Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Jazzbina Abraxas 5 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.005 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (472): « prva ... « prethodna 356 357 358 [359] 360 361 362 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Takav let se dogodi .I traje kratko.Ja znam da sam sretnica sto sam ga dozivjela.Nakon takvog leta ostaje samo zivot.

    yKY4IZprkGM

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Muntahta dana 09-13-2011 u 22:19.

09-13-2011 21:51 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Kad se uspiješ uvuæi u drugu kožu onda nema razloga za svaðu. Nisi rob nekih šema i predrasuda. I sebe jasnije vidiš. Nisi tako velik i lijep.

Abra, promatram ove na poslu kako vec vise od tri godine hinjski maltretiraju jednu kolegicu koja je u teskoj situaciji zbog razvoda.
Ne znam kako drugi to dozivljavaju, ali kad normalan razgovor nema efekta, meni zna puknut film, pa im se nalajat. Ne zato sto se osjecam bolja, ljepsa i veca od njih, vec jer mi se od licemjerja, kukavicluka i zabadanja nozeva u ledja povraca.
Da barem imaju hrabrost stajati iza svojih rijeci i djela ne bi mi bilo krivo. Ali kad im se nalajem, a umjesto poboljsanja situacije dobijem ponudu za promociju, onda predju sve granice. Jos nisam na prodaju, a jedini nacin da shvate sta cine je da ih dam na sud zbog mobbinga.
Sve je pitanje slobode. Kad smo oslobodjeni kredita i materijalizma, kad se uzdignemo iznad straha i lazne etike mozemo sebi dozvoliti da se borimo.

09-14-2011 08:48 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
Muntahta Muntahta is a Female
moforaja




Poruka: 8353
Location: Tamo gdje je moja dusa.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Posjetio me leptir.Tiho.Sletio na dlan njezno titrajuci krilima.Krila dotaknuh jace nego sto sam smjela.Zao mi je.A ovako je u prici o leptiru.

___________________________________________________________________
Prestani brinuti o tome ko te ne voli
ko ima vise ili ko sta radi.
Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Muntahta dana 09-14-2011 u 23:11.

09-14-2011 23:08 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije 60 minuta sam uèinio isto kao i Pipi. Ne radi se o hrabrosti, ludosti ili ludoj hrabrosti nego o minimumu samopoštovanje i poštovanja bližnjih kao živih biæa. Bez obzira na kredite oko vrata. Jednostavno,morao sam tako uèiniti jer sam takav.
A juèe sam prevozio 500 km da se okupam u Piranskom zalivu. Situacija mirna,zaliv prepun jedrenjaka s ponešto piranskih lubina. Dvogledom sam tražio Tibora i Chabu na obzoru ali izgleda da ih još nije mobiliziralo. U mojoj knjižice piše "nije vojni obveznik". Takav sam i u glavi i u srcu. Drugi put idem niže, do Umaga, da se provozam vlakiæem i kupim lubina iz Savudrijske vale, s hrvatskim predznakom.

09-17-2011 13:58 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
moforaja




Poruka: 2481
Location: milano

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eeeee ni Lubine nisu kao sto su nekad bile 29.gif

___________________________________________________________________
Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

09-17-2011 14:05 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas
pokretac teme Thread Started by abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kako je nastupila kriza i sve je teže opstati u ovom svijetu pokušao sam prodati bubreg. Pun mi kamena. Ko æe to platiti?Podvaljujem muda za bubrege. Nije vrijeme za muda. Kao ni za mozak. Nudim krv: Ne baš rado ali mora se. Ušeæerena,prepuna alkohola. Onda sam poèeo prodavati sjeme.Pošlo me.Slabo se plaæa a i žuljeve sam dobio po rukama ali daj šta daš.
Bošnjaci, Crnogorci, Hrvati, Bokelji, Bunjevci, Šokci, Jugoslaveni,Slovenci, Srbi, Bugari ,Pomaci , Makedonci .......Sve je to proizašlo iz moje male manufakture. Kaže komisija u tebe baš pun kurac naših naroda i narodnosti. Zaista mi pun kurac naših ljudi. I njihovih mitova,podvala,narodnih pjesama,obièaja,junaèke istorije,sportskih uspjeha,istorijskih stradanja,heroja,smiješnih državica,sluðenih državljana,blesavih državnika....Prestao sam.

09-17-2011 21:19 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:

    Prije 60 minuta sam uèinio isto kao i Pipi. Ne radi se o hrabrosti, ludosti ili ludoj hrabrosti nego o minimumu samopoštovanje i poštovanja bližnjih kao živih biæa. Bez obzira na kredite oko vrata. Jednostavno,morao sam tako uèiniti jer sam takav.
    A juèe sam prevozio 500 km da se okupam u Piranskom zalivu. Situacija mirna,zaliv prepun jedrenjaka s ponešto piranskih lubina. Dvogledom sam tražio Tibora i Chabu na obzoru ali izgleda da ih još nije mobiliziralo. U mojoj knjižice piše "nije vojni obveznik". Takav sam i u glavi i u srcu. Drugi put idem niže, do Umaga, da se provozam vlakiæem i kupim lubina iz Savudrijske vale, s hrvatskim predznakom.

E moj Abra, mogo si vala i preplivat Piranski. U njemu još nije izgraðen zid (bar za sada), pa smo na ovoj strani vale mogli popit i kafu (kavu). A ako ti plivanje škodi mogo si ruke na usta pa me zovnut - pa da ja preplivam incognito do susjeda. 24.gif

___________________________________________________________________

    09-18-2011 09:00 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8353
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "Susreo sam na ulici vrlo siromasna starca.Zaljubljenog mladica.Sesir mu star.Kaput otrcan.Ogrtac progledao na laktovima.Cipele mu vodu propustale .Ali dusa mu bijase posuta zvijezdama.”Victor Hugo.

