Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Crvena Noc Za Usa I Canada 2012 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dobro kaze BMW 13.gif 13.gif
ha sto ameri piche 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-21-2012 10:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    dobro kaze BMW 13.gif 13.gif
    ha sto ameri piche 10.gif



Izvini sto te upita ...necu vise ... !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-21-2012 12:08 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

        citat od pasha:

      dobro kaze BMW 13.gif 13.gif
      ha sto ameri piche 10.gif



    Izvini sto te upita ...necu vise ... !!!


sekiracija otpada 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-21-2012 12:21 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

        citat od denani:

          citat od pasha:

        dobro kaze BMW 13.gif 13.gif
        ha sto ameri piche 10.gif



      Izvini sto te upita ...necu vise ... !!!


    sekiracija otpada 10.gif


ne sekiram se pasha, znas mene ... nego puno mislim !! Ali eto necu vise .... fala ti !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-21-2012 13:23 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eno pojacanja americki izgubise od 3 ligasa 2-0 Braco nemoj nam vise slati pojacanja

___________________________________________________________________
Nemam potpis

01-21-2012 15:40 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od denani:

        citat od pasha:

          citat od denani:

            citat od pasha:

          dobro kaze BMW 13.gif 13.gif
          ha sto ameri piche 10.gif



        Izvini sto te upita ...necu vise ... !!!


      sekiracija otpada 10.gif


    ne sekiram se pasha, znas mene ... nego puno mislim !! Ali eto necu vise .... fala ti !!!


hajde ti srdi tamo tu festu da sve bude kako treba 10.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

01-21-2012 16:41 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
Dzani Dzani is a Male
moforaja




Poruka: 2023
Location: Coming near You!!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kako donirati ???

01-21-2012 21:56 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rayan Smith koji je po rijecima trenera trebao biti hit prvenstva se vratio u USA iz porodicnih razloga i pored fantasticne ponude od strane kluba.Dustyn Downey se vraca sutra jer Velez ima na toj poziciji vise igraca a nije velika razlika u kvaliteti.Od 20 igraca koji su igrali jedan je bio Amer i igrao najmanje ali po BMW izgleda da je on kriv za poraz Hajde da malo vise trosimo energiju da,pomognemo klubu koji je puno vise od igre.Za sve donacije imate link na pocetku ove stranice ili na facebook(Crvena Noc).

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ale po talama dana 01-21-2012 u 22:20.

01-21-2012 22:13 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ale po talama:

    Rayan Smith koji je po rijecima trenera trebao biti hit prvenstva se vratio u USA iz porodicnih razloga i pored fantasticne ponude od strane kluba.Dustyn Downey se vraca sutra jer Velez ima na toj poziciji vise igraca a nije velika razlika u kvaliteti.Od 20 igraca koji su igrali jedan je bio Amer i igrao najmanje ali po BMW izgleda da je on kriv za poraz Hajde da malo vise trosimo energiju da,pomognemo klubu koji je puno vise od igre.Za sve donacije imate link na pocetku ove stranice ili na facebook(Crvena Noc).



Ne osvrtati se na komentare, bilo ih je i bit ce ih ... frustrirane raje ima svugdje pa i ovdje ... sto rece Ale: da pomognemo Velezu pa ko hoce ....

Vecerras smo Pala, Blagajac i ja dogovorili oko sale i svega ostaloga za Velezovu Crvenu noc u Holandiji .... uskoro jos vise informacija !!!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-22-2012 00:16 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Komentar je bio dobronamjeran nevjerujem da vise volite Velez od mene te da ste bili na vise utakmica od mene . Braco je tu negdje 10.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

01-22-2012 00:44 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od BMW:

    Komentar je bio dobronamjeran nevjerujem da vise volite Velez od mene te da ste bili na vise utakmica od mene . Braco je tu negdje 10.gif



Odlicno 10.gif ... pozzz !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-22-2012 13:54 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo Deni,Samo tako Mostaraca najmanje na spisku za donacije.Nesto me stid.

