Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Homoseksualizam I Vjera 1 Votes - Average Rating: 2.001 Votes - Average Rating: 2.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bas tako Tana zato ja i napisah ono ne znam u kojem oni vjeku zive,ali nije 21.

02-14-2012 05:11 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
TigricaX TigricaX is a Female
zvrk hanuma




Poruka: 6105
Location: Nesvrstana

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Eh dobar je taj sa zecom....tacno se tako i ja nekad osjecam 05.gif 10.gif

___________________________________________________________________
"Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

02-14-2012 05:33 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja mislim da su lovci veæe zlo nego topla braæa i sestre. Moj roðak Borut kaže da su lovci naoružani pijanci koji idu kroz šumu od gostione do gostione i ubijaju sve što se mièe. Mo je oèi su gledale pune prtljažnike raznik ptica ubijenih bez razloga. Italijani pobiše sve što nije rat pobio i napuniše svoje skrinje. I kao što moj dobri tast reèe: ko se jebe nek se jebe a ti èuvaj guzicu i sebe. Dao bog da doðe dan da su homoseksualci jedini problem svijeta.....

02-14-2012 09:42 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mei nedostaje dosta raje koji se javise na ovu temu

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    02-14-2012 15:44 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    alfons
    SexNepoznat

    Poruka: 80

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo malo citam ove postove pa ne mogu da vjerujem (neke ljude i prepoznajem iz ranijeg zivota) da ljudi iz moje bivse sredine nisu prestali mlatiti praznu slamu i da nisu naucili jedno slovo vise od onoga sto smo znali/nismo znali prije mnogo mnogo godina. Tuzno i zalosno kao zemlja propada u neznanju i primitivnim tvrdnjama vecine stanovnistva koje izgleda nakon biblije/kurana nisu vise nista u zivotu procitali. Racunaju valjda dovoljno je to za prezivjeti u jednoj takvoj sredini. Dragi moji tako mi zao vidjeti koliko ste uplaseni pojavom homoseksualizma, kakva to mracna sila izbija iz tog pojma, nepoznata vama i vasim bliznjima. Ako bas zelite da shvatite sustinu nastanka ove pojave procitajte malo danasnju biologiju siguran sam da cete tamo naci odgovore koje ce vas nazalost odvesti malo dalje od biblije i kurana koji su opet u svoje virjeme imali za cilj unistiti sve sto nije "kao mi". Ja sam presretan sto vise ne zivim dole u tom jadu i cemeru ljudskom gdje religija unistava svaki napredak u zivotu i huska protiv svega sto nije "nama poznato". Znam napamet vase komentare, ne morate se brinuti i pisati " nama je drago da ne zivis ovdje, pa lijepi pendrek itd" to je samo odraz vaseg neznanja i nemoci da se susretnete sa novim svijetom/novim mislima koje nude rjesenja. ako vas zista zanima sto jedan homoseksualac ima zajednicko sa religijom ili necim drugim evo se javljam da vam odgovorim na jednom drugom nivou gdje postoji respekt za sugovarace. lijep pozdrav iz dragog mi inozemstva 33.gif

    02-20-2012 15:10 alfons is offline Posalji email za alfons Pregledaj poruke od alfons Dodaj alfons u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..Ja sam presretan sto vise ne zivim dole u tom jadu i cemeru ljudskom gdje religija unistava svaki napredak u zivotu i huska protiv svega sto nije "nama poznato". Znam napamet vase komentare, ne morate se brinuti i pisat..


    ..sve je relativno pa i ta sreca u inozenstvu , ne bi ti ja sad kvario taj tvoj sjecaj koji ti imash u sredini u kojoj zivish ..meni je lijepo isto kao i tebi jer sam u inozenstvu ali ja ipak nisam dotako svu tu srecu ljudskosti o kojoj ti pricash ..ne mora se to odnositi na mene samoga a da bi ja bio sretan .ako su drugi nesretni u sredini gdje ja zivim onda to nije sreca o okojoj se treba faliti ..na primjer ..jesi li kad razmisljo kako se neki tamo covjek osjeca u tom inozenstvu koji iz svog ideoloskgog ubjedjenja zeli da prakticira vjeru ..zeli da klanja ili neka zena hoce da nosi shal ili burku .. ne moze nazad u svoju domovinu ili zemlju porijekla ..jesi kad razmisljo da tvoja zena nosi shal i zeli posao , taj posao sigurno nikada ne bi dobila sa shalom na glavi ..to je nesreca za nekoga a sreca za tebe ..sad o sreci i nesreci pojedinacnoj ne bi zelio raspravljat , kolko je ko sretan a kolko je ko nesretan je nesto slicno pricati o ukusima ..o ukusima je neukusno raspravljati , pa i ja o pojmu tvoje srece ne zelim

    ..da ti kazem da vjera i religija nisu unistili nikoga na onim prostorima , vec su ljudi dali sebi za pravo da u ime te religije rade ruzna djela ..samo mi kazi u kojoj se svetoj knjizi govori ili govorilo da se ubijaju ljudi ..jer zlocin je ubiti jednoga kao da si pobio cjeli svjet ..ako to vjera kaze da je tako onda ti je nepotrebno opravdavati svoj boravak u inozenstvu vjerom i religijom da su oni uzrok sto ti josh uvjek ne zelish dole ..ti ne zelish dole samo zato sto ti je ovamo dobro i sto za svoju egzistenciju ne morah da brinesh kao dole ..zato ne mjesah vjeru da je ona uzrok svim nashim problemima ..posto je tema homoseksualizam i vjera ..mislim da ih ni jedna religija ne sputava da vjeruju u ono sta zele ..

