Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Huligani.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

posmatrajuci te povrsno rekao bih covjek da si pametan i da znas sta hoces?
ne diram te ne diraj me, imas forum i uzivaj cijeli je nas, niko te ne smije dirati

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-22-2010 14:51 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    sevels jesi li dobro? o kakvim opomenama pricas? de kad vec "opominjes"o, VELIKI moderatore, valjda moras objasniti i zasto, inace ispada samod a se mangupiras bez razloga. ali dobro, to ti je u krvi :)

    je l mi ovo treca? posto si prve dvije izmislio, mozes i teecu..ma mzoes i osamdeset trecu, ti si veliki moderator 07.gif


ko sa tobom prica bola 21.gif
oladi,jedino ako nisi djelmash 11.gif
gasim mu London konekkciju,pa ako tebe efektira sori.
kod mene si na ignor,a za handrenje modera znas i sam stra se desava.
odo na rucak,ogladnio sam 01.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

10-22-2010 15:05 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Djelmas Djelmas is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 345

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ieli meni napisana priava . ia sam 1 coviek i 1 nicks. ito 4 godina evo. provieriti u dosie ipe br

___________________________________________________________________
Skanderbeg i Klinton fala vam.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Djelmas dana 10-22-2010 u 17:57.

10-22-2010 17:55 Djelmas is offline Pregledaj poruke od Djelmas Dodaj Djelmas u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jok, tebi nije napisana prijava niti je ikome

kakve prijave i bakraci..

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

10-22-2010 18:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Djelmas:

    ieli meni napisana priava . ia sam 1 coviek i 1 nicks. ito 4 godina evo. provieriti u dosie ipe br

pa bola dodji na kafu,ja sam ti taman preko ulice...da se ispricamo 23.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

10-22-2010 18:54 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
Djelmas Djelmas is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 345

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

posalji mi peps. moreli

___________________________________________________________________
Skanderbeg i Klinton fala vam.

10-22-2010 19:04 Djelmas is offline Pregledaj poruke od Djelmas Dodaj Djelmas u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nemam pepsa,hajde zovnucu te preko prozora 10.gif
pogledaj sa prozora ako si kuci naravno 11.gif

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

10-22-2010 19:09 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sevels:

    kod mene si na ignor,a za handrenje modera znas i sam stra se desava./quote]
    kod tebe je i zivot na ignore cini mi se :)

    znam sta se desava...ahhhh ima li ovde frizing smajli, ono kao "zaledio-sam-se-od-straha-smajli"?
    nema?

    onda moram ovaj kao zamjenu 13.gif oh mocni moderatore. ave cezare :) jes dobro biti moder, a? upravljas sudbinama ljudi, dovoljno je samo da pucnes prstom 19.gif

    [quote]
      citat od Sevels:
    odo na rucak,ogladnio sam 01.gif


nemoj samo umastiti laptop dok citas forum za vrijeme jela :)
obavijesti me i kad izadjes, kad odes u wc, do poste da platis racune, na veceru, na sastanak s djevojkom, samo ti obavjestavaj, bujrum :)

ahhmmmmmmmm nego da se vratimo na temu

fukare: 34.gif

zvijezdini dragons rules! :)

10-22-2010 20:42 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
Sevels Sevels is a Male
moderator tra-la-la




Poruka: 6556
Location: Cernica-Mo-London

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

        citat od Sevels:

      kod mene si na ignor,a za handrenje modera znas i sam stra se desava./quote]
      kod tebe je i zivot na ignore cini mi se :)

      znam sta se desava...ahhhh ima li ovde frizing smajli, ono kao "zaledio-sam-se-od-straha-smajli"?
      nema?

      onda moram ovaj kao zamjenu 13.gif oh mocni moderatore. ave cezare :) jes dobro biti moder, a? upravljas sudbinama ljudi, dovoljno je samo da pucnes prstom 19.gif

      [quote]
        citat od Sevels:
      odo na rucak,ogladnio sam 01.gif


    nemoj samo umastiti laptop dok citas forum za vrijeme jela :)
    obavijesti me i kad izadjes, kad odes u wc, do poste da platis racune, na veceru, na sastanak s djevojkom, samo ti obavjestavaj, bujrum :)

    ahhmmmmmmmm nego da se vratimo na temu

    fukare: 34.gif

    zvijezdini dragons rules! :)


necu da reagujem samo radi zajednickih prijatelja
moja zadnja

___________________________________________________________________
volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
"Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