01-22-2012 17:45 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pa kad ga vec spustas je bi te pito gdje ste vi bili kad je skandinavija pravila Crvene Noci i slala pare dole i ugoscavala po 10 ljudi iz Veleza sta ste vi sada digli hampu ko da cete milione poslat a to je do vas sto nema Mostaraca vamo nas je bilo MASALA .Nemojte da vam entuzijazam ode u pogresnom smjeru davajuci komentare tipa stid me sto sam Mostarac itd
Mostar i Velez se pomazu srcem i naravno novcem a ne ZUGANJEM

___________________________________________________________________
Nemam potpis

01-22-2012 21:35 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je zajednicka akcija isto kao sto je kupljen semafor i nema razdvajanja.Na spisku koji mi imamo nema ni 10% mostaraca a imamo donacije od ljudi iz Afrike i ljudi iz 34 grada u B I H.Dosta je suplje voli se srcem itd .Samo konkretno brato pa semo vise uzivati u nasem Velezu.Ja nemam pravo da prozivam nikoga i uvijek sam napominjao da ko moze da donaciju koliko moze.Imaju ljudi u Evropi i USA koji skupljaju donacije i organizuju Crvene noci i ove civfre koje mi izbacujemo je da se zna svaki dollar gdje je i koje dao da bi izbjegli price rekla kazala.Ja se nadam BMW da ces se i ti angazovati oko animiranja ljudi jer mi izgledas kao pravi Velezovac i Mostarac.Cao i akobogda bice jos akcija.
USA $ 11,220.00

01-22-2012 22:03 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne zamjerim nikome, ne ljutim se na nikoga ... za sve sto se uradilo za Velez i bilo ko da je uradio, komplimenti za sve sto ce se uraditi za Velez opet komplimenti !!!
Jedino sto me ponekad zazulja a ti jo supanje na ozbiljnim temama (jebi ga mozda je i do mene) s obzirom da je Fb ili forum jedini nacin komunikacije idem od toga da moramo ozbiljno razgovarati (jer je i ozbiljna tema), raja nam treba, probam da ih angazujem koliko mogu ... za supanje, zezanje bit ce vremena !!!!

BMW skidam kapu za sve uradjeno,ne ljuti se ,buraz, hvala svima i da Bog da da ostane tako ...pomazimo dok mozemo sigurno ce bit da neko da manje neko vise ...
Da je malo Mostaraca, sta reci ... nazalost je tako ali mi idemo dalje i nema stajanja ... ova utakmica traje i dalje ...

... RADI VELEZA, RADI NAS ali ponajvise RADI NASE DJECE, DA NE ZABORAVE !!!


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane denani dana 01-22-2012 u 22:23.

01-22-2012 22:21 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da obavjestim da je otvorena Grupa na FB pod nazivom RODJENIM ZA RODJENDAN .... stigla je i prav uplata od 50 eura ....

KRENULO SE .... SA SRECOM !!!

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-23-2012 21:01 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za sve one koji zele ucestvovati u akciji kupovine autobusa za nase RODJENE mogu to uciniti na paypal adresu:

    donations@our-kids.co.uk

sa naznakom Rodjenim za rodjendan

P.S.
Ko se odluci da podrzi akciju ovo je jedan od nacina za uplatu, sve donacije ce doci na listu, ko je uplatio, koliko je uplatio i gdje trenutno zivi,
ako zelite uplatiti a ne zelite da vam se ime pojavi na listi, onda pisemo samo inicijale i mjesto boravka tako da ipak mozete vidjeti sebe na spisku a niko nemora znati ko ste vi u stvari ....

HVALA VAM !!!!!


ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-25-2012 21:33 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Crvena noc USA u Louisvilly,kao gosti zabavljace vas

Verena Cerovina(Hayat )
Don Almir Ajanovic (Sarajevo)
Isko Jakupovic(Banja Luka)
orkestar dunje band i voditelj Fikret Hodzic (Hayat)

Ove godine ce biti vrhunska zabava.Rezervisite svoje mijesto na vrijeme.Svake godine karte se prodaju veoma brzo.

$ 11,600.00

01-26-2012 04:33 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
denani denani is a Male
moforaja




Poruka: 8040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Do nas je, samo do nas i do nikoga drugog ... 33.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
33.gif 33.gif 33.gif

01-26-2012 17:46 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
Ale po talama
SexNepoznat

Poruka: 85
pokretac teme Thread Started by Ale po talama

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

$ 12,700.00
Ovo zasad ide i vise nego dobro.Jedino jos uvijek slab odziv velikih centara St.Louis,Chicago,Atlanta,New York itd.

01-30-2012 05:29 Ale po talama is offline Pregledaj poruke od Ale po talama Dodaj Ale po talama u listu prijatelja
Stranica (8): « prva ... « prethodna 2 3 4 [5] 6 7 8 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com