Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Kupovina novog bibija » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nije normalno,al dešava se. 29.gif

___________________________________________________________________

    08-20-2011 06:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    Archibald Archibald is a Male
    guster


    Poruka: 56

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jel normalno da novo auto upali iz prve..?

    Nisam nikad prije imo novo auto pa me iznenadi kad upali svaki put..

    08-22-2011 10:14 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Povuci saug ,i ne beri brigu 01.gif

    ___________________________________________________________________

      08-22-2011 10:32 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Archibald Archibald is a Male
      guster


      Poruka: 56

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nema sauga kazu automatski, to me brine 21.gif Ja naviko povuc do kraja pa kad pukne crni dim iz auspuha ja onda vratim..

      08-22-2011 16:06 Archibald is offline Pregledaj poruke od Archibald Dodaj Archibald u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hmmm.... to mi je sumnjivo....èuj nema sauga???
      Da nije koreanac??? 29.gif

      ___________________________________________________________________

        08-22-2011 16:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        makso makso is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 2849
        Location: andaluzija

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taxi:

          Evo starog....

            http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30152657


        Ako ti nije tesko, Taxi, cisto ono iz radoznalosti, da nam jednu postenu usporedbu napravis ta 2 auta.

        Perfomanse/potrosnja/odrzavanje/komotnost/prostor

        Ja sam prije 4-5 godine gledao auta tih karakteristika, i Mitsu je bio medju prvim opcijama. (zajedno sa CRV). Gledao sam i Captivu/Antaru, Rav4, Qashqai, itd... i taman tada izasao Tiguan.
        Na kraju sam uzeo najbolji od njih (X3) 11.gif

        Pozz
        10.gif 10.gif 10.gif

        ___________________________________________________________________
        prest'o sam 18.gif

        08-22-2011 22:37 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
        torres torres is a Male
        moforaja


        Poruka: 2147

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Sta je, nema krize u Cadizu??? 01.gif

        08-22-2011 22:51 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od makso:

              citat od taxi:

            Evo starog....

              http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=30152657


          Ako ti nije tesko, Taxi, cisto ono iz radoznalosti, da nam jednu postenu usporedbu napravis ta 2 auta.

          Perfomanse/potrosnja/odrzavanje/komotnost/prostor

          Ja sam prije 4-5 godine gledao auta tih karakteristika, i Mitsu je bio medju prvim opcijama. (zajedno sa CRV). Gledao sam i Captivu/Antaru, Rav4, Qashqai, itd... i taman tada izasao Tiguan.
          Na kraju sam uzeo najbolji od njih (X3) 11.gif




          Pozz
          10.gif 10.gif 10.gif


        X3 ,daleko najljepši u ovoj klasi.Ali,ovdje moraš èekati min 10 mjeseci na isporuku(govorim o automatskom mjenjaèu).

        Tiguan,super auto,naroèito sa automatskim mjenjaèem.Mana kod mog auta je bila (a èuo sam i od drugih) zadnje koènice sam morao mjenjati na svakih 25-30 000,kažu zbog elektronske ruène koènice!??
        Webasto ,dvije zime me zajebavao.na kraju promjenuli komplet.
        Kad ga gledaš sa vani,rekao bi da je mal,ali unutra mjesta za 5 odraslih osoba komotno.mala potrošnja,tih motor ,sve u svemu super auto.

        Outlander sam izabrao samo zbog 7 sjedišta,inaèe bih opet uzeo tiguana.Vozim ga tek heftu,prešao 1200 km.Buèniji je od tiguana,troši više (puno više) od tiguana.Inaèe,komotno auto za 5 osoba i ogromnim prtljažnikom .Zadnja klupa za kratke vožnje,ili za djecu.

        Inaèe,probao sam Qashqai zbog 7 sjedišta,dug rok isporuke,plus ne uzimaju skupa auta u zamjenu. Rav 4,mal ,taman za japanaca.Honda,ružna na oèi.antara ,malo auto za puno para.

