Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Proèitah.
Nije mi jasan smisao ovih tekstova, koga on brani i protiv koga piše, sve je nekako uopæeno. Koji su muslimani uznemiravani poslije ovoga sa ambasadom?

Nema tu ni p od pravih problema, a kamoli r od rješenja.

12-21-2011 15:36 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    mislim svakako da je pogrešno ponašanje to pljuvanje i napajanje svakako!!!

    logicno i normalno. hvala Allahu na našoj savršenoj i sacuvanoj vjeri. pa imamo jasne dokaze koji ukazuju npr na grijeh slavljenja tuðih praznika a nova godina zasigurno nije muslimanska i da bogdo možemo naše pradede pitati jesu li oni krscansku novu godinu slavili

    jesu li oni polugoli hodali gradom pili i travu pušili u sred noæi kuci dolazili.... jesu li se rukovati s suprotnim polom itd


Cheri mislim da ti je odgovorio veæ davno.

12-21-2011 15:58 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Svjetlost, imam jedno pitanje:

    Smije li Musliman otiæi za Božiæ kod prijatelja Katolika ili Pravoslavca, da im èestita, da bude gost u njihovoj kuæi dok slave Božiæ (ili Uskrs)? I mogu li njemu doæi ti isti prijatelji da èestitaju Bajram?

    Ako mi odgovoriš nekim citatom, neæu ga, oèiju mi, ni proèitat'. Ako možeš odgovoriti svojim rijeèima, ok. Hvala.

    Sve su ovo pitanja u svrhu boljeg razumijevanja, nikakve provokacije...


Ja ne znam kako da ti odgovorim kada ja nemam pravo da ti odgovorim. Vjera Islam ima svoja pravila i principe. Nije za svakog da govori.
    Posto pises tvoje misljenje, odnoso moje.


Znaci ne znam koliko si citala o Islamu ali ako se potrudis vidjet ces da to u osnovi nije dozvoljeno kada su propisi u pitanju. U Islamu porpisi vrijede do Sudnjeg Dana i ti isti propisi su od Uzvisenog Allaha dzelleshanuhu.

Da me pitas sta kaze Allahov Poslanik o slavljenju drugih praznika mimo dva bajrama ili o slavljenju krscanskih i drugih praznika, odgovorio bi ....

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-21-2011 u 16:11.

12-21-2011 16:10 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Znaèi, Cheri, poslije Sudnjeg dana možeš na Novu godinu negdje...

12-21-2011 16:32 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od antiprotivan:

    Potpuno jasan i jednostavan zakljucak, naravno da to sve vazi i obrnuto ! 10.gif

    1. Dakle ni ti niti neko drugi isto tako nema pravo osudjivati i omalovazavati neciji drugi izbor.

    2. Ako ja ne klanjam to je moj licni izbor, koji na isti nacin treba da se postuje kao i tvoj izbor.
    Ako ja slavim novu godinu to je isto moj izbor, zar ne ?

    3. Znaci, nema niko pravo da mi to zamjeri, niti da me ubjedjuje koliko sam ja "naopak" !


1. Svakako da osudjujemo postupke koji se kose sa Allahovim zakonom bilo bi smijesno da se nazivamo muslimanima a volimo ono s cim Uzviseni Allah nije zadovoljan. Ali da se neko udara omalovazava pljuje, ja to nikad do sad nisam vidio i cuo. Ne kazem da se nije desilo ima svakakvih ljudi..

2. Ti sto ne klanjas to je tvoj licni izbor koji ti je Allah dao. Znaci niko te ne moze natjerat na to. Na iskrenim vjernicima je da pozivaju ljude da se klanjaju Allahu. (i to na naljepsi nacin kako Allah od nas zahtjeva u Qur'anu)

3. Ja ne znam zasto bi ti neko zamjerio to je tvoj licni izbor. Ali se taj postupak ili bilo koji se suprostavlja Islamu osudjuje u sovjoj dusi, a da ja trcim za tobom i heklam te ti si ovo ti si ono .. to mislim da nije u redu.

Istina se jasno razlikuje od zablude, po mom misljenju istinu ces naci u Qur'anu i Hadisu jer hadis je tumacenje Qur'ana.

Pa zamisli da mi samo osudjujemo ili omalovazavamo. Onda bi morao svaki dan trcat za ljudima i govoriti halo ti stani ovo ono ljevo desno. Osudjujem sve sa cim uzviseni Allah nije zadovoljan i to je logicno inace bi dvolicnjak bio. Ali kada sretnem ljude druge vjere gledam da budem fin s njima zbog bitnosti lijepog ponasanja. Ne znam kako da ti objasnim nadam se da si skontao sta mislim. Samo nemoj zakljucivati sam.

