Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 14 15 16 [17] 18 19 20 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pala pala is a Male
raja




Poruka: 1586
Location: Avenija 77

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mi smo djavoli najjaci smo najjaci
Cestitke Rodjenim na prvoj posljeratnoj pobjedi pod BB

___________________________________________________________________
VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

09-28-2011 18:42 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pala:

    Mi smo djavoli najjaci smo najjaci
    Cestitke Rodjenim na prvoj posljeratnoj pobjedi pod BB


Znaci, istina je? Delegat donio odluku da pobjeda ide Velezu iako nije nastavljeno?

09-28-2011 18:52 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Znaci, istina je? Delegat donio odluku da pobjeda ide Velezu
      iako nije nastavljeno
    ?


Šta æe se nastavljat, kad je do kraja bilo 35 sekundi. 01.gif

___________________________________________________________________

    09-28-2011 19:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bravoooooooooooo Rodjeniiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nek ste im pokazali ko je BOSS na svom DOMACEM terenu !!!!

    Kazniti Zrinjskog za ulazak njihovih navijaca u teren, Velezu 3 boda, 0:3, iako je Velez i zasluzeno dobio 10.gif

    Kazniti Zrinjskog sa minimum 5 utakmica igranja pred praznim tribinama, novcano preko 100,000 KM, pa im vise nece padat na pamet barbarstvo, fasizam, i huliganstvo! Jos jednom ponovi li im se ovo, s obzirom da im ovo nije prvi put, sljedeca kazna izbacivanje kluba iz lige!

    09-28-2011 19:11 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od green:

          citat od cheri:

        Znaci, istina je? Delegat donio odluku da pobjeda ide Velezu
          iako nije nastavljeno
        ?


      Šta æe se nastavljat, kad je do kraja bilo 35 sekundi. 01.gif


    10.gif 10.gif 10.gif 02.gif

    09-28-2011 19:12 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Samo za informaciju za raju vani...

    Mostar slavi, cuje se navijanje i slavlje u citavom Mostaru 10.gif

    09-28-2011 19:28 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      Samo za informaciju za raju vani...

      Mostar slavi, cuje se navijanje i slavlje u citavom Mostaru 10.gif


    Je li bilo problema po gradu, van stadiona? Mislim ono medju navijaèima kad se izašlo sa stadiona...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 09-28-2011 u 19:35.

    09-28-2011 19:29 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da - na jednoj strani slavlje ( što je i normalno )...

    Na drugoj strani - neredi 21.gif

    ''Nezvanièno'' da se po cijelom ''desnom '' dijelu grada odvijaju masovne tuènjave policije i Ultrasa - takoðer - nezvanièno - ima i zapaljenih automobila....

    Burna noæ za Policiju a i za normalne graðane ....

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    09-28-2011 19:35 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    ROÐENI II ROÐENI II is a Female
    trudim se


    Poruka: 153
    Location: MOSTAR

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    BRAVO ROÐENI SVAKA ÈASTForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

    ___________________________________________________________________
    ROÐENI II

    09-28-2011 20:02 ROÐENI II is offline Pregledaj poruke od ROÐENI II Dodaj ROÐENI II u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo gledajuci snimku sa utakmice i ovo sto se odigralo ,mogu samo reci tuga i katasrofa za BiH fudbal i Zrinjski koji je bio domacin ovog susreta.
    Suvisno je vise pisati o huliganima i nacionalizmu na nasim stadionima,koji se ispoljavaju iz utakmice u utakmicu a fudbalski celnici BiH fudbala to jos izgleda nisu shvatili ili nece da shvate.
    Pojedini klubovi od toga nece da se ograde nego i dalje zatvaraju oci pred huliganima tipicni primjer Banja Luka prekjuce a danas Mostar??
    Ovo sto se desilo danas u Mostaru me ne iznenadjuje jer ako se ne varam zadnji derbi pod bijelim brijegom navijaci(pod navodnicima )napravili su nerede poslje utakmice (ultrasi)ili da se spomene paljenje autobusa bez ikakvog povoda i razloga????
    Sve dok je ovakvih navijaca( pod navodnicima )i podrske kluba koji nece da se ograde od njih vec im daju cak i podrsku.
    Da zakljucim utakmica kao utakmica vise nije bitna a iskrenim navijacima i igracima mnogo srece da sacuvaju zivu glavu na nasim fudbalskim terenima .