    .

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 02-20-2012 u 16:26.

    02-20-2012 16:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo da odgovorim...hvaka bogu pa ne zivis ovdje...ali iz razloga sto tamo gdje zivis ne nailazis na predrasude koje ovdje postoje...pa ovdje ljudi jedni drugima kopaju oci zbog imena a ne zbog seksualne orijentacije...znam da je puno tezi zivot homoseksualcima ovdje nego recimo u njemackoj ,holandiji itd....

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      02-20-2012 16:35 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..tacno refla ..lako je ovde biti homic 02.gif
      ..mnogo lakse vec biti musliman .

      ..vidish koliko se samo svijet trudi da nam gurne gej paradu u sarajevo i beograd ..ocito da nas na tome stalno testiraju ..ja se slazem da je ispravno imati respekt prema homoseksualizmu i da ga treba prihvatiti sasvim normalno i prirodno ..ali za uzvrat sta oni cine da svate neku znu koja hoce da nosi shal ..to skidaju zenama sa glava ultimativno i zakonima ..zamisli kako bi se na nas obrushila zapadna demokratija kad bi neko izglaso zakon gdje je homoseksualizam zabranjem ..

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      02-20-2012 17:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..jesi kad razmisljo da tvoja zena nosi shal i zeli posao , taj posao sigurno nikada ne bi dobila sa shalom na glavi ..to je nesreca za nekoga a sreca za tebe ..sad o sreci i nesreci pojedinacnoj ne bi zelio raspravljat , kolko je ko sretan a kolko je ko nesretan je nesto slicno pricati o ukusima ..o ukusima je neukusno raspravljati ,
        .


      Zato što je Europa kršæanska i na to treba tako i gledati. Neæe se to nikad ni popraviti, po tom pitanju.

      ___________________________________________________________________

        02-20-2012 17:14 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ja znam da se nece popraviti...zasto onda traze na drugom mjestu prava za krscane

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        02-20-2012 17:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..tacno refla ..lako je ovde biti homic 02.gif
          ..mnogo lakse vec biti musliman .

          ..vidish koliko se samo svijet trudi da nam gurne gej paradu u sarajevo i beograd ..ocito da nas na tome stalno testiraju ..ja se slazem da je ispravno imati respekt prema homoseksualizmu i da ga treba prihvatiti sasvim normalno i prirodno ..ali za uzvrat sta oni cine da svate neku znu koja hoce da nosi shal ..to skidaju zenama sa glava ultimativno i zakonima ..zamisli kako bi se na nas obrushila zapadna demokratija kad bi neko izglaso zakon gdje je homoseksualizam zabranjem ..


        dobro...o tome se da raspravljati...mislim statusu muslimana...sto se tice sala pretpostavljam da mislis na francusku...mislim da je zakonom zabranajen samo nikab...sto je po meni licno opravdano...jer kako cu identificirati osobu s kojom razgovaram itd...

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          02-20-2012 17:33 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..indetifikacija da .ali je to samo izgovor za ono sto se zeli postici .

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          02-20-2012 18:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          jeli u islamu zabranjeno homoseksualizam?

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          02-20-2012 18:42 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jeste. Ali nije kazna dopustena.. prema tome, svakom svoje kao i uvijek. 01.gif

          02-20-2012 22:27 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          KULJE1969 KULJE1969 is a Male
          raja




          Poruka: 1794
          Location: Brace Krpo 19

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kad su Spanci u protjerali muslimane i jevreje iz Spanije 1085 u biblioteci u gradu Toledo nadjene knjige za koje nije bilo poznato ni da su postojale koje su realno objasnjavale sva desavanja oko nastanka covjeka prirode itd,a vatikan itd su odmah poceli da zabranjivaju da se te Aristotelove knjige izucavaju.Dotad je bilo jedino odobreno vjersko ucenje.tad su vec lagano otpocele promjene,ali vecinom samo kod extra skolovanih.

          02-22-2012 03:21 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma Spanci su pederi

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          02-22-2012 08:03 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          tulpe tulpe is a Female
          wicked


          Poruka: 3040

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od KULJE1969:

            Kad su Spanci u protjerali muslimane i jevreje iz Spanije 1085 u biblioteci u gradu Toledo nadjene knjige za koje nije bilo poznato ni da su postojale koje su realno objasnjavale sva desavanja oko nastanka covjeka prirode itd,a vatikan itd su odmah poceli da zabranjivaju da se te Aristotelove knjige izucavaju.Dotad je bilo jedino odobreno vjersko ucenje.tad su vec lagano otpocele promjene,ali vecinom samo kod extra skolovanih.


          Da oni su ih masovno spaljivali. Samo su neke sacuvane.. ovo obavezno treba spomenuti kod te inkvizicije.. 33.gif

          02-22-2012 09:59 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
          Stranica (6): « prva ... « prethodna 3 4 5 [6] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com