Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif

odlican rezultat
odlicni rezultati (francuska, rumunija, cak je i luxemburg razvaljio aljbaniju

cak smo jednom u zivotu imali srece i sudije na nasoj strani (u Bjelorusji i danas)

hajmo Bosno, hajmo Hercegovino 10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

09-06-2011 22:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ðžaba sve ,kad nemogu meda....
imao sam osjeæaj da je sudija izbacio našeg ,a ne njihovog......
pape i taktika????

Kuæi igra sa jednim napadaèem ......pet fizikata,i samo jednim misliocem (Medunjanin) 21.gif

a bjeri pape ,nos te ðavo 29.gif

___________________________________________________________________

    09-06-2011 22:47 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Video gola:

      http://www.facebook.com/beckaraja2001

    Bravo, Miske, a bravo i za ono prozivanje Papeta nakon utakmice u kameru BHT1. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      09-06-2011 23:46 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      Provler2 Provler2 is a Male
      moforaja




      Poruka: 3154
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svaka chast 10.gif Ali kome Mishke govori fuck you , fuck you ????

      09-07-2011 02:20 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
      Provler2 Provler2 is a Male
      moforaja




      Poruka: 3154
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      UU evo prochitah na 24 sata info da je to bilo upucheno Sushichu . Omg . To bi odma trebalo izbaciti iz repke 21.gif

      09-07-2011 02:31 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Provler2:

        Svaka chast 10.gif Ali kome Mishke govori fuck you , fuck you ????

      reko mu jedan iz brusije da je srbin i da je izdajica svom narodu 04.gif 13.gif

      09-07-2011 04:54 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      svaka cast misimovicu ovaj put nas je spasio, al to neznaci da je on za prvih 11. Iskreno da kazem taj covjek nikad nije bio team player niti ce ikad bit. Ako se sjecate utakmice sa portugalom kad ga Ciro izbaci u 80toj minuti on nesto poce roncat, pa uzvratnu nije ni igro meni se cini jer simuliro neku povredu.

      09-07-2011 04:57 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      dzemo dzemo is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 328
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dao je gol svaka cast ali je cinjenica da ga je Susic igrao od pocetka primili bi mi nekoliko golova jer se zna da se Misimovic ne voli vracati u odbranu. On je jedan od onih igraca tipa Becham koji treba da udze u igru ako ti treba rezultat. Svaka cast Papetu sto je skontao to.
      Ako je ono Fuck you bilo upuceno Papetu trba ga po svaku cijenu izbaciti s tima. Svak ima zamjenu i to moraju skontati neki od nasih fudbalera. Vahu za trenera pa da vidimo hoce li se ovo Fuck you ikad ponoviti. Svaka cast Momci zasluzili ste pobjedu ALI SVI SKUPA to nemojte nikad zaboraviti

      09-07-2011 06:07 dzemo is offline Pregledaj poruke od dzemo Dodaj dzemo u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pape peder,Savez mafija.......
      Ne mogu meda....a ni oraha.
      Jedino valjaju navijaèi a posebno Deni i Taxi....
      A i oni ne mogu meda 13.gif

      09-07-2011 07:28 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ja sam pogodio.... 01.gif

      ___________________________________________________________________

        09-07-2011 08:20 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hoæemo ostavke....
        Pape,Savez,Taxi....

        09-07-2011 08:26 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Provler2:

          UU evo prochitah na 24 sata info da je to bilo upucheno Sushichu . Omg . To bi odma trebalo izbaciti iz repke 21.gif


        Èisto sumnjam da je ono upuæeno papetu.
        Obojica govore naš jezik,plus Misimoviæ njemaèki,a pape francuski.... i što bi mu govorio na engleskom ??? Mogo je rahat ono pod naški ..... ako je mislio njemu reæi.Volio bih da nije uputio selektoru.
        Naravno da nema Misimoviæ snage za 90 minuta,ne igra redovno u klubu,ali ako ga je jedan Pjaniæ zamjenio (ja mislim uspješno) na toj poziciji ,mislim da je trebao Misimoviæ startati na toj poziciji u odsustvu Pjaniæa. Pa dokle može. A ne experimentisati u jednoj ovako veoma,veoma važnoj utakmici.

        ___________________________________________________________________

          09-07-2011 08:30 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          REALISTA REALISTA is a Male
          samo sto nisam


          Poruka: 1375
          Location: Bosna i Hercegovina

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Prvo da kazem...BRAVOOOOOOOOOOO ZMAJEVIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!

