Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U Mostaru otvoren najve » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od refleksija:

      zasto ispred mepasa smrdi na ovce?! 14.gif


    Ne znam vala što dolaziš ispred Mepasa ako ti smrdi na ovce.Neka te fino u Zaliku koji je svakako pun podveležaca što èuèe po èitav dan i jedan drugog dozivaju "a ja li"...a i ne èuje se na ovce.............................tukne na loj................. 13.gif


Grga se nastanio jedno vrijeme kod Husne u radnji u Zaliku i vazda kad bih ceko bus prico bih sa ovim sto cekaju
niko ni habera ko da ga nema, stalno im on nabacuje nebi li ga prihvatili ali niko nista
jedan dan on cucne i dobaci jednu kad se okrenuse i u pricu, Grga se udomacio ko da je njihov13.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pasha dana 06-26-2012 u 23:35.

06-26-2012 23:34 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
niko niko is a Female
bice nesto od mene


Poruka: 484

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kliker:

    A u mlade rupa na haljini u visini stomaka,....od kahvena mlina 02.gif



ima se, moze se...

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

06-27-2012 07:51 niko is offline Pregledaj poruke od niko Dodaj niko u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od klaudija:

        citat od refleksija:

      zasto ispred mepasa smrdi na ovce?! 14.gif


    Ne znam vala što dolaziš ispred Mepasa ako ti smrdi na ovce.Neka te fino u Zaliku koji je svakako pun podveležaca što èuèe po èitav dan i jedan drugog dozivaju "a ja li"...a i ne èuje se na ovce.............................tukne na loj................. 13.gif


prvo, moj post nije bio da bih bilo koga uvrijedila al ieto tebe vrijedjam sto komentaisem MEPAS...cinjenica je da smrdi ispred MEPASA...nisam bila sarkasticna!!! kad si ti zadnji put prosao pored mepasa????ocito tebi zasmetalo sto ja prokomentarisah mepas jer je na "onoj" strani...ja te majke mi tako shvatih...ispravi me ako grijesim....mada cisto sumnjam...zalosno je da neko tvojih godina bude isprovociran zbog ovog posta koji jos jednom napominjem nije bio sarkastican a nadasve je zalosno da razmisljas na ovakav nacin...

zalik jeste pun seljaka...ne negiram...a to da dozivaju jedni druge...iskreno nisam cula....kad si zadnji put bio u zaliku???

btw....pozdrav od mene koja trenutno zivi u zaliku a inace je iz donje mahale a boga mi i s avenije!!!

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    06-27-2012 12:10 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od vjetar:

      ..zar jeste ili je neki vic

      ..valjda se okupljaju cobani 02.gif


    nije vic...uzasno smrdi...sad il isu gasovi iz garaze pa njihovo isparavanje nije dobro rijeseno ili je nesto drugo...ali stvarnov smrdi na ovce....

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      06-27-2012 12:12 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..sa koje strane smrdi da zaoobilazim 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-27-2012 15:04 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4412
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne znam sto je Zalik bolji ili gori od Panjevine,Cima,Bjelog brijega???

      Zasto je Mepas bolji ili gori od Intexsa,Merkatora,Robota???

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      06-27-2012 16:17 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..berber ..to je boja fesa boja dresa

      ..da je mepas na lijevoj bio bi bolji od tamo nekog drugog .

      ..pa tako cim kazesh nesto negativno za mepas znash odma unaprijed ko ce se javit 02.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-27-2012 16:33 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      klaudija
      SexNepoznat



      Poruka: 589

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

            citat od klaudija:

              citat od refleksija:

            zasto ispred mepasa smrdi na ovce?! 14.gif


          Ne znam vala što dolaziš ispred Mepasa ako ti smrdi na ovce.Neka te fino u Zaliku koji je svakako pun podveležaca što èuèe po èitav dan i jedan drugog dozivaju "a ja li"...a i ne èuje se na ovce.............................tukne na loj................. 13.gif


        Grga se nastanio jedno vrijeme kod Husne u radnji u Zaliku i vazda kad bih ceko bus prico bih sa ovim sto cekaju
        niko ni habera ko da ga nema, stalno im on nabacuje nebi li ga prihvatili ali niko nista
        jedan dan on cucne i dobaci jednu kad se okrenuse i u pricu, Grga se udomacio ko da je njihov13.gif


      Znam za to.Jadni Matiæ se požalio te mu Mufla i Habe rekli èuèni Grga samo i zavièi "aja Li"...Ostalo je istorija................ 05.gif

      06-27-2012 21:16 klaudija is offline Pregledaj poruke od klaudija Dodaj klaudija u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..prednost svih ovi trgovacki centara je to sto postoji zdrava konkurencija ..gdje cu potroshit svoje pare ..naravno tamo gdje jeftinije ..ako je nekom vaznije da kupuje u mepasu samo sto je Hrvat vlasnik meni to ne smeta ..ako mi moze ostat svaki mejsec 1oo markuna vishe vec u da odem i ineterex , naravno da cu ici tamo . 01.gif

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      06-27-2012 21:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4412
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Klaudija sta ima Podulicom i Ovojcima??

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      06-27-2012 22:07 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sutra otvorenje kina u trznom centru premijera betmena
      hocemo li na otvorenje "nema shanse" 29.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      07-25-2012 00:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4412
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da ne bude ko u Kanadi?

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      07-25-2012 11:24 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH
      pokretac teme Thread Started by green

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        sutra otvorenje kina u trznom centru premijera betmena
        hocemo li na otvorenje "nema shanse" 29.gif


      ___________________________________________________________________

        07-25-2012 14:01 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..ja sam mislio da je neka zajebancija ,ali zaista smrdi

        ..svaki put predjem na drugu stranu ulice .

        ..neko ko je naviko na taj smrad ne moze ni osjetiti .

        ..meni brate smrdi .bljak

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        07-25-2012 22:52 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        berber berber is a Male
        moforaja


        Poruka: 4412
        Location: Na Tepi

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Kazu treba povesti prevodioca ako ces u kino!!

        ___________________________________________________________________
        nema vise ni tepe

        07-26-2012 07:31 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH
        pokretac teme Thread Started by green

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od vjetar:

          ..ja sam mislio da je neka zajebancija ,ali zaista smrdi

          ..svaki put predjem na drugu stranu ulice .

          ..neko ko je naviko na taj smrad ne moze ni osjetiti .

          ..meni brate smrdi .bljak


        Kažu smrdi ona crvena guma, što je obložen objekat... 13.gif

        ___________________________________________________________________

          07-26-2012 23:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          Stranica (9): « prva ... « prethodna 6 7 8 [9] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com