Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2010-2011 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (55): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

jedinstvo i jaka podrska su nam sada potrebni a ne lajanje na Acu, dajmo im podrsku, da se izvucemo, oa kad se stabilizujemo pokusati otkloniti probleme...

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    11-02-2010 00:15 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    zalik13 zalik13 is a Male
    moforaja




    Poruka: 4619
    Location: Rio de Zalik

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Foto galerija - Agencija za antidoping kontorlu BiH - Predavanje FK VELEŽ Mostar 22.10.2010.

      http://ada.gov.ba/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=3%3Apredavanjefkvelezmostar2210&Itemid=109&lang=ba

    11-02-2010 01:11 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
    mumin
    SexNepoznat



    Poruka: 1312
    Location: MOSTAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mo_NavijaC:

      Sto posto nije sve ovako crno a i selma oblaja Obada koji nas je toliko puta ostavio u zivotu pa pobogu on je nase dijete i zar imamo nekog boljeg u ovom trenutku i vaznijeg od njega....mi ustvari i nemamo mogucnosti za bilo koga drugog...Adis je trenutno najbolje rjesenje ali mu treba podrska sviju nas i ne samo njemu nego ovim momcima sto su ostali da brane crvene boje.. ali ne mogu da skontam ove ljude koji svakoga ko pridje i ovako rasturenom klubu pokusavaju oblatiti i otjerati...mozda bi najbolje bilo da nemamo ni trenera kad svakako nemamo uprave i igraca mozda bi to nekom i odgovaralo ali daj ljudi daj trebamo podrzati ljude koji nam prilaze u ovim teskim trenutcima jer mislim da trenutno mogu prici samo ljudi koji iskreno vole nas klub jer u njemu sada interesa nema...PARE NAM NISU PROBLEM JER PARA NEMAMO...ljubim,vas da pomognemo one koji budu spremni da pomognu jer ne smijemo dozvoliti ispadanje...nismo mi toliko daleko od opstanka 4 boda ne znace nista a imamo u drugoj polusezoni i dvije utakmice kuce za redom sto je plus prema nekim ekipama koje se bore za opstanak...trenutno moramo izboriti bodove protiv celika to ce nam biti bodovi od presudnog znacaja...a nadat se da ce leotar dobiti zrinjski pa cemo im predati pola fenjera majka mu stara pa da cijeli mostar fenjerom osvjetljen bude ....



    MA 1000% SI UPRAVU 10.gif

    HAJMO HAJMO "ROÐENI"

    ___________________________________________________________________

      11-02-2010 10:28 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
      sanja25 sanja25 is a Female
      sva blistam :)


      Poruka: 46
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Sacire,Sarma..Adis Obad? Vojnik kluba??? Potrudit cu se da nadjem jednu njegovu izjavu o Velezu,ne o upravi,nego o klubu,koja glasi otprilike da je Zeljo uvijek bio veliki klub za Velez!! Sacire. to je dobar zbog Mahmutovica??? Hajde molim te otidji do Muje i upitaj ga koliko smisla ima i jedan Obadovov trening??? Hajde da to prvo rascistimo pa cemo dalje raspravljati a ja sam drzavni sampion u jednome sportu i sigurno znam sta je trener i trening! (sanjin muz)

      11-02-2010 12:41 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od sanja25:
        Potrudit cu se da nadjem jednu njegovu izjavu o Velezu,ne o upravi,nego o klubu,koja glasi otprilike da je Zeljo uvijek bio veliki klub za Velez! (sanjin muz)


      sanjin muž,vidi ovo.

      zar se ti ne slažeš sa ovom izjavom,da je Željo uvijek bio veliki klub,u odnosu na "Velež"??? Govorim o poslijeratnom "Veležu".Pa,i malo prije rata....kad su velike mostarske firme poèele dizati ruke od "Veleža".
      Pa grad Sarajevo "živi" za FK Željo i FK Sarajevo.Kanton.Država.Svi.

