Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 33 34 35 [36] 37 38 39 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hebase nam mater 16.gif

Sinoc nam ni Tito nije mogao pomoci.

Portugalci su usli strasno motivirani u utakmicu a gledatelji su bili dobro neprijateljski raspolozeni prema nama (za razliku od prije 2 godine).

Susic, nemam nista protiv njega, ali nije za selektora. Nek trenira olimpik ili djerzelez, nek ostavi reprezentaciju

Lulic, prolupo. Svakako bi zjanili, ali recimo 3:2 ili 4:2 je poraz koji toliko ne boli

Zali boze ove generacije, tesko ce nova generacija izaci sa ovim kvalitetom.

21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-16-2011 10:57 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Djeko je najveca kenja u nasoj repki
Igrali smo sa dva igraca manje pogledajte snimak utakmice i Djekino zalaganje na terenu i on sad prica nesto a uja dorate treba ti zabranit svaki komentar kad vids kako se zalaze za MC 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

Safe mi je zao covjek nezna bolje i najbolje je rjesenje vratiti Ciru ako hocemo ista da ucinimo za WK

Ciro pederu 13.gif 13.gif 13.gif ali si ipak profesor za sve ostale !

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

11-16-2011 12:27 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moj utisak:
-Portugalci bolja ekipa plus još dodatno (nepotrebno) motivirana odnosom u Zenici
- Rezultat previsok...poslije 4 gola igra se raspala,psihiæki...Luliæ,Ðeko kod psihoterapevta...ima ih još...Maletiæ
- 3:2 izgleda drugaèije nego 6:2....nema razloga za predaju...dobiti kaznu je dio igre ali dobiti kaznu zbog ronce je stvarno problem kuænog i sportskog odgoja
- ostaje osjeæaj da se moglo više iztržiti: ne možda pobijediti ali skuplje prodati kožu

11-16-2011 12:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH
pokretac teme Thread Started by green

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

A i Begoviæ je slabo branio, svaki slobodnjak k'o drvena marija 21.gif ni da trepne, a lopta u gol. Onda ono kad mu je Ronaldo došao u šesnaesterac, leže Begoviæ, noge mu se oèigledno odsjekle.

___________________________________________________________________

    11-16-2011 12:48 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Baraž se završio oèekivano. Jedino su me iznenadili Turci i Hrvati....

    11-16-2011 13:11 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice


      Izjava Asmira Begoviæa nakon utakmice...

        BwBru-llsXs

    11-16-2011 13:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cema:

      Djeko je najveca kenja u nasoj repki
      Igrali smo sa dva igraca manje pogledajte snimak utakmice i Djekino zalaganje na terenu i on sad prica nesto a uja dorate treba ti zabranit svaki komentar kad vids kako se zalaze za MC 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif


      Ciro pederu


    ðe si æema,šta ima? 01.gif

    Ja ovo govorim ima godina ipo ..... za ðžeku,ali ispadam neprijatelj repke. 29.gif
    A æiro je peder od kako je krizman 23.gif

    ___________________________________________________________________

      11-16-2011 15:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ciro peder bi prosao ovu eliminatoriju 11.gif

      A Dzeko mi se sinoc prvi put svidio.
      Ako se neko od njega nada, da sidje do centra terena i onda dadne gol, onda grijesite 21.gif

      To su prije mogli Maradona i Ronaldo, i danas Messi, i niko vise.

      Jeste li vidjeli u onom jednom navratu kad ih je trojicu sjeo na travu i zadrzao loptu?
      Jeste li vidjeli kako je odolio provokacijama Pepea?

      Sinoc niko u repki nije imao svoj dan, ali je Dzeko dokazao da je profesionalac i da moze da bude lider.

      I kanite se corava posla, ususkati se u krevet, gledati tekmu na TV i dan kasnije zugati. Samo to znamo Bosanci i ercegovci, zugati i hakati 08.gif

      Zmajevi, idemo dalje 10.gif
      Mozda da nas dogodine potrefi Estonija pa ih razjurimo 11.gif

      P.S.
      Sinoc sam upoznao Marjana (Mijaijlovica) 13.gif
      11.gif pusi ko turcin i zivcaniji od mene

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      11-16-2011 16:30 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      Moliére Moliére is a Male
      trudim se


      Poruka: 152

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Moj Taxi mane proglasise neprijateljem drzave kad sam objektivno pisao o Dzekinim kvalitetima. Dobar igrac koji jos puno toga mora da pokaze i dokaze. U 2 utakmice je dobio ogroman broj lopti koje mu je Pepe sve oduzeo. Sinoc je njegov posao bio da zadrzi loptu dok nas vezni red se ne prikljuci napadu ali u tome je vrlo rijetko uspjevao. Obratite paznju na sljedecoj utakmici City-a kako to radi Kun Aguero i okanite se bezveznih poredjenja.
      Jedno je kristalno jasno. Nama treba strani trener ma koliko kostao. Neko ko ce sam da pravi reprezentaciju i ko ce imati veci autoritet od Dzeke, Misimovica i Spahica

      ___________________________________________________________________
      They say we never landed on the moon
      There's no wind there they assume
      I guess conspiracies are nothing new
      But I'm sure I've been there WITH YOU

      11-16-2011 17:02 Moliére is offline Pregledaj poruke od Moliére Dodaj Moliére u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ko bi vama ugodio .... nije se rodio 21.gif

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      11-16-2011 17:08 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ispasti u barazu je bolje nego mnogi koji su pokusavali da se docepaju ovoga plasmana a losije od onih koji su otisli direktno
      mi nevaljamo a imamo odlicnu repku i trenera koji su poderali mnoge druge

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      11-16-2011 18:27 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Moliére:

