Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Avionska karta » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): [1] 2 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sanci Sanci is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 485

Avionska karta Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Narucila sam avionsku kartu prije par dana, ali sam se u dan zeznula. Trebalo je da se vratim 19. marta, ali se moram, bas moram vratiti 18. Sta da radim sad? Je li imao iko frke s ovim? Hoce li mi htjeti pomjeriti let ?
Pomagajte!!! Pojescu se do ponedeljka 02.gif

12-04-2010 19:07 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hoæe. 01.gif

___________________________________________________________________

    12-04-2010 19:13 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    Sanci Sanci is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 485
    pokretac teme Thread Started by Sanci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma znala sam ja ko ce mene utjesiti 33.gif

    12-04-2010 19:15 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
    Provler2 Provler2 is a Male
    moforaja




    Poruka: 3154
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ko se zezno? Vi ili avio kompanija ?

    12-04-2010 23:08 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Naravno da mozes,zovni canceluj za 19-ti,
    samo ce ti sjediste biti drugo,a let isti.. 01.gif
    No big deal.. 01.gif

    12-04-2010 23:19 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    Sanci Sanci is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 485
    pokretac teme Thread Started by Sanci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eh dragi moji da ja objasnim vama situaciju :))) Ukinute su nam vize i tata mi dolazi u posjetu . Receno je da se moze ostati 90 dana, 91.te uhvate drama ti je:)) Ja narucim kartu 19. decembar do 19. marta. To je znaci tri mjeseca. E danas pricam s jednom curom o svemu ovome i uhvati me frka, jer mi ona rece da mi se tata vraca na 91. dan i da to nije dobro. Sad ne znam bi li zvala granicnu policiju da se raspitam kako oni broje... je li se racuna i onaj datum kad se kroci na tlo sengena ili dan poslije ili da mjenjam let za 18. mart? Hoce li mi htjeti pomjeriti let i kako to ide, jer nisu direkt. Trebao se znaci vratiti 19. marta preko Frankfurta, a gledam 18. nema leta za Sarajevo preko istog. Ako neko s konta sta sam napisala nek mi javi sta da radim.

    12-05-2010 00:41 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Reci Ziku da leti sa leteæim tanjirom..... 13.gif 13.gif
    raja se sjeæaju Kovaènica i Zika legende. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      12-05-2010 01:08 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Sanci Sanci is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 485
      pokretac teme Thread Started by Sanci

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Spustilo se nebo podigla se bura;)

      12-05-2010 01:14 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ....izašo je ziko iz leteæeg tanjuraa.......... 10.gif

      ___________________________________________________________________

        12-05-2010 01:14 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        Behma Behma is a Male
        rodjeni


        Poruka: 766
        Location: zemlja dembelija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        taxi ako ti ne mozes tko ce barem u pola cijene barem za benzina. 10.gif

        12-05-2010 07:32 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
        S-H S-H is a Male
        trudim se




        Poruka: 161
        Location: B&H

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sanci bolje pomjeri odlazak i za 2-3 dana. Prijatelj mi se vraæao iz Švedske dan poslije isteka vize, uhapsili ga na aerodromu u Frankfurtu, platio globu i dobio zabranu ulaska u Šengen. Poslije se žalio Njemaèkoj ambasadi i ukinuli mu zabranu, ali se pravo nasekirao.

        12-05-2010 09:41 S-H is offline Pregledaj poruke od S-H Dodaj S-H u listu prijatelja
        metallica metallica is a Male
        moforaja




        Poruka: 8228
        Location: CH.WILLA(uglavnom)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Sanci:

          Eh dragi moji da ja objasnim vama situaciju :))) Ukinute su nam vize i tata mi dolazi u posjetu . Receno je da se moze ostati 90 dana, 91.te uhvate drama ti je:)) Ja narucim kartu 19. decembar do 19. marta. To je znaci tri mjeseca. E danas pricam s jednom curom o svemu ovome i uhvati me frka, jer mi ona rece da mi se tata vraca na 91. dan i da to nije dobro. Sad ne znam bi li zvala granicnu policiju da se raspitam kako oni broje... je li se racuna i onaj datum kad se kroci na tlo sengena ili dan poslije ili da mjenjam let za 18. mart? Hoce li mi htjeti pomjeriti let i kako to ide, jer nisu direkt. Trebao se znaci vratiti 19. marta preko Frankfurta, a gledam 18. nema leta za Sarajevo preko istog. Ako neko s konta sta sam napisala nek mi javi sta da radim.


