Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Huligani.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

        citat od pasha:

      drama demolirali stadion dabogda da srbija ne bude suspendovana a i nas to ceka garant 23.gif


    nije da se radujem tudjij nesreci, upravo suprotno, radujemse zbog dogorocne dobiti - nadam se da ce srbija biti suspendovana.

    jer ako bude, onda ce to konacno otvoriti oci vlastima u srbiji koji na dosadasnje nacionalisticke i huliganske ispade gledaju kao na "djeca se malo zaigrala, sta ces"...pa kad im lupe neizlazak na medjunarodnu scenu, desetine hiljada dolara kazne, kad bude i po dzepu i po ushima, onda ce valjda stati u kraj huliganima. to vazi za sve huligane sirom balkana i svijeta...


eno dijete ubise u listici i nista do dana danasnjeg a politicari se kolju za fotelje 23.gif
rat u bivsoj jugi je poceo na fudbalskim utakmicama
ako ovo dobro sazvakaju sve poslat splavom niz dunav i nedat vise ni u kupove ni reprezentaciji dok se ne srede savezi

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-13-2010 23:11 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

    14.gif 14.gif 14.gif

    60 ljudi napravili onaj kompletan belaj??????????????

    21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

    Ne kontam nista. Lud, zbunjen, nenormalan 14.gif



Makso kako kazu jebe lud zbunjenog evo ti sta kaze beogradska stampa ALI ne kazu jos
neke stvari koje bi trebale da se znaju,polako izlazi prljav ves na povrsinu.
Samo jos da kazu nema politike ovde i butika se zatvara kako rece pokojni Boris u malom mistu.

    http://www.glas-javnosti.rs/clanak/sport/glas-javnosti-13-10-2010/bruka-srpski-huligani-prekinuli-mec-u-denovi

10-14-2010 01:10 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 486
Location: kapija divljeg zapada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od green:

    Ne valja vidjeti ni ove zastave Albanije i Kosova na stadionu vala... 21.gif
    Kakve to veze s fudbalom ima?

      K8fuakLZ_pk&feature=player_embedded


Kosovo je srce Srbije.. 18.gif

___________________________________________________________________
SAMO

    NISMO NA PRODAJU


      Walk on, walk on
      With hope in your
      heart
      And you'll never walk
      alone
      You'll never walk
      alone

      10-14-2010 08:21 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
      VFCMO VFCMO is a Male
      mofo beba


      Poruka: 1

      Toza kaze "Poturica gori od Turcina" Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Toza, ova izjava dole u kojoj kazes da je "Poturica uvijek gori od Turcina" nije ti ni malo u redu. Ovdje direktno vrijedjas Bosnjake muslimane. Zna se koga istocni i zapadni nacionalisti nazivaju Poturicama, a od tebe nisam ocekivao ovaku izjavu. Niti su Turci losi, a Boga mi ni "Poturice" kao sto si sam nazvao Bosnjake muslimane. Ovo ti ne sluzi na cast pa si pomalo pokazao svoje pravo lice...


          citat od el-tozzinjo:

        zaboravila si dodati - ivan bogdanov, vodja grupe ultra boys, navijaca c.zvezde. 29 godina NEZAPOSLEN, 4 krivicne prijave, za nasrtaj na sluzbeno lice, za dilovanje droge , i za dva ugrozavanja javnog reda i mira i tuce sa laksim tjelesnim povredama.


        i takav NEZAPOSLEN ima para da ode u italiju ?? I TAKAV sa 4 krivicne prijave MOZE DA DOBIJE PASOS?

        heeeej!

        kao i uvijek , poturica je gori od turcina, pa tako i ovo dijete roma iz bugarske, poznato po cijelom gradu, sa svojim tetovazama pravoslavnog krsta i zvezdinim grbom...zeli da se dokaze vecim srbinom od svih...kompleks...

