Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 31 32 33 [34] 35 36 37 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

FK VELEZ prvi polufinalista za kup 10.gif

___________________________________________________________________

11-23-2011 16:34 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..eto im seledece kolo borca ili shirokog .. 02.gif sa kime se god sastanu zijanija im je 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

11-23-2011 16:57 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
volim Velez volim Velez is a Male
ne more meda


Poruka: 31
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..eto im seledece kolo borca ili shirokog .. 02.gif sa kime se god sastanu zijanija im je 02.gif


saèekaj prvo žrijeb. dalje, ne mora to ništa znaèiti da ako izvuèemo ove što si naveo da ispadamo, jer sada æe zimska pauza, i ako se urade konkretni koraci, Velež je blizu finala...neæe baš Velež tako lako prodati svoju kožu, jer nam je kup jedina šansa za evropu, i treba sve snage usmjeriti u ostvarivanju tog cilja milom ili silom...

11-23-2011 18:44 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8041

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

" OBADVA, OBADVA ... OBA SU PALA ...... "

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

11-23-2011 19:09 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od volim Velez:

        citat od vjetar:

      ..eto im seledece kolo borca ili shirokog .. 02.gif sa kime se god sastanu zijanija im je 02.gif


    saèekaj prvo žrijeb. dalje, ne mora to ništa znaèiti da ako izvuèemo ove što si naveo da ispadamo, jer sada æe zimska pauza, i ako se urade konkretni koraci, Velež je blizu finala...neæe baš Velež tako lako prodati svoju kožu, jer nam je kup jedina šansa za evropu, i treba sve snage usmjeriti u ostvarivanju tog cilja milom ili silom...



Navikli ste u europi igrati.... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

11-23-2011 21:11 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
Kutija 84 Kutija 84 is a Male
raja




Poruka: 1728
Location: Wiesbaden

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Klaudija,
kaze se evropa a ne europa,
na svim knjizevnim jezicima bivse Juge,
13.gif 13.gif 13.gif 10.gif 35.gif

___________________________________________________________________
10.gif 33.gif

    33.gif 10.gif



      11-24-2011 10:29 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od klaudija:

        [quote]

        Navikli STE u europi igrati.... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


      Valjda " smo " ??? Nije valjda da si prestao navijati za "Velež" !!??? 29.gif

      ___________________________________________________________________

        11-24-2011 10:35 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Mene je otac jedne nedelje petedeset i neke poveo na neko važno mjesto. Tako mi je bilo reèeno. Mama me sredila a otac obukao odijelo,svezao kravatu i mi poðemo Rudarskom u grad. Kod milicijske menze nas je èekao kum i još neki ljudi,svi sreðeni kao za paradu. Svima novine u ruci. Upijao sam svaku njihovu rijeè jer sam slutio da æu prisustvovati neèem važnom. Kako je vrijeme odmicalo ulice su se punile masom. Uðosmo na igralište prekriveno crvenom šljakom a iza nas neka grupa ljudi nosi transparent na kojem je pisalo (brzo sam poèeo èitati) Hoæemo pobjedu. Kad se stadion napunio u teren je ušla štrcaljka,vozilo koje je polijevalo teren a temperatura se podigla do usijanja. Onda je poèelo. Oduševljenje pa žestoko psovanje i tako naizmjenièno. Udri ga,nije ti u bašæi rasto,sudija,serem ti se u pištaljku.....jesi brz ko mala kazaljka...Više sam slušao nego gledao jer kad masa ustade ja sam mogao vidjeti samo djeliæe terena. Pitam starog koji su naši.Crveni sine,crveni. Sjeæam se da naši pobijediše 2:1 i da je Mujiæ dao gol. I od tada ja se nikako odviæi odanosti našima pa makar gdje oni bili. Uvijek pomislim šta bi mi pokojni otac rekao? ForzaVelez

        11-24-2011 14:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8041

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od abraxas:

          Mene je otac jedne nedelje petedeset i neke poveo na neko važno mjesto. Tako mi je bilo reèeno. Mama me sredila a otac obukao odijelo,svezao kravatu i mi poðemo Rudarskom u grad. Kod milicijske menze nas je èekao kum i još neki ljudi,svi sreðeni kao za paradu. Svima novine u ruci. Upijao sam svaku njihovu rijeè jer sam slutio da æu prisustvovati neèem važnom. Kako je vrijeme odmicalo ulice su se punile masom. Uðosmo na igralište prekriveno crvenom šljakom a iza nas neka grupa ljudi nosi transparent na kojem je pisalo (brzo sam poèeo èitati) Hoæemo pobjedu. Kad se stadion napunio u teren je ušla štrcaljka,vozilo koje je polijevalo teren a temperatura se podigla do usijanja. Onda je poèelo. Oduševljenje pa žestoko psovanje i tako naizmjenièno. Udri ga,nije ti u bašæi rasto,sudija,serem ti se u pištaljku.....jesi brz ko mala kazaljka...Više sam slušao nego gledao jer kad masa ustade ja sam mogao vidjeti samo djeliæe terena. Pitam starog koji su naši.Crveni sine,crveni. Sjeæam se da naši pobijediše 2:1 i da je Mujiæ dao gol. I od tada ja se nikako odviæi odanosti našima pa makar gdje oni bili. Uvijek pomislim šta bi mi pokojni otac rekao? ForzaVelez



        LEGENDOOOOOOOOOOOOO MOJAAAAAAAAAAAA ....

