Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Crvena Noc Za Usa I Canada 2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pozdrav svim Rodjenima e ... ma gdje bili !!!

i ova slika je amanet ... znoj, suze i jos vise znoja ... I EVROPO eto nas !!!!!


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

12-19-2011 20:52 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uzgred receno ...

transparent je napravljen ... 10.gif

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

12-19-2011 20:53 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

    Pozdrav svim Rodjenima e ... ma gdje bili !!!

    i ova slika je amanet ... znoj, suze i jos vise znoja ... I EVROPO eto nas !!!!!


Ko je ovaj prvi ,do Brace?
I ovaj do Duška,što je sageo glavu?

___________________________________________________________________

    12-19-2011 21:29 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    Behma Behma is a Male
    rodjeni


    Poruka: 766
    Location: zemlja dembelija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovaj do Duska moze bit Kana a ovaj do Brace veze nemam?

    12-20-2011 02:46 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od taxi:

          citat od denani:

        Pozdrav svim Rodjenima e ... ma gdje bili !!!

        i ova slika je amanet ... znoj, suze i jos vise znoja ... I EVROPO eto nas !!!!!


      Ko je ovaj prvi ,do Brace?
      I ovaj do Duška,što je sageo glavu?


    @Prvi do brace je Vukoje (Rici) 01.gif
    Do Duska je Pinda 01.gif

    12-20-2011 04:18 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Omar:

          citat od taxi:

            citat od denani:

          Pozdrav svim Rodjenima e ... ma gdje bili !!!

          i ova slika je amanet ... znoj, suze i jos vise znoja ... I EVROPO eto nas !!!!!


        Ko je ovaj prvi ,do Brace?
        I ovaj do Duška,što je sageo glavu?


      @Prvi do Brace je Vukoje (Rici) 01.gif
      Do Duska je Pinda 01.gif
    ...(nisam 100%,siguran)

    12-20-2011 04:20 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ono nije Momèilo,u gornjem redu,100% ..... nije nikako mogao biti u ovoj generaciji.
    A Kana ,može biti....

    ___________________________________________________________________

      12-20-2011 09:56 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      denani denani is a Male
      moforaja




      Poruka: 8040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      po Emiru :

      s lijeva na desno- stoje Nikola Benco, Ahmed Glavoviæ, Salem Halilhodžiè, Enver Mariæ, Meho Karamehmedoviæ, Ivica Prskalo, Omer Oruèeviæ, Sulejman Rebac trener, èuèe Kemal Šestiæ, djeèak, Marko Èoliæ, Duško Bajeviæ, Šefik Alajbegoviæ-<

      ___________________________________________________________________
      33.gif 33.gif 33.gif

      12-20-2011 10:13 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E tako veæ može 10.gif

      ___________________________________________________________________

        12-20-2011 10:23 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ...
        ko zeli a tamo je (FB) nek navrati i nek vidi !!!


          http://www.facebook.com/#
        !/events/242660292463300/

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        12-21-2011 17:19 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Ale po talama:

          Vec skupljeno 2.000 dollara.Ocekujemo od VJETRA veliku donaciju ili je Vjetar jedan od onih sto samo ronca.Puno pozdrava najboljem igracu malog fudbala i javite se Deniju Behramu za Evropu.



        ..nacekat ce se dok od Vjetra dobiju feninga 13.gif 13.gif

        ..imam ne dam

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        12-22-2011 16:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..kad procitam temu na kojoj se iznose sva desavnja bljuvotine sa klubom i ljudima koji rade u klubu zato je moj odgovor NE DAM ..bez obzira sto ti ljudi nisu Velez .al su dovoljno bezobrazni da u ime tog kluba upravljaju i kradu i gledaju svoje licne interese ..ja samo ne zelim da me bilo ko pravi budalom i dijsporskom ovcom .koju treba jamit za brave..nije mi namjera da miniram one koji zele a i sve da hocu ja to ne mogu i ne zelim .vec iznosim svoj licni stav ..ostali bujrum ..shaljite jasta vec treba velez pomoc i pogurat

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-22-2011 u 16:15.

