlade, stare, mame,tate
        muzika od turbo folka do elektronike....

        more im je malo prljavo, ljepse je more u hrvatskoj...ali ovdje gdje sam se ja kupala je bilo cisto...plaze su uglavnom privatne....ali moze se naci i fino privatno mjesto za kupanje...

        setaliste vece vidjela nisam iskreno.....4 sata ti treba da ga obidjes ali bukvalno 4...

        anw....nismo mi nigdje iz herceg novog isli jer nismo fakticki ni imali potrebe, od koncerata do partija ma sve nam je bilo tu....

        slijedece godine aBd opet idemo i malo cemo obilazit okolicu i 5 dana duze ostajemo obavezno

        anw...crna gora rules 10.gif

        edit: mozda jedna korisna informacija.....

        na granici se plati 10,00 eura ekoloska taksa i dobijes markicu i to vrijedi jednu godinu te onu putarinu platis 3 eura.
        takodjer je jako bitno da imate prijavljen boravak jer na granici provjeravaju imate li onaj karton za strance itd...a ako nemas kazna...
        sve prodavnice i butici im rade do 01:00 poslije ponoci....nema svetaca, nedelja itd...mozete svugdje pusit, u kostimu sjedit u kaficu itd.....mozete sto se njih tice goli hodat...

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          08-25-2010 11:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          Stranica (9): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com