Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » LISKALUCI » Vicevi 4 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.004 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (277): « prva ... « prethodna 256 257 258 [259] 260 261 262 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Olimp Olimp is a Male
rodjeni




Poruka: 753
Location: Zagreb

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dolazi Mujo sav srhvan doma jer je izgubio posao, kad vidi Fata sa Hasom u krevetu, sav jadan izaðe iz kuæe kad vidi kæer sa iglom u ruci, malo dalje u žbunju vidi sina mu netko guzi. I Mujo se odluci baciti sa mosta!
Doðe on na most kad tamo neki èovjek sav u bijelome i pita Muju:
- Mujo što to radis, a Mujo mu rece da se ide bacit s mosta i isprica mu cijelu pricu!
A njemu covjek u bijelom rece: - pa Mujo ja sam vilenjak i nema potrebe da se bacis, samo mi popuši i kad se vratiš kuci sve ce biti u redu i vratit ce ti posao...
Mujo povjeruje i pocne, a njemu ce vilenjak: - Mujo pa koliko ti imas godina!?
- 46!!
I ti još vjeruješ u vilenjake!!!!


13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________

    03-16-2011 21:39 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Koji je glavni grad facebooka? 04.gif






























    Lajkovac 35.gif 11.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    03-29-2011 00:08 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    Olimp Olimp is a Male
    rodjeni




    Poruka: 753
    Location: Zagreb

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Na magistrali kod Budve sudare se Crnogorac na biciklu i autobus pun putnika.
    Razbije autobus Crnogorca, baci ga u jarak, a posle pet minuta
    ustaje Crnogorac sav izubijan, iscepan i krvav, udje u autobus i upita:
    - Ima li odje povrijedjenih?

    13.gif

    ___________________________________________________________________

      03-29-2011 07:27 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
      hanka-kafanka hanka-kafanka is a Female
      trudim se


      Poruka: 193
      Location: u nebesima

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Došla Fata kod doktora i žali se da je sve boli. Pregledao je doktor i shvativši šta je Fati reèe joj da doðe sutra Mujo kod njega. Poðu sutra Mujo i Fata kod doktora. Uðe Mujo i ostane malo duže dok mu doktor nije objasnio da Fati fali seksa. Kad je Mujo izašao, Fata ga uplašeno pita, misleæi na najgore:
      - Šta mi je bolan, Mujo?
      - Nije... ti, Fato, ništa, ali lijeka ti nema.


      13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________
      Od cega strijepis na pocetku,to ti se na kraju desi 23.gif

      03-29-2011 22:30 hanka-kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka-kafanka Dodaj hanka-kafanka u listu prijatelja
      Olimp Olimp is a Male
      rodjeni




      Poruka: 753
      Location: Zagreb

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Došao Mujo kod doktora i poceo ga ubjedjivati kako je trudan. Doktor ga pogleda cudno i upita
      - "A na osnovu cega znate da ste trudni?"
      - "Pa doktore na osnovu simptoma."
      - "Kojih simptoma Mujo?"
      - "Pa, grcenje u stomaku, malaksavost i povraca mi se doktore."
      - "Znaš li ti Mujo da nemas maternicu?"
      - "E moj doktore, ja se upravo toga bojim, vanmatericne trudnoce."

      13.gif 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Olimp dana 03-29-2011 u 22:43.

        03-29-2011 22:42 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
        hanka-kafanka hanka-kafanka is a Female
        trudim se


        Poruka: 193
        Location: u nebesima

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hit dana!
        Reportaža u jutarnjem programu - voditeljka na pijaci pita neku baku koja prodaje svoje proizvode:
        “Dobro, recite mi zasto su vam proizvodi tako skupi?”
        A baka, odgovara:
        “Nisu mi dete, proizvodi skupi, vec si se ti lose udala!”

        13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Od cega strijepis na pocetku,to ti se na kraju desi 23.gif

        03-29-2011 22:54 hanka-kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka-kafanka Dodaj hanka-kafanka u listu prijatelja
        Olimp Olimp is a Male
        rodjeni




        Poruka: 753
        Location: Zagreb

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          03-29-2011 22:57 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
          duskoma duskoma is a Male
          brato


          Poruka: 554
          Location: Zemun

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dolazi Ciga kod doktora:
          • Doktore, doktore, kašljem, ne mogu disati, umirem...
          • Smirite se, samo polako. Recite mi, da li je neko u vašoj porodici imao TBC?
          • TBC niko nikad nije imao, ali moj stric u Nemaèku je imao BMW!

          .........................................................................................................................................................