Ja sta zelim najvise jeste da ljudi koji mene osudjuju zbog toga sto vjeru praktikuju uzmu Qur'an ili Hadis u ruke i da citaju pa da saznaju malo o svojoj vjeri kojoj se pripisuju.

Nezamisljivo je da ce mene neko od vas iako ste stariji uciti nesto o Islamu kad vecina vas nikad u svom zivotu pet vakata dnevno niste obavljali, zivili ste u takom sistemu i to je to. Vama je fino bilo i izabrali ste taj zivot. Ali je smjesno da mene neko uci o vjeri koji nikako svoju vjeru ne praktikuje. Mozemo napraviti ovdje anketu koliko clanova obavlja namaz redovno, koliko clanova uci Qur'an dnevno, koliko clanova puta sedmicno posjecuje dzamiju itd. (OBS ne kazem da sam ja neko i nesto mozda ima ljudi koji klanjaju redovno) ali tako ja mislim

Isto da sada mene neko ko pojma o ekonomiji nema uci sta je knjigovodstvo itd.

Meni je zao sto ljudi olako osudjuju nas s bradama da smo vehabije samo zato sto praktikujemo sunnet Bozijeg Poslanika a.s. Nema sumnje u to kada bi Muahamed alejhi selam prosetao fejicevom da bi ga prozvali vehabijom.

Pozdrav tebi imam nekog posla pa necu imati vremena za sve odgovore. Znaci ja pozivam na razumjevanje iako smatram da covjek moze osuditi u svom srcu nesto s obe strane bio on vjernik ili onaj drugi, kontas. To je valjda demokratsko pravo BIH.

i svako lose ponasanje osudjujem vjernika a isto tako osudjujem svako lose ponasanje bilo koga.

Svi smo mi ljudi i svi mi grijesimo, na nama je da trazimo nauku (Islamsku i ovosvjetsku) i idemo naprijed.

    Allah, dž.š., kaže: “Onaj ko želi neku drugu vjeru pored islama neæe mu primljena biti i on æe gubitnik na buduæem svijetu biti.” (Ali Imran, 85)

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane -Svjetlost- dana 12-21-2011 u 16:39.

12-21-2011 16:35 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

        citat od -Svjetlost-:

      mislim svakako da je pogrešno ponašanje to pljuvanje i napajanje svakako!!!

      logicno i normalno. hvala Allahu na našoj savršenoj i sacuvanoj vjeri. pa imamo jasne dokaze koji ukazuju npr na grijeh slavljenja tuðih praznika a nova godina zasigurno nije muslimanska i da bogdo možemo naše pradede pitati jesu li oni krscansku novu godinu slavili

      jesu li oni polugoli hodali gradom pili i travu pušili u sred noæi kuci dolazili.... jesu li se rukovati s suprotnim polom itd


    Cheri mislim da ti je odgovorio veæ davno.


U pravu si, hvala 10.gif

12-21-2011 16:41 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od chaba:

    Znaèi, Cheri, poslije Sudnjeg dana možeš na Novu godinu negdje...


Neka, neka, stara sam ja èekalica 02.gif

Šta imam dalje pitati, ništa, ali iskreno i bez uvijanja kažem da se nadam da æe ovaj pokret ispariti odozdo.

Svjetlost, nema da se ljutiš, ali ovo sve skupa je grozno. Za jedno moderno i civilizovano društvo je neprihvatljivo, nepojmljivo, ne može se živjeti tako, ne daj, Bože....To može u Pakistanu ili tako nešto, BiH je evropska zemlja. Mislim, evropski orjentisana.

Sva ova pravila su pravila koja mogu važiti u islamskim zemljama, gdje su i šerijatski sudovi i šerijatski zakoni.




BiH je ovo:

    http://www.youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4

12-21-2011 16:52 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

......................a ne ovo..............


    http://www.youtube.com/watch?v=CV34Xdxxxio

12-21-2011 16:56 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
pravimostarac
SexNepoznat

Poruka: 3132
Location: Zaluto

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjera se ne ispoljava odjecom i izgledom kao u ovom kontekstu nego se vjera nosi u srcu i ispoljava djelima a ne jezikom

___________________________________________________________________
Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

12-21-2011 16:58 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za BeHabije 10.gif 01.gif

12-21-2011 17:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aaaaaaaaaa 14.gif 28.gif svasta

___________________________________________________________________

    12-21-2011 17:02 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

      Vjera se ne ispoljava odjecom i izgledom kao u ovom kontekstu nego se vjera nosi u srcu i ispoljava djelima a ne jezikom


    fino reèeno ali i vjernici se danas napadaju i ruznim imenima nazivaju zbog svog izgleda

    12-21-2011 17:07 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od cheri:

      ......................a ne ovo..............


        http://www.youtube.com/watch?v=CV34Xdxxxio


    pošteno reèeno. svaka èast rahmetli jusufu za ovaj govor.