      A ko živi za,i pazi na "Velež"????
      Raja.Poneki bivši igraè.
      I ko još?

      Naravno da je Željo veliki klub,u odnosu na "Velež".E,druga je prièa koji je nama,veležovcima,najbolji,najveæi,najsvetiji .....klub na svijetu. 10.gif

      ___________________________________________________________________

        11-02-2010 13:08 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        sanja25 sanja25 is a Female
        sva blistam :)


        Poruka: 46
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ti majke mi kao da si maloljetan??? Ti pricas o klubu koji je ispadao u onoj ligi svako malo??? Kakav veliki klub jadna ti nije majka,furda uvijek bili! A pokondirenim tikvama svak je veci o Veleza! Pa moda je oko Mostara da se navija za Zelju i Sarajevo! Dede im bile pitari i manijaci! Kao ono nase govno Gojer koji kaze "e sada ne navijam vise za Velez nego za Zelju" Smrdov peksini!

        11-02-2010 15:12 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jes jes.... 13.gif ispadao,ali bi i prvak.
        Hej prvak pored zvezde ,partizana,dinama,hajduka....što "Veležu" ne poðe za rukom.
        I govno mu ko žuga i laje na "Velež"....ali ,moramo biti i realni pa reæi ako je neki klub bolje organizovan,da je "veæi". 10.gif

        ___________________________________________________________________

          11-02-2010 15:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          11-02-2010 15:28 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          Velezovac do groba
          SexNepoznat



          Poruka: 215

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sanju podrzavam,(i muza joj)gdje ce Zeljo biti veci klub od Veleza.Nemojmo gledati samo ovih zadnjih 15 godina(u ovih zadnjih 15 godina i Leotar je veci klub od Veleza po rezultatima)hajmo gledati ukupnu situaciju.Da rata nije bilo Velez bi bio najveci klub u BiH,ja bi glavu stavio na to,trenutno u podjeljenom gradu i sa mafijom i javaslukom u klubu i sa ovim zadnjim rezultatima u rangu smo sa Turbinom 21.gif

          ___________________________________________________________________

            11-02-2010 15:39 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
            sanja25 sanja25 is a Female
            sva blistam :)


            Poruka: 46
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            E tu si upravu! potpuno! Jer u Zelji se ne bi moglo ddesiti a Adis Obad isamara Dejana DRAKULA i prodje nekaznjeno! Onoga Drakula koji je juce operisan i bori se sa najtezom bolescu koji kaze nikada mi nije u zivotu bilo teze kada sam dobio samare a niko ne pomisli da me zastiti! To vaspitac i trener??? Daj molim vas ne idte protiv Veleza! Uostalom,eto vidjet cete u subotu! Ne zelim vise o ovome liku raspravljati. Vidim da je citav Zalik zdusno ustao u odbranu najnepismenijeg trenera u ligi koji reda evo sve pobjedu za pobjedom! Eto vam to milo i drago stvorenje! 19.gif Volila bih vidjeti majku koja kaze "da mi sin hoce biti kao Adis Obad"...p p p p p..otresi od sebe... 21.gif

            11-02-2010 15:44 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
            Velezovac do groba
            SexNepoznat



            Poruka: 215

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ...mislim i to,da Acu sada ne trebamo blatiti,imao je prilicnu karijeru poslije rata,igrao posteno,i nije zasluzio da ga blatimo.O njegovom trenerskom(ne) iskustvu mozemo raspravljati malo na primjereniji nacin,ipak je on tu kao prelazno rijesenje,trebamo blatiti onoga ko je doveo Velez na ovako niske grane.Aca mora biti puno profesionalniji ako je na klupi jednog velikog kluba,to je sigurno.Treba blatiti debelog nitkova i njegove jatake,oni su unistili Velez zajedno sa politicarima 38.gif