        12-22-2011 16:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..kad procitam temu na kojoj se iznose sva desavnja bljuvotine sa klubom i ljudima koji rade u klubu zato je moj odgovor NE DAM ..bez obzira sto ti ljudi nisu Velez .al su dovoljno bezobrazni da u ime tog kluba upravljaju i kradu i gledaju svoje licne interese ..ja samo ne zelim da me bilo ko pravi budalom i dijsporskom ovcom .koju treba jamit za brave..nije mi namjera da miniram one koji zele a i sve da hocu ja to ne mogu i ne zelim .vec iznosim svoj licni stav ..ostali bujrum ..shaljite jasta vec treba velez pomoc i pogurat





        Hvala ti u svakom slucaju ... na iskrenosti !!!

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        12-22-2011 18:14 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..nema na cemu ..iz najbolje namjere to govorim .jer glas i ovkvih kao ja bi trebao da se cuje ..

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        12-22-2011 18:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8040

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nadam se ... 10.gif

        ipak ostaje VELEZ i poslije nas , lopovi dodju i odu, igraci dodju i odu , mi dodjemo i odemo, svi ostavimo pecat, pecat koji je duboko urezan ili onaj pecat koji se mora i treba izbristai ...
        ipak VELEZ ostaje i poslije nas ... !!!

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        12-22-2011 19:08 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        Ale po talama
        SexNepoznat

        Poruka: 85
        pokretac teme Thread Started by Ale po talama

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Za sve one koji pokusavaju minirat sve sto je pozitivno ima i drugih tema na ovom forumu.Akcija ce uspjeti jer kao sto rece jedan stari navijac Velez je simbol otpora a sve ostalo nije bitno.. Vec imamo skupljenih $ 3490.00 a jos 4 mjeseca do Crvene noci u USA i Evropi.Ja mislim da bi ljudi u Velezu voljeli da im ljudi poput vjetra ponude neka rjesenja za daljni rad a ne da pametuju.SVA SREDSTVA CE DIREKTNO BITI UPLACENA PRODAVCU AUTOBUSA.Ne bih volio da ova tema ode u prepucavanje.

        12-23-2011 09:51 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..moj ale -naj lakse u zivotu gurati sve pod tepih ili glavu u pjesak kao noj .nemam namjeru da miniram , odma boljsevicka floskula gdje ljude odma nazovete minerima ,ja mozda imam vishe navijackog staza od tebe pa nesto ne znma da bi ti vishe volio da velez igra dobro i da nize uspjehe .znam Velez je institucija i ima ime .ja samo ne zelim da neko manipulishe sa mojim osjecajima i gdje moje osjecaje i moju dushu izkoristava na jedan primitivan i papanski nacin nacin .to jest da mi shaljemo i pomazemo Velez a oni da nam se smiju kako su nas uzeli za ovcu .to para sto stigne hajmo prenizat u svoje vastite dzepove .

        ..milsih da je bojkot navijaca slucajan ,raja su pisala bash na ovome forumu o mahinacijama u klubu , o prevarama i izdajama i lopovlucima .predlago je i vjetar dosta dobri stvari ..ja kazem treba ga prodat i raspisat konkurs za privatiaciju ,jer velez je prije rata imao naziv radne organizacije i sportskog drustva ..imao je samoupravni sporazum i kao takav je bio regiostrovan .znaci ima sve uslove za prodaju .zasto ga onda ne bi prodali pod uslovom da klub ne moze promjenuti ime .naj lakse da se sakica lopova okupi oko veleza i da u tome velezu vidi svoj licni interes u kojem ga nije briga hoce li velez zavrsiti na 15 ili na prvome mjestu .ako tiim ljudima koji ga vode treba skupljat pomoc da prezive OK ja bi bio prvi ali odmakni ruke iod veleza i nemoj mi prodavat muda pod bubrege ..forza velez ..forza velez ..ovamo pokradoshe bogu nogu iz veleza ..to ja Ale ne volim

        ..sto se mene tice vi skupite i milion dolara meni nije briga ..sretno .