    12-21-2011 17:13 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od -Svjetlost-:

          citat od pravimostarac:

        Vjera se ne ispoljava odjecom i izgledom kao u ovom kontekstu nego se vjera nosi u srcu i ispoljava djelima a ne jezikom


      fino reèeno ali i vjernici se danas napadaju i ruznim imenima nazivaju zbog svog izgleda



    ti isti su pokusali i pokusavaju da zavode neki novi "red" cak i u Dzamijama a to je bas bezveze nije jedan primjer svadje i tuce u Dzamiji zato sto Vehabija hoce da Imamu i narodu nametne nesto drugo od onoga sto su godinama radili to je pogresno, to je agresivno i nece proci samo ce veci bijes na sebe navuci

    ponasaju se kao komunisti 46-e/47-e ko god nije po "PS-u" isto kao da je neprijatelj e tako se ponasaju Vehabije

    Mene su u JNA smatrali "stranim elementom" jer sam se osisao onako kao Americki marinci a ne po "PS-u" sa "solufima" itd

    a danas svaki Vehabija kad me vidi smatra me za totalnog nevjernika/cafira jer nisam po njegovom "PS-u"

    primijetis li koliko su svi Exremizmi slicni koliko god im parole bile razlicite ili ciljevi

    ___________________________________________________________________

      12-21-2011 17:19 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)
      pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

            citat od chaba:

          Znaèi, Cheri, poslije Sudnjeg dana možeš na Novu godinu negdje...


        Neka, neka, stara sam ja èekalica 02.gif

        Šta imam dalje pitati, ništa, ali iskreno i bez uvijanja kažem da se nadam da æe ovaj pokret ispariti odozdo.

        Svjetlost, nema da se ljutiš, ali ovo sve skupa je grozno. Za jedno moderno i civilizovano društvo je neprihvatljivo, nepojmljivo, ne može se živjeti tako, ne daj, Bože....To može u Pakistanu ili tako nešto, BiH je evropska zemlja. Mislim, evropski orjentisana.

        Sva ova pravila su pravila koja mogu važiti u islamskim zemljama, gdje su i šerijatski sudovi i šerijatski zakoni.




        BiH je ovo:

          http://www.youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4



      Ne ljutim se Cheri stvarno. Meni je jasno da se nekom ne svidja i to razumijem i necu se mjesat u to.


      Isto tako se nadam da i vi nas razumijete koji volimo Allahov zakon i praktikovanje vjere svaki dan

      12-21-2011 17:36 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)
      pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ZNAM DA NEMA VEZE S TEMOM ALI EVO MALO DA SE NASMIJEMO

      12-21-2011 17:43 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od -Svjetlost-:

            citat od cheri:

              citat od chaba:

            Znaèi, Cheri, poslije Sudnjeg dana možeš na Novu godinu negdje...


          Neka, neka, stara sam ja èekalica 02.gif

          Šta imam dalje pitati, ništa, ali iskreno i bez uvijanja kažem da se nadam da æe ovaj pokret ispariti odozdo.

          Svjetlost, nema da se ljutiš, ali ovo sve skupa je grozno. Za jedno moderno i civilizovano društvo je neprihvatljivo, nepojmljivo, ne može se živjeti tako, ne daj, Bože....To može u Pakistanu ili tako nešto, BiH je evropska zemlja. Mislim, evropski orjentisana.

          Sva ova pravila su pravila koja mogu važiti u islamskim zemljama, gdje su i šerijatski sudovi i šerijatski zakoni.




          BiH je ovo:

            http://www.youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4



        Ne ljutim se Cheri stvarno. Meni je jasno da se nekom ne svidja i to razumijem i necu se mjesat u to.


        Isto tako se nadam da i vi nas razumijete koji volimo Allahov zakon i praktikovanje vjere svaki dan


      Ok, drago mi je da se ne ljutiš, imamo svi pravo iznijeti svoje mišljenje. Ali ti ne mogu pustiti da prodje ovo što si rekao "se nadam da i vi nas razumijete koji volimo Allahov zakon i praktikovanje vjere svaki dan". Pojednostavio si to malo previše.