            ___________________________________________________________________

              11-02-2010 17:38 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              forca zeljoforza_velez.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              11-02-2010 18:54 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              cema cema is a Male
              rodjeni


              Poruka: 923
              Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Neka meni mojih Rodjenih a ostale ko .ebe O ceme i vi raspravljate gluho bilo.Nidze veze majkemi. Pa moja Sanja eto reci ti brate kad tako sve dobro znas sta je rjesenje pa bona nije niko manit ni corav pa da nevidi da Aco nije najbolje rjesenje ali sad za sad sta je tu je nemamo boljeg ebi ga.Treba prezimit pa u drugom djelu sezone oplesti par pobjeda u sta ne sumljam i ostajemo u ligi GARANT 10.gif

              ___________________________________________________________________
              MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

              11-03-2010 02:59 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
              Behma Behma is a Male
              rodjeni


              Poruka: 766
              Location: zemlja dembelija

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Halo na ovom forumu jos ima vrhunskih sportista ali nikad nisu mjesali jabuke i kruske.
              Forzaaaaaaaaaaaaaaaa VELEZforza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif forza_velez.gif

              11-03-2010 04:29 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
              mumin
              SexNepoznat



              Poruka: 1312
              Location: MOSTAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od sanja25:

                Sacire,Sarma..Adis Obad? Vojnik kluba??? Potrudit cu se da nadjem jednu njegovu izjavu o Velezu,ne o upravi,nego o klubu,koja glasi otprilike da je Zeljo uvijek bio veliki klub za Velez!! Sacire. to je dobar zbog Mahmutovica??? Hajde molim te otidji do Muje i upitaj ga koliko smisla ima i jedan Obadovov trening??? Hajde da to prvo rascistimo pa cemo dalje raspravljati a ja sam drzavni sampion u jednome sportu i sigurno znam sta je trener i trening! (sanjin muz)




              ako si dobro proèito što sam napiso a napiso sam èinjenice iz kojih stojim
              a što se tièe Acinih treninga neznam kako ih vodi i jesuli kvalitetni (nisam ih gledo)
              al opet kažem da 95% standardnih igraèa nije prošlo pripreme a mislim da on (aca)
              nije kriv za to veæ uprava i ako si dobro proèito ja sam napiso da se Veležovim mladim igraèima
              nije davala šansa na utakmicama (npr kuæi kad vode po 10-15 minuta ih ubacivat)i da osjete teren da razbiju tremu a samim tim i stjeèu iskustvo. ahahah što se tièe Mahmutoviæa mislim
              da je perspektiva za duži period za Velež i ne samo on veæ i ostali kao što su Mahiniæ, Balaliæ
              i drugi. I još nešto da ti kažem uprava Veleža da je htjela nije trebala dovoditi igraèe sa strane tu su im na dohvat ruke bili Mrva Serdareviæ, Darko Gubeljiæ, Tino Mazreku, Bebaniæ, Remetiæ
              i da ne nabrajam sve djeca Veleža koja mogu sa uspjehom igrati ovu premijer ligu i to sa srcem i što je bitno za puno manje plate nego ovi igraèi sa strane a ( po meni) i kvalitetniji su od ovih
              nego netrebamo se prepucavati veæ hajmo pokušati da se prevaziðe ova kriza tj. da se u subotu pobjedi èelik ima još dva kola pa nek se na pauzi pravi skupština i doðu novi ljudi sa svojom vizijom novog boljeg Veleža . toliko od mene pozzz (to je moje mišljenje a bože moj svak ima pravona svoje mišljenje)

              ___________________________________________________________________

                11-03-2010 10:21 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
                cema cema is a Male
                rodjeni


                Poruka: 923
                Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od mumin:

                      citat od sanja25:

