Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2010-2011 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (55): « prva ... « prethodna 39 40 41 [42] 43 44 45 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djelda djelda is a Male
raja




Poruka: 1646
Location: dolina grka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve u svemu - neka se Okiæ vratio - stvarno je dobar igraè !

Nadam se da æe nekako uspjeti riješiti ove probleme oko disciplinske itd....

___________________________________________________________________
Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

02-15-2011 15:47 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
_RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
raja




Poruka: 1665
Location: Na zidicu... ispod borova...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dobili Olimpik 2-1

___________________________________________________________________



    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

    02-17-2011 22:55 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.fkvelez.ba/index.php/component/content/article/35-vijesti/480-stolac-je-samo-potvrdio-da-je-oduvijek-bio-roeni

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      02-17-2011 22:55 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      Blagajac Blagajac is a Male
      raja




      Poruka: 1972
      Location: Nederland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

          http://www.fkvelez.ba/index.php/component/content/article/35-vijesti/480-stolac-je-samo-potvrdio-da-je-oduvijek-bio-roeni

      nedostupan si sad sam te zvao ,jesi mi se zaljubio i telefon gasis hehehe
      cestitam vidim opet si u igri , sa srecom nam svima na proljece tj. u subotu sljedecu

      ___________________________________________________________________


        [
          B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

        02-17-2011 23:08 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Blagajac:

              citat od _RED_ARMY_ZALIK_:

              http://www.fkvelez.ba/index.php/component/content/article/35-vijesti/480-stolac-je-samo-potvrdio-da-je-oduvijek-bio-roeni

          nedostupan si sad sam te zvao ,jesi mi se zaljubio i telefon gasis hehehe
          cestitam vidim opet si u igri , sa srecom nam svima na proljece tj. u subotu sljedecu


        hvala brate, nadam se da ce biti efekta i nekog poboljsanja,a za tel. ne znam mozda je ugasen bio, meni zvonilo nije

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          02-20-2011 18:41 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          RIO RIO is a Male
          bice nesto od mene




          Poruka: 452
          Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U subotu 26.02 svi na tribine, igra se gradski derbi...Velez - Zrinjski...

          ___________________________________________________________________
          Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

          02-21-2011 09:15 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Turbina – Velež 2-1 (1-1)
          Nedjelja, 20 Februar 2011 15:28

          Fudbaleri Veleža poraženi su danas u Jablanici, u utakmici koja je odigrana u èast 22. februara - Dana opæine Jablanica.

          „Roðeni“ su istrèali u sastavu : Oštrakoviæ – Škaljiæ, Kadriæ, Mahiniæ, Gadžo – Jazvin, Mariæ, Mahmutoviæ – Durakoviæ, Æemaloviæ, Brkoviæ. U drugom poluvremenu priliku su još dobili Šuta, Tojaga, Kalajdžiæ, Zuhriæ i Balaliæ.

          „Roðeni“ su dobro otvorili meè. Golom Gadže, koji je rezantnim udarcem sa 25 metara pogodio mrežu Jablanièana, došli su u vodstvo. Meðutim, do poluvremena domaæini poravnavaju, da bi u drugom poluvremenu i došli do pobjedonosnog pogodka.

          02-21-2011 22:21 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          zalik13 zalik13 is a Male
          moforaja




          Poruka: 4619
          Location: Rio de Zalik

          Uoèi gradskog derbija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Poziv na sportsko bodrenje, bez provokacija i nereda

            http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12421/uoci-gradskog-derbija-poziv-na-sportsko-bodrenje-bez-provokacija-i-nereda

          02-22-2011 14:07 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          RE: Uoèi gradskog derbija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od zalik13:

            Poziv na sportsko bodrenje, bez provokacija i nereda

              http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12421/uoci-gradskog-derbija-poziv-na-sportsko-bodrenje-bez-provokacija-i-nereda


          Sve vezano za ovaj tkz.derbi je nesportsko,provokacija i nered i iz toga može proiziæi samo nered.Susret izmišljene i izgubljene tradicije, na borilištu nedostojnom ovog grada. Ili možda ipak? Nekada se u ovom gradu njegovala igra u najljepšem smislu te rijeèi i niko nije bio gubitnik. Uvijek je pobijedio nogomet/fudbal. A danas samo gubitnici. Svi. Pod patronatom jakih struktura vlasti i neèasti.