      I TE KAKO razumijem, nena mi je rahmetli svih pet vakata klanjala do zadnjeg dana, a umrla je kad je imala 90 i kusur godina... A ipak je radila sve ovo što sam gore pobrojala, išla na èestitanje Božiæa u babe Mileve, Tomo joj dolazio na Bajram......i tako redom, i tako redom svi ostali....

      E, vidiš, ako ti TO ne možeš razumjeti, onda ti moram reæi da ne razumiješ DUH i kulturu BiH naroda, ne razumiješ koliko je poimanje vjere i praktikovanje iste onako kako ga vi propovjedate, DALEKO od tog naroda. I nadam se da æe tako i ostati.

      Ostaj mi zdravo, u svakom sluèaju, sad više nemam vremena, ako ti trebadnem odgovoriti uradiæu to kad opet navratim.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 12-21-2011 u 17:50.

      12-21-2011 17:47 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)
      pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od cheri:

            citat od -Svjetlost-:

              citat od cheri:

                citat od chaba:

              Znaèi, Cheri, poslije Sudnjeg dana možeš na Novu godinu negdje...


            Neka, neka, stara sam ja èekalica 02.gif

            Šta imam dalje pitati, ništa, ali iskreno i bez uvijanja kažem da se nadam da æe ovaj pokret ispariti odozdo.

            Svjetlost, nema da se ljutiš, ali ovo sve skupa je grozno. Za jedno moderno i civilizovano društvo je neprihvatljivo, nepojmljivo, ne može se živjeti tako, ne daj, Bože....To može u Pakistanu ili tako nešto, BiH je evropska zemlja. Mislim, evropski orjentisana.

            Sva ova pravila su pravila koja mogu važiti u islamskim zemljama, gdje su i šerijatski sudovi i šerijatski zakoni.




            BiH je ovo:

              http://www.youtube.com/watch?v=pc1c57Fl6E4



          Ne ljutim se Cheri stvarno. Meni je jasno da se nekom ne svidja i to razumijem i necu se mjesat u to.


          Isto tako se nadam da i vi nas razumijete koji volimo Allahov zakon i praktikovanje vjere svaki dan


        Ok, drago mi je da se ne ljutiš, imamo svi pravo iznijeti svoje mišljenje. Ali ti ne mogu pustiti da prodje ovo što si rekao "se nadam da i vi nas razumijete koji volimo Allahov zakon i praktikovanje vjere svaki dan". Pojednostavio si to malo previše.

        I TE KAKO razumijem, nena mi je rahmetli svih pet vakata klanjala do zadnjeg dana, a umrla je kad je imala 90 i kusur godina... A ipak je radila sve ovo što sam gore pobrojala, išla na èestitanje Božiæa u babe Mileve, Tomo joj dolazio na Bajram......i tako redom, i tako redom svi ostali....

        E, vidiš, ako ti TO ne možeš razumjeti, onda ti moram reæi da ne razumiješ DUH i kulturu BiH naroda, ne razumiješ koliko je poimanje vjere i praktikovanje iste onako kako ga vi propovjedate, DALEKO od tog naroda. I nadam se da æe tako i ostati.

        Ostaj mi zdravo, u svakom sluèaju, sad više nemam vremena, ako ti trebadnem odgovoriti uradiæu to kad opet navratim.


      molim Allaha da joj oprosti sve grijehe i da bude milostiv prema njoj i da je u Džennet uvede.. Amin

      12-21-2011 17:52 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Vanjski izgled pojedinaca se poistovjecuje sa agresivnim ponasanjem te izaziva reakcije javnosti.

      Ja koliko znam niko nije napadao "regularne" vjernike pred dzamijama u vrijeme dzume ili teravije

      Dakle svi trebaju da malo "smanje"

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      12-21-2011 19:10 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)
      pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pravimostarac:

        Vanjski izgled pojedinaca se poistovjecuje sa agresivnim ponasanjem te izaziva reakcije javnosti.

        Ja koliko znam niko nije napadao "regularne" vjernike pred dzamijama u vrijeme dzume ili teravije

        Dakle svi trebaju da malo "smanje"


      Magdi rahmetullahi alejh je bio regularni vjernik školovan èovjek koji nije probleme pravio på je opet UBIJEN a da je kojim sluèajem on nekoga ubio brujili godinama o tome i svi moguæi experti bi umjesani bili. ali bošnje TV odgaja i uæi kako je muslimanska krv jednako nula

      12-21-2011 19:25 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      Stranica (10): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com