        ___________________________________________________________________

          08-22-2011 23:09 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          makso makso is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 2849
          Location: andaluzija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:


            X3 ,daleko najljepši u ovoj klasi.Ali,ovdje moraš èekati min 10 mjeseci na isporuku(govorim o automatskom mjenjaèu).

            Tiguan,super auto,naroèito sa automatskim mjenjaèem.Mana kod mog auta je bila (a èuo sam i od drugih) zadnje koènice sam morao mjenjati na svakih 25-30 000,kažu zbog elektronske ruène koènice!??
            Webasto ,dvije zime me zajebavao.na kraju promjenuli komplet.
            Kad ga gledaš sa vani,rekao bi da je mal,ali unutra mjesta za 5 odraslih osoba komotno.mala potrošnja,tih motor ,sve u svemu super auto.

            Outlander sam izabrao samo zbog 7 sjedišta,inaèe bih opet uzeo tiguana.Vozim ga tek heftu,prešao 1200 km.Buèniji je od tiguana,troši više (puno više) od tiguana.Inaèe,komotno auto za 5 osoba i ogromnim prtljažnikom .Zadnja klupa za kratke vožnje,ili za djecu.

            Inaèe,probao sam Qashqai zbog 7 sjedišta,dug rok isporuke,plus ne uzimaju skupa auta u zamjenu. Rav 4,mal ,taman za japanaca.Honda,ružna na oèi.antara ,malo auto za puno para.


          Kod mene je rucni mjenjac (balkanski budzet 11.gif 11.gif , hebiga)

          Ako je kod tebe 2.0 sa 140ks onda je to VAG 2.0tdi. Ako ti je 2.2 sa 160KS onda je PSA HDI
          Bice dobar ovaj novi 1,9DID mitsubishijev motor sa 150ks. To je stroj

          Znaci dobar onda u principu Tiguan 10.gif

          Pozz

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          08-23-2011 15:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          makso makso is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 2849
          Location: andaluzija

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          do mene 24.gif ponovljeni post

          sorry 27.gif

          ___________________________________________________________________
          prest'o sam 18.gif

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane makso dana 08-23-2011 u 15:49.

          08-23-2011 15:48 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od makso:

            Ako je kod tebe 2.0 sa 140ks onda je to VAG 2.0tdi. Ako ti je 2.2 sa 160KS onda je PSA HDI
            Znaci dobar onda u principu Tiguan 10.gif

            Pozz


          kod mene je 2,2 sa 156 ks, automat,4WD

          ___________________________________________________________________

            08-23-2011 17:29 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            Artic Rent a Car Artic Rent a Car is a Male
            mofo beba


            Poruka: 4
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            extra vozilo

                citat od taxi:

              privatni..... biznis 01.gif

            ___________________________________________________________________
            Artic Trade doo Mostar

            Telephon: +387 36 557 335
            Mob: +387 61 839 140
            E-mail : info@artic.ba
            Website: www.artic.ba
            Adress: Mostarskog Bataljona bb,88000 Mostar, BiH

            09-18-2011 22:02 Artic Rent a Car is offline Posalji Email za Artic Rent a Car Homepage of Artic Rent a Car Pregledaj poruke od Artic Rent a Car Dodaj Artic Rent a Car u listu prijatelja
            Morpheus
            tozzinjo



            Poruka: 1137

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od makso:


              Kod mene je rucni mjenjac (balkanski budzet 11.gif 11.gif , hebiga)


            ja imao automatik i prebacio ga na manuelni. evo mi ga jos ovde ne mijenjam ga, stariji model bembare 728i. jebo taj auto da ga vozis na automatik :). ..i vec pizdim sto cu u americi morati voziti automatik jer je manualni bezobrazno skup..makar dok se malo ne konsolidujem.

            ___________________________________________________________________



              ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

              09-18-2011 23:45 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
              vozac vozac is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1087
              Location: njemacka

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Automatski mjenjac u kamionu je sranje da nemoRe bit vece, jebo ga onaj ko ga je stavio u kamion, al zato u putnickom vozilu je savrsenstvo. 10.gif Pozlatile mu se ruke ko god da ga je izmislio. 10.gif

              Tozza ti izgleda nemas pojma o mjenjacima i voznji na duge staze i nemas pojma sta su guzve na putevima, a isto tako nemas pojma koj je prednost automatskog mjenjaca zimi kad je snijeg.

