Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Molitva » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nije primjerena za temu bez obzira sta ko o njoj mislio 10.gif

___________________________________________________________________

    01-24-2011 13:58 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Sevels Sevels is a Male
    moderator tra-la-la




    Poruka: 6556
    Location: Cernica-Mo-London

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja stvarno neznam sta se sa vama dogadja.
    Metalni tema kao tema nema zvjezdice da bi bila zasticena nazovimo 'ofova'
    Naziv govori molitva kao i naziv pjesme,znaci veza.
    Ovo je meni veca molitva od ove gore navedene,mislim da netreba raspravljati o ukusima.
    I na kraju po starom dobrom obicaju forum nam jutros kao da sam usao u mejtef i efendija Fini ofarbo forum kao nekad Meha Vranicu u nasu boju.
    Za Luku,nemam ti sta reci,samo da mi je zao sto napisa ti to i podvuce,
    valjda ce neko od modera da obavlja svjesno svoju duznost danas.
    over and out

    ___________________________________________________________________
    volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

    13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
    "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

    01-24-2011 14:12 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    mislimo na druge stvari ovo je teme bila molitva kao molitva i da je neko postirao
    "oce nas" i sl. bilo bi ok

    ali zabavne pjesme kako god se zvale i ko ogd ih pjevao ne idu zajedno sa onim gore

    ako mislis nesto nacionalno vjeruj mi i da je neko postirao "efendiju" dinu Merlina isto bih napisao

    molitva je molitva a zabavna muzika je nesto drugo




    a to da je ona È i to velikim slovom to je moj prijatelju vise puta pokazala zaista i nema se tu sta reci

    volim i ja Kusturicine filomove ali njega kao covjeka postujem isto kao i Matu Bobana ili Momcila Krajisnika

    ___________________________________________________________________

      01-24-2011 14:27 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      RE: Smiraj srca moga Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sevels:

          0Sp9OOoxCJo


        It's been a long way
        I try hard not to fall apart
        Every night I pray
        And your voice is singing in my heart

        I have been waiting
        A long time for you to take my hand
        Loving and hating
        A desire that I dont understand

        I can't breathe, I can't sleep
        Why can't I get through to you?
        I can't think, I can't speak
        What am I to do?

        Destiny
        Ive been looking for something to guide me
        Destiny
        Even though Ive tried I can't deny you
        If I let you go, Id betray my soul
        I know that this is something more
        Even though nothings spoken for,
        a way that you will feel the same bout me
        Destiny



        Read the stars and see my scars
        I feel so low when youre away
        So reach out, its not far
        Listen to me pray

        Destiny
        I've been looking for something to guide me
        Destiny
        Even though I tried I can't deny you
        If I let you go (let you go)
        I betray my soul (my soul)
        I know that this is something more
        Even though (even though), nothing's spoken for (spoken for)
        A way that you will feel the same
        'bout mee.. ooohhh

        If I let you go (let you go)
        I betray my soul (my soul)
        I know this is something more
        Even though, (even though) nothing spoken for (spoken for)
        I pray that you will feel the same 'bout me
        Destiny

        Faith is within of me
        Destiny


      ovo je lijepo. 01.gif zar ovo pjeva cetnik...usa 01.gif

      01-24-2011 14:30 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Provler2:

        E takvi su prnuli u shishu.


      04.gif

      01-24-2011 15:20 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
      Administrator




      Poruka: 6261
      Location: Boston,MA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      pjeva cetnik.

        Marija Serifovic, the winner of 2007 Eurovision Song Contest, takes part in Serbia’s ultra-nationalist Radical Party acting leader Tomislav Nikolic’s final pre-election rally in Belgrade January 15, 2008.


      pitam se da hitler pjeva ljubavnu ili molitvenu pjesmu , bi li nasla mjesta ovdje? 29.gif

      ___________________________________________________________________
      zzzzik ~ 모스타

      01-24-2011 18:57 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jadan ti je nas narod ... jes tite mi 15.gif ..... ovdje treba dobar psihijatar.

      01-24-2011 19:04 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      tana tana is a Male
      rigorozni




      Poruka: 17879
      Location: na prinudnom radu :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jeko Marija Serifovic? nikad cuo. dje ja zivim .....

