Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Vaha u "Nedjeljom u 2" na HRT-u » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od taxi:

    slabo ti to pratiš ,klaudija......
    Vaha je dobio otkaz lani ,u februaru,a to je 2010 godina.Smjenjen je malo prije SP.
    Ali,zadnji njegov ozbiljniji,klubski angažman je bio ,možda 2006 u Francuskoj.

    A u pravu si kad kažeš da se bez razloga diže u nebesa,kao vrhunski trener.
    Za mene je on prosjeèan trener,ali pošto je sa naših prostora,naravno da nam je draži i "bolji" nego što to rezultati pokazuju.
    Što se tièe dinama i hnl,i moja rahmetli nena bi sa Sutine osvojila prvenstvo sa dinamom.
    Što se tièe mamiæa....bio i ostao hajvan.Neotesani seljak koji se skriva iza "Armasni" odijela,i iza (ipak svetog za navijaèe dinama) dinamovog imena.I naravno ,bogati se na raèun dinama. 01.gif


Zadnji klupski angažman mu je bio 2006 god.. èini mi se u Maroku.......Tunisu..tamo negdje...

05-08-2011 15:44 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 850

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Preskocio bih fudbal ali presro je o ratu te jeo sendvice , spavo u autu te politicar malo ga je smaslo tacno mi ga zao koliko je propatio .Fuj sta da kazem drugo

___________________________________________________________________
Nemam potpis

05-08-2011 16:14 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    Ne znam iz kojih razloga dižete u nebesa trenersko umijeæe pomenutog Halilhodžiæa...
    Ja koliko se sjeæam (fala bogu dobro se sjeæam) zadnji Vahidov angažman je bio u Obali Bjelokosti 2006 god. kada nije uspio otiæi dalje od èetvrtfinala afroièkog kupa nacija sa ekipom kojoj su svi predviðali osvajanje prvog mjesta nakon èega mu je gospodin Laurent Gbagbo uruèio otkaz.
    2010 godine preuzima Dinamo izbacuje Gyora iz kvalifikacija za europsku ligu i to mu je najveæi domet.Istina ostvario je pobjedu nad Viljarealom koji je doputovao u Zagreb sa rezervnom ekipom i to je sve...
    Najvažniju utakmicu,onu protiv Paoka za prezimljivanje u europi je glatko izgubio na svom travnjaku..
    Prvenstvo hnl je osvojio (svaki trener sa onakvom konkurencijom bio uradio isto) dobivši 9 utakmica rezultatom 1:0...

    Ukratko da sam ja kojim sluèajem trenirao današnji Dinamo ,sumnjam da bih imao lošije rezultate.....A tek kakvu je lovu imao....



Vaha je veliki strucnjak a problem jeste sto je sa nasih prostora pa ne moze da dobije veliki klub da trenira. Trener Lila i uvede ih u prvu ligu a cak i u ligu shapiona. Obalu Slonovace trenira za kvalifikacije u Juznoafrickoj Republici i uspjesno se plasirao, a nakon toga mafija FIFE, zato sto je sa nasih terena, smjenjuje ga i dovodi Eriksona selektora Engleske koji nije ni boda da valja osvojio i ispali u prvom krugu. Za mene trenutno jedan od najjacih strucnjaka iz BiH i sire.

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-08-2011 19:04 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jasno je da Mostar ne oprasta uspjeh svojih sugradjana ali Vaha je,zajedano sa Radomirom Anticem i Brankom Ivakovicem, najbolji fudbalski strucnjak sa podrucja bivse Jugoslavije.

05-08-2011 19:34 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od torres:

    Jasno je da Mostar ne oprasta uspjeh svojih sugradjana ali Vaha je,zajedano sa Radomirom Anticem i Brankom Ivakovicem, najbolji fudbalski strucnjak sa podrucja bivse Jugoslavije.



Za mene je bolji Blaž Sliškoviæ....Sjeti se samo u kakvom okruženju i sa kakvom logistikom je došao ,u dva navrata,na samo korak do velikih takmièenja.....

05-08-2011 19:38 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

naravno ima tu imena kao Baka, Osim, Bazdarevic, Sredojevic....

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-08-2011 19:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7085
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    koji je interes Vahi da se s njim zajebaje i sa hajvanom ima posla
    ako su mu ostali duzni i jedan fening uzet ce ga garant


Baš to èitam... Vahid je stari iskusni lisac, nije dao otkaz, tako da æe keširati lovu od obešteæenja.

05-08-2011 19:54 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
Behma Behma is a Male
rodjeni


Poruka: 766
Location: zemlja dembelija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vaha bio i ostao dingospo po pitanju njegovog posla a mi mozemo samo zugati i komentarisati sa ili bez razloga .
18.gif

05-09-2011 07:03 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I Mamiæ je dingospo, ko ne vjeruje nek sluša 05.gif

    http://www.zdravkomamic.com/

05-09-2011 15:35 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3141
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif 10.gif 13.gif

05-09-2011 17:46 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Stotinu puta sam vidio Mamiæa kako daje lovu, muzièarima,sluèajnim prolaznicima,navijaèima., i to sve po 200, 500 eura...
Neka mi netko navede ijedan primjer ili nek se pohvali da je Vahid Halilhodžiæ dao ikome jednu marku,,,u obzir dolaze pojedinci ,institucije,grad, država ...bilo što... 13.gif

05-09-2011 20:29 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

    Stotinu puta sam vidio Mamiæa kako daje lovu, muzièarima,sluèajnim prolaznicima,navijaèima., i to sve po 200, 500 eura...
    Neka mi netko navede ijedan primjer ili nek se pohvali da je Vahid Halilhodžiæ dao ikome jednu marku,,,u obzir dolaze pojedinci ,institucije,grad, država ...bilo što... 13.gif


oèito taj Mamiæ voli biti viðen "èoek" 13.gif
a ðekuda prolazi, da naHiðen ... valjalo bi mi to nešto evra 13.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane luka ters dana 05-09-2011 u 21:20.

