Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » FK Velez 2011/2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (44): « prva ... « prethodna 32 33 34 [35] 36 37 38 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 21.gif 21.gif

na sta smo spali, ljudi moji. Da nam bude dobar bod iz Gabele 13.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-27-2011 20:50 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
volim Velez volim Velez is a Male
ne more meda


Poruka: 31
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa upravu si donekle, ali moraš znati od 62. smo igrali s desetoricom, a u 93. minuti navodno sudija pokazao na nepostojeæi ofsajd, kada je OKIæ sam krenuo prema golmanu.....

11-27-2011 21:21 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od volim Velez:

    pa upravu si donekle, ali moraš znati od 62. smo igrali s desetoricom, a u 93. minuti navodno sudija pokazao na nepostojeæi ofsajd, kada je OKIæ sam krenuo prema golmanu.....


Ja sam ti na drugom kolosijeku 11.gif .
Ucim djecu da navijaju za Velez, pustam im VHS finala kupa u BG, i pokazujem tribinu i karem "vidite, tamo je bio tata, i dedo..." , kacim na FB golove protiv Borusije, a sramota me kad procitam da smo u Gabeli igrali 0:0 i jos dobro prosli.

Hebiga, do mene 16.gif zivim u svom svijetu, danasnjica je drugacija 21.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-27-2011 23:04 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
klaudija
SexNepoznat



Poruka: 589

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od makso:

        citat od volim Velez:

      pa upravu si donekle, ali moraš znati od 62. smo igrali s desetoricom, a u 93. minuti navodno sudija pokazao na nepostojeæi ofsajd, kada je OKIæ sam krenuo prema golmanu.....


    Ja sam ti na drugom kolosijeku 11.gif .
    Ucim djecu da navijaju za Velez, pustam im VHS finala kupa u BG, i pokazujem tribinu i karem "vidite, tamo je bio tata, i dedo..." , kacim na FB golove protiv Borusije, a sramota me kad procitam da smo u Gabeli igrali 0:0 i jos dobro prosli.

    Hebiga, do mene 16.gif zivim u svom svijetu, danasnjica je drugacija 21.gif


Sreæa ,ja se aviza ..na vrijeme.......... 10.gif

11-27-2011 23:52 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od makso:

          citat od volim Velez:

        pa upravu si donekle, ali moraš znati od 62. smo igrali s desetoricom, a u 93. minuti navodno sudija pokazao na nepostojeæi ofsajd, kada je OKIæ sam krenuo prema golmanu.....


      Ja sam ti na drugom kolosijeku 11.gif .
      Ucim djecu da navijaju za Velez, pustam im VHS finala kupa u BG, i pokazujem tribinu i karem "vidite, tamo je bio tata, i dedo..." , kacim na FB golove protiv Borusije, a sramota me kad procitam da smo u Gabeli igrali 0:0 i jos dobro prosli.

      Hebiga, do mene 16.gif zivim u svom svijetu, danasnjica je drugacija 21.gif


    Sreæa ,ja se aviza ..na vrijeme.......... 10.gif


Ali jebiga, prva ljubav je najveca.
Sve mozemo promijenuti u zivotu, samo ne klub za koji se navija 11.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

11-28-2011 10:35 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa oèito se može promijeniti i klub ...Takve osobe smo nekad zvali pièkama i šupcima. Ne znam kako se danas tome kaže. Tranzicija valjda.

11-28-2011 12:09 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

demokraCke promjene?? 14.gif

___________________________________________________________________

    11-28-2011 13:48 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    pala pala is a Male
    raja




    Poruka: 1586
    Location: Avenija 77

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od abraxas:

      Pa oèito se može promijeniti i klub ...Takve osobe smo nekad zvali pièkama i šupcima. Ne znam kako se danas tome kaže. Tranzicija valjda.


    Takvi se danas nazivaju "ULTRASI"

    ___________________________________________________________________
    VELEZ JE GOROSTAS KAO PLANINA PO KOJOJ JE DOBIO IME

    11-28-2011 20:56 pala is offline Pregledaj poruke od pala Dodaj pala u listu prijatelja
    volim Velez volim Velez is a Male
    ne more meda


    Poruka: 31
    Location: Sarajevo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Riki Demiæ produžio saradnju s Veležom do ljeta 2013, tako i treba.......

    12-09-2011 00:19 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I ja sam danas, nièim izazvan, produžio vjernost Veležu. Do groba. Ukoliko ima još neka takva osoba neka mi se javi na PP radi pripreme 100 roðendana 10.gif

    12-09-2011 13:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Admir Velagiæ okonèao nogometnu karijeru Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=3960743f-a25b-454f-9982-1ea695d74f24&c=2e4902b1-8cfa-4dde-82f5-024581f02d1f

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    12-09-2011 21:16 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    Blagajac Blagajac is a Male
    raja




    Poruka: 1972
    Location: Nederland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pala:

          citat od abraxas:

        Pa oèito se može promijeniti i klub ...Takve osobe smo nekad zvali pièkama i šupcima. Ne znam kako se danas tome kaže. Tranzicija valjda.


      Takvi se danas nazivaju "ULTRASI"

    Lejla kaze PU kad im se ime spomene..na tv ja neizgovaram ni slucajno kazem oni tamo
    kvislinzi

    ___________________________________________________________________


      [
        B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

      12-09-2011 22:42 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
      sanja25 sanja25 is a Female
      sva blistam :)


      Poruka: 46
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velagic direktor'??? ZAR ONNEMA PROBLEME SA DROGOM?? TO ZNA CIJELI GRAD! NE MOGU DA VJERUJEM! PA JADAN STO NE ZADRZA ZOLJA? A I OVO ZA DEMICA JE LA,DECKO ODE U GABELU.

