Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Moji idoli ..... iz djetinstva ! 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kaokakao kaokakao is a Female
raja


Poruka: 1583
Location: A11-A@

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch?v=skb2gKR7rOk

___________________________________________________________________
= Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

03-11-2009 03:44 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

i tako je prolazilo moje djetinstvo ... uz moje idole
... a u mome, nasem Mostaru su padale

    cuWQMVX8CK4


... i padale

    ZWy2fLMAluU



dolazili su neki novi klinci ....

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

03-11-2009 12:43 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040
pokretac teme Thread Started by denani

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.... rasli smo, tamo u nasim snovima, u stvarnosti, ... u tihoj dolini naseg sna ... (Pro Arte)
... zivot je postajao okrutniji i okrutniji ...


... NASI IDOLI ... ostali su uvijek isti, ni trunke stariji .... u nasim snovima , u nasim fanatazijama ..................................... je li tako ??????


    ___________________________________________________________________
    33.gif 33.gif 33.gif

    03-11-2009 13:15 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Baš tako Deni.......Jedan od mojih prvih idola je bio: Ivan Æurkoviæ. Æurkoviæ je u karijeri igrao za Velež iz Mostara, FK Partizan i AS Sent-Etjen. U Sent-Etjenu je nastupao zajedno sa Mišelom Platinijem, a klub je tih godina bio u vrhu francuskog fudbala i plasirao se u finale Kupa evropskih šampiona u sezoni 1975/76.
    A onih godina kada je branio za Velež bio je nesavladiv. Velež zapao u krizu i u gostima nije izlazio iz 16-rca ali bodove je skupljao Æuran. Za nas klince je bio Bog. Ne samo da je bio veliki vratar nego je bio i pravi sportista, gospodin.

    03-11-2009 13:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Mara
    SexNepoznat

    Poruka: 806

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    E ovo je muzika mog djetinjstva, kad sam bio mali (a sad sam ko fol "vise veliki") najdraze mi je bilo sa starim i starom otici na koncert fantasticne makedonske grupe "Magnifico". Tad je bila popularna ta tzv. meksikanska muzika.

      http://www.youtube.com/watch?v=yBjTainZdB0


    __________________________________________________________________

    03-11-2009 13:53 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
    el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
    majkin fakin




    Poruka: 2333
    Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ahhhhh idoli i stvari koje su obiljezile nase djetinjstvo i mladost...


    ..manje vishe mi je sve ostalo isto, samo podignuto na vishi nivo.

    od nekadasnje klinca koji od kusura kupuje romane, postao sam strastveni kolekcionar pa sad nema vise citanja masnim rukama uz ruchak 11.gif


    i dan danas imam jedan manji hdd pun crtanih filmova - pink panther, linea i tom and jerry su mi omiljeni. do danas sam samo jezicki napredovao da objansim sta me to fasciniralo a i dan danas fascinira kod npr toma i dzerija - tolika skladnost muzike i pokreta kao da je u pitanju neka kemp animirana verzija baleta uz dzez muziku :) drugo - ozbiljnost! je li vam ikad palo na pamet da tada, kad nije bilo kompjutera i sintisajzera...KOLIKI ORKESTAR je morao snimati petominutne partiture gdje je svaki potez u crtanom propracen uz odgovarajuci ton nekog instrumenta? heeeeeeeeeeeeej, ono je lavovski posao, kladim se da je malo ko o tome razmisljao.
    linea? sta reci? prvo sama igra rijecima i aluzija na "bijelu liniju" ...iskreno, crtach i scenarista linee su morali biti dobro "napuderisanog nosa" dok su ono radili :)


    nakon stripova i crtanih, jos jedna strast iz djetinjstva/ mladosti su mi starke koje je denani spomenuo. od nekadasnjih moljakanja strine iz njemacke, sto bi denani rekao (samo sto su moje bile u francuskoj i u holandiji:) ) , sad ih kupujem sebi kad god vidim neobican model. uglavnom skupljam karirane i imam ih desetak pari, stavise, specijalno ih cuvam, bas pazim na njih :) . uz starke normalno idu i martinke, takodje svaki par poslije svakog noshenja uredno premazane imalinom. jebi ga, za te dvije vrste obuce sam bas picajzla :)
    a odnedavno sam se vratio jos jednoj mojoj ljubavi iz nmladosti. cipelama koje su i u vrijeme svog vrhunca bile avangardne a sad uz pridjev avangardno imaju i prizvuk "retro"...londonke takozvane.

    a tozza ne bi bio tozza da se ne lozhi na, naravno - karirane londonke :) ovo je ejdan moj par, mrzi me slikat pa skidoh s neta sliku...




    sjeca li se iko londonki? :)

    11-21-2010 20:20 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
    Stari Grad Stari Grad is a Male
    moforaja




    Poruka: 10597
    Location: iza zvijezde

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo

    ___________________________________________________________________
    ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
    on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

      moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
    ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
    ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
    .. dosta je vise i tebe i tvoje
      tiranije
    ...

    11-21-2010 21:33 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ___________________________________________________________________

      11-22-2010 02:31 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a dje ti je tuce sram te bilo 01.gif

      11-22-2010 17:27 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      Stranica (5): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com