Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Ko ga kome podvaljuje » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjerujem i neka su..nekako je nekome posluzilo u dobre svrhe 10.gif bice borica ako bude nas 10.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-25-2012 13:37 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam sadio s Gorankama: Imao sam sjemena,hvala bogu, ali sam bio stidljiv do zla boga. Ništa se nije primilo

03-25-2012 14:45 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovðe ga Taxi podvaljuje. Æuprija je bila turska, vidi joj glave....ma polumjesec pljunuti. Kako je bilo Taxi, kršæanskom srcu viðet tu nakazu,ha?? Ko bi je rušio da je bila mostarska...zar bi se pošten svijet onoliko veselio da je bila od sviha naske? Bjeri Taxi....nas si našo.... 02.gif

03-25-2012 14:56 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

onda lastu? 29.gif
ali ,i tada æe neko reæi....kakava lasta,kad raširi krila....isto plus 29.gif
još "crno-bela" !?

___________________________________________________________________

    03-25-2012 15:13 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A lisku?

    03-25-2012 15:47 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A i kenjac bi mogao proæi... 01.gif

    03-25-2012 15:48 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    nemore kenjac....opet se nebi dogovorili,èiji je kenjac bolji,,trvdoglaviji...

    ___________________________________________________________________

      03-25-2012 16:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar
      pokretac teme Thread Started by cobra

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.starmo.ba/mostars/item/5253-bo%C5%A1njaci-%C4%87e-bojkotovati-otvaranje-vije%C4%87nice.html

      03-25-2012 18:22 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      zalik13 zalik13 is a Male
      moforaja




      Poruka: 4619
      Location: Rio de Zalik

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Èlanovi Kluba vijeænika Bošnjaka u Gradskom vijeæu Grada Mostara odluèili su na današnjoj sjednici da neæe uèestvovati u sveèanosti otvaranja novoizgraðene Gradske vijeænice, zakazanoj za 26. marta, istovremeno tražeæi njeno odlaganje.

        http://www.novasloboda.ba/clanak/citaj/20322/klub-vijecnika-bosnjaka-nece-ucestvovati-na-svecanom-otvaranju-vijecnice-u-mostaru

      03-25-2012 18:45 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Opet džaba kreèili......

      03-25-2012 18:47 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar
      pokretac teme Thread Started by cobra

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.federalna.ba/bhs/vijest/18823/zbog-spomenika-u-cast-osam-poginulih-pripadnika-hvo-a-iz-livna-u-dvoristu-nove-vijecnice

      03-25-2012 19:20 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prvo: Ne znam šta sam grdnije vidjela od ovog spomenika.
      Drugo: Spomenik palim bojovnicima iz Livna je èista provokacija i podjebavanje bez granica (izvinjavam se na izrazu, ali ne nalazim prikladniji). Što, bojovnici iz Livna branili Mostar, šta li????

      Jao, vlasti i govana, zavadi pa vladaj...
      Fujjjj

      03-25-2012 22:36 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

            citat od Viribus:

              citat od taxi:

            Meni ovo izgleda kao da su se djeca igrala u vrtiæu / jaslicama ,pa ispalo ovako. 21.gif
            Prije je bio plus,sad je ovo minus .... 29.gif

            Zar ne bi bilo ljepše da je tu neka mala maketa mosta,bilo kojeg,mostarskog mosta....ako veæ treba biti nešto !? Nešto što povezuje ,približava.


          bilo šta da se stavi nekom bi smetalo,da se stavi maketa Starog neki bi rekli što nije stavljena maketa Titovog mosta. takav smo mi narod., uvijek ne zadovoljni.