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-23-2011 u 13:57.

        12-23-2011 13:55 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Ale po talama
        SexNepoznat

        Poruka: 85
        pokretac teme Thread Started by Ale po talama

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Moj povjetarac nijedan klub u B i H se nemoze privatizovati i od sake novca koja dode u klub najgore sto mogu ukrasti je da dobije neko platu.Ti koda pricas o MC a ne o Velezu a o navijackom stazu ne zelim da raspravljam.Ima ovde ljudi kao sto je MO starac koji znaju puno toga sto ti neznas.Otvori novu temu za rasprave.Evo sad im saljem 2 igraca na probu da nebi nestali dok seik Vjetar nekupi klub.

        12-23-2011 15:28 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ko to laze ili kaze da se ni jedan klub ne moze privatizovat ..cista laz ko god to kaze ..ne morash biti sarkastican ili cinican .ja nisam nikakav sheik .prema tome nemoramo se nazivati nkakvim imenima.ja nemam namjeru kupovat velez a niti imam toliko para .ima neki ljudi koji imaju .dokle god Velez i ostali klubovi ne budu zasnovani na principima na kojima igra MU valja vama skupljat milostinju od raje ..jedno vrijeme ce ito trajat samo nisam bash siguran da ce trajat toliko dugo kolko vi mislite da hoce .Velez je pacijent koji ne moze da zivi od infuzija i milostinje ..Jesi ti mozda menadzer ta dva igraca 04.gif..kolko ja znam o velezu trenutno ti ne mozes ni sanjat .ja licno poznajem 5 igraca koji trenutno igraju u Velezu i dobro sam informisan ..nista se ne brini ..evo sa jednim od njih koji je vec bivshi igrac sam sinoc sjedio .

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 12-23-2011 u 16:02.

        12-23-2011 15:58 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ne krade se na taj nacin koji ti meni pokushavas da objasnish .niko nije dosho pa otvorio kasu sa parama i uzeo par hiljada maraka iz kase ..krade se kroz transfere igraca ..krade se na dovodjenju igraca koji trebaju da dobiju licencu da su igrali u prvoj ligi jer ako ja dovedem dva ili pet igraca na probu veleza kazem da su moja tri ..posle odredjenog vremena i minutaze provedenih na klupi li u igri u prvome timu igracima raste cjena i ja kao menadzer tih igraca posle cu da ih prodam ..sve se to radi u talu sa rukovodstvom kluba i trenerom ..sta se dalje desaje ..igraci koji vrijede i koji trebaju da igraju sjede na klupi i ne produzaju im se ugovori ili otac ili njegova famlija ako nije dala pinku treneru da bi njegov sin igro .takav igrac ili talenat u klubu probada za interese lopova u klubu ..nije ale u pitanju samo ta jadna plata trenera u pitanju ..imaju oni vishe vec sto mi mislimo ..ja mislim da nekim ljudima u klubu nije uopste vazno na kojem ce mjestu velez da bude .vjeruj mi da ih ima takvi koji se danas busaju u prsa i koji bi me oci izvadili da im kazesh jednu rjec u lice a lopovi su i puna im usta veleza i patriotizma za velezom i gradom ,vec je vazno koliko cu ja namaknti para u svoj dzep od raznih meshetara i laznih menadzera koji godinama love i uzimaju na racun tog istog Veleza ..sta se kaze ..ko jebe nekog igraca .eto ga tamo nek ide iz kluba ako mu se ne svidja ..zato nam i odlaze igraci i zato svaki put kad mamo ekipu dodju razbijaci kluba da ucare na svojim transferima a jebesh rezultate , pa guraju ove sto treba da se prodaju dalje na trzistu ..za´to se utakmice gube i moze se i na dvanaestom mjestu zavrhiti nije bitno

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 12-23-2011 u 16:51.

        12-23-2011 16:39 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com