          Dolazi ciga kuci i sa vrata kaze:
          -Zeno, dobili smo 1.000.000 evra na loto-u.!
          -sta?...sta kazes? milion evra? ...kaza zena, i pade na mestu mrtva.
          -Eh, ...kad te hoce - bas te hoce! rece ciga.
          .......................................................................................................................................................
          svadjaju se 3 mala cigana cija je otac veci cigan
          1:moj tata se danas posjekao na noz isla mu je crna krv
          2:moj tata je slomio ruku i videla mu se crna kost
          3:moj tata je prije 8 dana prdnuo jos se u sobi nista ne vidi
          ......................................................................................................................................................
          DOSLA CIGANKA KOD DOKTORA SKINE ONA SUKNJU,ZATIM GACE....
          DOKTOR:GOSPODO MOLIM VAS IDITE KUCI KUCI OKUPAJTE SE PA TEK ONDA DODJITE....
          CIGANKA:ZASTO
          DOKTOR:AMA SMRDITE.... UHHHH
          CIGANKA:DOKTOR TI AKO SI HTEO DA TI MIRISE TREBA SI SE ZAPOSLIT U CVECARU
          ...................................................................................................................................................................
          Bili Japanac i Bosanac na brodu u sred mora. I odjednom brod poce da tone, a Japanac sav nervozan, uplasen, seta se gore-dole i on isprepadnuto kaze:
          -Jooj sta da radim!? Sta da radimm!?
          A Bosanac ce mrtav-ladan:
          -Pa jebote, vi Japanci bi stalno nesto radili !!

          ___________________________________________________________________
          Akcijas

          03-31-2011 14:56 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
          zappa zappa is a Male
          brato




          Poruka: 538
          Location: evropska unija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Javlja se Mujo u eter Radio Sarajeva i kaže:
          - "Hodam ja Èaršijom, kad odjednom ugledam na zemlji novèanik."
          - Spiker: "Jesil ga podigao?"
          - "Jasta sam bolan."
          - "I jesil' ga otvorio?"
          ......- "Fala bogu..."
          - "Pa šta si vidio?" ,
          - "1000 KM , 1000 EURA i licna"
          - "Pa šta piše na licnoj?"
          - "Muharem"
          - "I šta sad?"
          - "Ako može jedna pjesma za Muharema."

          ___________________________________________________________________
          arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

          04-01-2011 13:33 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
          hanka-kafanka hanka-kafanka is a Female
          trudim se


          Poruka: 193
          Location: u nebesima

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Sedi deda u autobusu, a pored njega lepa devojka.
          - Gospoðice, dao bih 100 evra da vas pljesnem po guzi. - Obrati joj se dekica.
          A ona æe:
          - Matora budalo, šta ti pada na pamet!
          Ali kad je malo bolje razmislila, 100 evra je ipak 100 evra, pa kaže dedi:
          ...- 'Ajde dobro.
          Deda zavuèe ruku pod suknju, pa miluje, miluje, miluje... A devojka æe:
          - 'Ajde bre, pljesni veæ jednom!
          - Eee, pljesnuo bi deka da ima 100 evra...



          13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

          ___________________________________________________________________
          Od cega strijepis na pocetku,to ti se na kraju desi 23.gif

          04-01-2011 14:44 hanka-kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka-kafanka Dodaj hanka-kafanka u listu prijatelja
          Olimp Olimp is a Male
          rodjeni




          Poruka: 753
          Location: Zagreb

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Mujo i Haso bili na pecanju. Nestalo im crva te Mujo kaže Hasi:
          - "Idi potraži iza onog grma, tamo ima crva."
          U meduvremenu Mujo uhvatio zlatnu ribicu koja mu je rekla ako je pusti ispunice mu tri zelje. Mujo je pusti i poce:
          - "Prva želja da budem veoma bogat, druga da imam najlepšu ženu na svetu, a treca...?!"
          Mislio on mislio, pa kaže:
          - "Treca moja želja neka bude ono šta ce reci Haso, ipak je on moj jaran."
          U istom trenu Haso ce iza grma:
          - "Mujo jebali te sto magaraca,pa ovde nema crva!"
          08.gif

          ___________________________________________________________________

            04-01-2011 19:38 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jednom je ženska moždana stanica zabunom došla u mušku glavu.

            Gledala je okolo i osvrtala se po muškoj glavi, ali bila je prazna.

            Hej, ima li koga ovdje? - vikala je ženska moždana stanica.

            Poèela se veæ zabrinjavati i osvrtati se, malo je jaèe zavikala HEJ, postoji li ovdje koja živa stanica u mozgu, javite se !!!!?

            Nitko nije odgovarao, veæ se poèela osjeæati jako usamljeno i pokušala je i posljednji put jako zavapiti...

            Hej, ima li uopæe koga ovdje??!!!

            Napokon je èula glasiæ, vrlo udaljen od nje kako govori: Mi smo svi dolje! Dooolje!

            04-05-2011 10:14 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Nikifor Nikifor is a Male
            brato


            Poruka: 737

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Mujo: Suljo jesi li ti spavao sa mojom zenom?
            Suljo: Nisam zasto me to pitas?
            Mujo: Probaj i vidices da je tvoja bolja 13.gif 13.gif 13.gif

            04-05-2011 14:39 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
            Olimp Olimp is a Male
            rodjeni




            Poruka: 753
            Location: Zagreb

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ide Mujo ulicom i iz džepa mu ispadne jedna marka u šaht. Misli se Mujo:
            - “Vala mi se ne isplati silaziti dole zbog jedne marke!"
            Onda uzme još 5 maraka iz džepa, baci ih u šaht i rece:
            - "E, sad se vala isplati sici."