                    Sacire,Sarma..Adis Obad? Vojnik kluba??? Potrudit cu se da nadjem jednu njegovu izjavu o Velezu,ne o upravi,nego o klubu,koja glasi otprilike da je Zeljo uvijek bio veliki klub za Velez!! Sacire. to je dobar zbog Mahmutovica??? Hajde molim te otidji do Muje i upitaj ga koliko smisla ima i jedan Obadovov trening??? Hajde da to prvo rascistimo pa cemo dalje raspravljati a ja sam drzavni sampion u jednome sportu i sigurno znam sta je trener i trening! (sanjin muz)




                  ako si dobro proèito što sam napiso a napiso sam èinjenice iz kojih stojim
                  a što se tièe Acinih treninga neznam kako ih vodi i jesuli kvalitetni (nisam ih gledo)
                  al opet kažem da 95% standardnih igraèa nije prošlo pripreme a mislim da on (aca)
                  nije kriv za to veæ uprava i ako si dobro proèito ja sam napiso da se Veležovim mladim igraèima
                  nije davala šansa na utakmicama (npr kuæi kad vode po 10-15 minuta ih ubacivat)i da osjete teren da razbiju tremu a samim tim i stjeèu iskustvo. ahahah što se tièe Mahmutoviæa mislim
                  da je perspektiva za duži period za Velež i ne samo on veæ i ostali kao što su Mahiniæ, Balaliæ
                  i drugi. I još nešto da ti kažem uprava Veleža da je htjela nije trebala dovoditi igraèe sa strane tu su im na dohvat ruke bili Mrva Serdareviæ, Darko Gubeljiæ, Tino Mazreku, Bebaniæ, Remetiæ
                  i da ne nabrajam sve djeca Veleža koja mogu sa uspjehom igrati ovu premijer ligu i to sa srcem i što je bitno za puno manje plate nego ovi igraèi sa strane a ( po meni) i kvalitetniji su od ovih
                  nego netrebamo se prepucavati veæ hajmo pokušati da se prevaziðe ova kriza tj. da se u subotu pobjedi èelik ima još dva kola pa nek se na pauzi pravi skupština i doðu novi ljudi sa svojom vizijom novog boljeg Veleža . toliko od mene pozzz (to je moje mišljenje a bože moj svak ima pravona svoje mišljenje)


                10.gif 10.gif 10.gif 10.gif ForzaVelez

                ___________________________________________________________________
                MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

                11-03-2010 12:02 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
                dubara dubara is a Male
                ne more meda




                Poruka: 42
                Location: ispod shuplje

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Uvijek smo bili Velezov 12 igrac...sta je sad? Svi trebamo da budemo kao jedan i da damo podrsku Velez-u
                Forzzaaa

                ___________________________________________________________________
                MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA!!!!!

                11-03-2010 18:47 dubara is offline Posalji Email za dubara Pregledaj poruke od dubara Dodaj dubara u listu prijatelja
                Blagajac Blagajac is a Male
                raja




                Poruka: 1972
                Location: Nederland

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                banirajte ovu sanju

                ___________________________________________________________________


                  [
                    B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

                  11-03-2010 21:28 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
                  mumin
                  SexNepoznat



                  Poruka: 1312
                  Location: MOSTAR

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Blagajac:

                    banirajte ovu sanju



                  Blagajac što bola banirati, svak ima pravo na svoje mišljenje i
                  govori ono što misli da je upravu a bogami i
                  da razmišlja svojom glavom

                  ___________________________________________________________________

                    11-04-2010 10:15 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
                    Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
                    Mister 07


                    Poruka: 1176
                    Location: Jamio kucu u Mahali

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od mumin:

                          citat od Blagajac:

                        banirajte ovu sanju



                      Blagajac što bola banirati, svak ima pravo na svoje mišljenje i
                      govori ono što misli da je upravu a bogami i
                      da razmišlja svojom glavom


                    10.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
                    19.gif 19.gif

                    11-04-2010 12:38 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
                    Stranica (55): « prva ... « prethodna 30 31 32 [33] 34 35 36 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com