Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Malo o svekrvama ......mozda i o punicama a i zaovama otrovnicama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (41): « prva ... « prethodna 38 39 40 [41] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
MoNeRa MoNeRa is a Female
avenija kruzno

Poruka: 116

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

citat od DEN:
citat od MoNeRa:
Ja sam se dugo pitala zasto je to tako...
Uglavnom, dosla sam od zakljucka da je u pitanju mentalitet, zaostalost (produzavanje negativne tradicije (kako sam ja...bla, bla, bla...) i naravno ako je jos tu i kcerka koja je iz ovog ili onog razloga nezadovoljna svojim zivotom pa samim tim ljubomorna tu nema kraja problemima bilo da se zivi zajedno ili ne. Naravno ako im se sve to dozvoli....

Bravo, mentalitet, neobrazovanost, zaostalost - zaostale bile kad su bile cure, a kad su postale i same svekrve, postale monstrumi ukucanima, nazalost,za njih je snaha/nevjesta uvijek tudja, uljez, stranac, neznalica, nepodobna, nemoralna, neprijatelj u svakom pogledu....

Ja samo mogu reci steta za njih....da znaju moglo bi im biti puno bolje...ko im je kriv...

Izgleda da sinovi trebaju pitati mamu i sestru za dozvolu prije izbora supruge jer one izgleda bolje znaju ko njima odgovora jer je on u svemu tome i nebitan. Koje li ironije i oholosti.....

08-28-2011 11:08 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja

Poruka: 3369

evo jutros slusam tri spanjolke...starije...pricaju o svojim nevjestama...sve su svekrve iste odakle god da dolaze 19.gif 13.gif

09-13-2011 08:36 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
MoNeRa MoNeRa is a Female
avenija kruzno

Poruka: 116

mislis sve su zle osobe iste ma gdje da se nalazile hahaha

09-13-2011 09:21 MoNeRa is offline Pregledaj poruke od MoNeRa Dodaj MoNeRa u listu prijatelja
Luka "76 Luka "76 is a Female
mofo beba

Poruka: 3

Udala se mlada i prvo jutro poslje bračne noći posjedne je svekrva ispred sebe i kaže:
Kad ustanem ujutro, prvo popijem 1-2 kafe, potom gledaj na koju stranu nakrivim šešir. Ako je na lijevu stranu, možeš mi se obratiti-raspoložena sam, ako je na desnu-ništa me ne pitaj, bolje ti je. Odgovara njoj mlada. Ja kad ustanem ujutro, prvo popijem 1-2 "ljute". Poslje toga me boli p 38.gif na koju ti je stranu nakrivljen šešir. 13.gif

09-14-2011 00:17 Luka "76 is offline Posalji email za Luka "76 Pregledaj poruke od Luka "76 Dodaj Luka "76 u listu prijatelja
Bojan
SexNepoznat

Poruka: 130

Zaova.

Ime joj sve govori. 28.gif

09-19-2011 03:33 Bojan is offline Pregledaj poruke od Bojan Dodaj Bojan u listu prijatelja
dubravka
SexNepoznat

Poruka: 534

Uvek u maju setim se svoje svekrve. Nikad je nisam oslovljavala
"mama", jer nisam tako osecala. Ali to nije umanjivalo moje postovanje
prema njoj. Bila je interesantna kao licnost, sa njom sam imala ozbiljne
razgovore o svemu. Kada se nismo slagale oko nekih stvari znale bismo
da povisimo ton jedna na drugu. Ali, posle toga smo pile kafu i "isle dalje".
Sve sto sam imala da joj kazem licno, ja sam joj i rekla. Nikada se nije
mesala u moje odnose sa njenim sinom, jer je bila mudra. Otisla je tiho,
u maju...mozda sam je mnogo volela, ali nikada joj to nisam glasno
izgovorila...zamisljam je, tada bi rekla da sam pateticna...kad gledam
moju decu vidim i deo nje, po nekim kretnjama, smehu. I bude mi milo da
mogu o mojoj svekrvi ovo napisati.

05-27-2012 19:18 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene

Poruka: 484

E ovako.. Sve su svekrve svekUrve dok su mladjahne. Kad panu k.rcu za usi sve su pune
emocija prema snahama vise nego prema sinovima, valjda kako stare tako
ih hvata strah od Boga i smrti. Ja juce upitah "nesto" svoju malo grubim tonom, ona se rasplaka, ja se osjetih ko g.vno i bi mi krivo. Necu je vise nista ni pitat dok ne osjetim i sama sta znaci biti svekrva..

Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaćeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neće preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet ćeš ovu poruku bar na jedan dan !

05-28-2012 16:13 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja

Poruka: 13063

..zene nedirajte nam majke postat cete i vi svekrve 02.gif

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-28-2012 16:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni

Poruka: 16746

hahaha 10.gif

05-29-2012 21:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked

Poruka: 3040

citat od Bojan:
Zaova.

Ime joj sve govori. 28.gif

E ovo nije istina. Bila sam zaova, ali zlo je dolazilo samo iz pravca "uljeza" 13.gif nepresusno.. ali posto je bila malo udarena u glavu, vjerovatno mi nikada nije oprostila sto sam mezimica svima. I sada sam 02.gif a ona je sad u trecem braku, i mislim jos uvijek udarena.. doobro 32.gif 05.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 06-03-2012 u 08:35.

06-03-2012 08:33 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Stranica (41): « prva ... « prethodna 38 39 40 [41] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com