            13.gif

            ___________________________________________________________________

              04-05-2011 14:55 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
              Nikifor Nikifor is a Male
              brato


              Poruka: 737

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Fata i Mujo bili su na odmoru u Texasu. Mujo je oduvijek zelio teksaske spic-cizme kaubojke.
              I tako, vidjevsi ih na rasprodaji, kupi on par, obuce ih i vrati se u hotel.
              Ude u sobu i rece Fati: "Primjecujes li stogod drugacije u vezi sa mnom?"
              Fata ga pogleda i rece: "Ne".
              "Dobro pogledaj".
              Fata pogleda jos jednom i rece: "Ne, nista".
              Ljut Mujo odjuri u kupatilo, skine se i vrati u sobu potpuno gol, ali s cizmama na nogama.
              I opet upita Fatu,"Primjecuje li sad stogod drugacije?"
              Fata ga jos jednom pogleda i rece: "Mujo, sta je drugacije? Visi danas, visio je jucer, a i sutra ce opet visiti."
              Bijesan, Mujo zaurla: "glupaco nemas pojma ?"
              Visi zato sto gleda moje cizme.
              Fata ga zamisljeno pogleda i rece: "Trebao si kupiti sesir, moj Mujo, a ne cizme? 13.gif

              04-06-2011 10:11 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
              Olimp Olimp is a Male
              rodjeni




              Poruka: 753
              Location: Zagreb

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ucila djeca u školi o krvotoku i uciteljica ispituje.
              Uciteljica:
              - Marice, od cega se sastoji srce?
              Marica:
              - Uciteljice, srce ima dvije komore.
              Uciteljica:
              - Dobro. Hajde Ivice, srce ima dvije komore i dvije, dvije....?
              Ivica:
              - ... i dvije noge.
              Uciteljica:
              - Pa kako crni Ivice srce može imati noge?
              Ivica:
              - Pa lijepo, prolazim ja pored direktorove kancelarije i cujem kako direktor kaže: Ajde srce, raširi noge.
              04.gif

              ___________________________________________________________________

                04-06-2011 15:38 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
                luka ters
                SexNepoznat



                Poruka: 5212
                Location: on the face of the place

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Kako Mujo psuje sina:
                - dok je sin mali: je**m TI MATER,
                - poslije 10 god.: JEBACU TI MATER,
                - poslije 20 god.: JEBO SAM TI MATER,
                - poslije 30 god.: JEBO TI PAS MATER!!!

                ___________________________________________________________________
                "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
                a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

                04-06-2011 21:48 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
                Olimp Olimp is a Male
                rodjeni




                Poruka: 753
                Location: Zagreb

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Otisla Fata na more i Muji ostavila brigu o domacinstvu.
                Predvece ode Mujo u stalu da pomuze kravu,stavi kantu i pocne da muze.
                Krava ubrzo desnom nogom sutne kantu i prospe je.
                Mujo iznerviran uze konopac i sveza joj desnu nogu za zid.
                Nastavi da muze ali krava sada lijevom nogom sutnu kantu .
                Mujo uze konopac pa joj priveza i lijevu nogu za zid.
                Muze tako Mujo kad krava repom ga puce po celu.
                Mujo uze stolicu i konopac, popese na nju i kravin rep poce vezivati za tavanicu,
                kako je se propinjao spadose mu hlace do koljena bas tada ulazi i Haso u stalu.
                - Ma sta to radis crni Mujo pita ga Haso.
                - Kad bi ti pricao ne bi mi vjerovao jeb.m kravu eto sta radim.
                13.gif

                ___________________________________________________________________

                  04-06-2011 21:53 Olimp is offline Posalji Email za Olimp Homepage of Olimp Pregledaj poruke od Olimp Dodaj Olimp u listu prijatelja
                  Nikifor Nikifor is a Male
                  brato


                  Poruka: 737

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Kaze Mujin sin:
                  Babo mi svaki dan jedemo kupus,pa kupus pa kupus a Suljin sin svaki dan koku pa koku.
                  Kaze mu Mujo:
                  Ko mu je kriv sto ne posadi kupus 13.gif 17.gif

                  04-07-2011 17:47 Nikifor is offline Posalji Email za Nikifor Homepage of Nikifor Pregledaj poruke od Nikifor Dodaj Nikifor u listu prijatelja AIM Screenname: - YIM Screenname: -
                  green green is a Male
                  Super Moderator


                  Poruka: 7086
                  Location: BiH

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo jednog vica u audio formatu... 13.gif

                    http://www.facebook.com/video/video.php?v=177445102305696&oid=163682877549&comments


                  Glupljeg vica, a slaðeg smijeha nigdje nema... 19.gif

                  04-07-2011 22:49 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                  Stranica (277): « prva ... « prethodna 256 257 258 [259] 260 261 262 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com