      ___________________________________________________________________
      kad ce mostar mama?

      01-24-2011 22:11 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moj tana kako neznas,evo ti i hara rece sta je 14.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-24-2011 22:27 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sevels:

        ja stvarno neznam sta se sa vama dogadja.
        Metalni tema kao tema nema zvjezdice da bi bila zasticena nazovimo 'ofova'
        Naziv govori molitva kao i naziv pjesme,znaci veza.
        Ovo je meni veca molitva od ove gore navedene,mislim da netreba raspravljati o ukusima.
        I na kraju po starom dobrom obicaju forum nam jutros kao da sam usao u mejtef i efendija Fini ofarbo forum kao nekad Meha Vranicu u nasu boju.
        Za Luku,nemam ti sta reci,samo da mi je zao sto napisa ti to i podvuce,
        valjda ce neko od modera da obavlja svjesno svoju duznost danas.
        over and out


      evo, opet ja...
      vidim da se pokrenula lavina
      - što se mene tièe, nije morala, jer
      ja rekoh i podvukoh što sam imala.
      zašto i kako mislim tako
      -eno fino Hara objasni.
      a što se mejtefa tièe...
      ni meni nije baš godra u tolikoj mjeri, ali svakom svoje
      to nije razlog za sprdnju

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      01-24-2011 22:32 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od luka ters:

            citat od Sevels:

          .
          I na kraju po starom dobrom obicaju forum nam jutros kao da sam usao u mejtef i efendija Fini ofarbo forum kao nekad Meha Vranicu u nasu boju.

          Za Luku,nemam ti sta reci,samo da mi je zao sto napisa ti to i podvuce,
          valjda ce neko od modera da obavlja svjesno svoju duznost danas.
          over and out


        evo, opet ja...
        vidim da se pokrenula lavina
        - što se mene tièe, nije morala, jer
        ja rekoh i podvukoh što sam imala.
        zašto i kako mislim tako
        -eno fino Hara objasni.
        a što se mejtefa tièe...
        ni meni nije baš godra u tolikoj mjeri, ali svakom svoje
        to nije razlog za sprdnju

      jes vala obavi je on momacki,mene sramota...
      pa de malo analiziraj to njegovo objasnjenje-toliko u vezi hare
      a ti ako si shvatila mene kao sprdnju sa islamom,nismo na talasnim nikako,bolje preispitaj finog i njegov nacin nametanja islama.
      Jebote ko jehovini svjedoci i jos malo pa ce i Kuran da izadje kao Kula strazara

        forum nam jutros kao da sam usao u mejtef i efendija Fini ofarbo forum


      i nasa je jutros bila u sluzbi propagande i dokazivala prorocanstva
      Moja reakcija je kao moder,a ne kao nacionalni predstavnik i ne zelim niti da reagujem jer sam ja na neki nacin prouzrokovao ovaj nesporazum i sad akting kao clan.
      Nazvati nekoga Cetnikusa,Ustasica ili Balijka za mene je uvrijedjujuce zbog ostalih clanova foruma tih nacionalnosti.
      I da ne duljim puno i Nele i Kusta i svi oni koji su postrani su isto kao i ova sto pijeva,mozemo ih nazivati takvim imenima...svi su oni isti,za mene nisu...tesko
      a da sam znao da ce ovo izazvati ovakvu reakciju kod tebe vjeruj mi nebi ni u snu,neka finog neka polira forum po ceifu,a mada mu je skrenuta paznja prosle sedmice

      25.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-24-2011 22:52 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      i zaboravih,pasha molim te de ovo sve na onu njegovu temu zajedno,pa kome se cita neka cita
      i NASU nemoj zaboraviti,molim te
      jbt,ko EPP i svi tolerisu,bujrum

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-24-2011 22:57 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
      Administrator




      Poruka: 6261
      Location: Boston,MA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      haj sad sevels, to sto sam rekao i stojim. ko uvrijedio bi se karadzic da mu kazes da je cetnik. nisam generalizirao, samo sam rekao za nju. tvoja reakcija je bila prvo kao clan jer si ti postavio pjesmu. meni nije jasno zasto raja stavlja uvrjedljive komantare na poruke od 'fini'. kome se svidja neka procita, kome nesvidja, nemora citat - ima ignor, samo ne kontam zasto svak hoce da ga provocira.
      eto , ja toliko

      ___________________________________________________________________
      zzzzik ~ 모스타

      01-24-2011 23:04 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od HaraIzMostara:

        haj sad sevels, to sto sam rekao i stojim. ko uvrijedio bi se karadzic da mu kazes da je cetnik. nisam generalizirao, samo sam rekao za nju. tvoja reakcija je bila prvo kao clan jer si ti postavio pjesmu. meni nije jasno zasto raja stavlja uvrjedljive komantare na poruke od 'fini'. kome se svidja neka procita, kome nesvidja, nemora citat - ima ignor, samo ne kontam zasto svak hoce da ga provocira.
        eto , ja toliko

      moj hara procita li ti ista sto ja napisa gore,ocito nisi.
      na forumu imamo recimo 15 aktuelnih tema i od toga 6 finiranih,sve jovo nanovo,odavno bile prosle,hajde eleneise.
      jos tri teme smontirao na svoj kalup,znaci vise od pola foruma izucava da ne kazem sta i novi covjek kad bahne na forum,netreba da puno misli.
      samo neznam sto ovde raspravljamo o ovome,izgleda da ti to odgovara jer nisi odgovorio na moj post na adminima.
      zavrsio,necu dalje...razmisli,evrovizija 2007 a to zapinjanje 2008 21.gif samo sa pravne strane.