      10-14-2010 10:48 VFCMO is offline Pregledaj poruke od VFCMO Dodaj VFCMO u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ne brate, to jer crnogorska izreka i rezervisana je za sve koji su pod okupacijom turaka ovih prostora saradjivali sa okupatorom, konkretno i

        marko kraljevic je poturica
      .
      ne znam da li ti je poznato ali zastava ljiljana je bila na kosovskom boju protiv turaka, takod a i ljiljani predstavljaju oslobodilacku zastavu.

      s druge strane, izreka se koristi da objasni , kao ni onbo "veci katolik od pape" . hahaha najsmijesnije je sto je meni turska draga zemlja to sam u vise slucajeva ponovio.

      tako da, ako te uvrijedilo, izvini. svjestan sam i ja u kojem se kontekstu ta recenica koristila u ovom ratu, ali ti opet kazem, da ta izreka ima i druge kontekste, pogotovo arhaichne kao poslovica. s druge strane, i nacionalisti s istocne ni zapadne strane, kako ih ti zoves - su muslimane sve zvali balijama, pa ako ja kazem da je neko balija, je l to znaci da sam pljunuo na tu osobu konkretno ili na pripadnike kompetnog naroda s kojim je moja krv mijeshana?

      ne reaguj odmah na prvu loptu jer cesto to nije tacno, no dobro. imas pravo da mislis kako god zelis.

      10-14-2010 13:39 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pogrijesio si, tozza,

      ne kare se 'veci katolik od pape', nego 'veci hrvat od pape' 13.gif 13.gif 13.gif

      zezam se, ali tako se prije govorilo 11.gif

      Sjetih se filma 'Boj na Kosovu', kada u jednom planu izadje neki turski vojskovodja. Pravo zestok, marisao srbe samo tako. I pita jedan Turcin drugoga odakle je taj delija, te mu ovaj drugi odgovori, da je porijeklom srbin, a takvi su najgori, jer hoce da se dokazu, pa u zlu i zestini prevazidju i original Turke... 11.gif

      Pretpostavljam da je nesto na taj fazon. Ne mislim da je tozziño ista lose mislio.

      Nego, nemojmo kvariti temu. Pricamo o belaju u Genovi koji su pocinili srpski navijaci

      18.gif 18.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      10-14-2010 15:16 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dobar komentar u jutarnjem :

      Na Èizmi vlada konsternacija. Talijani, prosjeèni navijaèi, nisu oèekivali pakao kakav se u utorak naveèer, u režiji srpskih “navijaèa”, dogodio u Genovi, na Marassiju. No brzo su shvatili da su trebali oèekivati. I da ni talijanske ruke nisu posve èiste u cijeloj prièi.

      O. K., možda Talijani ne trebaju znati za straviène stihove kojima navijaèi Crvene zvezde maltretiraju reprezentativnog vratara Dragana Stojkoviæa, ali trebali su i morali nemjerljivo kvalitetnije i savjesnije odraditi organizaciju utakmice. Jer na to ih je, ako ne prije, a onda na dan utakmice, upozorio predsjednik Nogometnog saveza Srbije i negdašnji Partizanov predsjednik Tomislav Karadžiæ:

      - Znali smo što se sprema pa su i Nogometni savez Srbije i srpska policija na to upozorili talijanske snage reda i mira. Jasno smo im rekli da nasilne “navijaèke” frakcije u Italiju dolaze kako bi sprijeèili da se utakmica odigra. I što je napravljeno? Ništa.

      Karadžiæ ne prièa gluposti. Na istom je tom tragu sjajan komentar u cijenjenom rimskom dnevniku “La Repubblica”:

      “Srbiju vjerojatno èeka 0:3 za zelenim stolom, možda oduzimanje bodova i vjerojatno tri utakmice izvan Srbije. Ne znamo samo tko æe ih nakon ovoga htjeti ugostiti, ali Srbi u ovim kvalifikacijama sigurno više neæe igrati kod kuæe. Iz kvalifikacija ih neæe izbaciti jer to mora biti politièka odluka donesena u dogovoru izmeðu “inkriminirane” države i Uefe. U jedinom presedanu upravo se tako dogodilo, dogovorom Uefe i engleske Vlade u doba Margaret Thatcher. Platini si to sada sigurno neæe dopustiti jer ga druge godine èekaju novi izbori za predsjednika Uefe. No nas treba brinuti to što bi sankcije mogle zakvaèiti i Italiju, možda èak i jedna domaæa utakmica pred praznim tribinama. I ne bi bilo èudno. Kandidirali smo se za organizaciju Eura 2016., bili ljuti na Uefu i Platinija jer su domaæinstvo dali Platinijevoj Francuskoj, a onda ne možemo primjereno organizirati jednu, pa ma kako zahtjevnu utakmicu! Nadležni za èuvanje javnog reda i mira te sigurnost graðana obavili su katastrofalan posao.“