        ne znam koja je kompanija u pitanju ?

        ako je Luftansa ili austria one svaki dan slijecu i polijecu iz i u sarajevo

        ako je Air Bosnia onda vidi sa vlastima u Njemackoj jeli problem da se vrati 91-i dan mislim da nije jer Air Bosninu kartu mozes zamijeniti za ranije kao i ostale ali oni ne lete svaki dan u Frankfurt
        10.gif

        ___________________________________________________________________

          12-05-2010 12:36 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
          vozac vozac is a Male
          samo sto nisam




          Poruka: 1087
          Location: njemacka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od S-H:

            Sanci bolje pomjeri odlazak i za 2-3 dana. Prijatelj mi se vraæao iz Švedske dan poslije isteka vize, uhapsili ga na aerodromu u Frankfurtu, platio globu i dobio zabranu ulaska u Šengen. Poslije se žalio Njemaèkoj ambasadi i ukinuli mu zabranu, ali se pravo nasekirao.


          Ovo ti je pravi odgovor.

          To ti i ja mogu samo potvrditi, neka ti taj ko ti bude u posjeti ide nazad bar dva dana prije isteka 90 dana.

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vozac dana 12-05-2010 u 13:29.

          12-05-2010 13:28 vozac is offline Pregledaj poruke od vozac Dodaj vozac u listu prijatelja
          bjelopoljac bjelopoljac is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 350
          Location: USA

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Upravo tako, nikad ne rizikuj u dan, a ne vidim razlog da se svak sekira zbog jednog dana, zato bolje rezervisi 2-3 dana i mirno spavaj.

          12-05-2010 20:39 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
          klaudija
          SexNepoznat



          Poruka: 589

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:

            ....izašo je ziko iz leteæeg tanjuraa.......... 10.gif



          Oèi su mu caklile ko od porculana pjevali smo sve do drugog dana:Ziko,Ziko samo go i ništa drugo............Ziko,Ziko.........

          12-05-2010 21:37 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
          Sanci Sanci is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 485
          pokretac teme Thread Started by Sanci

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od klaudija:

                citat od taxi:

              ....izašo je ziko iz leteæeg tanjuraa.......... 10.gif



            Oèi su mu caklile ko od porculana pjevali smo sve do drugog dana:Ziko,Ziko samo go i ništa drugo............Ziko,Ziko.........

          heheh 01.gif
          Dobra stara vremena 33.gif

          12-06-2010 21:00 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
          Sanci Sanci is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 485
          pokretac teme Thread Started by Sanci

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Hvala vam svima 01.gif
          Zvala sam danas , ne htjedose mi zamjeniti 29.gif
          Mora novu kartu naruciti, sta cu...

          12-06-2010 21:01 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Poprièaj sa .....

            http://www.forbrukerradet.no


          jal usmeno,jal pismeno 10.gif

          ___________________________________________________________________

            12-07-2010 12:22 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            metallica metallica is a Male
            moforaja




            Poruka: 8228
            Location: CH.WILLA(uglavnom)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Sanci:

              Hvala vam svima 01.gif
              Zvala sam danas , ne htjedose mi zamjeniti 29.gif
              Mora novu kartu naruciti, sta cu...



            ko nije htio zar i to ima nisi valjda 2 puta placala za karte 14.gif 14.gif

            ___________________________________________________________________

              12-07-2010 20:51 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
              Sanci Sanci is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 485
              pokretac teme Thread Started by Sanci

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Austrian airlines 02.gif
              Zvala i pitam, kaze ne moze, mi to ne radimo. I ja sam se pravo iznenadila Metalni. Jer svi, ama bas svi kome sam rekla kazu, nije moguce da ne mogu pomjeriti let. Ova relacija je bila Sarajevo-Bec-Oslo, a povratak Oslo-Minchen(pardon, nije Frankfurt)-Sarajevo. Isti let ima 15. marta, ista cijena sve, sve i nece da pomjere. Dacu ih u novine 04.gif
              Nisam jos narucila, ali moracu. Ili cu otici ovdje u policiju i reci situaciju pa ako oni mognu da udare neki pecat za taj 1 dan ili nova karta. Nema mi druge.

              12-08-2010 14:40 Sanci is offline Pregledaj poruke od Sanci Dodaj Sanci u listu prijatelja
              Stranica (2): [1] 2 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com