Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U toku pripreme pred velike odluke za Mostar » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Jeste utakmica se igra zbog navijaca.
Danas se utakmica igra radi huliganstva.
Sta ako nekad zaigraju Bosna i Hercegovina-Hrvatska neku vaznu utakmicu i Hrvatska zijani ili obrnuto kakve bi reakcije bile u Mostaru??
Citam ovdje u novinama da se vec uveliko prica sta ce se desiti kad budu igrale Hrvatska-Srbija u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo.Samo mahnit insan bi otisao na tavu utakmicu.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-18-2012 15:36 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Da neko nekog ubije u takvim situacijama nebi me nimalo cudilo.Sto rece vvb covjek se zavali u kredu i dojde neki kreten ko zna zbog cega i zasto (nazalost u Mostaru se zna) i sve mu porazbija.Hajde se ti onda vadi,kako.I ako vlasnik kafane zapuca nejbo je.


Ma upravo tako. Tesko je ostat smiren u takvim situacijama, sekunda odluci a oruzja ne fali... Pa moras budalu robijat, objasnit mu caci i materi da su odgojili kretena, kredit moras vracat a radnja ne radi.. Mediji to napusu kako im odgovara, napravi se drzavni/politicki problem. Kako god - donji si!


A sve radi neke budaletine...

09-18-2012 15:37 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ja mislim na zabranu organizovaneihdolaska..hajmo sad uzet pet autobusa i pravac mostar ..sarajevo ..zenica ..banjaluka ..to bi ja zabranio .ti sad sjedi u svoje auto pa idu u zenicu ko ti brani ..skontash odma na stadionu gdje idu navijaci tvog tima ..uvalish se meju njih i forcaj ..zavrshi utakmica u svoje auto i vozi kuci ..bilo je bez zabrana .sta se postiglo .nista .znaci treba sto kazesh ti gazda neke kafane da izvuce pushku i pobije deset ljudi u kafani .znaci treba da panu mrtve glave da se nesto pocne rjeshavat ..sta se desilo u shirokom ..mrtva glava ..dokle tako ..treba drzat zabrane par godina pa opet pustit pa sev tako redom dok pameti ne dodju

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane vjetar dana 09-18-2012 u 15:40.

09-18-2012 15:38 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4412
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mislim da je najboli nacin udariti klubove po dzepu.
Dobro ih kazniti.A najveca kazna bi im bila da moraju igrati dosta utakmica bez gledaoca.

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

09-18-2012 15:38 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ti ga udarish po dzepu a klub nema odakle da plati ..pa se onda pishu zalbe da im se kazne oproste ,sto u vecini slucajeva se tako i deshaje

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

09-18-2012 15:41 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Jeste utakmica se igra zbog navijaca.
    Danas se utakmica igra radi huliganstva.
    Sta ako nekad zaigraju Bosna i Hercegovina-Hrvatska neku vaznu utakmicu i Hrvatska zijani ili obrnuto kakve bi reakcije bile u Mostaru??
    Citam ovdje u novinama da se vec uveliko prica sta ce se desiti kad budu igrale Hrvatska-Srbija u kvalifikacijama za svetsko prvenstvo.Samo mahnit insan bi otisao na tavu utakmicu.



Kad je god neko izvlacenje natezem da ne igraju jedni protiv drugih, predvidivo je sta bi bilo u bilo kojem slucaju. Ne moraju cak igrati jedni protiv drugih, na isto dodje... Jedni su vazda ljuti, kako god zavrsi...

Napravi zakon i primjeni ga, kombiniraj kaznjavanje i represiju. Neces u potpunosti rjesiti problem ali ces ga 80% smanjiti... Sa ostatkom se moze vrlo lako i sa vrlo malo sredstava izaci na kraj, vjeruj mi!!!

09-18-2012 15:44 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
garinca garinca is a Male
rodjeni


Poruka: 989

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zna li iko koja je to kafana na bulevaru demolirana ?

09-18-2012 16:09 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li ova stranka svoj ogranak u Mostaru 13.gif da ih preporucim..

    DlOUitumApI

09-18-2012 16:58 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
vvb vvb is a Male
brato


Poruka: 518
Location: MO/sa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Mislim da je najboli nacin udariti klubove po dzepu.
    Dobro ih kazniti.A najveca kazna bi im bila da moraju igrati dosta utakmica bez gledaoca.




Klubovi ne placaju poreze, zasto bi kazne!!? A i sta ima Zeljo, ili neki drugi klub, ispastati radi par kretena, nek im roditelji plate...

09-19-2012 07:56 vvb is offline Posalji Email za vvb Pregledaj poruke od vvb Dodaj vvb u listu prijatelja
RIO RIO is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 452
Location: Tamo gdje je sunce najljepse, i gdje protice zelena ljepotica...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zanimljivo je da se kod nas samo ovi lomovi i tuce navijaca desavaju kad su izbori, bas slusam na nekom programu na TV-u izvjestaj iz Mostara gdje i reporter potvrdjuje da se ove stvari desavaju kad su izbori...nista vise na ovome svijetu nije slucajno....

___________________________________________________________________
Gle, ko bi rek'o, ja sjedim sasvim sam ko zatocenik svoje sugestije, svjestan da bez nje ja propadam i nestajem brzinom svjetlosti....

09-21-2012 15:34 RIO is offline Homepage of RIO Pregledaj poruke od RIO Dodaj RIO u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com