      Inaèe, cijelu dramu s Marassija slušali smo i u izravnom RAI-jevom radijskom prijenosu u kojem je kolega Ricardo Cucchi iznio daleko najbolji komentar, daleko najbliži najtežoj posljedici divljanja u Genovi:

      - Dame i gospodo, ove takozvane srpske navijaèe sada svi osuðujemo, svi ih kritiziramo i blatimo, ali od jedne istine ne možemo pobjeæi - govorio je Cucchi. - Pravi navijaèi bježe sa stadiona, oni s djecom odavno su, prestravljeni, pobjegli. Igraèi plaèu na travnjaku, nogometaši su strahu, po terenu padaju dimne bombe. Nogomet se pokušao igrati, ali je prekinut. Mi divljake opravdano kritiziramo, ali ova se utakmica neæe odigrati. Dakle, oni su napravili upravo ono što su htjeli. Dame i gospodo - oni su pobijedili! A svi mi normalni smo, na žalost, poraženi.

      10-14-2010 15:26 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja iskreno mislim da jr ovo talijanima leglo ko buidali samar, jer su svjetski foleri a i uticajni su. sjetimo se samo belaja za vrijeme tadasnje scg - bih utakmice. realno, ako je scg zasluzila diskvalifikaciju, zasluzila je mnogo vise onda nego sada. onda je bio rat na tribinama, a ovo su bacene baklje u teren.

      pokusacu ovaj put pazljivije interpretirati. da ne budem opet pogresno shvacen - elem, apsolutno se naravno svi slazemo da je srbija zbog divljanja svojih navijaca zasluzila debelu kaznu. cak mislim i da bi za dobrobit fudbalske reprezentacije srbije, bilo dobro da im oduzmu sve bodove i jos da odu u minus, pa da ove kvalifikacije koje su ionako izgubljene iskoriste za korijenito podmladjivanje tima, sto je duda ivkovic sa kosarkasima radio ove dvije godine..ali s druge strane, italijani, kao uticajna fudbalska pa i politicka sila (u odnosu na balkanse drzavice) nisu stali uz bih i energicno zahtijevali nakon belaja na marakani da se srbija diskvalifikuje. tad ih je za to bas bilo briga, po sistemu neki divljaci iz dvije balkanske drzave se pobili, to nas ne zanima. srbija tj fs scg tadasnji je tada iskoristila svoj uticaj u uefa koji iako je minoran, ipak je veci nego uticaj ns bih...
      da se italijanima i italijanskim navijacima na marakani desilo ono sto se desilo fanaticosima, italijani bi urgirali na 10 godina izbacivanja srbije iz svih evropskih takmicenja, ali ih to tada nije zanimalo. stoga njima na dusu ide propust vezan za organizaciju utakmice. ja sam rekao da je sezdesetak ljudi pravilo nerede ali bih se i sam slozio sa akcijom karabinjera "goni govna napolje"...trebalo bi im pola sata maximalno da isprazne kompletnu tribinu kao sto i jesu, pa da van stadiona identifikuju kolovodje i pozatvaraju (ko sto i jesu) a da se utakmica nastavi bez prisustva gostujucih navijaca. doduse talijani bi tad bili toliko napaljeni da sumnjam da bi ova srpska reprezentacija kakva je danas, prosla bez sestice u mrezi.