          02-23-2011 11:58 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          Sevels Sevels is a Male
          moderator tra-la-la




          Poruka: 6556
          Location: Cernica-Mo-London

          RE: Uoèi gradskog derbija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od abraxas:

                citat od zalik13:

              Poziv na sportsko bodrenje, bez provokacija i nereda

                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12421/uoci-gradskog-derbija-poziv-na-sportsko-bodrenje-bez-provokacija-i-nereda


            Sve vezano za ovaj tkz.derbi je nesportsko,provokacija i nered i iz toga može proiziæi samo nered.Susret izmišljene i izgubljene tradicije, na borilištu nedostojnom ovog grada. Ili možda ipak? Nekada se u ovom gradu njegovala igra u najljepšem smislu te rijeèi i niko nije bio gubitnik. Uvijek je pobijedio nogomet/fudbal. A danas samo gubitnici. Svi. Pod patronatom jakih struktura vlasti i neèasti.



              Susret izmišljene i izgubljene tradicije, na borilištu nedostojnom ovog grada.


          10.gif

          ___________________________________________________________________
          volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

          13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
          "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

          02-23-2011 14:44 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
          HAMZA HAMZA is a Male
          bice nesto od mene


          Poruka: 386
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          MA STA TO VI PISETE I ODOBRAVATE JEDAN DRUGOM??? Vi negirate grad u kome zivimo i za koji se ginulo?? Pa sto ne popravite ? Sto ne uloziste zivote za "bolji grad i bolji klub? Negirate ljubav za klub? Sve bez vas ne valja? Pazite sta pisete i cime se igrate! Ko vam je dao pravo da negirate sve ove godine i sve sto je dato za ovaj grad i ovaj klub? Vratiti vrijeme? Ne boj se i ja i svi bi volili da mozemo! I mi bi volili ispraviti neke stvari koje su bile! Treba izarazavati dubokoumne misli i negirati sve? To kao oni "dobri" poznavaoci Mostara koji u Gradu nisu bili vise od 40godina? Oni koji kazu "ne navijam vise za Velez,od sada navijam za Zelju"?! Nisi ti nikad ni navijao niti si ikada volio!

          ___________________________________________________________________

            33.gif

            02-24-2011 10:16 HAMZA is offline Posalji email za HAMZA Pregledaj poruke od HAMZA Dodaj HAMZA u listu prijatelja
            malac malac is a Male
            mofo beba


            Poruka: 9
            Location: MOSTAR

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            TAKO JE BRATE 10.gif 10.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            STARMO

            02-24-2011 11:12 malac is offline Homepage of malac Pregledaj poruke od malac Dodaj malac u listu prijatelja AIM Screenname: sss YIM Screenname: ss
            zalik13 zalik13 is a Male
            moforaja




            Poruka: 4619
            Location: Rio de Zalik

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            U susret derbiju
            Za bezbjednost æe brinuti 500 policajaca

            Prvenstvena utakmicu izmeðu Veleža i Zrinjskog, koja se u subotu igra u Vrapèiæima, obezbjeðivaæe 500 policajaca, a kolegama iz Mostara pomagaæe i policajci i iz drugih kantona u Federaciji BiH, meðu kojima æe biti i dosta „specijalaca

            02-24-2011 12:56 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
            Sevels Sevels is a Male
            moderator tra-la-la




            Poruka: 6556
            Location: Cernica-Mo-London

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od HAMZA:

