Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » **Mudre Misli I Izreke.....** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9495
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ko u jamu upadne drugi mu je iskopo 14.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

11-19-2003 23:11 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
toma
SexNepoznat

Poruka: 675

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...nemoj raditi drugima ono sto ne zelis da drugi rade tebi.

11-29-2003 08:18 toma is offline Posalji Email za toma Pregledaj poruke od toma Dodaj toma u listu prijatelja
buckuris buckuris is a Female
buduca bahra :)




Poruka: 2084
Location: SFRJ Njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam jel bilo..


Na mojoj "gimnaziji"u Orasju pise:" Ko drugome jamu kopa,fizicki je radnik"..Bas sam prosle godine u oktobru prolazila..jos uvijek je na zidu.. 07.gif

___________________________________________________________________
muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

11-29-2003 20:37 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
gabmat gabmat is a Female
trudim se




Poruka: 229

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Postoji samo jedna nesreca: izgubiti dobro misljenje o samom sebi.
Ne dopadat se vise samom sebi, to je prava nesreca.
Sve je ostalo tek igra i obogacivanje zivota,
u svakoj drugoj patnji covjek moze izvanredno biti zadovoljan samim sobom,
moze se sam sebi i te kako svidjati.
Tek kada se razidjes sa samim sobom,
kada te u patnji pece savjest, tek kada se boris sa svojom tastinom,
postajes jadna i zalosna figura.....

Thomas Mann

___________________________________________________________________

    12-11-2003 23:28 gabmat is offline Posalji Email za gabmat Pregledaj poruke od gabmat Dodaj gabmat u listu prijatelja
    gabmat gabmat is a Female
    trudim se




    Poruka: 229

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bio jednom splavar koji je prevozio ljude splavom preko rijeke.
    Jednom tako naidje i ucitelj, neki cangrizav covjek.
    Kad su prelazili preko siroke rijeke i tek sto su se otisnuli od obale,
    ucen covjek ga upita:
    -Bijase li tako, da je bilo, da si dozivio nevrijeme za vrijeme
    voznje splavom?
    -Ne razumijem ti ja tako zamrsena pitanja, rece splavar.
    -Zar nisi nikada ucio jezika u skoli?
    -Nisam, odgovori splavar.
    -Tada si pola svoga zivota potrosio uzalud.
    Na to je splavar sutio.
    Ali ne prodje dugo i naidje strasno nevrijeme. Udarise gromovi
    i kisa ko iz kabla, a splav mali poput orahove ljuske.
    I splavar se nagnu suputniku pa ga upita:
    -Jesi li ikada ucio plivati?
    -Ne, rece ucen covjek.
    -E, ucitelju, tada si potrosio citav svoj zivot uzalud,
    jer mi upravo tonemo.


    Indijska prica

    ___________________________________________________________________

      12-19-2003 00:28 gabmat is offline Posalji Email za gabmat Pregledaj poruke od gabmat Dodaj gabmat u listu prijatelja
      obala obala is a Female
      puterica


      Poruka: 80

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      - Meni nije potreban prijatelj
      koji se u svemu slaze i na sve klima glavom
      jer to isto moze moja sjena uraditi jos mnogo bolje

      -Muskarcevu prirodu mogu izmjeniti samo dvije stvari:novac i zena...

      -Blago onome ko je u mladosti bio mlad..

      01-04-2004 00:53 obala is offline Pregledaj poruke od obala Dodaj obala u listu prijatelja
      obrisana
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Buducnost je divna, ali je danasnjica sasvim ruzna.

      01-23-2004 15:29
      sultan sultan is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 280
      Location: Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Neobra se bostan dok shljive ne popadaju 10.gif

      ___________________________________________________________________

        01-23-2004 17:30 sultan is offline Pregledaj poruke od sultan Dodaj sultan u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne moze se cjelom svijetu napeci kolaca.