      @makso
      otprilike to je i bila moja poenta. na kraju lkrajeva, kroz istoriju se provlaci ta ista recenica (da je poturica gori od turcina) i za karadjordjevog kuma vujicu vulicevica koji je direktno pomogao turcima tako sto je ubio svog kuma, vodju prvog srpskog ustanka.
      ako to gledamo u sirem kontekstu, turci, koji su za moj pojam danas, jedan divan otvoren narod slicnog mentaliteta kao i nas(i) narod(i) , su u istorijskom kontekstu - bili zavojevaci i okupatori ne samo srbije nego i tadasnje kotromaniceve bosne. ja na ovo ne gledam bvjerski nego "narodno"da se tako izrazim - boj na kosovu je bio boj starosjedilaca protiv okupatora. i kad se prica o kosovskom boju, naravno da sam na strani srba a ne na strani zavojevaca, kao sto sam i na strani matije gubca ili naseg stjepana vukcica kosace cija je vojska i nakon njegove smrti pruzala herojski otpor okupatoru...na kraju krajeva, jeste islam na ove prostore dosao sa osmanlijama, ali cak i bosnjaci kazu da su prije islama bili opatareni. ti isti patareni tj bogumili i crkva bosanska su se borili protiv turaka na njihovom osvajackom pohodu. stoga ne vidim da bi iko trebao biti uvrijedjen zbog moje recenice. ako jeste, ja se duboko izvinjavam, ali naglasavam da je moj kontekst bio drugaciji. sklisko je ovo verbalno tlo za pojmove naroda i nacije., neko ce na njegosa gledati kao na crnogorskog ili cak srpskog nacionalistu, a neko ce na njega gleadti kao na narodnog heroja pisane rijeci. gorski vijenac nije nigdje proskribovan kao "nacionalisticka"knjiga. nadam se da i bosnjaci najvecim dijelom shvataju da su im od turaka po mentalitetu, govoru , na kraju krajeva i teritoriji - blizi hrvati i srbi nego turci, kao sto su i meni blizi muslimani i hrvati od tamo nekih mitskih veza sa rusijom grckom i slicno...

      10-14-2010 16:19 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne mogu da ovo ne napišem, jer nas je pravo nasmijalo.
      Na talijanskom kanalu RAI1 su do kasno naveèe komentarisali sve ono što se dogaðalo na stadionu i van stadiona. I onaj jedan voditelj komentariše onaj momenat kad su Stankoviæ i još neki srpski igraèi, malo prije no što je utakmica prekinuta otišli pred svoje navijaèe i pozdravili ih dižuæi tri prsta. Kaže ovaj komentator: Eto, vidi se da su im htjeli dati do znanja da, ako nastave da divljaju, rezultat æe biti 3:0 hahahahahahahaha. Mi se zakoprcali od smijeha.

      A Ivan Grozni se danas izvinjava èitavoj Italiji, kaže da on nema ništa protiv Italije, nije prije dolazio, ali mu se sviða, lijepa je zemlja 01.gif

      Nisu talijanski navijaèi cvjeæke, svašta se i u njih dogaða, navijaèi usmrte policajca, vidjela sam jednom i motor baèen sa tribina, dakle divljanja ima svugdje. Ipak je ovo bilo strašno za pogledati. Sad, da li je srpska policija izvijestila o tome koji profil ljudi dolazi i koliko su opasni ne znam, ovi tvrde jedno, oni drugo...Znam samo da je ministar pohvalio policiju što nije agresivnije djelovala, jer se tako "izbjegla tragedija veæih razmjera".

      Ma, ko æe to sada znati, svi brane vlastite interese..

      10-14-2010 18:12 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Cheri....Udji na sportskacentrala.com i procitaj sta kaze ministar inostranih poslova Italije o tome ko je kriv za lose obezbjedjenje. Procitaj sta kaze gredonacelnica Genove i koga ona krivi (osim srpskih navijaca naravno). Kako to da su Italijanske navijace pretresali do gole koze a ovi huligani unijeli sta su htjeli??? Fudbalski Savez Srbije je pozvao dezurnog europskog delegata Uefe i izvjestio o situaciji u Genovi oko 18:00. Zar je tako tesko isprazniti tribinu sa oko 40-50 huligana ili Italijanska gospoda zeli da kaze da su svi navijaci Srbije ucestvovali u neredima???

      Kazne ce najvjerovatnije biti podjeljenje koliko ko zasluzuje. Srbija ce najvjerovatnije izgubiti utakmicu i savez biti novcano kaznjen dok ce Italija isto tako debelo da plati zbog nikakvog obezbjedjenja utakmice i vjerovatno ce koju utakmicu odigrati pred praznim tribinama.