10-22-2010 21:04 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kad se to vas dvojica skaciste??? 13.gif

10-22-2010 22:47 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kojih zajednickih bola? onih koje ti znas preko interneta a ja uzivo? 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

bek tu di topik.

bjeri tores nisi u formi, los ti liverpul pravo :)

10-23-2010 02:30 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
MoJaVi
SexNepoznat


Poruka: 1705

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A usha krkane 28.gif

10-23-2010 03:45 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
moforaja




Poruka: 5952
Location: U podrumu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od MoJaVi:

    A usha krkane 28.gif


......MoJaVi......šta ti bi...... !?! 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
Moj Mostare ko ti lomi grane,
ko zavadi mostarske jarane,
ko to tebi istoriju piše,
ko to želi da te nejma više.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 10-23-2010 u 15:43.

10-23-2010 15:42 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Dzani:

    ja mislim da su se vise italijani usrali nego iko drugi, pa u strahu otkazali utakmicu.



A vidi avatara u Dzanija ,bolan možda netko od raje na forumu navija za tog u donjem položaju...

10-23-2010 22:59 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

klamudijaaaa 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    10-24-2010 03:26 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    MoJaVi
    SexNepoznat


    Poruka: 1705

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Sarajlija ba:

          citat od MoJaVi:

        A usha krkane 28.gif


      ......MoJaVi......šta ti bi...... !?! 13.gif 13.gif


    To ja papku iz ljubavi 28.gif

    10-24-2010 10:32 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka
    pokretac teme Thread Started by djelda

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Navijaè FK Sarajevo, A. Z. (1987), uboden je nožem u vrat danas oko 15 sati u sarajevskom naselju Stup.

      http://www.sarajevo-x.com/bih/crnahronika/clanak/101024063



    21.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    10-24-2010 17:02 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Tokom prvenstvene utakmice fašistièka obilježja na Pecari Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Provokacije navijaèa Širokog
    Tokom prvenstvene utakmice fašistièka obilježja na Pecari

    Navijaèi Širokog Brijega tokom današnje utakmice, 13. kola Premijer lige, protiv Sarajeva na stadionu Pecara, držali su nacistièku zastavu s kukastim križem. Policija nije reagovala.
    Iako je na terenu bio fair-play, na tribinama je stanje bilo potpuno drugaèije.

    Navijaèi Širokog Brijega sve vrijeme su provocirali navijaèe gostujuæeg tima skandiranjem nacionalistièkih pjesama, te vijorenjem nacistièke zastave. Na tribinama je bila izvješena i zastava Vatikana.

    Na sreæu, navijaèi Sarajeva su se oglušili na provokacije, te do incidenata nije došlo.

    Podsjeæamo, prema informacijama koje smo dobili od navijaèa FK Sarajevo, policija Zapadno-hercegovaèkog kantona je na ulazu u Široki Brijeg zaustavila kolonu navijaèa, te prilikom uobièajene kontrole ponašala se potpuno neprofesionalno.

    Kako su posvjedoèili navijaèi, policajci su im skidali majice s likom Vedrana Puljiæa, navijaèa koji je ubijen prošle godine u Širokom Brijegu, a zatim su pocijepali transparent s njegovim likom.

    Meðutim, nacistièku zastavu navijaèima Širokog Brijega nisu oduzeli.

    Više informacija od MUP-a ZHK nismo mogli dobiti, jer je glasnogovornik na putu, a službenici Operativnog centra "nisu nadležni da daju informacije".

    Tokom sutrašnjeg dana kontaktirat æemo nadležnu komisiju Nogometnog saveza BiH, kako bismo saznali kakve æe mjere poduzeti.

      http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/premijerliga/clanak/101107088


    Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    11-08-2010 01:05 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ha ja, i kako æe im antifašista Željko Komšiæ valjati i biti njihov predsjednik? 21.gif

    Gledaj fašizma na tribinama. 21.gif

    ___________________________________________________________________

      11-08-2010 01:09 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Velezovac do groba
      SexNepoznat



      Poruka: 215

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ...sta ces, dica su to ucinila vrag ih lipi odnija,bogare ti sta dica znaju sta je svastika,pa je li tako. 24.gif

      Cega se pametan stidi(citav svijet),budala(skripari) se time hvale,i jos misle da su cool 13.gif A idji vrvi nonomo 38.gif

      ___________________________________________________________________

        11-08-2010 02:04 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
        Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com