        Pokoj mu dusi 33.gif Abra, nas Milan, dobar covjek, sportista i Mostarac


        " PROCVJETALA BJELA LALA VELEZ NOSI KUP MARSALA ...."

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        11-24-2011 18:11 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        klaudija
        SexNepoznat



        Poruka: 589

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od taxi:

              citat od klaudija:

            [quote]

            Navikli STE u europi igrati.... 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


          Valjda " smo " ??? Nije valjda da si prestao navijati za "Velež" !!??? 29.gif


        Jesam moj taxi,daleko je onaj naš Velež od ovog sadašnjeg...........istina "nekad sam volio Svetlanu jedne jeseni " a sad...........???????? 10.gif

        11-24-2011 18:23 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        I ja sam voleo Svetlanu. Ne samo da je daleko ona Svetlana nego je kažu nema u zemnom životu. Ali ona ipak živi dok budemo živjeli koji smo je voljeli i koji je volimo. Neko vjeruje da æe doæi Njegovo kraljevstvo a ima nas koji vjeruju da æe se opet pojaviti Svetlana.ForzaVelez

        11-24-2011 18:33 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od klaudija:

          Jesam moj taxi,daleko je onaj naš Velež od ovog sadašnjeg...........
        '

        Znam.Sve mi je daleko ....nemam ni države da valja,nemam ni muda ko prije,nemam ni kose ko prije.....i moje neke "Svetlane" su prošlost......ali ipak mi drago sjetiti se svega,i ne dam na njih. 10.gif

        forza_velez.gif

        ___________________________________________________________________

          11-24-2011 23:03 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          djelda djelda is a Male
          raja




          Poruka: 1646
          Location: dolina grka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:



            Znam.Sve mi je daleko ....nemam ni države da valja,nemam ni muda ko prije,nemam ni kose ko prije.....i moje neke "Svetlane" su prošlost......ali ipak mi drago sjetiti se svega,i ne dam na njih. 10.gif

            forza_velez.gif


          Upravo tako....... 10.gif

          ___________________________________________________________________
          Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

          11-24-2011 23:36 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
          denani denani is a Male
          moforaja




          Poruka: 8041

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:

                citat od klaudija:

              Jesam moj taxi,daleko je onaj naš Velež od ovog sadašnjeg...........
            '

            Znam.Sve mi je daleko ....nemam ni države da valja,nemam ni muda ko prije,nemam ni kose ko prije.....i moje neke "Svetlane" su prošlost......ali ipak mi drago sjetiti se svega,i ne dam na njih. 10.gif

            forza_velez.gif



          Bola nisi pred fratrom ...sta se ispovjedas ...

          nek ti Klaudija kaze Mostar u srcu Velez do groba ... pa cemo onda pricati !!!

          ___________________________________________________________________
          33.gif 33.gif 33.gif

          11-24-2011 23:42 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Klaudija ima muda.... reæi æe . 10.gif

          ___________________________________________________________________

            11-25-2011 11:49 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Izvjesni Lutvo Rizvanbegoviæ iz Matuziæa oženi se Bahrom iz Doboja.. Dovede ljepojku u kuæu na radost cijelih Matuziæa. Bila je najljepša u Matuziæima a i šire. Kako je Lutvo bio nagao èovjek jednog mamurnog jutra bez nekog valjanog razloga isprebija Bahriju. Izbio joj desno oko,dva prednja zuba,slomio vilicu i izrezao lice žiletom. Na kraju je isæero iz kuæe. Lutve sad provodi dane u kafani Rodi godino a kad neko spomene kakva ljepotica je bila Bahra on se naroguši " ma nije to ljudi ona Bahra,vidi je kakva je"..... 21.gif

            11-26-2011 09:31 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            volim Velez volim Velez is a Male
            ne more meda


            Poruka: 31
            Location: Sarajevo

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Hajmo roðeni, sutra abd po pobjedu, porazite tzv. Troju iz Gabele...

            11-26-2011 22:47 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
            pasha pasha is a Male
            Super Moderator




            Poruka: 9503
            Location: uh jebo te

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            forza rodjeni idemo na jesenji odmor sa pobjedom 10.gif

            ___________________________________________________________________

              neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
            Oscar Wilde

            11-27-2011 14:47 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
            bjelopoljac bjelopoljac is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 350
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pred kraj 0-0

            11-27-2011 15:52 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
            bjelopoljac bjelopoljac is a Male
            bice nesto od mene


            Poruka: 350
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Zavrseno 0-0, takodje i Olimpik - Uski 0-0.
            ZELJO jesenji prvak. 10.gif

            11-27-2011 15:55 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
            Stranica (44): « prva ... « prethodna 31 32 33 [34] 35 36 37 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com