      10-14-2010 20:31 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma, znam ja to, Torres, ima svega, ne treba mi stranica, redovno gledam njihove vijesti i èitam njihove portale. Nije samo to što si rekao, nego se èak pretpostavlja da sve ono što su unijeli na stadion nisu ni donijeli iz Srbije, nego su povezani sa extremnom desnicom nekih talijanskih gradova. Možda su im sve to oni i dodali, nakon njihovog dolaska u Italiju. Pitanje koje visi u zraku je kako su to unijeli na stadion, gdje su sakrili itd...itd....

      A sad to što oni u Italiji poèinju da se meðusobno optužuju, pa jedan kaže da je kriv ovaj, jedan da je kriv onaj, vjeruj mi, sve je politièko pitanje, mi smo unaprijed znali ko æe u koga upirati prstom. Odnosno, znali smo šta æe reæi politièari ljevice, a šta politièari desnice. Nikakve ovo veze nema sa sportom. Treba iskoristiti svaki momenat pa blatiti resor kojim upravljaju "oni drugi". Što jest, jest, èudno je da se sve one sprave unesu na stadion, neko je falio..a ko, ako ne obezbjeðenje..

      P.s. Nije bilo 40-50 huligana, nego malo više.

      10-14-2010 20:49 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Uostalom žao mi sporta, ništa drugo.
      Sport je danas sve osim onog što bi trebao biti.

      10-14-2010 20:55 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa dobro....Ispade sada da je svih 1500 ucestvovalo u neredima. Sreca da su vec svi ili skoro svi identifikovani i pohapseni tako da cemo vrlo brzo saznati o kojoj cifri je rijec. Iako su Uefa, Italijanska reprezentacija i reprezentacija Srbije zatrazili od policije da stvore uslove za odigravanje utakmice, policija prekida sve pregovore sa sve tri strane (na nasem jeziku bi se reklo odjebali ih sve). Sjecam se utakmice Italija i Engleska u Rimu kad se Italijanska policija marisala na tribinama sa nekoliko hiljada Englelza i poslije pola sata ih ukrotili. Utakmica je naravno bila nastavljena. Te zelje za nastavkom utakmice neku noc jednostavno nije bilo. Zasto onu dvojicu nisu skinuli vodenim smrkom s ograde?? Jednostavno nisu htjeli.

      10-14-2010 20:57 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

        Uostalom žao mi sporta, ništa drugo.
        Sport je danas sve osim onog što bi trebao biti.


      To si u pravu. Ja mislim da bi Srbiju definitivno trebalo izbaciti iz svih fudbalskih takmicenja bar na godinu dana. Za njihovo dobro.

      A zabarskoj policiji pustiti video kosarkaske utakmice Partizan- Zvezda da nauce kako se prazni jedna tribina sa preko 1000 navijaca.

      10-14-2010 20:59 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      slazem se sa svim sto je tores rekao. to i jeste poenta.
      samo se ne slazem s ovim

          citat od torres:


        A zabarskoj policiji pustiti video kosarkaske utakmice Partizan- Zvezda da nauce kako se prazni jedna tribina sa preko 1000 navijaca.


      treba iom pustiti kecmanov kosh na sest stotinki prije kraja, da vide kako se u pola sekunde isprazni hala puna navijaca 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      10-14-2010 21:21 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Behma Behma is a Male
      rodjeni


      Poruka: 766
      Location: zemlja dembelija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa ljudi moji evo mi prichamo o huliganima(pod navodnicima)koji su napravili to sto su napravili u Genovi se zavrsilo veoma dobro kako je moglo biti(sretni zavrsetak)
      Evo pratim temu i vidim nitko ama bas nitko ne spomenu sta se desilo 1985 na Hejselu na finalu kupa sampiona izmedju Liverpula i Juventusa a da ne govorimo Hilsbrou u Engleskoj.
      Nakon incidenta 1985 SVI Engleski klubovi su bili odstranjeni (banirani) 5 godina tako da su tek nastupili 1990 kad su se plasirali za mundijal u italiji ,dotle je bila kazna a razmsiljalo se da i produzi na duzi period.E sad sta treba da ocekuje FSS ima da ih oderu ko macku po pitanju suspenzija ,kazna i svega sto ide na njihovu odgovornost.
      Pogledajte ove slike sa Hejsela i sve ce vam biti jasno(mislim ova starija raja to pamte a ovi mladji tu itamo)

        http://www.google.com/images?hl=en& expIds=17259,17315,18168,23628,23670,23945,25646,25834,25907,26328,26637,26
        746,26761,26849,27103&sugexp=ldymls&xhr=t&q=heysel+stadium+disaster&cp=5&rlz=1G1SNNT_ENUS378&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=FpK3TKx0hcCwA6uvgIcJ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=5&sqi=2&ved=0CDMQsAQwBA&biw=1034&bih=619