          Osjetila se u igri neprisutnost Pjanica, Spahica i Ibisevica. Ali jos nesto moram reci, a to je taktika Papeta koja mi se ne svidja, a to je sto igra sa samo jednim napadacem, Dzekom, koji igra sa mentalitetom "ja sam zvijezda i ne trebam puno trcati, ne trebam se vracati". Ja bih takve igrace automatski kaznjavao sa neigranjem najmanje 2 utakmice, pa ce sljedeci put trcati srcem za svoju zemlju! Mislim da je Dzeko vecim dijelom krivac zbog neostvarenih stopostotnih prilika. Ako bi sagledali njegovu statistiku sinoc, vidjeli bi da je od 15 sansi, postigao NISTA! Ne moze se onako igrati za svoju zemlju! Iz igre se vidi kako se on cuva za Citya, nece da ulazi u neke duele. Ali halooooooooooo, jedan jedini napadac i tako se ponasati?!
          Drugo sto moram reci za Misimovica. Onakvo ponasanje inace je ravno nuli! Nema veze sto je dao gol, ali inace njegova prisutnost u klubu stvara konlfikt igraca sa trenerom! Njega treba pod hitno izbaciti! Imamo mi dosta mladih igraca koji ce jedva docekati da igraju za svoju zemlju!

          Jos nesto sto moram spomenuti...tajac u "zapadnom" dijelu Mostara! Mogu samo reci jedno veliko FUJ! Platna postavljena da se prati "lipa nasa" na otvorenom...ali halooooooo u drzavi BiH?! Nakon utakmice BiH-Bjelorusija, svi su bili kao posrani, jer im nije dobila Bjelorusija....mogu samo reci jos vece FUJ!
          Na bljesak.info glavna vijest im je kako je dobila Hrvatska, a BiH kako je dobila je sporedna vijest...jos jedno FUJ! Ocigledno je vise i pticama na granama.....FUJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!

          Ali nek je BiH dobila u inat dusmanima ove zemlje...svaka im cast!

          Bravoooooooooooooooooooooo BiH, bravoooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          09-07-2011 08:54 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          U doigravanju igraju BiH - hrvatska. Tako da otpada problem oko platna...Još ostaje da se vidi u koga æe biti makaze....

          09-07-2011 09:03 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od abraxas:

            U doigravanju igraju BiH - hrvatska. Tako da otpada problem oko platna...Još ostaje da se vidi u koga æe biti makaze....


          Teško da se možemo u baražu sastati sa Hrvatskom, zbog opalog rejtinga Hrvatske na FIFA rang listi, to jest podijelit æe se reprezentacije u dva šešira, privilegovani i oni koji to neæe biti. Vrlo moguæe da nam Turska doðe u baražu!? Srbija nam takoðe teško može doæi, tj. bit æemo u istom šeširu sa Srbijom. Ovo sve pada u vodu ako BiH pobijedi u Parizu Francuze u zadnjem kolu, što ipak nije nemoguæa misija. 29.gif

          ___________________________________________________________________

            09-07-2011 11:10 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ok, onda napad na Pariz! 10.gif
            Pojebati Francuze i Francuskinje....

            09-07-2011 11:17 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            green green is a Male
            Super Moderator


            Poruka: 7086
            Location: BiH
            pokretac teme Thread Started by green

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A možda se Hrvatska plasira i bez doigravanja, kao najbolja drugoplasirana reprezentacija!?
            Kombinacija je mnogo... rano je još za procjenu jer su ostala još dva kola da se odigraju.

            09-07-2011 12:25 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            makso makso is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 2849
            Location: andaluzija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            isao pape od pocetka na drugu poziciju. usha

            nece on smjeti u parizu zaigrati na pobjedu.


            Ali bice Fanaticosa, ako treba srusicemo pola Pariza, i izjuriti papeta

            (znam da ce kasnije oni nas sjebati, ali lako je nama, navikli smo 11.gif )

            ___________________________________________________________________
            prest'o sam 18.gif

            09-07-2011 13:18 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hajte vi na Francuskinje......

            09-07-2011 13:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            salakovac salakovac is a Male
            trudim se


            Poruka: 145

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Djeki da zivot zavisi od njegovog trka,zagino bi na prvom koraku.Da je igrao za nas bar pet minuta na ovoj utakmici ne bi strahovali do samog kraja.Spavao covjek u offsajdu kao da mu je tamo rezervisani dio terena,pa cuva rezervaciju.

            09-08-2011 18:48 salakovac is offline Posalji email za salakovac Pregledaj poruke od salakovac Dodaj salakovac u listu prijatelja
            Stranica (109): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com