    Edit
    Ljubav hrani ljude.Ispunjava ih.Daje im snagu za zivot.Danas su ljudi orijentisani na materijalne stvari.Sadasnji zivot ima drugaciji ritam.I drugaciji moralni sud.Ljudi su u zurbi.Slijede modne trendove.Tu se nizu razocarenja.Pokusavaju dostici neke drustvene propise i nailaze na padove.Neki se izgube unutar svih tih pravila. Nemojte zivjeti po tudjim pravilima.Budite ono sto jeste i biti cete sretni poput ovog starca koji je njegovu sadasnjost ispunio toplinom ljubavi koja ga je stitila od hladne stvarnosti.

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Muntahta dana 09-22-2011 u 22:42.

    09-22-2011 22:42 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas
    pokretac teme Thread Started by abraxas

    http://www.youtube.com/watch?v =Jc-BURY2McU Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ...a taj starac sa šeširom da pjeva pjevao bi ovako. Po meni ovako zvuèi bosanski bluz,bez glamura velikih orkestara,samo tambura,šargija i glas iz duše. E sad æe ona naša dva muzièara valjda harmonizirati ovu sevdalinku pa da i mi nedouèeni možemo tamburat. Bolan. A nije Marc...

    09-22-2011 22:51 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas
    pokretac teme Thread Started by abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.youtube.com/watch?v=Jc-BURY2McU


    ops ...tehnofobija...... 02.gif

    09-22-2011 22:52 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8353
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobro jutro.

      l7_bpeiIJ2A

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    09-23-2011 07:18 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas
    pokretac teme Thread Started by abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Na mome putu su rodina gnijezda. Danas su prazna. Jesen je i ptice lete na jug. Kao nekad. Kad smo to pisali u domaæe sveske.Kako opada lišæe a seljaci kupe urod na njivama. Seljaci dnas ne rade ništa. Oni su samo seljaci.

    09-23-2011 09:32 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8353
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Laka i ugodna noc svima koji ce krenuti na pocinak.

      -2Kzub1BnQk&feature=related

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    09-24-2011 23:10 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas
    pokretac teme Thread Started by abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Stanje duha mi se kreæe od spremnosti na revoluciju do letargije i misli da se ništa ne da uèiniti. Danas sam negdje u sredini, u taèci zero, u stanju ravnoteže.

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane abraxas dana 09-25-2011 u 11:05.

    09-25-2011 11:04 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas
    pokretac teme Thread Started by abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Obolio sam od forumskih bakterija. Noæu sanjam,budan sanjam....moderator,administrator.Buncam. Pa onda rušim forum. Preoblaèim se u B. provlaèim kroz prve odbrambene linije i dižem ga u vazduh. Kad nekog upoznam u stvarnom životu pitam ga za avatar i nick. Stvarni život više nije život. Život je forum. Heæim kaže da je forum srušio mene prije nego ja njega. Ubij se,èovjeèe. I to mi je rekao. Pomišljam da se ubijem. Virtualno. Da vidim ima li života poslije smrti. Osjeæam da nemam snage povuæi kabal iz zida. Radije glavom u zid nego kabal iz zida. Baš sam se navukao na ovu tastaturu. Da hoæe barem struje nestati ali posvuda nuklearke i struja samo putuje,putuje.......Delete? Da li da pritisnem ili ne?

    09-25-2011 19:46 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nemoj Abra,života ti. 30.gif
    Odmakni od "delete" ,ne budi dete.
    Vidiš da je nekima "enter" brži od pameti.
    Evo,ako hoæeš ,budi moderator....to pomaže ,da imaš visoko mišljenje o sebi.
    25.gif

    ___________________________________________________________________

      09-25-2011 19:51 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas
      pokretac teme Thread Started by abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hvala Taxi ali ne bi se štel mešati....
      Meni više nema pomoæi....
      Vidim samo crno...Page down...delete..... 26.gif

      09-25-2011 19:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo ,budi izvršni domoderator ,kao mamiæ u dinamu.....
      i možeš raditi šta hoæeš .Molim te,samo odmakni od "delete".

      ___________________________________________________________________

        09-25-2011 20:03 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas
        pokretac teme Thread Started by abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nisam dorastao toj ulozi. Kakav Dinamo, Ne bi mogao biti mamiæ niti u Lokomotivi.Trebaju za to specifiène kvalitete. Ne volim goblene,ne navlaèim èarapu preko lica,slab mi PR.....evo provalilo me da sam impontentan...Lijepo je meni govorila majka:nije te bog za ništa stvorio...

        09-25-2011 20:18 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas
        pokretac teme Thread Started by abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nabaciti vreæe s pijeskom na prozor.....Unijeti veæe kolièine hrane i piæa. Konzerve zaostale iz JNA. Doruèak od ovèetine godina proizvodnje 1959. Suha hrana. Svijeæe. Voda. Knjige.Kuran..Sveto pismo..Komunistièki manifest...Figure Veneris...Telefonski imenik Mostara iz 1961....Lutka za naduvavanje, 2 komada, model Sofija i manji model Brigita...baterije za vibrator....olovke,oštrilo,sveske,male i velike...blok za skiciranje....

        09-25-2011 20:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Stranica (472): « prva ... « prethodna 356 357 358 [359] 360 361 362 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com