      10-15-2010 01:44 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
      Behma Behma is a Male
      rodjeni


      Poruka: 766
      Location: zemlja dembelija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jos jedan klip

        http://sr.wikipedia.org/sr-el/Tragedija_na_Hejselu

      10-15-2010 01:52 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
      bjelopoljac bjelopoljac is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 350
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Je li to hoces sve sada da svalis na tale, tj. oni su ono uradili sto smo vidjeli. Prvo pusti sportsku centralu i izjave, svak je vidio sta se desilo, i ko je sta uradio. Kazes 40, 50 suplja prica, vecina isto sranje, cast izuzecima, da su provalili u stadion svi bi posli, niko ne bi ostao na tribini. Cuj najavljivali da ce mozda prekinuti utakmicu, golemo bogami, pravo fino poslali ih iz Srbije i onda kazu eto ih tamo i mozda ce prekinuti utakmicu. I ispade na kraju Italija kriva zbog onoga. Da ne odem u politicke vode, ovo me podsjeca na ono od rata kako su neki sami krivi sto su ih pobili.

          citat od torres:

        Cheri....Udji na sportskacentrala.com i procitaj sta kaze ministar inostranih poslova Italije o tome ko je kriv za lose obezbjedjenje. Procitaj sta kaze gredonacelnica Genove i koga ona krivi (osim srpskih navijaca naravno). Kako to da su Italijanske navijace pretresali do gole koze a ovi huligani unijeli sta su htjeli??? Fudbalski Savez Srbije je pozvao dezurnog europskog delegata Uefe i izvjestio o situaciji u Genovi oko 18:00. Zar je tako tesko isprazniti tribinu sa oko 40-50 huligana ili Italijanska gospoda zeli da kaze da su svi navijaci Srbije ucestvovali u neredima???

        Kazne ce najvjerovatnije biti podjeljenje koliko ko zasluzuje. Srbija ce najvjerovatnije izgubiti utakmicu i savez biti novcano kaznjen dok ce Italija isto tako debelo da plati zbog nikakvog obezbjedjenja utakmice i vjerovatno ce koju utakmicu odigrati pred praznim tribinama.

      10-15-2010 03:56 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
      Behma Behma is a Male
      rodjeni


      Poruka: 766
      Location: zemlja dembelija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Behma:

            citat od makso:

          14.gif 14.gif 14.gif

          60 ljudi napravili onaj kompletan belaj??????????????

          21.gif 21.gif 21.gif 21.gif

          Ne kontam nista. Lud, zbunjen, nenormalan 14.gif



        Makso kako kazu jebe lud zbunjenog evo ti sta kaze beogradska stampa ALI ne kazu jos
        neke stvari koje bi trebale da se znaju,polako izlazi prljav ves na povrsinu.
        Samo jos da kazu nema politike ovde i butika se zatvara kako rece pokojni Boris u malom mistu.

          http://www.glas-javnosti.rs/clanak/sport/glas-javnosti-13-10-2010/bruka-srpski-huligani-prekinuli-mec-u-denovi


      Bjelopoljac ja ostavio post za Maksu kojeg ti nisi izgleda procitao ili si procitao pa samo reagujes na Toresove postove koji su bez ikakve osnove i logike.
      Pusti priche sta kaze ministar i ostali iz Italije ,vidi sta zvanicna vlada republike Srbije kaze
      i kako osudjuje ovaj huliganski postupak a pricha za 40-50 huligana ce izaci na svoje pod navodnicima (2000)huligana .
      PS.jos se nije poceo iznosit tj prati prljav ves zivi bili pa vidjeli,ovo je tek pocetak.

      10-15-2010 07:14 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
      RIO RIO is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 452
      Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Srbiju treba ograditi bodljikavom zicom i zabraniti im izlazak bilo gdje, neka zive od uvoza, previse su se osilili....

      ___________________________________________________________________
      Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

      10-15-2010 07:42 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
      Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com