05-09-2011 21:16 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od luka ters:

        citat od klaudija:

      Stotinu puta sam vidio Mamiæa kako daje lovu, muzièarima,sluèajnim prolaznicima,navijaèima., i to sve po 200, 500 eura...
      Neka mi netko navede ijedan primjer ili nek se pohvali da je Vahid Halilhodžiæ dao ikome jednu marku,,,u obzir dolaze pojedinci ,institucije,grad, država ...bilo što... 13.gif


    oèito taj Mamiæ voli biti viðen "èoek" 13.gif
    a ðekuda prolazi, da naHiðen ... valjalo bi mi to nešto evra 13.gif


Bude u onoj kladionici Bet live prekoputa Krive æuprije... 13.gif 13.gif 13.gif

05-09-2011 21:23 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
luka ters
SexNepoznat



Poruka: 5210
Location: on the face of the place

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od luka ters:

          citat od klaudija:

        Stotinu puta sam vidio Mamiæa kako daje lovu, muzièarima,sluèajnim prolaznicima,navijaèima., i to sve po 200, 500 eura...
        Neka mi netko navede ijedan primjer ili nek se pohvali da je Vahid Halilhodžiæ dao ikome jednu marku,,,u obzir dolaze pojedinci ,institucije,grad, država ...bilo što... 13.gif


      oèito taj Mamiæ voli biti viðen "èoek" 13.gif
      a ðekuda prolazi, da naHiðen ... valjalo bi mi to nešto evra 13.gif


    Bude u onoj kladionici Bet live prekoputa Krive æuprije... 13.gif 13.gif 13.gif


nije mu iz put, tudekan... 21.gif

___________________________________________________________________
"... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane luka ters dana 05-09-2011 u 21:43.

05-09-2011 21:32 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11452
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od luka ters:

          citat od klaudija:

        Stotinu puta sam vidio Mamiæa kako daje lovu, muzièarima,sluèajnim prolaznicima,navijaèima., i to sve po 200, 500 eura...
        Neka mi netko navede ijedan primjer ili nek se pohvali da je Vahid Halilhodžiæ dao ikome jednu marku,,,u obzir dolaze pojedinci ,institucije,grad, država ...bilo što... 13.gif


      oèito taj Mamiæ voli biti viðen "èoek" 13.gif
      a ðekuda prolazi, da naHiðen ... valjalo bi mi to nešto evra 13.gif


    Bude u onoj kladionici Bet live prekoputa Krive æuprije... 13.gif 13.gif 13.gif


Vidis, i ja se vrtim po toj relaciji,ne bi lose bilo sresti, sta velis Luka?07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

05-09-2011 22:32 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pu pu ,nakog hajvana ne valja ni u putu sresti, pu pu pu 21.gif

___________________________________________________________________

    05-09-2011 22:47 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11452
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "E onda nista" sto bi rekao Radosav 07.gif

    (iskreno, ja veze nemam ni ko je 07.gif )

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    05-09-2011 22:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    torres torres is a Male
    moforaja


    Poruka: 2147

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Svaki Vahin dinar je tesko i posteno zaradjen dok je Mamic svoje eure "zaradjivao" u mutnom. Lako je dijeliti eure za koje se nisi puno oznojio.

    Ali trazila si jedan primjer Vahinog merhametluka. Na koncertu Mostar za mir iza Hita, Vaha je od svojih para hupio nekoliko hiljada sladoleda koji su se podjelili publici koncerta.

    05-09-2011 23:00 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vaha možda daje, ne znam... ali ne na sva zvona kao onaj seljak......
    I kome god je dao ,skoèilo mu je na nos,znala je èitava regija da je mamiæ dao para tom i tom,da je kupio to i to ovom kumu,onom kumu.....
    Nije seljak ko je sa sela, nego ko je seljak u glavi.Оaba velegrad ,ðžaba odijela,ðiðe miðe...

    ___________________________________________________________________

      05-09-2011 23:06 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        Vaha možda daje, ne znam... ali ne na sva zvona kao onaj seljak......
        I kome god je dao ,skoèilo mu je na nos,znala je èitava regija da je mamiæ dao para tom i tom,da je kupio to i to ovom kumu,onom kumu.....
        Nije seljak ko je sa sela, nego ko je seljak u glavi.Оaba velegrad ,ðžaba odijela,ðiðe miðe...


      Evo moj taxi,sad gledam dnevnik htv 1,,javio se Vahid uživo i kaže da je na bolovanju i da je i dalje trener Dinama....bože gurbeta..... 14.gif

      05-09-2011 23:12 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com