        01-23-2004 17:33
        babusha babusha is a Male
        Licnost Foruma '03




        Poruka: 2957
        Location: donji trap

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Jel bila ova :

        Ne usere se covjek
        sto mu se prituzilo
        vec sto je kasno posho 11.gif

        ___________________________________________________________________



            19.gif

            01-24-2004 01:51 babusha is offline Pregledaj poruke od babusha Dodaj babusha u listu prijatelja
            d_g_s d_g_s is a Female
            nisam vise posmatrac




            Poruka: 174
            Location: tu sam

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            "Ne treba ocajavati sto se covjek s covjekom ne moze sastati, jer se ni planina s planinom ne sastaje pa ipak stoje jedna pokraj druge." (Ivan Aralica)

            ___________________________________________________________________

              06-01-2004 15:20 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
              d_g_s d_g_s is a Female
              nisam vise posmatrac




              Poruka: 174
              Location: tu sam

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              "Lako je biti Sheherezada, ali tesko je biti zena u maloj crnoj haljini." (Coco Chanel)

              ___________________________________________________________________

                06-01-2004 15:21 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
                d_g_s d_g_s is a Female
                nisam vise posmatrac




                Poruka: 174
                Location: tu sam

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Svaka prica ima pocetak, svako putovanje ima prvi korak i svako iscekivanje pocinje zeljom. Znamo sto jesmo, otkrijmo sto mozemo biti.

                Ako me necega strah, to je znak da to moram uciniti.

                Stvari koje posjedujes na kraju posjeduju tebe.

                Vrebaj svoj trenutak s pozornoscu i strahom, ali kad ga zgrabis beskrupulozno ga iskoristi do kraja, ne razmisljajuci o drugima.

                Iz ociju novorodjenceta sjaji sva sreca ovog svijeta.

                Misao je mocno oruzje kojim od svoje podsvijesti mozete traziti da vam ispuni sve zelje.

                ___________________________________________________________________

                  06-01-2004 15:28 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
                  d_g_s d_g_s is a Female
                  nisam vise posmatrac




                  Poruka: 174
                  Location: tu sam

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Paolo Coelho:

                  * Budi kao izvor sto se prelijeva a ne kao bunar u kojem stoji uvijek ista voda.

                  * Kad mladost jednom prodje, ostaje dekadencija, starenje koje ostavlja neizbrisive tragove, dolaze bolesti a odlaze prijatelji.

                  * A da sam imala izbora, da sam ranije shvatila da su mi dani jednaki zato sto sam sama tako zeljela, mozda... Nema MOZDA, jer nema izbora. ("Veronika je odlucila umrijeti")

                  ___________________________________________________________________

                    06-01-2004 15:32 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
                    Plastic Plastic is a Male
                    moforaja


                    Poruka: 2528
                    Location: space

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    bolje rat nego pakt

                    09-28-2004 20:53 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
                    podhumski hadzija podhumski hadzija is a Male
                    rodjeni




                    Poruka: 944
                    Location: Sweden

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    uhuh "uh uh" uhuh

                    ___________________________________________________________________
                    Bio sam u Cernici sabajile kasnije ne idem vrvi od mostaraca

                    09-28-2004 21:39 podhumski hadzija is offline Posalji Email za podhumski hadzija Pregledaj poruke od podhumski hadzija Dodaj podhumski hadzija u listu prijatelja
                    kapljica
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Najsretniji ljudi nisu oni koji imaju ono sto je najbolje,vec oni koji najbolje iskoriste ono sto imaju

                    09-28-2004 23:21
                    kapljica
                    Gost


                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Dati nekom ljubav ne znaci i da ce oni voljeti vas.Ne ocekujte ljubav zauzvrat,samo zelite da im budete u srcu,ali ako ne bude,budite zadovljni sto je u vasem.

                    09-28-2004 23:29
                    TigricaX TigricaX is a Female
                    zvrk hanuma




                    Poruka: 6104
                    Location: Nesvrstana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Mnogi od nas su u zivotu kao Kristofer Kolumbo na svom brodu.
                    On nije znao kada je posao kuda je isao. Kada je stigao, nije znao gdje je dosao,
                    a kada se vratio nije znao gdje je bio.

                    Kad neko nema ono sto voli, onda mora da se voli ono sto ima.
                    Da covjek ocuva srecu... treba da bude sretan sasvim tiho 01.gif

                    ___________________________________________________________________
                    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                    11-29-2004 03:28 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                    TigricaX TigricaX is a Female
                    zvrk hanuma




                    Poruka: 6104
                    Location: Nesvrstana

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    "Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto."

                    ___________________________________________________________________
                    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
                    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

                    11-29-2004 03:29 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
                    Stranica (29): « prva ... « prethodna 5 6 7 [8] 9 10 11 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com