        E,onda te kojima smeta Stari,nabiti na qrac i postaviti ispred zgrade..... jer ,stari nije ni turski,ni muslimanski,ni srpski,ni hrvatski,ni židovski.....veæ mostarski Stari most. Uvijek bio,od postanka.
        A Titov je bio i kraljev .
        Ta,uvijek je u grbu Mostara bio most,i sunce iznad njega....ni križa ,ni mjeseca i zvijezde,ni krsta . 01.gif


      10.gif 10.gif 10.gif

      03-25-2012 22:38 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar
      pokretac teme Thread Started by cobra

      RE: Ko ga kome podvaljuje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Viribus:

            citat od cobra:

          Jutros uklonjen (otpillan) drvrni kriz iz dvorista nove vijecnice, a postavljen "ko fol" stecak sa krizom i likovima koji su palili i rusili Bulevar i Mostar. Pa dokle vise sa podvalama, hoce li ikada Mostar postati normalan grad ???





          10.gif 33.gif


        nije bolan ko fol , za prave su stavili steèak, samo mi nije jasno što to tebi smeta.?


      Izgleda da ne smeta samo meni !!!

      10.gif 33.gif

      03-25-2012 23:21 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      Viribus Viribus is a Male
      moforaja


      Poruka: 5295

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ako su ovo svi kojima smeta onda nije problem.

      03-25-2012 23:45 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
      kantarevac kantarevac is a Male
      ne more meda


      Poruka: 33

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Problem je sa onima sto im nesmeta.

      03-26-2012 00:33 kantarevac is offline Pregledaj poruke od kantarevac Dodaj kantarevac u listu prijatelja
      cobra cobra is a Male
      samo sto nisam




      Poruka: 1077
      Location: mostar
      pokretac teme Thread Started by cobra

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kantarevac:

        Problem je sa onima sto im nesmeta.


      10.gif 10.gif 10.gif

      03-26-2012 00:47 cobra is offline Posalji email za cobra Pregledaj poruke od cobra Dodaj cobra u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od kantarevac:

        Problem je sa onima sto im nesmeta.


      Upravo to! 10.gif Najjaèi komentar u posljednjih 100 dana na forumu!

      ___________________________________________________________________

        03-26-2012 03:47 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        REALISTA REALISTA is a Male
        samo sto nisam


        Poruka: 1375
        Location: Bosna i Hercegovina

        RE: Ko ga kome podvaljuje Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Viribus:

              citat od cobra:

            Jutros uklonjen (otpillan) drvrni kriz iz dvorista nove vijecnice, a postavljen "ko fol" stecak sa krizom i likovima koji su palili i rusili Bulevar i Mostar. Pa dokle vise sa podvalama, hoce li ikada Mostar postati normalan grad ???





            10.gif 33.gif


          nije bolan ko fol , za prave su stavili steèak, samo mi nije jasno što to tebi smeta.?



        Cuj sta smeta?! 14.gif
        Kako da NORMALNOM gradjanu Mostara NE SMETA spomenik nekom fasisti koji je presao 200km iz neke vukojebine da protjeruje, siluje, ubija nekoga samo zato sto taj/ta nije katolicke vjere?! Eto to NORMALNIM gradjanima smeta, sto NAZALOST jos mnogi u "zapadnom" dijelu Mostara i dalje razmisljaju na taj nacin i ne odustaju od ciljeva koje su zacrtali 1993. godine.
        Sta meni smeta? Meni smeta otvoreni fasizam na sceni u Mostaru i smeta mi sto se mnogi ustrucavaju udariti rukom od sto i reci DOSTA VISE FASIZMU u Mostaru!

        03-26-2012 06:24 REALISTA is offline Pregledaj poruke od REALISTA Dodaj REALISTA u listu prijatelja
        tvrancic tvrancic is a Male
        moforaja




        Poruka: 5028
        Location: Umag - Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ah brate što mi patimo od obilježja - to nema niðe. Samo nek je "naš" znak, i "naš" valja, a "njihov" je nikakav. A vlast brate pametna - baci kost meðu raju, pa nek se gloðu, a nama još jedan mandatiæ, a dogodine æemo jope smislit nešto. Dok god vlast na ovakav prizeman naèin manipulira ljudima bit æe nam kako nam je. 15.gif

        ___________________________________________________________________

          03-26-2012 07:55 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com