              MA STA TO VI PISETE I ODOBRAVATE JEDAN DRUGOM??? Vi negirate grad u kome zivimo i za koji se ginulo?? Pa sto ne popravite ? Sto ne uloziste zivote za "bolji grad i bolji klub? Negirate ljubav za klub? Sve bez vas ne valja? Pazite sta pisete i cime se igrate! Ko vam je dao pravo da negirate sve ove godine i sve sto je dato za ovaj grad i ovaj klub? Vratiti vrijeme? Ne boj se i ja i svi bi volili da mozemo! I mi bi volili ispraviti neke stvari koje su bile! Treba izarazavati dubokoumne misli i negirati sve? To kao oni "dobri" poznavaoci Mostara koji u Gradu nisu bili vise od 40godina? Oni koji kazu "ne navijam vise za Velez,od sada navijam za Zelju"?! Nisi ti nikad ni navijao niti si ikada volio!


            Hamza oko je ovo meni upuceno,a vidim da jeste,
            nemam pojma o cemu pises i koga kritikujes,ohani malo 10.gif

            ___________________________________________________________________
            volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

            13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
            "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

            02-24-2011 13:08 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
            HAMZA HAMZA is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 386
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A sto to Sevelj da ohanem??? Sta ces to mi? Koliko vidim nasao si se sam,ja te nisam imenovao! Ocito si davno otisao iz Mostara pa ne kontas vise sta znaci kada kazes nekome da ohane!

            ___________________________________________________________________

              33.gif

              02-24-2011 13:24 HAMZA is offline Posalji email za HAMZA Pregledaj poruke od HAMZA Dodaj HAMZA u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Velež-Zrinjski 1:0
              Admir Velagiæ za veliko slavlje „roðenih“

                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12509/velez-zrinjski-10-admir-velagic-za-veliko-slavlje-bdquorodenihldquo

              02-26-2011 17:55 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              djelda djelda is a Male
              raja




              Poruka: 1646
              Location: dolina grka

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Teška utakmica - za oba tima.....

              Zrinjski došao sa namjerom da odbrani bod - odluèili se da igraju defanzivno, što je bilo jako teško za probiti ....

              Uglavnom terenska inicijativa Veleža urodila je plodom ! 10.gif

              ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

              ___________________________________________________________________
              Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

              02-26-2011 18:25 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
              ROÐENI II ROÐENI II is a Female
              trudim se


              Poruka: 153
              Location: MOSTAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              BRAVO ROÐENI!!!!!!!!ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

              ___________________________________________________________________
              ROÐENI II

              02-26-2011 19:40 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
              Sevels Sevels is a Male
              moderator tra-la-la




              Poruka: 6556
              Location: Cernica-Mo-London

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od HAMZA:

                A sto to Sevelj da ohanem??? Sta ces to mi? Koliko vidim nasao si se sam,ja te nisam imenovao! Ocito si davno otisao iz Mostara pa ne kontas vise sta znaci kada kazes nekome da ohane!



              S obzirom da si postirao na abrin post i moj palac nije bilo lako zakljuciti kome je upuceno.
              kad sam ja otisao nije to tvoj posao i ne tice se to tebe.Mislim da sam jasan,bez bilo kakve pretenzije za svadju.

              Pitanje 'sta ces to mi' je krajnje balava s obzirom na nase godine da necu ni da se metiljam puno samo da ti kazem,nista...sta bi ti ja 21.gif
              Za ohanuti znamo obojica sta znaci prema tome,prodji me se blago bez ikakvih insinuacija 25.gif

              ___________________________________________________________________
              volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

              13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
              "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

              02-26-2011 21:54 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
              zalik13 zalik13 is a Male
              moforaja




              Poruka: 4619
              Location: Rio de Zalik

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Admir Velagiæ

              Na krilima Red Army do zaslužene pobjede

                http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/12515/admir-velagic-na-krilima-red-army-do-zasluzene-pobjede

              02-27-2011 11:47 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
              Stranica (55): « prva ... « prethodna 39 40 41 [42] 43 44 45 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com