      12-10-2011 22:05 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
      Dzani Dzani is a Male
      moforaja




      Poruka: 2023
      Location: Coming near You!!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      12-11-2011 00:33 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
      djelda djelda is a Male
      raja




      Poruka: 1646
      Location: dolina grka

      'Roðeni' iz Amerike preko Europe šalju Veležu autobus u Mostar Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=97484b7f-a19d-4fb0-aadb-584066aafd57&c=2e4902b1-8cfa-4dde-82f5-024581f02d1f

      ___________________________________________________________________
      Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

      12-13-2011 20:56 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
      sanja25 sanja25 is a Female
      sva blistam :)


      Poruka: 46
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Velagicu haram ti bilo svakog djeteta koje si otjerao iz Veleza! Prica se da dovodis svoje "prijatelje" da ih uhljebis, Hirosa i slicne! Invalide sa 30kg viska! Tebi Velez na srcu? Zasto si ga tuzio 3 puta? Koliko si utakmica prodao? Koliko si trave popusio i na koliko si utakmica pIjan dosao? Sramoto jedna ti ces sada predstavljati klub i pozivati mlade da dodju u Velez!? I neka mi samo neko ovdje dokaze da svaka moja rjec nije istina!!! Samo sam istinu napisala a sinoc komentar svih radnih kolega je bio isti kao i moj! Zasto se kockate ugledom kluba i srozavate ga na najnize grane? Zasto jednoga narkomana stavljate u kontekst simbola kluba?ZASTO?

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane sanja25 dana 12-15-2011 u 09:48.

      12-15-2011 01:26 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
      volim Velez volim Velez is a Male
      ne more meda


      Poruka: 31
      Location: Sarajevo

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      @sanja25

      odakle ti to sve znaš, pa po drugim portalima navijaèi veleža tvrde da VELAGIÆ nije ništa od toga što ti ovdje govoriš. kome sada vjerovati, jer kod nas u veležu ima uvijek više istina, a koja je taèno to samo BOG zna......i odakle znaš da NEDIM HIROŠ koji je igrao za SARAJEVI I OLIMPIC dolazi kod nas?

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane volim Velez dana 12-15-2011 u 18:33.

      12-15-2011 18:32 volim Velez is offline Pregledaj poruke od volim Velez Dodaj volim Velez u listu prijatelja
      sanja25 sanja25 is a Female
      sva blistam :)


      Poruka: 46
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Hajde neseksualac ne lupaj ko Maksim po diviziji kad grad zna da je ovaj narkoman! Ti ces se sad pitati odakle znam ja i citav Mostar! I nemoj mi Boga spominjati jer mi odmah bacas na ovu narkomansku spodobu koja se sada uhvatila dzamije!

      12-17-2011 15:41 sanja25 is offline Posalji Email za sanja25 Pregledaj poruke od sanja25 Dodaj sanja25 u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U ovaj sat dok policija spava a milicije više nema tiho æu vam otkriti tajnu. Od 1674 gola u PL ex yuge pri jednom sam i ja uèestvovao u akciji priliko postizanja. Bilo je to ranih 60 tih na proljetnoj utakmici Velež Radnièki Beograd. Kod rezultata 1 0 dosuðen je slobodan udarac za Velež prema golu naspram klubani. Loptu je uzeo Benco a ja i moj roðak Koza smo bacaljko gaðali publiku s brežuljka iznad tribina šišarkma. Kad je Nikola uzeo zalet meni bacaljka ode u krivu stranu,šišarka pade na atletsku stazu,odbije se i golmana u glavu. On se okreæe prema publici a u to mu lopta uleti u mrežu. Onda su nastali protesti i vala mene panika uhvatila ali sreæom je bilo nekog žbunja i nisu me otkrili. Nadam se da je ovaj sluèaj zastario. Kako bilo da bilo ForzaVelez
      O ovom sluèaju je pisala i dnevna štampa. Moram naæi negdje u arhivi. Ali prije nisam smio da se kurèim sad ko eto smijem 10.gif 02.gif

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane abraxas dana 12-18-2011 u 01:28.

      12-18-2011 01:26 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        U ovaj sat dok policija spava a milicije više nema tiho æu vam otkriti tajnu. Od 1674 gola u PL ex yuge pri jednom sam i ja uèestvovao u akciji priliko postizanja. Bilo je to ranih 60 tih na proljetnoj utakmici Velež Radnièki Beograd. Kod rezultata 1 0 dosuðen je slobodan udarac za Velež prema golu naspram klubani. Loptu je uzeo Benco a ja i moj roðak Koza smo bacaljko gaðali publiku s brežuljka iznad tribina šišarkma. Kad je Nikola uzeo zalet meni bacaljka ode u krivu stranu,šišarka pade na atletsku stazu,odbije se i golmana u glavu. On se okreæe prema publici a u to mu lopta uleti u mrežu. Onda su nastali protesti i vala mene panika uhvatila ali sreæom je bilo nekog žbunja i nisu me otkrili. Nadam se da je ovaj sluèaj zastario. Kako bilo da bilo ForzaVelez
        O ovom sluèaju je pisala i dnevna štampa. Moram naæi negdje u arhivi. Ali prije nisam smio da se kurèim sad ko eto smijem 10.gif 02.gif



      13.gif 13.gif 13.gif 10.gif ....
        !!!!

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        12-18-2011 12:39 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Stranica (44): « prva ... « prethodna 32 33 34 [35] 36 37 38 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com