              09-19-2011 05:29 vozac is offline Pregledaj poruke od vozac Dodaj vozac u listu prijatelja
              makso makso is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 2849
              Location: andaluzija

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od vozac:

                Automatski mjenjac u kamionu je sranje da nemoRe bit vece, jebo ga onaj ko ga je stavio u kamion, al zato u putnickom vozilu je savrsenstvo. 10.gif Pozlatile mu se ruke ko god da ga je izmislio. 10.gif

                Tozza ti izgleda nemas pojma o mjenjacima i voznji na duge staze i nemas pojma sta su guzve na putevima, a isto tako nemas pojma koj je prednost automatskog mjenjaca zimi kad je snijeg.


              +1

              Zadnji automatik sranje koji sam vozio je u pasatu iz 2000g.

              Ovi novi su haos 10.gif

              Probao sam na auto-stazi nove bmw-ove sekvencijalne automatike, i to je strava. Uletis na 200km/h u krivinu i ne moras razmisljati kako da smanjis brzinu, samo gas/kocnica, obje ruke na volanu i PICIIIIIIIIIIIi.

              ___________________________________________________________________
              prest'o sam 18.gif

              09-19-2011 10:47 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
              taxi taxi is a Male
              Liska mjeseca avgusta




              Poruka: 18170
              Location: M&R

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hehehehe,ovaj novi X3 ....možeš šaltati na volanu ,plus-minus....i tako osam puta 10.gif
              kod mog outlandera je isto tako,na volanu i šaltaš,i koèiš motorom..... samo što je samo 6 brzina 32.gif

              ___________________________________________________________________

                09-19-2011 11:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                Morpheus
                tozzinjo



                Poruka: 1137

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od vozac:

                  Automatski mjenjac u kamionu je sranje da nemoRe bit vece, jebo ga onaj ko ga je stavio u kamion, al zato u putnickom vozilu je savrsenstvo. 10.gif Pozlatile mu se ruke ko god da ga je izmislio. 10.gif

                  Tozza ti izgleda nemas pojma o mjenjacima i voznji na duge staze i nemas pojma sta su guzve na putevima, a isto tako nemas pojma koj je prednost automatskog mjenjaca zimi kad je snijeg.


                nemam, priznajem. ja voznju shvatam kao nuzno zlo. pogotovo dugre puteve, sto ti akzes.
                ima po bg dosta gradske guzve , i ja bas volim taj ritam 3-4, 3-4, 3-4-5 brzina..iz prve u drugu , druge u trecu pa opet u prvu traku, nista prebrzo, samo cimanje s mjenjacem. jednostavno mnogo vise volim to nego kick down.

                znam za prednost tokom zime. i nisam neki vozac, pravo da ti kazem :) sjedim za kompom i radim, jos mi samo fali u kolima da sjedim heheeh.
                tako da, postujem vase misljenje, sigurno je ispravno, jer ja nisma neki vele sofer, ali ja ga ne volim, vise volim da se cimam u gradskoj voznji...

                ___________________________________________________________________



                  ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

                    nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

                  09-19-2011 13:43 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
                  taxi taxi is a Male
                  Liska mjeseca avgusta




                  Poruka: 18170
                  Location: M&R

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ima se....more se... 01.gif


                  Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

                  ___________________________________________________________________

                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane taxi dana 09-27-2011 u 12:25.

                    09-27-2011 09:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                    Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 5952
                    Location: U podrumu

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ....kako ti se zove ovo malo žuto....baš je cakani....! 07.gif 10.gif

                    ___________________________________________________________________
                    Moj Mostare ko ti lomi grane,
                    ko zavadi mostarske jarane,
                    ko to tebi istoriju piše,
                    ko to želi da te nejma više.

                    09-27-2011 11:33 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
                    taxi taxi is a Male
                    Liska mjeseca avgusta




                    Poruka: 18170
                    Location: M&R

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    FIAT 1100 10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      09-27-2011 11:37 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                      Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com