Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Djecje navike » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Djecje navike Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da li je tesko odviknuti djete od necega sto se naviklo dugo vrijeme? Kod mene se radi o kosi.. mojoj kosi i jos malo necu je imati nikako. Mislim da je moja blizina i moja kosa.. mozda ce to proci samo, ali ja jedva izdrzim vise, imam sve vece glavobolje. Ima li neko savjet? 33.gif

06-07-2012 23:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

obrij se nacelavo i rjesen problem...

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

06-08-2012 07:22 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bas tako sam mislila.. kaze mama luda si. A trebala sam ja njega ko one crnkinje dok je bio mladji privezati uza se.. mislim da bi mu dodijala. Ovako stalno visi o meni, ne mogu na vc otici.. i kosa najvaznije 21.gif 21.gif

06-08-2012 10:47 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dudu je bacio sam, kad je bio godinu i po.. inace nema ruzne navike, osim te ovisnosti

06-08-2012 10:50 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pa sta ti radi od kose ? ne kontam 14.gif 14.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

06-08-2012 11:37 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sta ne radi? Vuce, igra se s njom, mirise mazi.. i kad ga ne slusam pocupa me dobro .. 13.gif ja mislim da ce biti cela..

06-08-2012 12:17 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

mene moja pinceza mazi po kosi....tj vrti je ono po rukicama....ne cupa me...ja kad mi dojadi samo njenu rukicu uzmem i stavim na svoja prsa i to je to...ne dozvoljavam da ona meni dirigira kako ce se uspavat...to je to...
sto se tice cuce...samo kad treba pajkit joj dam...

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-08-2012 13:10 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040
    pokretac teme Thread Started by tulpe

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    I mene je moj mazio refleksija.. sad cu jos bjena biti ako ne slusam 01.gif sve to tako pocne, osmjehom, maznjom.. i onda si gotova. Kad te jednom smeksa nikad vise neces biti ista.. 01.gif

    06-08-2012 13:34 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    cheri cheri is a Female
    moder u peMziji




    Poruka: 3810
    Location: Svizzera

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od refleksija:

      mene moja pinceza mazi po kosi....tj vrti je ono po rukicama....ne cupa me...ja kad mi dojadi samo njenu rukicu uzmem i stavim na svoja prsa i to je to...ne dozvoljavam da ona meni dirigira kako ce se uspavat...to je to...
      sto se tice cuce...samo kad treba pajkit joj dam...


    Neka dok ojaèaju rukice, akoBogda 13.gif

    06-08-2012 18:03 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17879
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    heheheh 23.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    06-08-2012 18:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    TigricaX TigricaX is a Female
    zvrk hanuma




    Poruka: 6105
    Location: Nesvrstana

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vjerovatno je od djeteta do djeteta i od roditelja do roditelja....Mene Teo jos kad je bio beba volio po kosi chackati...nikad nije povukao i ja mu govorila (mada su mi se smijali, kao, ne razumije te on) da ne vuce i da bi me to bolilo...Evo je sad shvrcolincu 2.5 godine i jos me nije povukao za kosu....samo hoce nekad da mazi i da me rashcupa 05.gif
    Navike se, posebno za tako malo djecicu, mjenjaju s vremenom, a ono sto ih se uci u startu, mislim da ostaje 01.gif

    Neovisno od kose, pokusali smo, a i svima smo drugim rekli, od pocetka, da se Teu ne dozvoljavaju stvari zbog kojih cemo ga nekad kasnije ruziti ili koje cemo mu braniti jer je veci i jaci....Podjite od sebe, ako je danas nesto u redu, a sutra nije, i vi biste bili zbunjeni 11.gif

    ___________________________________________________________________
    "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
    i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

    06-09-2012 05:07 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040
    pokretac teme Thread Started by tulpe

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Da, da, ali razmazeno djete je tesko odvici tako nekih navika. Kad mazi nena, tetka, dedo, komsinica, onda ti kao majka imas jako malo sansi. Ako je djete naviklo da dobije sve sto zeli.. ja ga tako ne odgajam, stvarno sam konsekventna po prirodi, ali neke stvari djete samo sebi osvoji, i dok god ne postane razumno, od cetiri negdje, stvarno je dzaba govoriti mu nemoj. Ali kazem, mozda ima iskusnijih, i nekih nacina da se ipak dijete odvikne.. to bi bilo lijepo. 01.gif

    06-09-2012 11:03 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com