        Moj Taxi mane proglasise neprijateljem drzave kad sam objektivno pisao o Dzekinim kvalitetima. Dobar igrac koji jos puno toga mora da pokaze i dokaze. U 2 utakmice je dobio ogroman broj lopti koje mu je Pepe sve oduzeo. Sinoc je njegov posao bio da zadrzi loptu dok nas vezni red se ne prikljuci napadu ali u tome je vrlo rijetko uspjevao. Obratite paznju na sljedecoj utakmici City-a kako to radi Kun Aguero i okanite se bezveznih poredjenja.
        Jedno je kristalno jasno. Nama treba strani trener ma koliko kostao. Neko ko ce sam da pravi reprezentaciju i ko ce imati veci autoritet od Dzeke, Misimovica i Spahica


      Ma nemaš ti pojma o životu!
      Jednom rekao da Džeko "ne valja", pa sad tražiš opravdanje za svoj u svakoj utakmici.

      Naša reprezentacija je sinoæ igrala oèajno, a daleko iznad prosjeka i sivila naših su bili upravo Džeko i Misimoviæ! Kad doðe Torres u formu, hoæeš li se opet vratiti na stari nickname? 29.gif

      ___________________________________________________________________

        11-16-2011 18:36 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        pravimostarac
        SexNepoznat

        Poruka: 3132
        Location: Zaluto

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Realno gledano nasa reprezentacija je jedna od slabijih u Evropi i netreba se zanositi.
        Nas problem je sto se uvijek ko nesto vadimo u zadnjoj utakmici i ocekujemo "cuda da se dese"

        Problem potice iz nekvalitetne hibridne lige. kvazi selektora, nedostatka ozbiljnog i profesionalnog pristupa reprezentaciji, katastrofalnog saveza i jos more problema.

        ___________________________________________________________________
        Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

        11-16-2011 18:42 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja sam se poèeo spremati za Rio. A vi?

        11-16-2011 18:42 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Edo Edo is a Male
        Bad Company




        Poruka: 2324
        Location: Somewhere in time......

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ronaldo i Nani su rijesili utakmicu za svoj tim u prvih 20 minuta , pomirite se sa cinjenicom 01.gif
        2 gola koje ne bi niko odbranio, idemo dalje za iste pare, novi dan nova nafaka, 25.gif

        ___________________________________________________________________

        11-16-2011 18:44 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Taxi i Pape su krivi. Taxi je nepotrebno provocirao igraèa s brojem 7 a Pape je peder.

        11-16-2011 18:53 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        Edo Edo is a Male
        Bad Company




        Poruka: 2324
        Location: Somewhere in time......

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Odlika drug 13.gif

        ___________________________________________________________________

        11-16-2011 18:56 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
        REALISTA REALISTA is a Male
        samo sto nisam


        Poruka: 1375
        Location: Bosna i Hercegovina

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za sve je najvise kriv trener, Susic. Nema veze sto su sudije natezale njima, nema veze sto portugalci dobro igraju, nema veze sto se igralo u Portugalu i sto je publika bila neprijateljski raspolozena (sto nije nista novo od njih), ali vala je Susic mogao malo bolje psihicki i fizicki pripremiti ekipu. Lose ih je postavio. Niti je postavio igrace da igraju napad, niti da igraju bunker. Bog sami zna kako ih je postavio. Ja ovo uvijek kazem i uvijek vidim iste greske kod nase reprezentacije koja god nam nametne brzi tempo i pritisak, a to je da mi ne znamo sastaviti dvije dobre lopte. Ali zasto Susic ne primjeni istu taktiku, zasto nije igrao 3 igraca u napadu, a ne samo jednoga?! Zasto nije igrao odbranu u sredini i napadu kao sto je to Portugal nama radio?! Ja ne razumijem kako im nije znao reci da vrse pritisak i da udju borbeno u igru od prve minute?! Portugalci nam nisu dali ni sekundu vremena kad bi god primili loptu, a oni su se igrali sa nama, bas iz razloga sto su nasi stajali kao bene i krave i pustali ih skroz do sesnaesterca da pridju! Nama treba jedan dobar psiholog kao Ciro da jebe mater i nasim i suparnickim igracima! Cim sam vidio onu uspavanu i glupu facu kod Susica znao sam da cemo izgubiti. Ona depresivna i bezvoljna slika igraca na terenu je samo ogledalo Susica! U onakvu utakmicu se ulazi patriotski, borbeno i 100% sa srcem od prve sekunde!

        Pod hitno izbaciti Susica iz reprezentacije jer on nije sposoban da bude trener, nije dobar psiholog a i nema nesto vele u glavi da bi znao voditi bilo kakvu ekipu ili da bude lider bilo kakve skupine!

        NAPOLJE PAPE !!!!!!!

        11-16-2011 19:04 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..suhoc niti ima u glavi a niti ima autoriteta trenerskog

        ..ja mislm da bi nam Vaha najvishe odgovaro ko trener..hem ima znanja a autoritet mu ne manjka ..tako da bi to bilo sad za sada najbolje rjesenje za nash fudbal ako zelimo i mislimo nesto uraditi na svjetskom prvenstvu .

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        11-16-2011 19:10 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        bjelopoljac bjelopoljac is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 350
        Location: USA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ne bi nama sinoc pomglo ni 6 trenera, i to ne znam kako da se zovu. Ovi su bili bolji sa ne znam kakvom taktikom, i to treba priznati. Neko odigrao bolje, neko losije ali sta je tu je, ja ne vidim da mi imamo puno boljih. Cekamo jesen iduce godine i opet po starom (nerviranje, zivciranje itd), ali mi ipak ne mozemo bez lopte. 08.gif

        11-16-2011 19:48 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
        Stranica (109): « prva ... « prethodna 33 34 35 [36] 37 38 39 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com