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-24-2011 23:17 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od HaraIzMostara:

        haj sad sevels, to sto sam rekao i stojim. ko uvrijedio bi se karadzic da mu kazes da je cetnik. nisam generalizirao, samo sam rekao za nju. tvoja reakcija je bila prvo kao clan jer si ti postavio pjesmu. meni nije jasno zasto raja stavlja uvrjedljive komantare na poruke od 'fini'. kome se svidja neka procita, kome nesvidja, nemora citat - ima ignor, samo ne kontam zasto svak hoce da ga provocira.
        eto , ja toliko


      Ko je nesto rekao Finom na ovom postu? Nije mi jasno sta je bio cilj tvog komentara?
      Nekada kada covjek otvori ovaj forum pravo mu se zeludac okrene. Ako si ti kao sto ti to sa strane pokazuje administrator foruma moram reci ...dosta zalostan komentar.

      01-24-2011 23:33 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo opet ja,
      ne mogu sve, zamorno mi je
      zato æu se osvrnuti na ovo :
      1-nisan te shvatila kao da se sprdaš sa islamom, samo
      sam htjela malo tolerancije, kao što Hara reèe:
      kome se sviða -bujrum, kome ne-zaobiði.

      2- (citiram): Nazvati nekoga Cetnikusa,Ustasica ili Balijka za mene je uvrijedjujuce zbog ostalih clanova foruma tih nacionalnosti. (završen citat).
      e, ovo mi je niðe veze i NEMOJ SLUÈAJNO da mi postavljaš ovakve insinuacije
      jer
      èetnik, ustaša i balija su jedno,a
      srbin, hrvat i musliman nešto sasvim drugo, dijametralno suprotno.
      prvi su otpadak ljudskog društva, stoka bez repa , a drugi su ljudi.
      i opet, bujrum-nek svak izabere u koju skupinu hoæe.

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      01-24-2011 23:38 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      luka ters
      SexNepoznat



      Poruka: 5212
      Location: on the face of the place

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od MoJaVi:


        Nekada kada covjek otvori ovaj forum pravo mu se zeludac okrene.


      bez uvrede, al Vi kan da imate plaho osjetljiv želudac

      ___________________________________________________________________
      "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
      a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

      01-24-2011 23:40 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
      MoJaVi
      SexNepoznat


      Poruka: 1705

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od luka ters:

            citat od MoJaVi:


          Nekada kada covjek otvori ovaj forum pravo mu se zeludac okrene.


        bez uvrede, al Vi kan da imate plaho osjetljiv želudac


      Sto bi se vrijedjala ... samo ti komentarisi 01.gif 10.gif

      01-24-2011 23:42 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
      torres torres is a Male
      moforaja


      Poruka: 2147

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo sve nesto cekam nece li neko napisati kad je ta Marija pristupila Ravnogorskom cetnickom pokretu. Mislim, nemam pojma a volio bih znati. Nekako mi se ovako cini nemoguce da jedna homoseksualno orijentisana osoba bude clan jedne ekstremno desnicarske partije.

      01-25-2011 00:20 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od luka ters:

            citat od MoJaVi:


          Nekada kada covjek otvori ovaj forum pravo mu se zeludac okrene.


        bez uvrede, al Vi kan da imate plaho osjetljiv želudac

      evo opet ja,
      golemo,cuj kome se svidja bujrum kome ne neka zaobidje 21.gif
      pa tako bi bilo na nekom tamo forumu,na ovom ne,barem dok sam ja tu-bez uvrede molim
      zeludac meni dobro radi i nije uopste osjetljiv...nemoze mene niko povrijediti bez mene,ali...
      gubimo kvalitet,pretvaramo se jedni drugima,nema razloga
      navedoh razloge ali ocito ste svi pristrasni pa ono,nema veze nasi su-litle tomorow,nemoze.
      I za kraj duso moja,nemas se sta ljutiti i nista ja tebi kako kazes ne insinuiram,tvoje rijeci stoje,e sad ako si ti ponosna na njih,bujrum...tvoje pravo i izbor.Ja nemam namjeru da ovde nadosiram kao ti 'evo opet ja' odosmo daleko bespotrebno.

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-25-2011 01:07 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com