    Aferim 21.gif

    09-28-2011 22:55 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Umalo zaboravih reci kao onaj preko razglasa pod bijelim brijegom.
    Molimo gledatelje da se vrate na tribine kako bi se utakmica nastavila. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    09-28-2011 23:40 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    bjelopoljac bjelopoljac is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 350
    Location: USA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    O kavkom nastavku prica 34.gif Primili go, poletili da ih poubijaju i onda hajde vratite se da nastavimo igrati kao da nista nije bilo 08.gif Oni stvarno nisu normalni. A posebno da izdvojim onog igraca koji je pokusao da podapne Velezovom igracu pri bjegu (mogao bi biti onaj takozvani reprezentativac koji se proslavio na facebook-u), pa onda kao i on bi potrcao da ih gonja, pa stade, bruka i sramota, mada me ovo ne iznenadjuje ni sekunde. Znam da nije tema o politici ali neki mozda misle da je jos maj '93, pa kao ono nesto 21.gif Svaka cast momcima na pobjedi, velikoj pobjedi. 10.gif

    09-29-2011 01:08 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
    UZAK UZAK is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 438
    Location: drugi dunjaluk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://youtu.be/wlsKYjM_0_M



    Toliko!!!!!!




    VOLIM TE KO BOGA ZIVOTA MI MOGA!!!!!!!!!!

    ___________________________________________________________________
    ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
    I baš mu je lijepa ova košulja smeða
    Stoji mu krasno ali nije mu jasno
    Što su rukavi svezani s leða..."

    09-29-2011 02:24 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
    UZAK UZAK is a Male
    bice nesto od mene


    Poruka: 438
    Location: drugi dunjaluk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od REALISTA:

      Samo za informaciju za raju vani...

      Mostar slavi, cuje se navijanje i slavlje u citavom Mostaru 10.gif






    PJESMA O VELEZU NIKAD PRESTAT NECE JER MI GA VOLIMO SRCEM SVIM,PODIGNI SAKU ZAPJEVAJ GLASNO


    NAPRIJED,NAPRIJED RODJENI!!!!!!!!!



    VOLIM TE KO BOGA ZIVOTA MI MOGA!!!!!!!

    ___________________________________________________________________
    ..."Rekli mu da je to narodna nošnja
    I baš mu je lijepa ova košulja smeða
    Stoji mu krasno ali nije mu jasno
    Što su rukavi svezani s leða..."

    09-29-2011 02:27 UZAK is offline Pregledaj poruke od UZAK Dodaj UZAK u listu prijatelja
    REALISTA REALISTA is a Male
    samo sto nisam


    Poruka: 1375
    Location: Bosna i Hercegovina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Gdje je sad onaj TAKSISTA sto se prsi kao da je cijeli svijet osvojio JER ON MOZE MEDA, a ostali ne mogu 13.gif

    P.S. Vidis da se moze i BEZ MEDA pobjedjivati 07.gif

    09-29-2011 08:53 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tu sam ,tu sam..... 10.gif
    evo ,taman uzeo kašiku meda i mlatno šampitu.....
    qrac bi nako trèali ,poslije gola, da nisu papali meda što im je Abraxas poslao iz Slovenije.
    Svaka èast na pobjedi. 10.gif

    ___________________________________________________________________

      09-29-2011 08:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Maja Maja is a Female
      bice nesto od mene


      Poruka: 307
      Location: Oslo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velezu cestitke na pobjedi! Boja krvi, gine se za to, al' ne znaju papci to. Peace!

      ___________________________________________________________________
      Zivjeli 100 godina!

      09-29-2011 09:11 Maja is offline Posalji Email za Maja Pregledaj poruke od Maja Dodaj Maja u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Koga zanima... 200+ komentara na Sarajevo-X

        http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/premijerliga/clanak/110928159/komentari#komentari

      ___________________________________________________________________

        09-29-2011 10:13 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od green:

          Koga zanima... 200+ komentara na Sarajevo-X
            http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet/premijerliga/clanak/110928159/komentari#komentari



        citat jedan od komentara (o Mili Peharu i pokušaju podapinjanja):

        "safet susic-...
        28.09.2011. u 22:46

        zovno bi ga u prvi tim na mjesto shtopera, ali vidim fula startove. " 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif




        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Stari Grad dana 09-29-2011 u 10:31.

        09-29-2011 10:31 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo spremam novu teglu medexa!

        09-29-2011 10:31 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Stranica (44): « prva ... « prethodna 14 15 16 [17] 18 19 20 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com